Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי יש גם צד פחות חיובי לעניין, והוא פגיעה בקונים שרכשו רכבים במחירים הקודמים מכיוון שזה פוגע במחירי השוק שלהם.

לדעתי הם יאבדו לא פחות לקוחות ישנים מאשר ירוויחו חדשים.

בנימה אישית, ההזמנה שלי (דגם FR) עומדת פתוחה וזה גורם לי ללא מעט התלבטויות וחוסר אמון! אני מקווה שמישהו בהנהלת צ'מפיון ובעיקר בחטיבת סיאט קורא ומפנים.

אף על פי שעל פניו קיבלתי מחיר יפה וכיו"ב, ההפתעות והמבצעים שהם מציגים חדשות לבקרים גורמים לך לחשוב שדקה לאחר הקנייה שלך יצא מבצע חדש ועוד יותר זול מזה שהשגת, וזה דבר מציק, במיוחד ברכב יקר כמו ה FR.

יתרה מזאת, גם הסיפורים הרבים (מידיי) על צרות עם TSI ו DSG לא מוסיפים ביטחון רב בקנייה. חבל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי שום בעיה עם הדגם שרכשתי במבצע הקודם, אין הבדל כזה משמעותי מבחינתי בנפחי המנוע (לא משתולל ולא מתיימר להשתולל). יותר מזה, אני אפילו מבסוט מנתוני צריכת הדלק המדהימים שאני מצליח להשיג בכל תידלוק עם הדגם שברשותי (בעל מנוע ה-1.4).

אבל בשיא הכנות, אם אעיד שהלב לא צובט לי קצת, אני אשקר. פחות בגלל מערכת המולטימדיה שמספקים במבצע הנוכחי, יותר בגלל העובדה שכפי שכבר נאמר כאן - רוב הסיכויים שהכנסת הדגם החדש במחיר החדש תשחוק את מחיר הדגם שלי כמשומש.

עכשיו אני נזכר שבמבצע הקודם היו מספר רוכשים שהצליחו להוציא מצ'מפיון את הדגם בעל מנוע ה-1.6 ליטר במחיר מצוין, וכנראה שהייתה לכך סיבה טובה: צ'מפיונס ידעו שהם עומדים לצאת עם המבצע הנוכחי, ולכן להפסיד בטח שהם לא הפסידו. ההיפך, ניתן אפילו לומר שייתכן והלקוחות שרכשו את הדגם הזה (1.6) במבצע הקודם הפסידו...

בכל אופן, באם היצרן החליט להעניק לצ'מפיונס את הדגמים הנ"ל במחיר הנ"ל עקב הצלחת המבצע הקודם, אני מפרגן. ברם, אם היצרן אינו מעורב ולמעשה צ'מפיונס הם אלה שהחליטו לצאת עם המבצע הראשון בידיעה שהם הולכים לצאת גם עם המבצע הנוכחי (ובמחיר שכזה), אזי יש פה טעם נפגם, ואני בטוח שלקוחות נוספים כמוני שרכשו במבצע הראשון מרגישים כך.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי מהמבצע הקודם ובאמת ובתמים אין לי צביטה אמיתית בלב..

מלכתחילה חיפשתי איזון בין יכולת על הכביש למנוע קטן כדי להנות מצריכת דלק טובה.

אמנם הצריכת דלק לא מזהירה כמו שאחרים תיעדו, אבל אני נוסע בירושלים ו..העליות עושות את שלהן.

אבל בכל זאת, ה 1,6 היה עושה אפילו פחות טוב.

ההפרש במחיר הוא 6K.

איזו מערכת יש שכוללת בסה"כ DVD + דיבורית ושווה 8K ?...יש כאלו עם GPS שעולות פחות..

בסופו של דבר כל אלו שרצו את ה1.6 בכל מקרה קנו אותה, והם אלו שצריכים להתבאס כנראה, כי יכלו לחסוך כעת כמה אלפים כנראה.

