Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע חדש סיאט איביזה 1.6 105 כ"ס ב 95K ?

Eyalw
שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איזה צמיגים מסופקים לדגם שבמבצע????

דגם המבצע 215/45/16 מגיע עם צמיגי PIRELLI P7 (דגם חדש , טובים מאוד) . שים לב שאין ליצרן / יבואן מחוייבות להתמיד

בפירמה מסויימת. חלק מאלו שקיבלו איביזה SC 1.4 קיבלו צמיגי GOODYEAR.

האמת שמדובר במידת צמיגים נדירה ולא מקובלת (אין אף מכונית חדשה בארץ המשווקת עם צמיגים כאלו , לא אצל צ'מפיון ולא

אצל אף יבואן אחר) , כך שסביר שיתמידו לספק עם צמיגים מאותו יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

]דגם המבצע 215/45/16 מגיע עם צמיגי PIRELLI P7 (דגם חדש , טובים מאוד) . שים לב שאין ליצרן / יבואן מחוייבות להתמיד

האמת שמדובר במידת צמיגים נדירה ולא מקובלת (אין אף מכונית חדשה בארץ המשווקת עם צמיגים כאלו , לא אצל צ'מפיון ולא

קודם כל תודה אחי,עזרת לי מאוד להבין את החסרונות והיתרונות של הרכב:)

לפי מה שאתה אומר שכדאי לי לברר שהם שמים לי את PIRELLI P7 ולא את ה-GOODYEAR?

במידה ואצתרך להחליף צמיגים תיהיה לי בעייה??אין צמיגים כאלו במלאי???

עוד שאלה לא כל כך קשורה,הבנתי שהשטיחים ב1.6 איכותיים יותר מה-1.4 נכון?

בתודה והערכה רבה,נירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפריע לי בכלל, ההיפך, אני מפרגן להורים שיכולים לתת ונותנים. תקראו לי old fashion, אבל אני בעד שבן אדם ירוויח את לחמו בעבודה קשה. נכון, המציאות נותנת אגרוף בפרצוף ומציגה אינספור דוגמאות הפוכות, אך כך אני חונכתי ולכן זו דעתי האישית.

גם אני חונכתי כך, ואני לא רואה בהורה שנותן 100 אש"ח לילדו עבור רכב דבר רע או פסול, וכולי תקווה שאוכל לעשות זאת גם עבור ילדי. לדעת לקבל עזרה בחיים (בין אם אדם מקבל אוטו מתנה או שם מחצית מהסכום) זה נורא חשוב. גם אנשים שהגיעו נורא רחוק קיבלו עזרות בהתחלה גם אם לפעמים זה נראה שלא.

יתרה מזאת, אם היו מגיעים אב או אם והיו מבקשים ייעוץ על גבי דפי מערכת הפורום באשר לרכישת רכב חדש לילדם, ת'פדל - מפרגן גם מפרגן, ואפילו מברך על כך (עדיף שהילד ינהג על רכב חדש ובטיחותי מאשר ברכב קקה-מייקה זול ומלא בעיות בטיחותיות).

נו ברור. הרי אין ספק שלמרות שההורים עובדים קשה על מנת שיהיה להם לתת לילד יש להם המון זמן להגיע לפורום הנחמד שלנו ולחכות לתגובה של המשתמש TheWho שיעזור להם בבחירת רכב. זה הרי כלל לא הגיוני לתת לילד, שבמקרה גם האוטו עבורו להסביר את המצב ואת הדרישות מהאוטו.

מצד שני, כאשר אני קורא משפט שכזה שמגיע מנקודת מבט של ילד שגדל עם כפית זהב בפה (או לפחות כך זה נראה מקריאה ראשונה), אני לא יכול שלא להתרעם.

לא להתרעם, לקנא. בוא נדבר 'דוגרי'.

