Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס איזה צבע 8)?

וכן ידנית הוא הזמין (:twisted: ניחוש עם קבלות)

נ.ב.

זה רק אני או שמחזיקי הפאביה (בעבר\הווה\עתיד ) בפורום גדל?

ואני בתור ההתחלה לפלח השוק הצעיר (בן 17) אומר לך שפאביה מבחינת הצורה והיופי זה אוטו שאצלי בעיר לפחות אף אחד לא היה קונה . ואני מדבר איתך על מצב שלילד יש 100K מההורים בשביל לקנות אותו , אני מוכן לשים איתך ערבון של כמה שאתה רוצה שסיאט איביזה תיהיה עדיפה על הפאביה ב4 מתוך 5 מקרים .

כמובן שהרוב בונים על היופי וה"צעירות" שהאוטו הזה כביכול מציג כי כמובן שאף אחד לא מעורה בפרטים המכניים כמו אנשים מסויימים כאן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואני בתור ההתחלה לפלח השוק הצעיר (בן 17) אומר לך שפאביה מבחינת הצורה והיופי זה אוטו שאצלי בעיר לפחות אף אחד לא היה קונה . ואני מדבר איתך על מצב שלילד יש 100K מההורים בשביל לקנות אותו , אני מוכן לשים איתך ערבון של כמה שאתה רוצה שסיאט איביזה תיהיה עדיפה על הפאביה ב4 מתוך 5 מקרים .

כמובן שהרוב בונים על היופי וה"צעירות" שהאוטו הזה כביכול מציג כי כמובן שאף אחד לא מעורה בפרטים המכניים כמו אנשים מסויימים כאן .

מה שרשמת פה בשורה אחת זה:

"בעיר שלי קונים אוטו לפי איך שהוא נראה"

אני הזמנתי פאביה TSI למרות שהתלבטתי בינה לבין הפולו ולבין הסיאט.

את הסיאט הורדתי ישר בגלל המנוע ה"מיושן", ואמרתי אם אני קונה אוטו 2010 עדיף לקנות משהו מודרני,חזק,חסכוני ויעיל (כמובן שיש סיכון של אמינות).

לאחר מכן נשאר לי הפולו והפאביה. הפולו יפה הרבה הרבה יותר מהסקודה. אך היבואן בארץ חוצפן שמביא אוטו ערום ומבקש עליו 117K (על הכביש).

סקודה הרבה יותר מאובזרת ונותנת תמורה למחיר וגם בביטוח וחלקי חילוף וביטוחים יש לה יתרונות. בשורה התחתונה מסתכלים על כל המכלולים בעסקה וכמובן העדפה אישית של כל אחד.

בצבע הנכון האוטו אפילו יפה מאוד .

להגיד לך אם היה לאיביזה מנוע 1.2TSI לא הייתי מתלבט הרבה יותר? הייתי ויש סיכוי שהייתי גם מזמין אחת. אוטו קונים על פי נסיעת מבחן ולא לפי מראה בדיוק כמו כל דבר בחיים (כמובן בפרופורציה):wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרשמת פה בשורה אחת זה:

"בעיר שלי קונים אוטו לפי איך שהוא נראה"

אני הזמנתי פאביה TSI למרות שהתלבטתי בינה לבין הפולו ולבין הסיאט.

את הסיאט הורדתי ישר בגלל המנוע ה"מיושן", ואמרתי אם אני קונה אוטו 2010 עדיף לקנות משהו מודרני,חזק,חסכוני ויעיל (כמובן שיש סיכון של אמינות).

לאחר מכן נשאר לי הפולו והפאביה. הפולו יפה הרבה הרבה יותר מהסקודה. אך היבואן בארץ חוצפן שמביא אוטו ערום ומבקש עליו 117K (על הכביש).

סקודה הרבה יותר מאובזרת ונותנת תמורה למחיר וגם בביטוח וחלקי חילוף וביטוחים יש לה יתרונות. בשורה התחתונה מסתכלים על כל המכלולים בעסקה וכמובן העדפה אישית של כל אחד.

בצבע הנכון האוטו אפילו יפה מאוד .

להגיד לך אם היה לאיביזה מנוע 1.2TSI לא הייתי מתלבט הרבה יותר? הייתי ויש סיכוי שהייתי גם מזמין אחת. אוטו קונים על פי נסיעת מבחן ולא לפי מראה בדיוק כמו כל דבר בחיים (כמובן בפרופורציה):wink:

ושוב .. בגלל זה סוכנויות הרכב בדיעבד הם גאונים , כמובן שאם תפנה אל השוק של הצעירים שבתכל'ס שולטים בשוק (מדבר על גילאים 17 - 28)אתה תראה תמורה גדולה .

