Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני לוחמי גבעתי הורשעו בהפעלת "נוהל שכן"

שבלול
שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ושמרו על מוסר אנושי, גם בזמן ובסביבה שכ"כ לאבד אותו (רק אם רוצים).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

edan

כנראה שאתה בא מעולם אחר,

לרוב המובחרות שעובדות מהר וצריכות להשיג יעדים במהירות יצתרף גם כלבן, הכלב יסמן על חומרי נפץ חבלה ונשק,

לא הבנתי ממה שהסקת שאני "בא מעולם אחר", הרי כתבת בדיוק את מה שכתבתי (ציינתי במפורש שאין צורך לירות על ארונות וכו').

[נא לשמור על בטחון שדה]

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אני יוצא עוקץ אבל תודה על ההסברים,

[נא לשמור על בטחון שדה]

הייתי סדיר בתקופת עופרת יצוקה, יצא לי להיות מחוץ לעזה כ24+24 שעות במשך כל המבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאתי לך תשובות ואתה יודע מה אני אראה לך משהו נוסף, רק כי אתה חמודי

זה שם הסרטון"תיעוד: אסירים צוחקים על גלעד שליט - "

תראה , תקשיב , ואולי תצליח להבין ולהפנים, מול מי אתה עומד במלחמה.

וכל זה בחסות מדינת ישראל,

דרך אגב אני מחכה להוכחות ממך או שאתה סתם מדבר דברים שאתה רוצה להאמין בהם, וזה כבר משהו אחר.

ESTK, רק בגלל שאני יודע שאתה ילד אני מתאפק שלא לפלוט לכיוונך צרור בלתי מכוון של התראות או העברה למעקב. מה שהבאת לי זה לא תשובות אלא התרצות מטופשות של מישהו שרואה את הכל בשחור ולבן. הייתי עושה כאן הקבלה לדתיים ולאמונה באלוהים, אבל זה כבר ממש יסטה מהנושא.

1. עירק - בעצמך אמרת שיש התנגדות של אזרחים בארה"ב למה שקורה בעירק. לזה אוסיף שיש לחץ בינלאומי ענק על ארה"ב לצאת משם.

2. "אובאמה הערבי"? תגיד לי, אתה מפגר? או שאתה מאמין לכל שטות? למה, כי קוראים לו חוסיין? או שתביא הוכחה שהוא באמת ערבי (בהצלחה עם זה) או שתפסיק לתבל את הדברים שלך בעוד יותר שטויות.

3. מחוות - לא יודע אם שמת לב, אבל אנחנו בעלי הכוח במערכה הזו. הפלסטינים הם עם מדוכא וההנהגה שלהם נגועה בטרור. ואתה מתבכיין "למה רק אנחנו נותנים מחוות?" (עזוב שגם זה קשקוש, אבל להתחיל להסביר לך את זה זה כמו להתחיל להסביר לדתי למה רוב הסיכויים שאלוהים לא באמת קיים. אופס, שוב פעם עשיתי את זה...)

4. אחמד טיבי - יש לי תחושה שקיבלתי קצת יותר ממך בבגרות באזרחות. אבל היי, זרוק את כולם לים, למה לא?

5. יש מדינות במצבים ה-ר-ב-ה יותר דפוקים. ואל תשווה לי את ארצות הברית במאה ה-18 בבקשה, כי זה לא קשור לכלום. תיכף תתלונן שאלכסנדר הגדול רצח את הפרסים במקום לעשות איתם הסכם שלום.

6. ילד בן 9 הוא מחבל - עובדה קיימת? ואו, יופי של הגיון לוגי:

א. קיים ילד ערבי.

ב. ערבים הם מחבלים.

ג. מכאן, ילד ערבי הוא מחבל.

טאדאם! :-P

ובנוגע לאסירים שצוחקים על גלעד שליט ומארגנים עצרות בכלא - מה פאקינג רצית שהם יעשו? ישבו על ספר תנ"ך ויחשבו "וואלה, צודקים היהודים האלה"?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוכמה גדולה לתת לי לבחור בין שחור ללבן כשיש המון אפור באמצע. אני הייתי מנסה קודם למצוא פתרון אחר. ואל תגיד לי שאין פתרון כזה.