מה שכן, אם הבחור נעלב (או אתם נעלבתם בשמו) אני מתנצל מעומק ליבי. מאחל לכולכם לקבל מאה אלף ש"ח מההורים ולרכוש רכבים חדשים, הלוואי על כולנו. ומילה קטנה לבחור שכינויו Jonyzac, אני דווקא בחור בן 30 שעבד מעת שיחרורו הצבאי, ורק עתה היה יכול להרשות לעצמו לרכוש רכב חדש מהחברה (וגם זה כמובן עם הלוואה לא קטנה במיוחד).

תתחדש,תהנה וסע רק בדרכים טובות.

שיהיה לכולכם שבוע מצוין, ושכולנו ניסע על רכבים של מינימום מאה אלף ש"ח.

התייחסתי באדום.

בברכה,

יונתן.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

]דגם המבצע 215/45/16 מגיע עם צמיגי PIRELLI P7 (דגם חדש , טובים מאוד) . שים לב שאין ליצרן / יבואן מחוייבות להתמיד

קודם כל תודה אחי,עזרת לי מאוד להבין את החסרונות והיתרונות של הרכב:)

לפי מה שאתה אומר שכדאי לי לברר שהם שמים לי את PIRELLI P7 ולא את ה-GOODYEAR?

במידה ואצתרך להחליף צמיגים תיהיה לי בעייה??אין צמיגים כאלו במלאי???

עוד שאלה לא כל כך קשורה,הבנתי שהשטיחים ב1.6 איכותיים יותר מה-1.4 נכון?

בתודה והערכה רבה,נירו.

אין לי מידע וודאי באיזו דגם ורמה צמיגי הגודייר המסופקים במידה הזו באיביזה. כידוע , גודייר היא חברה גדולה וטובה מאוד ,

אבל לא כל הסדרות באיכות דומה. אינני יודע מה האיכות הספציפית שיש לה להציע במידה הזו , אולי בעלי איביזה SC 1.4

שקיבלו כאלו יוכלו להעיד. (אינני פוסל אותו ייתכן שהוא מצויין).

אני יכול להעיד בוודאות שצמיגי פירלי P7 , סדרה חדשה של היצרן , בהחלט מצויינים. אם תצליח לוודא שכאלו יסופקו - מה טוב.

המידה הזו אכן נדירה מאוד בארץ. למשל באתר TYRES4U שמופיעים בו המון צמיגים יש בקושי דגם בודד של צמיג כזה מיצרן

אחד. אני מעריך שהנדירות תקשה על מציאה עתידית , והמחיר יהיה לא זול.

לגבי השטיחים - אלו המסופקים תראה בסוכנות והם מצויינים. הבנתי פה בפורום שיש כאלו שקיבלו ב 1.4 שטיחים פחות

איכותיים .

לגבי הביטוח - קוד הרכב הרלבנטי לביטוח ולפי מחירון יצחק לוי - 778560 . (זהה לדגמי 1.6 אחרים שאינם ספורט 3 דל') -

וזה טוב - כי צריך להגיד בבקשה לביטוח שזה הקוד - ואז הביטוח זול ולא עושים בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסתי באדום.

התייחסתי בשחור:

גם אני חונכתי כך, ואני לא רואה בהורה שנותן 100 אש"ח לילדו עבור רכב דבר רע או פסול, וכולי תקווה שאוכל לעשות זאת גם עבור ילדי. לדעת לקבל עזרה בחיים (בין אם אדם מקבל אוטו מתנה או שם מחצית מהסכום) זה נורא חשוב. גם אנשים שהגיעו נורא רחוק קיבלו עזרות בהתחלה גם אם לפעמים זה נראה שלא. כפי שכבר הצלחת להבין מתגובתי האחרונה (או שלא), דווקא צידדתי בכך שהורה יעזור לילדו וירכוש עבורו רכב, ולו מהסיבה הבטיחותית שבעניין. אין שום פסול בקבלת עזרה, אלא שיש דרך להצגת עובדות (או השמטתן): אוכל לטעון ש"אני מדבר איתך על זה שלהורים יש 100 אלף ש"ח לילד", ומן הצד השני - אני יכול להציג את העובדות באופן קצת יותר מסולף ומתבקש, עם ההשמטה (המתבקשת והצנועה לטעמי) בסגנון "ברשותי 100 ש"ח לרכישת רכב, אני מעוניין שתעזרו בבחירתו".