ואני יגיד לך את האמת , במקרים שלי ושלך זאת העדפה אישית נטו , כי עם המבצע הקיים והמחיר הנתון תראה לי בנאדם שאומר שזה מחיר מוגזם או שאין תמורה למחיר . כמובן שאני אומר לך בלב שלם שאני באמת לא מעורה בפרטיים הטכניים ובאמת ובתמים לא יודע מה ההבדל במנוע , צריכת דלק נמוכה יותר ? ליטר ל15.5 ק''מ בערך ע''פ הנתונים בשרשור זה מספיק ואף מעבר למרוצה בשבילי .

כוחות או מהירות או איך שלא תרצה לקרוא לזה , בשבילי זה גם ככה מספיק חזק , לא נולדתי נהג מירוצים :)

אני גם צריך ללמוד על בשרי קצת את הבחירות שלי .. בכל זאת .

ועוד דבר , שנינו נשקר אם נעמיד פנים שאין שום קשר לאגו ולאוטו "מושך" "וצעיר" , כי זה רוב הקטע אצל צעירים .. ותאמין לי אני אומר לך מניסיון אבל שוב , כאן נכנס הקטע של הטעם אישי ולדעתי .. אין בכלל מקום להשוואה , אפילו אצל הפולו ,אבל אולי אני לא אובייקטיבי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מדבר איתך על מצב שלילד יש 100K מההורים בשביל לקנות אותו...

איזה כיף שלילד יש 100 אלף מההורים...

בכל אופן, בחזרה לנושא האשכול, ובתור בעלים של SC 1.4, הייתי מוכרח רק לציין שמבחינת ההיגוי היצרן הספרדי שיחק אותה. כשאני נוהג בכבישי הצפון המפותלים, אני מרגיש חי מתמיד. לאחר נסיעה של מעל 7000 קילומטרים בחודשיים וחצי, יש לי רק מילים טובות לומר על הרכב, וככל שצבירת הקילומטרים עולה מעלה, אני מרגיש שהרכב מקבל יותר ויותר מאפייני תאוצה של 1.6 ליטר. הדבר נכון פחות לגבי תאוצה מעמידה במקום, יותר נכון לגבי תאוצה מ-50 קמ"ש ומעלה.

לגבי מנוע ה-TSI, דעתי האישית - מתכון לצרות בעתיד, אבל ימים יגידו.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי הפאביות למינהן,אף אחד לא אמר שפאביה היא לא קנייה טובה

אבל אין להשוות בין שני הרכבים שמדברים לקהל שונה של צרכנים

אתם מדברים על יתרונות במנוע,דלק,טיפולים,חלפים,שמירת ערך

לדעתי טיוטא יאריס עדיפה בהרבה על הפאביה המהוללת שלכם.

שלא תבינו לא נכון,הפאבייה קנייה טובה אבל לפנסיונרים,גימלאים,או סתם חסרי טעם.

שורה תחתונה זה כמו להשוות בין בר רפאלי עם IQ 60 לבין רבקה מיכאלי IQ 80

את מי הייתם לוקחים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4400 גם למקיף וגם לחובה יחד?

האם מדובר בביטוח לכל נהג, או לנהג אחד או שניים נקובים בשם, ובאילו גילאי מינימום?

בדוק לדעתי גם עם אלייד החברה שעובדת בצמוד עם צ'מפיון, מהם קיבלתי את ההצעה הזולה ביותר על ה FR נכון לעכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4400 גם למקיף וגם לחובה יחד?

האם מדובר בביטוח לכל נהג, או לנהג אחד או שניים נקובים בשם, ובאילו גילאי מינימום?

בדוק לדעתי גם עם אלייד החברה שעובדת בצמוד עם צ'מפיון, מהם קיבלתי את ההצעה הזולה ביותר על ה FR נכון לעכשיו.

כן,הביטוח למקיף+חובה לכול נהג,גיל המינימום הוא 23 וגם הוא עם 6 שנים רישיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,הביטוח למקיף+חובה לכול נהג,גיל המינימום הוא 23 וגם הוא עם 6 שנים רישיון

אם קיבלת הצעה של 4400 למקיף+חובה לכל נהג מעל 23 ללא עבר ביטוחי אז ההצעה נשמעת מעולה!

לאחר שתקבל הצעה גם מאלייד, תשוב לעדכן אותנו אם אפשר, גם אני מעוניין לדעת מה יהיו התוצאות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף שלילד יש 100 אלף מההורים...

אמת, זה אכן כיף.

אבל אין צורך לזעוף יתר על המידה, אם תעבוד קשה בחיים גם לך יהיה 100K לתת לילדך עבור מכונית.

בדיוק כפי שאנשים רבים שאני מכיר עושים.

אין לי מה להוסיף בהקשר הדיון, פשוט נורא צרם לי המשפט הזה. 

בברכה,

יונתן.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...