Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות לבנות לפנסים מקדימה

שימו לב! השרשור הזה בן 5929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז המסקנה שלי תקנו אותי אם אני טועה השילוב הכי טוב שאפשר לקבל בארץ לאור לבן עם גוון כחלכל

זה מנורה לבנה (אוסרם,בלו ויזן של פיליפס) ובנוסף אליה לדים לאורות חניה בצבע כחול ככה אולי יצא צבע לבן עם גוון כחול

למישהו יש קומבינה כזאת באוטו..?

ומה נראה לכם אני צודק? להתחיל סופסוף בחפושים המעשיים?

אצלי ברכב מותקנים הפיליפס בלו וויזן עם מנורות חניה לבנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי היום מנורות שאמורים לתת אור לבן עם גוון כחול אבל זה שקניתי ממנו אמר שזה לא יתן אור כזה בדיוק בגלל שהמנורות חניה הם צהובות אז הגוון של האור הלבן כחול מושפע מזה.

אצלי ברכב מותקנים הפיליפס בלו וויזן עם מנורות חניה לבנים

אם תוכל לעלות תמונה אני ישמח , כי אני רוצה לראות את השילוב של המנורות חניה בשביל לדעת אם כדאי לי גם לשים מנורות חניה לבנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צדק אבל זה בקטנה ,תחליף ללדים.הגוון על השטח המואר ישאר כימעט זהה,אבל הגוון צבע בתוך הבקלית יתכחל מעט ואלומת האור הכללית בתוך הבקלית תהיה אחידה ולא יראו את הצהוב המעצבן בבקלית.

ישנם לדים יעודיים ומיוחדים לשימוש ברכב,מסוג לד "נעץ" עם נגד מובנה.

עלות בין 30-50 שח[שים לב אני מדבר על לד יעודי ולא על נורת חניה צבועה "יעני" בטוש כחול שימחק אחרי יומיים].

כמו כן קנה את הלד בצבע לבן ולא כחול[הורדה מהכביש].

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן להזמין את הפיליפס CRYSTAL VISION עם זוג W5W תואם. (עד שאני אשים את היד שלי על סט פנסים קדמיים מקוריים ואיכותיים וסט קסנון איכותי)

גוון של 4300K שהוא הרבה יותר לטעמי. אור לבן לגמרי שמזכיר את הקסנון של רכבי היוקרה ,

ואין בו גוונים של כחול כמו ב 5000K. אני אישית לא אוהב את כל אלה בכבישים עם הפנסים בגוון כחול.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לפני שאתה קונה את הקריסטל ומעליל עלילות על הדיימונד - אתה מוזמן להתרשם מהם (במציאות) אצלי, ואז להחליט סופית.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את הנורות ברכב שלי (אונו) , לא נורות מוכרות אבל גם לא רשום עליהם בסינית.

עכשיו מה אתם ממליצים לי לעשות בשביל להפטר מהגוון צהבהב של נורות החניה. באיזה נורות כדאי לי להחליף אותן?? (אם משהו יוכל לפרט גם איזה H הנורות הנ"ל) בנורות הלוגן כחולות?? או בנורות הלוגן רגילות?? והאם זה חוקי??

בכללי הנורות ששמתי הם סבבה לגמרי , נותנות גוון כחלחל ואור מעולה . בכל אופן עדיף מהנורות הצהובות הרגילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לפני שאתה קונה את הקריסטל ומעליל עלילות על הדיימונד - אתה מוזמן להתרשם מהם (במציאות) אצלי, ואז להחליט סופית.

אוראל עזוב, אייל יודע יותר טוב מכולנו יחד.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הלדים לאור חניה אני מביא מאיפה?

גם מחנויות של שפורי רכב..?

ואיך אני מבדיל אותם מהזבל ללדים האכותים? מה אני צריך לבקש?

אני רוצה בכחול את הלדים ( כי בהנחה שאני ישיג את הפיליפס שנותנות אור לבן אני צריך לתת לו קצת כחול והלדים נראה לי יעשו את העבודה)

איך אני יבדיל שלא ימכרו לי זבל אלה משהו אכותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל עזוב, אייל יודע יותר טוב מכולנו יחד.

אין קשר ליודע או לא יודע.

זה עניין של טעם.

שים לב שבהודעה שלי בכלל לא הזכרתי את הDIAMOND... לא חוויתי עליהן דיעה, אלא על הגוונים באופן כללי.

אני אשמח לראות את הנורות במציאות בהזדמנות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לשם הידע, 5K זה לא כחול בכלל

6K זה המידה הכי רצויה, זה לבן אור יום (עם גוון כחלחל חלש) אבל עם התוצאות הכי טובות מבחינת תאורה.

מעל 6K זה כבר מתחיל להיות כחול יותר ויותר ומ 8K זה כבר נראה מצועצע ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...