מי אמר שהם לא ניסו למצוא פיתרון אחר?

האם יש לך פיתרון אחר? אני אשמח לשמוע, כי אני אישית יודע שאם אני ירה על התיק וזה אכן ממולכד כולם יתפוצצו(ולי אישית לא עולה כרגע שום רעיון אחר לבדוק את זה).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילד בן 9 הזה יכול לקחת חגורת נפץ ולהתפוצץ על חיילים, וכרגע ממש לא חשוב אם הכריחו אותו לקחת את זה ואיימו שיהרגו את המשפחה שלו, או שהוא עושה את זה מתוך אמונה דבילית שמחכות לו שם למעלה שבעים פטמות זקנות, (הלוואי יחכו לו שם 70 אחמדים חרמנים) , הוא מחבל בפוטנציאל וצריך להוריד אותו. במלמחה תתנהג כמו במלחמה!

זהו בדיוק הטיעון של הג'יהאדיסטים למיניהם שמצדיקים את פיגועי האוטובוסים ובתי הקפה בכך שכל אזרחי ישראל הם חיילים בעתיד או מילואימניקים בהווה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAGIRA

אני קורה לו

חייל ישראלי מסכן שממש לא רוצה למות , אבל לנוכח ההחלטות הדפוקות של הקבינט במדינה , הוא צריך להיכנס לתוך עזה לסכן את חייו, ולחפש מחבלים עם פינצטה במקום שיפגיזו את כל עזה עם תותחים,

ועכשיו הוא נאלץ להגן על החיים שלו בעל כורחו, כי שנינו מסכימים שהוא לא היה רוצה לחזור בחתיכות (אם בכלל ) הביתה,

אז כן שהילד הקטן הזה יתפרק למליון חלקים ויתפזר בכל עזה , רק שלחייל הישראלי לא יקרה שום דבר,

או שאתה מעדיף שחייל שלנו , יתפרק לגורמים, שעוד אמא תבכה , שעוד חברה\אישה תבכה, אחים יבכו אחיינים, סבא וסבתא,

רק כי אנחנו הומנים ולנחמים לפי ה"חוקים"

עכשיו תגיד לי שגם לצד השני זה יכול להיות ,וגם לצד השני יש אבא ואמא וכו', תשובתי אלייך , זה מעניין לי את הזXן הם התחילו במלחמה, הם נלחמים בצורה מלוכלכת בלי חוקים הם סוחרים בגופות של חיילים ישראלים, הם רוצים להשמיד אותנו, אף אחד מהם לא מתקומם נגד המלחמה, רק בעדה , אם אתה זוכר את ההמנון של מלחמת המפרץ " יא סאדאם יא חביב אודרוב אודרוב תל אביב" זה מבחינתם תקף גם עכשיו.

ESTK, כנראה שאתה לא מבין את המשמעות של צבא, לחימה וחיילים. יש הבדל משמעותי מאוד בין חייל ואזרח, הבדל שכל אמא ששולחת את הבן שלה לצבא צריכה לדעת היטב. אז ברור שחיילים לא רוצים למות, אבל לפעמים הם מתים במלחמה. זה קורה. זהו טבען של מלחמות.

לא תפקידי ולא תפקידך לקבוע כיצד לנהל את המלחמה, אבל אם לא ברור לך ש"להפגיז את כל עזה עם תותחים" זו חלופה גרועה מאוד למה שהתקיים במהלך המלחמה האחרונה, אז מצבך קשה.

ואם מעניין לך ת'צופציק שלצד השני יש גם אמא ואבא, אז אתה עוד יותר בהמה. ילד בן 9 התחיל במלחמה? סוחר בשוק של עזה התחיל במלחמה? יש שם שני מיליון אנשים, אתה יודע? אתה באמת חושב שכולם "התחילו במלחמה"? שכולם רוצים להשמיד אותנו? שכולם רוצים שהמצב הנוכחי ימשיך?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שהם לא ניסו למצוא פיתרון אחר?

האם יש לך פיתרון אחר? אני אשמח לשמוע, כי אני אישית יודע שאם אני ירה על התיק וזה אכן ממולכד כולם יתפוצצו(ולי אישית לא עולה כרגע שום רעיון אחר לבדוק את זה).