נו ברור. הרי אין ספק שלמרות שההורים עובדים קשה על מנת שיהיה להם לתת לילד יש להם המון זמן להגיע לפורום הנחמד שלנו ולחכות לתגובה של המשתמש TheWho שיעזור להם בבחירת רכב. ראשית, תתפלא, אבל ישנו מגזר הורים גדל והולך בפורום הזה שמבקש עזרה בבחירת הרכב לבנו/בתו הצעירים. עבודה קשה לא בהכרח גוזלת את 10 הדקות המתבקשות לפרסום תגובה שמהותה קבלת ייעוץ מחברי פורום בעלי ידע. זה הרי כלל לא הגיוני לתת לילד, שבמקרה גם האוטו עבורו להסביר את המצב ואת הדרישות מהאוטו. שנית, אין שום פסול "לתת לילד להסביר את דרישותיו", רק שישנה דרך לעשות זאת, עיין ערך תגובתי העליונה בפירסום התגובה הנוכחית.

לא להתרעם, לקנא. בוא נדבר 'דוגרי'. מחשבותיך שמורות רק לך ידידי, אתה יכול לשכנע את עצמך שאני קנאי, תחמן, שקרן או שחצן. אני יודע להעיד על עצמי שגם אם הייתי הברון רוטשילד בכבודו ובעצמו, עדיין הייתי מתרעם (כן כן, מתרעם, או 'מקנא' על פי האנלוגיה שלך) על סוג תגובה שכזה. צניעות, יא חביבי, היא מצרך נדיר בימינו.

תתחדש,תהנה וסע רק בדרכים טובות. חן חן ידידי, המשך שבוע נעים, מאחל לך שעות אינסופיות של קור בימי החמסין האלו.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר הצלחת להבין מתגובתי האחרונה (או שלא), דווקא צידדתי בכך שהורה יעזור לילדו וירכוש עבורו רכב, ולו מהסיבה הבטיחותית שבעניין. אין שום פסול בקבלת עזרה, אלא שיש דרך להצגת עובדות (או השמטתן): אוכל לטעון ש"אני מדבר איתך על זה שלהורים יש 100 אלף ש"ח לילד", ומן הצד השני - אני יכול להציג את העובדות באופן קצת יותר מסולף ומתבקש, עם ההשמטה (המתבקשת והצנועה לטעמי) בסגנון "ברשותי 100 ש"ח לרכישת רכב, אני מעוניין שתעזרו בבחירתו".

הצחקת. בלי להעליב באופן אישי אבל מי אתה שתכתיב לו איך לכתוב?

לבחור יש 100 אש"ח מההורים ויש לו את ההעדפות שלו לכתוב את הכותרת כפי שהוא מבין.

הוא לא צריך להתבייש בזה שהוריו עובדים קשה, בטח לא מאנשים כמוך שכנראה יש להם בעייה עם זה שילד כביכול 'מתלהב' על מתנת ההורים. זו זכותו.

מחשבותיך שמורות רק לך ידידי, אתה יכול לשכנע את עצמך שאני קנאי, תחמן, שקרן או שחצן. אני יודע להעיד על עצמי שגם אם הייתי הברון רוטשילד בכבודו ובעצמו, עדיין הייתי מתרעם (כן כן, מתרעם, או 'מקנא' על פי האנלוגיה שלך) על סוג תגובה שכזה. צניעות, יא חביבי, היא מצרך נדיר בימינו.

