Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לגבי ההבדל בין AA Havoc "15 ל AA Havoc "12

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה.

לא שמעתי את ה AA.

השאלה שלי למה לא ללכת במקום על סאב כזה:

http://www.mac-audio.de/index.php?id=2532&L=1

מדוייק ביותר, צריך רק 500RMS" יותר נציל משניהם, צריך תיבה פיצית, ועם סליל של 5" ?

השאלה רצינית לגמריי, אני שואל כדי להבין למה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נעים מאוד תמיר,אני מבקש סליחה אם זילזתי ,זה מה שהניסיון שלי הראה לי,מותר לי לחשוב אחרת,כל אחד בדרך שלו.

זה זה וזה וההוא מהמכולת::lol:

התשובה היא פשוטה ,תביא אחד כזה נשווה ונראה אולי אתה צודק(למרות שאני מאוד סקפטי).

הנתונים האלה לא כל כך אמיתיים במבחני אמת.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולפנית - לאור ההתלבטויות עבר שלך, אני דווקא הייתי ממליץ לך על הCHAOS במידת 15".

שכן הוא יזכיר לך את אחד הסאבים הקודמים שהיו בבעלותך, עם יותר עוצמה, ובמחיר משתלם.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית התקנתי אחד כזה.

והוא היה נמר על מגבר שנתן לו בגישור 500RMS ממגבר 4 ערוצים בתיבה פי שתיים נפח ממה שהיה צריך.

אה עם מגבר שעבד בוולט שלפ פחות ממה שהיה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eliko

וההבדל המשתמע בין הכאוס 15" להאבוק , יותר מהיר? יותר נציל?

נא להבין חברים שוב קיום ברשותי רכב אודי A-6 שנת 2001 רכב ארוך אטום מאוד מאוד בבאג'ז שצריך "אח גדול" בכדי להשמיע

אז במקום 2 סאבים אני רוצה 1 אבל 1 כראוי שיעניק לי מכה כמו שסאב חזק צריך להעניק.

כן אני אוהב את החוזק והעוצמה ונא אין להוסיף מה אתה מחפש SQ או SPL כי ברכיבים מקצועיים ואיכותיים אתה יכול להפיק המון בעזרת כיוון טוב , אז כן אני אוהב עוצמה אבל שתישמע כראוי בשל כך אני בכיוון הקלארוס

ולגבי סאב אני לא החלטתי לא רוצה החלטות פזיזות ולא רוצה לשמוע את כל העולם פשוט עושה לי את מה אני רוצה לשמוע ואיך ובמפגש הקרוב אני יעשה לי את הבדיקות שלי.

תודה לכולם על הסיוע קיום ובעתיד.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה.

לא שמעתי את ה AA.

השאלה שלי למה לא ללכת במקום על סאב כזה:

http://www.mac-audio.de/index.php?id=2532&L=1

מדוייק ביותר, צריך רק 500RMS" יותר נציל משניהם, צריך תיבה פיצית, ועם סליל של 5" ?

השאלה רצינית לגמריי, אני שואל כדי להבין למה לא.

כנראה שיש סיבה שממליצים בכל העולם על Havoc 12 כסאב חזק למערכות מוכוונות SQ ולא על המאק אודיו.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האליינט של מק אודיו זהה לאליינט של פייז בזמנו, אז מדובר באמת בממתק רציני, אבל אני לא מאמין שהוא יכול להתחרות בעוצמה של ההאבוק, לגבי דיוק אבל, זה כבר משהו אחר :) יש אותו ביבוא סדיר לארץ?

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון צריך להיות, תרים טלפון ל SG.

בעקרון הוא משופר.

הם שיפרו את הנצילות שלו ואת דחיפת האוויר ב 30% לטענם.

הוא זהה כי מק אודיו קנו את פייז. פשוט ככה. זה אותם מהנדסים אותו מפעל, רק שם אחר.

אם תכתוב פייז אבולושון באנגלית בגוגל תופנה ישר למק אודיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע מאושר עם הסאן דאון E8 שלי :) אבל נשמע מבטיח האליינט "המשופר", לגבי זה שמק אודיו קנו את פייז אני יודע, אני עדיין עובד עם הCFS165.25 של פייז, וראיתי שהם הוציאו דגם מקביל/זהה כמק אודיו.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת מתקשה להבין למה פותח הת'רד מנסה לעשות השוואה בין מלון לאבטיח.

סאב 15 אינטש שווה ערך לשני סאבים של 12 מבחינת עוצמה.

שני סאבים של 10 הם שווי ערך לסאב של 12 מבחינת עוצמה.

אבל סאב אחד של 15 ירד יותר נמוך משני סאבים של 12.

זו השוואה שהיא בעצם... בלתי אפשרית בגלל מה שנכתב למעלה.

לפותח הת'רד - שמעת את ההאבוק 12? אם כן - אתה רק צריך להחליט מה אתה רוצה - שיהיה יותר חזק? או שירד יותר נמוך?

אם זה רק יותר חזק - תביא שניים של 12 - גם יהיה יותר מדוייק.

אם זה גם יותר נמוך - אין לך ברירה חוץ מללכת על ה15.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...