אתה מתעקש להוציא את כל הדיון הזה מהקשר ע"י היצמדות לטפל. אני הייתי שם? אני יודע איך נוהל כזה מתנהל? אתה יודע? ואולי היה חשוד בחוץ שאפשר היה להשתמש בו במקום בילד? ואולי אפשר היה להביא כלב מעוקץ? ואולי אפשר היה לחכות? ואולי ואולי ואולי... מה זה באמת משנה אילו פתרונות אחרים יש? מה שבטוח שהפתרון הנבחר היה שגוי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, אני יוצא עוקץ אבל תודה על ההסברים,

לא ידוע לי על איבוד אפקטיביות באף של הכלב אחרי מעבר בין כמה בתים,

מה שכן בטמפרטורות מסויימות הכלב מתחיל לזייף (בד''כ, חום איימים)

.

אחלה, אם אתה יוצא עוקץ אז אתה מכיר את היחידה טוב ממני (אני פירטתי כי לפי איך שכתבת לא היה מובן שאתה "בוגר היחידה").

מעבר לעבודה עם כלבני עוקץ יצא לי לעבוד עם כלבי "ריחרוח" גם מחוץ לצבא, מעבר לבעייתיות שיש להם בעבודה במזג אויר חם יש להם איבוד אפקטיביות בעבודה מתמשכת.

בצבא כאמור ההקצאות של כלבנים וכלבים מאוד מוגבלות ולכן כמאמר המשפט "זה מה יש ועם זה נלחם", הכלבים עובדים הרבה זמן מעבר לזמן האפקטיבי שלהם.

בהתעסקות שלי היתה איתם באזרחות עבדנו איתם לפרקי זמן של חצי שעה לכל היותר ואז נתנו להם מנוחה (בקיץ), בחורף משך הזמן התארך קצת יותר.

אם הייתי זוכר הייתי אומר לך את שם החברה איתה עבדנו שסיפקה לנו את הכלבים, זו חברה שהוקמה ומנוהלת על ידי כמה יוצאי עוקץ והיא מספקת כלבים לכל מיני גופים ביטחוניים (מספקת גם כלבנים,אבל היה יותר קל לגייס ליחידה יוצאי עוקץ,גם יותר זול).

אבל סטינו מהנושא אז ברשותך נחזור לנושא המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני אישית יודע שאם אני ירה על התיק וזה אכן ממולכד כולם יתפוצצו(ולי אישית לא עולה כרגע שום רעיון אחר לבדוק את זה).

[נא לשמור על בטחון שדה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו בחשבון גם שהאוייב מאזין / קורא / לומד ולא שומע רק את המואזין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל ערבי הוא מחבל.

בכל אופן, מדינת ישראל ושופטיה יוצרים תחושת מועקה כבדה אצל החיילים הנלחמים, אלו שמצילים את המדינה בידיהם.

מדינת ישראל גם שולחת אותם להסתכן לחינם, כשהיא יכולה לשלוח לשם עשרות מטוסים ולרסק את האיזור.

כל זה קורה תחת מעטה האו"ם, שהוא אחד הארגונים האנטישמיים ביותר בעולם, כשהרוב המוחץ של ההחלטות שלו יוצא כנגד ישראל, למרות שיש מדינות עולם שלישי עם חולי איידס לאין ספור ומפולות כלכליות. האו"ם מתפנה תמיד לטפל בבעיות מדינת ישראל הקטנה והפושעת שמיישבת תושבים בשטח שהוא תחת שליטה צבאית שלה, ואם היא ממש רצתה היא גם הייתה מכריזה עליו כשטח תחת ריבונות ישראלית. כל מועצות האו"ם מיושבות ע"י בעל המאה. מי שיש לו כסף ומספיק נפט ישב בכל כיסא ובכל מצב, תחת אין ספור תירוצים. שליט לוב יושב במועצת זכויות האדם. יש הגדרה יותר טובה למילה אבסורד?

