Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי היום בבוקר בסוכנות צ'מפיון חיפה,רחוב דרך יפו 57

אסכם במילה אחת א..כ..ז..ב...ה!!!

לא ממכונית המיבצע חס וחלילה אלא מהיחס הגרוע מאוד שלהם.

ישב שם בן אדם כזה דביל שהוא בעצמו לא יודע פריטים על המיבצע המדובר,תמיד הפנה אותי לשלט של המבצע.

כאשר שאלתי אותו כמה יעלה הרכב על הכביש הוא אמר "בערך 97500"

אמרתי לו אין בערך אני רוצה הכול כתוב כמו כול הצעת מחיר,גם אם זה מכונית במבצע!

הוא התעקש ואמר שאין הם נוהגים לרשום את מחיר הרכב לפרט פרטים כהצעה מודפסת,הוא יגיד לי את המחיר המלא AS IS.

לא מספיק היחס,הוא ענה כול רגע לטלפון בלי להתייחס בכלל,מאז האודישנים לכוכב נולד לא סיננו אותי כך:(

כאשר הוא התייחס אליי הוא כול הזמן חפר לי שהמבצע הולך ונגמר שלא נשאר רכבים וכדאי שאזמין מהר.

אני החלטתי שגם אם אסע עוד 50 קילומטר לסוכנות חיפה אני לא מיתקרב,בושה של יחס,הרגשתי כאילו הם מחלקים לי מוצר בחינם,ומי אני שאשאל שאלות.

המלצה שלי לא לקנות שם,עד שילמדו לקח!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

[

במאי 2010 האיביזה 1.6 ידנית נמכרה ב-3K ש"ח מעל מחיר המבצע, זה לא נחשב לפגיעה בלקוחות הקימים. (פולו החדשה 1.4 נמכרה עד לא מזמן ב-98K ש"ח וכיום בכ-93K ש"ח)

מי שרכש את האיביזה SC שנתון 09' במחיר מלא הפסיד.

לא צריך להסתכל על ירידת ערך בטווח הקצר, אם האיביזה תצבור מוניטין טוב (לדעתי אין סיבה שלא) אז הרכב ימכר טוב גם כמשומש ולא רק כחדש.

בשנים האחרונות ניתן לראות את המגמה שרכבים שלא נמכרים לליסינג שומרים על ערכם טוב יותר.

בנוגע למאזדה והונדה, אין הנחות ללקוחות פרטים, ההנחות נשמרות לציי רכב....

אורן

מה שקורה זה שהם רק מורידים ומורידים את המחירים, מי שייקנה עכשיו במבצע עלול בעוד חודשיים לראות את האוטו במבצע חדש ב90K :lol:, אני מסכים איתך לגבי ההנחות לחברות הליסינג אבל עדיין צריך לשמור על מחיר קבוע בשביל לא לשבור את שוק המשומשות, ההנחות שניתנות לליסנג הן לא דרך פרסומות בעיתון, תחשוב שאתה רוצה למכור את הרכב בעוד שנה ויבוא איזה חוכומולג ויגיד לך שזה עלה לך פחות מהמחירון והוא לא מוכן לשלם מחירון הא :twisted:. ומה לגבי סוזוקי סוויפט שזה לא רכב נפוץ בציי רכב ועדיין שומר על המחירון :?:

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שמספטמבר הקרוב סיאט מפסיקה לייצר את מנוע ה-1.6 ליטר ועוברת ל-1.2 מוגדש.

יש מצב בהחלט טוב שהחבר'ה בספרד (לא דווקא בישראל) מעוניינים להיפטר מכל מה שנשאר, לפיכך אישרו ליבואן לערוך מבצע שכזה.

כך או כך, אין לי מילה רעה לומר על המבצע ללקוחות הפוטנציאלים, מדובר במחיר מצוין (בהנחה ומוצאים סוכנות עם יחס טוב, לא כמו בחיפה).

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שרכש את הסיאט במבצע של ה88,000 אני חייב לציין שכן צובט לי בלב ואפילו צובט לי מאוד.

לא בגלל המערכת מולטימדיה שבתכלס לא שווה 8K אלא בלחץ 1.5K

אלא בגלל מנוע בעל נפח יותר גדול שמוציא 20 כ"ס יותר, ובלמי דיסק אחוריים.

בתוספת של 6K מהמחיר של המבצע הקודם אני חושב שאם הייתי יודע בדיעבד הייתי רוכש את ה1.6 ולא את ה1.4

למרות שאני מאוד מרוצה מה1.4, הוא מרגיש טיפה עצל בעליות.

לכל מי שרוכש במבצע עכשיו של ה94,000 - תיזהרו שפתאום סיאט לא תצא עם מבצע של סיאט איביזה קופרה ב100K.... לכו תדעו הכל יכול להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא.. מהסיבה המובנת שמנוע ה-1.4 TSI של ה-FR/קופרה הוא חדש ולא עומד להיות מוחלף בקרוב.