צניעות היא תכונה חשובה בעיניך? מצוין. היה בעצמך צנוע ואל תחפש להצניע אנשים שאינם רואים בזה מצרך חשוב.

אלא אם כן אתה מעדיף להמשיך ל'אכול עצבים', סליחה, 'להתרעם' באופן כ"כ מיותר על אנשים שממילא לא תוכל לשנות.

תתחדש,תהנה וסע רק בדרכים טובות. חן חן ידידי, המשך שבוע נעים, מאחל לך שעות אינסופיות של קור בימי החמסין האלו.

התייחסתי שנית.

בברכה,

יונתן.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי איביזה ספורט אוטומט

באתר של החברות ביטוח יש 3 דגמים

רפרנס

סטיילנס

סטיילנס פלוס

מה אני עושה במקרה כזה?

אומר להם שהדגם שלי הוא סטיילנס פלוס או שאני פשוט אומר שזה ספורט ונראה מה הם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי איביזה ספורט אוטומט

באתר של החברות ביטוח יש 3 דגמים

רפרנס

סטיילנס

סטיילנס פלוס

מה אני עושה במקרה כזה?

אומר להם שהדגם שלי הוא סטיילנס פלוס או שאני פשוט אומר שזה ספורט ונראה מה הם אומרים?

אל תעשה את הטעות שאני עשיתי,תגיד להם שקוד המחירון הוא 778560 ,והא מקביל לסטיילנס.

אל תזכיר את המילה"ספורט",ההבדל הוא אלפי שקלים!!!!!!

מהסקר שאני עשיתי,ביטוח 9 מיליון נתנו לי את ההצעה הזלה ביותר לאותו דגם(ידני).

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשה את הטעות שאני עשיתי,תגיד להם שקוד המחירון הוא 778560 ,והא מקביל לסטיילנס.

אל תזכיר את המילה"ספורט",ההבדל הוא אלפי שקלים!!!!!!

מהסקר שאני עשיתי,ביטוח 9 מיליון נתנו לי את ההצעה הזלה ביותר לאותו דגם(ידני).

בהצלחה :)

אוקיי

תודה רבה אני אשתמש בעצה שלך..מקווה שזה יסתדר

ניסית בביטוח ישיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ההתרעמות הזאת על כסף חברים .. סך הכל אמרתי שלהורים שלי ולי יש בערך 100 אלף לקניית אוטו , מצטער שיצא איכשהו שהבנתם שהם שמים הכל , כמובן שעבדתי קצת בשביל הכסף ואני ישים לפחות 30% מהמחיר המלא .

סך הכל כסף חברים , להורים שיש לתת לילדים שלהם וואלה שיהיה להם רק לבריאות ואני מאחל להם שיהיה להם כסף לעוד הרבה דברים בחיים ..

בכל מקרה מה שנסגר איתי זה כנראה אני יחכה לנובמבר - דצמבר ע''מ לקנות רכב , מה שאומר שרוב הסיכויים שאני ייפול כבר על ה1.2 TSI שתעלה בסביבות ה105 אלף לדעתי עם הדברים הבסיסים .. מה שאומר שאכלתי אותה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

ניסית בביטוח ישיר?

4200=ביטוח 9 מיליון

4950=ביטוח ישיר

5750=AIG

במידה והשגת ביטוח זול יותר אשמח להתעדכן,

בהצלחה,נירו:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

ניסית בביטוח ישיר?

4200=ביטוח 9 מיליון

4950=ביטוח ישיר

5750=AIG

במידה והשגת ביטוח זול יותר אשמח להתעדכן,

בהצלחה,נירו:)

אין בעייה

ברגע שאני אקבל מחיר סופי אני אעדכן

אני מקווה שבשבוע הבא:-)

אבל כמובן שהמחיר תלוי בהרבה דברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גלגל הספייר של הרכב הוא מלא או חלקי?

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...