בסופו של יום, כל פעולה של צה"ל, כל ידיעה שיוצאת לתקשורת נערכת היטב בכדי לפגוע בדעת חברי האו"ם, וכדי להראות להם איזו מדינה נאורה אנחנו. אני שואל, האם הטקטיקה הזו כבר לא כשלה? מדינת ישראל משקיעה הון במשרד החוץ וביצירת תודעה של מדינה נאורה ובסופו של יום כל העולם בכל זאת פונה נגדינו, אם זה בגלל אנטישמיות, קנאה או לא יודע מה. אולי זה בגלל שאנחנו מספקים תשובות מפורטות על כל מבצע, תמונות, דוברות וכו'. אולי אם היינו שותקים כמו רוסיה אחרי כל פצצת מצרר אף אחד לא היה פונה אלינו. איך הגיוני שבעשור האחרון נרצחו ונאנסו מעל 200 אלף איש באפריקה, וCNN מקדיש לזה כמה דקות אם בכלל ביום?

בכל אופן, פעילות כזו היא לא הומנית ברמה האישית, ואפילו לא ברמה הצה"לית. מצד שני, חייל לא אמור להיכנס ולהתחיל לחשוב איך הוא משאיר נזק מינימלי לטלוויזיה של אחמד (שכנראה תומך בחמאס) ולא איך הוא יוצא בחיים ומבצע את המשימה. זו התנהלות בזויה מעל מעבר. התחקירים העצמאיים עוברים כל גבול של הגיון, הם פוגעים דבר ראשון במורל החיילים ובסוף השרשרת במדינת ישראל.

איזו מדינה תשלח את בניה לספינה מלאה באויבים (500 מוסלמים) עם רובי צבע, כדי לרצות את CNN? מצד שני, איזה חייל שפוי לא יסרב פקודה שכזו? אני לא יודע איזה רעל החדירו בחיילי השייטת, בחיים לא הייתי מסכים לעלות את ספינה כזו עם רובה צבע.

איזה מדינה לא הייתה קודם כל מרססת את הספינה מהאוויר?

מה שיותר מצחיק, שלכתבי YNET והארץ פשוט הרבה יותר כיף לכתוב על חייל שנהרג מאשר על פלסטיני שנפגע בפעולה. רואים את זה בכל מילה שהם מעוותים ורוצים לגרום לך פשוט לבכות. בזמנו היה מקרה של סב ונכדו שהתקרבו לגדר המערכת ונורו. בYNET כמובן יצאו בהכרזות של צה"ל הוא צבא פושע (כמובן תודות לעלי ואקד - התעמולן הראשי של החמאס בYNET). כל זה נכתב בפונט 20 בעמוד הראשי עם צבע רקע אדום. כמובן שאת העובדה שה"ילד" הניף RPG שנשאר שם, התקרב לגדר המערכת ללא סיבה שכחו להזכיר בכלל בכתבה. זה הגיע לאחר מכן במבזק, אפילו לא בכתבה. האג'נדה של התקשורת הישראלית ברורה כמו HD.

יש קו בין דמוקרטיה לאנרכיה שנחצה, או בדרכו הברורה לשם.

באותה מידה אפשר להסתכל על צרפת, בריטניה וכל המדינות הנאורות שבשנים האחרונות קלטו לאיזו תסבוכת הם נכנסו כשאפשרו לכל הפליטים המוסלמים המסכנים להיכנס לארצם ולהתיישב שם תמורת שירות צבאי מהיר. עכשיו הם אוכלים אותה. הביטוח הלאומי שם קורס, אי אפשר להסתובב ברחובות מסוימים, אפילו המשטרה מפחדת להיכנס לשם. הצרפתים עוברים לפריפריה מפחד. ממש ככה.

יותר מידי דמוקרטיה היא טריגר לאנרכיה וזה בדיוק מה שקורה. במיוחד כמספר אנשים מסוימים מחליטים על האג'נדה הציבורית, הם כמובן האנשים השולטים והמממנים את התקשורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MAX - גם אתה לא מבין שאי אפשר לשלוח עשרות מטוסים ולרסק את עזה או לבנון? זה נשמע לך כמו משהו הגיוני?

אתה מוזמן, אגב, למצוא לי את אותו "רוב מוחץ של החלטות" של האו"ם שיוצאות כנגד ישראל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ESTK, רק בגלל שאני יודע שאתה ילד אני מתאפק שלא לפלוט לכיוונך צרור בלתי מכוון של התראות או העברה למעקב. מה שהבאת לי זה לא תשובות אלא התרצות מטופשות של מישהו שרואה את הכל בשחור ולבן. הייתי עושה כאן הקבלה לדתיים ולאמונה באלוהים, אבל זה כבר ממש יסטה מהנושא.