בשלהי 2008, כשסיאט רצתה לגמור את מלאי ה-FR/קופרה מהדגם היוצא הם אכן יצאו במבצעים שווים ביותר.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפט שאומר:

"Good thing happens to those who wait"...

מבין לגמרי את כל אלה שצובט להם בלב.

אני בזמנו קניתי איביזה קופרה במאי 2008 במחיר של 146K על הכביש.

בערך חודשיים אחרי זה הם יצאו במבצע של 135K לקופרה חדשה!

יכלתי לחסוך 11K אם הייתי מחכה חודשיים.

בדיעבד אם הייתי יודע שהדגם היוצא עומד להיות מוחלף

הייתי מחכה לסוף השנה לראות מה קורה מבחינת המלאי שנשאר להם.

כנ"ל לגבי הדגם הזה עם המנוע הזה, אם יש מלאי ויש דגם עם מנוע חדש

אז מן הסתם הם יעשו קצת יותר בשביל להפטר מהמלאי הזה.

כולל מבצעים ש"יבאסו" את אלה שקנו במחיר רגיל.

כמובן שאנחנו הישראלים שונאים להרגיש פראיירים

וזה בדיוק מה שקורה בעקבות המבצע הזה.

פשוט צריך לראות את זה כשיעור לחיים

ובלי שום קשר, זה פשוט מחיר מציאה לרכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופרה, מסכים לגמרי עם המשפט שכתבת.

אבל, ONCE קנית, לא צריך לעניין אותך מה קורה עם הדגמים החדשים. כשתבוא למכור, יכול להיות שדווקא הדגם שלך יהיה מבוקש יותר... (למרות שלכאורה, על הנייר הוא ישן יותר..או עם מנוע מדור קודם).

ולדעתי, גם לזמן שקנית את האוטו, ולא המתנת, יש ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שרכש את הסיאט במבצע של ה88,000 אני חייב לציין שכן צובט לי בלב ואפילו צובט לי מאוד.

לא בגלל המערכת מולטימדיה שבתכלס לא שווה 8K אלא בלחץ 1.5K

אלא בגלל מנוע בעל נפח יותר גדול שמוציא 20 כ"ס יותר, ובלמי דיסק אחוריים.

בתוספת של 6K מהמחיר של המבצע הקודם אני חושב שאם הייתי יודע בדיעבד הייתי רוכש את ה1.6 ולא את ה1.4

למרות שאני מאוד מרוצה מה1.4, הוא מרגיש טיפה עצל בעליות.

לכל מי שרוכש במבצע עכשיו של ה94,000 - תיזהרו שפתאום סיאט לא תצא עם מבצע של סיאט איביזה קופרה ב100K.... לכו תדעו הכל יכול להיות.

אני חושב שבכל זאת אתה יכול להיות מרוצה ול"התנחם" בשני היבטים על בחירתך :

* מנוע ה - 1.4 מודרני יותר וממשיך להיות מוצע בליין האיביזות (כמו גם למשל בפולו החדשה הידנית ). זו הרגשה מעט לא מעודדת לחשוב שברכב מנוע שבדיוק יוצא לגימלאות בהיצע היצרן (או בעצם בקונצרן הגדול כולו).

בנוסף , במבחנים בחו"ל נטען שמנוע ה 1.4 יותר מעודן וחלק מהמנוע המעט מחוספס ומרעיש של ה1.6

* גם חסכת 6,000 ש"ח וגם אתה חוסך בשוטף כי צריכת הדלק ב 1.4 טובה ב 10-15 אחוז מה - 1.6 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

orankoan שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד מרוצה מהרכישה שלי.

אני חושב אבל שאם בדיעבד היו מעמידים אותי בשאלה - האם 88,800 עבור 1.4 או 94,800 עבוד 1.6, מי יודע אולי הייתי שוקל זאת פעמיים.

לגבי הצריכת דלק - האמן לי אולי הצריכה מורגשת מחוץ לעיר, בתור העיר אני מתדלק בדיוק כמו שתידלקתי עם המשפחתית - סביב ה350-360 ק"מ לטנק מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת נבוך מלשאול את שאלה של ילד קטן אבל לגבי ירידת ערך הרכב:

האם בגלל שהרכב יעלה רק בסוף ספטמבר לא פיספסתי שנה???

ירידת הערך של אותו דגם בסוף השנה לפי כך תיהיה יותר גדולה מהרגיל?

לפי מה מחשבים את ירידת הערך?האם תאריך עלייה על הכביש נילקח בחשבון?

בתודה מראש,נירו:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי וראיתי בתמונה אז מקבלים מערכת של kenwood שנראית כך:

http://www.bobsound.co.il/details.php?vid=203

אך הגעת למסקנה הזו????

ממה שהובהר לי מקבלים מערכת של יצרן סיני זול,ניראה זול מרגיש זול=מתכון לבעיות בהמשך:(

אם כבר פינקו עם תוספות,אז שיילכו עם זה עד הסוף!

משהו יודע על המערכת המקורית???.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...