Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני לוחמי גבעתי הורשעו בהפעלת "נוהל שכן"

שבלול
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איציק, תפסיק לזיין את השכל אם אובמה מוסלמי או צ'רקסי.

בושה וחרפה שחיילים בצה"ל לוקחים ילד בן 9 מביתו ומשתמשים בו לבדוק מטעון חשוד. אולי בצבא ההגנה לפאשיסטים זה נוהל מקובל, בצבא שלנו ממלאים פקודות, וזו הפרה של הפקודות ומעשה בלתי חוקי בעליל, ועל זה הם ייענשו, ובצדק!

חייל בצה"ל לא יישתמש באזרחים כמגן אנושי, לא חשוב מה הסיבה. זה ההבדל בין צה"ל לבין זבל. אז אני מבין שאתה שואף להיות זבל, אבל לא במדינה שלנו, כי במדינה שלנו יורים בזבל, לא מזדהים איתו ולא מתנהגים כמוהו.

כל השאר, זיוני מוח לא קשורים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מכל השרשור הנורא הזה מה שהבנתי טוב טוב - שחייבים לאכוף את איסור פוליטיקה בפורום.

כולנו טובים ונחמדים כשמדובר על רכב, אבל יש כאן יותר מדי חיות אדם כשמגיעים לפוליטיקה. אני פשוט מתבייש להיות חלק מהעם הזה, מהפורום הזה. למען הסדר הטוב אני לא מציין שמות, למרות שבהתחלה יצא לי כאן כ"כ הרבה רעל על משתמשים מסויימים. מזל שיש כפתור Delete, מזל שיש לי טיפה של ריסון עצמי ומנגנון ביקורת, מה שבוודאות חסר כאן לכמה אנשים.

רק בשביל בכ"ז להבהיר את הנקודה - להשתמש בילד בן 9 כמגן אנושי זה נורא. וכאן - אנחנו אלה שעשינו זאת, לא הפלסטינים.

אפשר לחסום אותי על השפה למרות שאני מתאפק ומרסן את עצמי מאוד, זה בסדר, גם ככה ממש כבר לא נעים לי להיות כאן.

אז יאללה מנהלים נכבדים, כבר עברנו מזמן את הזמן לנעול את השלשול הזה.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שלא ראיתי שהתייחסו אליה עד עכשיו:

מישהו יודע למה הפכו את התיקים האלו? ועוד בן משפחה?

אני לא שולל אפשרות שזה נעשה כדי שהחיילים לא יהפכו את התיקים לבדם ואז יתלוננו עליהם שהם גנבו ציוד של פלסטינים תמימים.

עובדה שכתובה בכתבה שכאשר הילד סרב לפתוח תיק ספציפי לא איימו עליו בנשק כדי לפתוח אותו,הוציאו אותו מהחדר וירו בו כדי לוודא שהתיק לא ממולכד.

תקראו לי תמים,אבל אני לא רואה איך צמד חיילים יכולים לעולל מעשה כמו שרוב החבר'ה פה חושבים בלי שמישהו יעצור אותם.

גילוי נאות,

גם אני שירתתי בגבעתי,בתקופת מלחמת לבנון השנייה והרבה לאחריה הגדוד שלי פעל ברצועה והייתי בעשרות בתים בפנים כך שאני מכיר קצת את דרך הפעולה. בעופרת יצוקה לא השתתפתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, תפסיק לזיין את השכל אם אובמה מוסלמי או צ'רקסי.

בושה וחרפה שחיילים בצה"ל לוקחים ילד בן 9 מביתו ומשתמשים בו לבדוק מטעון חשוד. אולי בצבא ההגנה לפאשיסטים זה נוהל מקובל, בצבא שלנו ממלאים פקודות, וזו הפרה של הפקודות ומעשה בלתי חוקי בעליל, ועל זה הם ייענשו, ובצדק!

חייל בצה"ל לא יישתמש באזרחים כמגן אנושי, לא חשוב מה הסיבה. זה ההבדל בין צה"ל לבין זבל. אז אני מבין שאתה שואף להיות זבל, אבל לא במדינה שלנו, כי במדינה שלנו יורים בזבל, לא מזדהים איתו ולא מתנהגים כמוהו.

כל השאר, זיוני מוח לא קשורים.

+1

חייל צריך לבצע את עבודתו גם אם מדובר בסיכון אישי. שום אזרח מהשורה ובטח לא ילד צריך לבצע זאת במקומו.