1. עירק - בעצמך אמרת שיש התנגדות של אזרחים בארה"ב למה שקורה בעירק. לזה אוסיף שיש לחץ בינלאומי ענק על ארה"ב לצאת משם.

2. "אובאמה הערבי"? תגיד לי, אתה מפגר? או שאתה מאמין לכל שטות? למה, כי קוראים לו חוסיין? או שתביא הוכחה שהוא באמת ערבי (בהצלחה עם זה) או שתפסיק לתבל את הדברים שלך בעוד יותר שטויות.

3. מחוות - לא יודע אם שמת לב, אבל אנחנו בעלי הכוח במערכה הזו. הפלסטינים הם עם מדוכא וההנהגה שלהם נגועה בטרור. ואתה מתבכיין "למה רק אנחנו נותנים מחוות?" (עזוב שגם זה קשקוש, אבל להתחיל להסביר לך את זה זה כמו להתחיל להסביר לדתי למה רוב הסיכויים שאלוהים לא באמת קיים. אופס, שוב פעם עשיתי את זה...)

4. אחמד טיבי - יש לי תחושה שקיבלתי קצת יותר ממך בבגרות באזרחות. אבל היי, זרוק את כולם לים, למה לא?

5. יש מדינות במצבים ה-ר-ב-ה יותר דפוקים. ואל תשווה לי את ארצות הברית במאה ה-18 בבקשה, כי זה לא קשור לכלום. תיכף תתלונן שאלכסנדר הגדול רצח את הפרסים במקום לעשות איתם הסכם שלום.

6. ילד בן 9 הוא מחבל - עובדה קיימת? ואו, יופי של הגיון לוגי:

א. קיים ילד ערבי.

ב. ערבים הם מחבלים.

ג. מכאן, ילד ערבי הוא מחבל.

טאדאם! :-P

ובנוגע לאסירים שצוחקים על גלעד שליט ומארגנים עצרות בכלא - מה פאקינג רצית שהם יעשו? ישבו על ספר תנ"ך ויחשבו "וואלה, צודקים היהודים האלה"?

SRONIS חביב, אתה יכול לשלוח איזה התראה ומה שבא לך , זה רק יראה שאתה לא מסוגל לקבל דעות מנוגדות משלך, על אחת כמה וכמה שהן באות עם הוכחות מוצקות, אתה רוצה להמשיך ולהאמין עם מה שבא לך , תאמין , רק שתדע שזה מה שהביא אותנו למצב ביש הזה, שבמקום להתעסק עם מיעוט מחורבן , אנחנו מתעסקים עם אזרחים שיש להם אוטונומיה חוקית במדינת ישראל שמנצלים את החוקים פה לטובתם ועושים מה שבא להם בשטחם.

אובאמה הוא פרו פלסטיני מובהק, הוא מחשיב את עצמו כמוסלמי, אז אולי הוא לא מוסלמי בתעודת זהות, אבל הוא פרו ערבי, שאני לא יודע אם ראית אבל הייתה תמונה שבה מראים איך הוא משתחווה למלך סעודיה, ומנשק לו את היד, ומנגד מראים תמונה שהוא עם רגליים למעלה על השולחן כשהוא מבר עם ראש הממשלה הישראלי.

אתה זוכר איך הוא פתח את נאום הניצחון שלו? סלאם עליכום ועליכום הסאלם, משהו כזה, ולא סתם , זה אות הזדהות מובהק ע םהעולם הערבי , למה הוא לא אמר במבטא עברי " שלום עליכם מורי ורבותי" או "ערב טוב לכם נכבדי?"

זה מסר ברור ומובהק , הוא העדיף להתחבר לשורשים שלו ולדבר כמוסלמי, במקום באנגלית שזה יצא נייטרלי

הפלסטינים לא אומללים, הם מעדיפים להציג את עצמם ככה, הם בחרו החמאס בבחירות דמוקרטיות ואת זה אל תשכח,

הם מקבלים כסף וסיוע כמו חול, במקום לבנות את עצמם הם מתעסקים בלהשמיד אותנו.