ולגבי זה פה שטוען שהשוק מוצף בכאלה שמנסים להמכר מה 1.4....בחייאת, לפני שבוע השוק היה "מוצף" בלא פחות (!) מ-4 דגמים ביד-2 (שבאחוזים זה....אפילו אין טעם לחשב, ביחס לכמות שנמכרה) וזה היה בגלל שאנשים ניסו לעשות "מכה".

אז עכשיו, אותם..4אנשים מנסים למכור בגלל המבצע הזה.

נכון..כדי שיוכלו להכפיל את המכה שלהם :lol:

ולגבי הטענות שכנראה הערך של ה 1.4 ישחק - איאפשר לדעת אם זה לא יקרה הפוך גם...כמו שהגטס 1.6 שהייתה לי נשחקה במחירון רק בגלל כמות ה1.4 על הכביש, מי יודע איך השוק יתנהג ?

חוץ מזה, ברור שהכי הרבה מוכר זה המבצע הראשון, שמשך מאות אנשים שקנו את ה1.4, וכעת כשהם יצאו במבצע שלישי מאז (היה גם מבצעי מימון והטבות באמצע) מי יודע אם בכלל אנשים לא יהיו סקפטיים לגבי סיאט ויחשבו לחכות כדי לדפוק את המערכת בשביל המבצע הבא שאולי יהיה יותר טוב..

מי יודע כמה אנשים כבר מפנטזים על איביזה SC 1.2TSI ב 88K...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אני באתי לקנות את האיביזה 1400 ב 88k הציעו לי להשלים ל100k ולקחת 1600, עשיתי זאת מכוון שעל הנייר המבצע היה משתלם, ואמרו לנו שזה מחיר מיוחד וחד פעמי ולא יהיה עוד הזדמנות, בסופו של דבר הזמנתי את ה 1600.

כן כרגע צובט לי בלב לראות שאפשר לקנות את אותו הרכב ב 94k ועם מערכת מולטמדיה.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכנים כל אלה שרכשו את ה-1.4 במבצע כדי לעשות מכה. יד 2 מלא בכאלה.

למה מסכנים? סה"כ רכשו רכב טוב, די מאובז במחיר מצויין. אי אפשר לרדוף ולנצח את כל המבצעים.

לדעתי יש גם צד פחות חיובי לעניין, והוא פגיעה בקונים שרכשו רכבים במחירים הקודמים מכיוון שזה פוגע במחירי השוק שלהם.

אני חושב שפגיעה הזאת זניחה. התועלת ממבצעים האלו ענקית. יותר אנשים יכולים לקנות רכב חדש וטוב במחיר שהוא קצת יותר זול. זו יכולה להיות אלטרנטיבה מעולה לרכב בן שנתיים מליסינג או השכרה.

באמת כל הכבוד ליבואן על היוזמה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוונן להזמין אז בררתי פרטים על הבמצע:

המחיר הוא 97,000 אחרי רישוי + צבע מטאלי (אם לוקחים בלבן היא עולה 95,500)

המערכת שמקבלים היא בדיוק זאת:

http://www.bobsound.co.il/details.php?vid=400

בתוספת של 1600 ש"ח אפשר לקבל אותה עם GPS.

בנוסף מקבלים מצלמת רוורס.

יש אפשרות לוותר על המערכת ולקבל את המקורית, וזה מה שנראה לי שאני אעשה כי המערכת הזאת היא סתם סינית זולה וכששמים אותה מוותרים על השליטה מההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מבקש עזרה דחופה,אני מעוניין לקנות את ה-1.6 שבמבצע ,אבקש לשמוע מאנשים שיש להם את הרכב

האים הם מרוצים?מה צריכת הדלק בפועל?מחיר ביטוחים?נסיעה מהנה?

מה הם החסרונות של הרכב?

אני עובר לאחר 4 חודשים עים סוזוקי אלטו.

בתודה ,נירו:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נירו ,

יש לי את ה 1.6 SC שקניתי במבצע הקודם בהנחה נאה.