בטח במלחמה הבאה תתמכו בגיוס ילדים ערבים שירוצו לפני החיילים כדי לפוצץ מוקשים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ESTK היקר,

בסוף דבריך תהית לגבי שפיותי. ובכן, הסר דאגה מליבך. שפיותי בסדר גמור ואין יותר שפוי מלקרוא לאנשים כמוך בהמות. בתחילה אמנם הייתי בטוח שאתה סתם ילדון שקיבל חינוך גרוע בבית, אבל עכשיו ממש מתבהר לי שאתה הרבה יותר גרוע מכך - אתה באמת מאמין בדברים ההזויים והמופרכים שאתה כותב. במובן הזה, ושוב אני חוזר לעניין הדת, אתה מזכיר לי את הפנאטים הדתיים הקיצוניים שמטיפים למגוון זוועות ברחבי העולם (נוצריים, מוסלמים, יהודים...). "סתם" דתיים הם לא מסוכנים, אבל הפנאטים האלה הם ועוד איך כן.

אבל נחזור לנושא - אחרי שפלטת כמה דברי הבל בנוגע למגוון נושאים, החלטת ש"הוכחת" את דבריך באמצעות כמה משפטים נוספים ואיזה לינק וחצי לשטות כזו או אחרת.

לדוגמא, ה"פרו פלסטיניות" של אובאמה, או ה"עובדה" שהוא מחשיב את עצמו כמוסלמי (חפש בגוגל ותגלה תוך שתי דקות שהוא טוען בתוקף שהוא מעולם לא היה מוסלמי אלא חונך כנוצרי).

חפש עוד קצת ותראה שאובאמה התכופף לאות כבוד גם לקיסר יפן ולעוד שליטים כסימן של כבוד. אז מה? אם היית מחפש עוד שנייה באינטרנט היית מוצא שאת נאום הניצחון שלו הוא פתח במילים "הלו שיקגו". הסלאם עליכום היה בנאום לעולם המוסלמי בקהיר. איך רצית שהוא יפתח אותו? "מה קורה חבר'ה?".

ואם אתה חושב שהפלסטינים לא אומללים אתה חי בסרט. נראה אותך חי בשטח כל כך קטן ובצפיפות ובעוני כל כך גדולים.

מדהים אותי שאתה טוען שאני מתחמק משאלות. כנראה שאתה לא מצליח להבין שהשאלות שלך (וגם ה"הוכחות") הן כל כך מופרכות שזה לא ממש משנה איך אענה עליהן. לא סתם אני מדמה את כל זה לנושא הדת - באותו האופן אדם דתי יוכל להגיד לי "יש אלוהים, והוא רוצה שאני אעשה ככה וככה" ויצפה שאני אאמין לו.

אגב, אחמד טיבי נמצא עכשיו בכנסת. בעצם, רוב הסיכויים שהוא בבית. בכנסת הוא בטח יהיה מחר. נדפק לך השכל לגמרי, אה? לשאר השטויות שלך אני בכלל לא אתייחס. אולי כדאי שתלך אתה לעזה, תראה פעם אחת איך הם חיים שם ותבין שלא הכל שחור ולבן. (ולא, אני לא פרו פלסטיני)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי על המקרה, ביזיון של מדינה, כחייל שיודע על בשרו מה זה מעצר, מצטער שזה מה שאני אומר, כל הדרכים כשרות.

עדיף קבר של ילד פלסטיני בן 9 ולא של חייל ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו, אם הברירה שלי היא למות כאדם או לחיות כבהמה אני מעדיף למות כאדם.

הספקתי להיות בלבנון, באינתיפאדה הראשונה ובשניה ולשרת זמן רב בסדיר ובמילואים כלוחם. מעולם לא עלתה בי המחשבה לסכן אדם אחר כדי להוריד סיכון מעצמי (וגם חטפתי סכין בכתף כשעצרתי לסייע לפצועי ת"ד פלסטינאים בחוצ"ש ולמרות התוצאה לא הייתי נוהג אחרת).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי על המקרה, ביזיון של מדינה, כחייל שיודע על בשרו מה זה מעצר, מצטער שזה מה שאני אומר, כל הדרכים כשרות.

עדיף קבר של ילד פלסטיני בן 9 ולא של חייל ישראל.

מי ששולח ילד בן 9 למות במקום את עצמו, אני מוכן לירות בו בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מפחד לפספס, אתה מוזמן להשתמש בכתף שלי כחצובה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ששולח ילד בן 9 למות במקום את עצמו, אני מוכן לירות בו בעצמי.

אם אתה מפחד לפספס, אתה מוזמן להשתמש בכתף שלי כחצובה!

הייתי מצפה שהרמה לא תרד כל כך נמוך , אפילו אם לא היה מדובר במנהלים. זה להיות חיה מהצד השני.