אתה מתחמק משאלות שאין לך תשובה עליהן, ומשליך את זה איכשהו לעניין דתיים חילוניים , ואין לי מושג למה ואיך, ואתה לא עונה על שאלות ספציפיות שאני שואל אותך , אלא רק מתלהם .

בקשר לאחמד טיבי, תזכיר לי איפה הוא עכשיו? למה הוא בורח ? למה עזמי בשארה גם כן מבוקש פה?

והם ח"כים לכל דבר לא ? או שאולי אתה בעד להחזיר אותם לפה לא לעשות להם משפט על מה שעשו, ופשוט להחליק את זה לסדר היום. ו לתת להם פרס שהם בעד להשמיד את המדינה.

שורה תחתונה, ארה"ב עושה מה שבזXן שלה, בעיראק ואנחנו נלחמים פה מלחמה קיומית יומיומית, ומתעסקים פה בשטויות מטופשות, אם מותר להשתמש באויב בשעת מלחמה לטובת הצד שלך,

או שאתה מעדיף שחייל ישראלי יחזור בחלקים הביתה כי הוא בדק איזה תיק והתברר שהוא היה ממולכד, אבל את הילד הפליסטיני הצילו ?????.

אני מסתכל עובדתית, הם שולחים לפיגועים ילדים ומשתמשים בהם כמגן אנושי, וזו פשוט עובדה, הם מנצלים את זה,

אז מה אתה כל כך מגן עליהם??? אולי תעבור לגור העזה? אתה אולי מדמיין שיעשו לך תהלוכה ??? "הישראלי הראשון שבא לגור בעזה ולהזדהות עם הפלסטינים," יעשו בך לינץ כמו שכבר עשו ל2 חיילים, ויפרקו את הגופה שלך לחתיכות ויעשו עליה מקח משא ומתן , חלאס בן אדם תתעורר , אתה חי בנידמה לי? ובאמת מאמין במה שאתה אומר? או שאתה רושם את כל זה כדי להסתלט?

בקשר לאסירים , הם מגיעים למצב שיש להם זמן לצחוק בכלא , ללמוד להוציא תארים מהאונברסיטה הפתוחה, ויוצאים לעזה חכמים ומשכילים ומתוחכמים פי אלף, ושבויים שלנו נרצחים באכזריות (אתה זוכר מה עשו לנחשון וקסמן? )

אתה ראית את הקטע הזה שתפסו איזה עיתונאי אמריקאי ושחטו אותו בשידור, ערפו לו את הראש והראו את זה במצלמה?

אני בטוח שזה ביו טיוב אבל זה לחפש את זה ואין לי מושג איך זה אפילו נקרא,

הלינץ' בלמאללה לפני עשור, מישהו מהנוכחים התערב להציל את החיילים? אפילו המשטרה שם לא התערבה, וזה היה המון עצום של אזרחים , אזרחים , אתה קולט כאלו שחפים מפשע לפי משנתך, והם רצחו בדם קר את החיילים הם התשמשו בכל מה שהיה ברשותם ולא בחלו בשום כלי, אלה חיות , ואלה הרוב!!

בכלל נראה לי שאתה יותר מידי פרו פלסטיני עד כדי כך שאתה מצדיק את האסירים בכלא הישראלי, אולי אתה בעד לשחרר את כולם? יש להם משפחות לא?

דרך אגב בנוגע ל"צד השני " שלא מעוניין במלחמה, אם באמת הוא רוב, אז הוא יכול לעשות מהפכה ולהעיף את החמאס מהשלטון, אבל הוא לא יעשה את זה, ולא מעוניין בזה,

בנוסף,SRONIS אני שם לב שאתה מתחיל לאבד קצת את שפיותך, "בהמה" וכינויים אחרים הם לא ממש מקובלים פה, או שגם בזה אתה חושב שאני טועה?

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשטח את עזה ולבנון נשמע לי מאוד הגיוני.

כל המונח "נשמע הגיוני" הוא ע"פ קונצנזוסים למיניהם שנשלטים כמובן על התקשורת.

הנה לך, האו"ם, מועצת זכויות האדם ושאר הארגונים האנטישמיים:

http://www.youtube.com/watch?v=HOyAeOwrEkQ דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...