ראה : http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2546706&postcount=1

לשאלותיך :

1. אני מאוד מרוצה. הביצועים טובים , המנוע גמיש וחזק , ובמעלה הסל"ד אפילו מרשים.

2. צריכת דלק בפועל כאשר אני מודד ברציפות מזה חודשיים : בעיר כולל מזגן בד"כ 1:11 , אבל אני נוסע בעדינות.

צריכת דלק בינעירונית : בנסיעה רגועה 1:15.5 עם מזגן. דרך אגב מחשב הדרך מדייק מאוד בנתוני הצריכה.

3. מחיר ביטוחים :

היו הפרשי ענק בין חברות שונות . מצאתי בחברה עם סוכן מחיר טוב. עשה סקר יסודי ותרוויח.

אני לא דוגמא מייצגת - נהג לא צעיר עם וותק נהיגה רב ללא תביעות - חובה 1240 , מקיף - 2100.

שים לב לביטוח מוזל נדרשתי למיגון של קודנית +מעטה .

טיפ שישחק לטובתך - אל תגיד איביזה ספורט קופה , דבר שמקפיץ את ההוצאה , תגיד איביזה 1600 ידנית - הן

מופיעות באותו קוד במחירון יצחק לוי/חב' הביטוח .כך יסכימו לבטח אותך , ובזול.

4. חסרונות הרכב :

חסרונות שמשותפות גם ל - 1.4 SC : בגלל המתלים והצמיגים נמוכי החתך הנסיעה מעט נוקשה , ומרגישים היטב

בורות, גבנונים וכל כביש משובש. (מצד שני אחיזה ויציבות מצויינים).

הרכב מרווח מאוד מקדימה - מאחור מקום מצומצם למדי - לא מיועד למבוגרים גדולי מידות לנסיעה ארוכה. (חלונות אחוריים

אינם נפתחים , אפילו לא כמו באלטו.)

חסרון מסויים ב 1.6 - מנוע לא שקט במיוחד , אבל יחסית רעש נחמד. לי כלל לא מפריע . מנוע ה 1.4 יותר מעודן ושקט.

לסיכום , אם מתאים 2 דלתות ידני - מציאה מדהימה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

orankohn-עזרת לי מאוד תודה רבה!!!!!

החלטתי סופית לרכוש,אגב שהתקשרתי לסוכנות בחיפה אמרו שיחזרו אליי ולא חזרו,שהתקשרתי לאחר 4 שעות,

הם תירצו זאת מהלחץ האדיר בגלל המבצע,מקווה שהשירות שלהם ישתפר בהמשך.

לצערי הרב רוב הצבעים המבוקשים כבר ניגמרו(שחור,לבן,כתום) ובמקום לחכות שבועיים,אני נאלץ להמתין עד אמצע ספטמבר:(

אני הולך על הלבן:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

orankohn-עזרת לי מאוד תודה רבה!!!!!

החלטתי סופית לרכוש,אגב שהתקשרתי לסוכנות בחיפה אמרו שיחזרו אליי ולא חזרו,שהתקשרתי לאחר 4 שעות,

הם תירצו זאת מהלחץ האדיר בגלל המבצע,מקווה שהשירות שלהם ישתפר בהמשך.

לצערי הרב רוב הצבעים המבוקשים כבר ניגמרו(שחור,לבן,כתום) ובמקום לחכות שבועיים,אני נאלץ להמתין עד אמצע ספטמבר:(

אני הולך על הלבן:)

תתחדש , בטוח שתהנה.

הבעיה היא אחרת שיש את הפאביה 1.2TSI ידנית "ספורט" ב 98K מול ה97K של הסיאט הזאת.

בגדול הסיאט באה עם גג נפתח פנורמי שאין בפאביה . אבל המנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מבצע מדהים.

מחיר מצויין לרכב מאובזר למשעי וסוף סוף גם עם כח מספק.

המערכת נחמדה אבל בואו לא נשלה את עצמנו בנוגע לשוויה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...