גם אם זה בתגובה לדברי שטות של כותבים , שבטוחים כי דרכם/דעתם צריכה להיות הדעה הרווחת.

המעשה עצמו לא מוסרי , ניתן היה לפתור את הסיטואציה בדרכים אחרות , לכן הועמדו לדין ובית המשפט יגזור את דינם.

כך עושים במדינה מתוקנת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הכותבים, אני חייל בצבא. אני מכיר את הפקודות. חייל שלי לוקח ילד בן 9 ושם אותו בסיכון, אני עוצר אותו, בכל אמצעי, כמו שעוצרים כל רוצח ילדים בפוטנציה. זו לא מליצה, זו חובה של חייל בצה"ל, בניגוד לחייל ב-SS, שבוחר על מי יורים לפי המוצא האתני שלו.

ושלא יספרו לי שזה עניין של ימנים נגד שמאלנים, שייקראו קצת ז'בוטינסקי ויבינו מה הכוונה במילה "ימין" בפוליטיקה הישראלית, לפני שהם קוראים לדעות הכהניסטיות שלהם "ימין".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי על המקרה, ביזיון של מדינה, כחייל שיודע על בשרו מה זה מעצר, .

מה הקשר בין נושא השרשור לזה שאתה יודע על בשרך מה זה מעצר ?

גם אני חוויתי על בשרי מעצר- אז מה ?

אין שום סיבה לשלוח ילד בן 9 לפתוח חפצים חשודים רק בגלל שאתה חושש לעשות זאת.

כשהתגייסת לצה"ל הבנת (בהנחה והיית לוחם) שאתה הולך לסכן את חייך למען המדינה ושיחד עם זאת אתה תשמור על טוהר הנשק.

טוהר הנשק זה לא רק להמנע מירי על חפים מפשע, זה גם הימנעות מפגיעה בחפים מפשע ככל הניתן, כולל לא לשלוח אותם למשימות התאבדות.

ההבדל בין אותו ילד בן 9 לבין לוחם צה"ל זה לא העניין של ערבי\יהודי- ההבדל הוא שזה התפקיד של לוחם צה"ל לסכן את עצמו ולא תפקיד של ילד בן 9.

ראבק, יש לי אחיינית בן 7,נראה לך שהייתי נותן לערבי לשלוח אותה לפתוח עבורו חפץ חשוד ?

הייתי הורג אותו ואת ההורים שלו שהביאו לעולם מפלצת שכזו ומעניין לי את הז*ן אם הוא ישב לפני כן במעצר או לא.

אז למה שהערבים לא ירגישו כך כשאנחנו עושים זאת ?

גם במלחמה לא כל הדרכים מקדשות את המטרה ואסור לנו אפילו בטעות לחשוב ש"מותר לנו הכל" אחרת אנחנו באמת לא רחוקים מאלה שכמעט השמידו אותנו לפני 60 שנה.

תפעיל את כל האמצעים שעומדים לפנייך כנגד אוייבך, לא נגד ילדים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר פקודה בצבא שמתירה למפקד לירות בחייליו. אולי במעורפל משהו של בריחה משדה הקרב. לא בטוח שהיא עדיין קיימת בפקודות המטכ"ל.

אתה מכיר??

הכנסת SS למשוואה לא במקומה. ברור שצה"ל לא על אותה סקלה בכלל.

אין צבא שאין בו חיילים שסורחים. הגדולה של צבא נמדדת כיצד מטפלים באותם חיילים.

ובאזורינו אנו בני משפחה אחת ,שמיים, כידוע לכולם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושלא יספרו לי שזה עניין של ימנים נגד שמאלנים, שייקראו קצת ז'בוטינסקי ויבינו מה הכוונה במילה "ימין" בפוליטיקה הישראלית, לפני שהם קוראים לדעות הכהניסטיות שלהם "ימין".

זאת אולי הבעיה. היום "ימני" זה "מי ששונא שמאלנים". ואולי גם להפך, לא יודע. לפחות כאן מהפורום אני יותר מדי רואה שאנשים מגיעים לקיצוניות. לא מספיק להיות "סתם" ימני כיום, צריך לשנוא ערבים, לאחל לכולם למות ולזרוק אותם לים (זוכרים מי הציע כזה דבר?). באותו האופן שמאלנים נתפסים ככאלה ש"אוהבים" ערבים, פרו-פלסטינים ואנשים שרק רוצים לתת שטחים ולקבל כלום בתמורה (שלא לדבר על לעבור לגור בעזה :-P ). אני ממש מקווה שזה לא כך באוכלוסיה הכללית...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...