Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זוג בוקים זה מספיק בטיחותי בשביל להיכנס מתחת לרכב ?

Deutz912

פוסטים מומלצים

בגדול כן,

בוק ממוצע מחזיק 1.5 -2 טון,

בגלל שלא כל הרכב באוויר הבוק נושא בעצם פחות משקל.

אבל זה לא רק זוג בוקים,

איפה אתה מעגן?

לשים גלגל מתחת להשלמת האבטחה.

שיפוע הרכב בכללי,

האם אתה תנדנד את הרכב?

אני משתמש בג'ק קצת יותר חזק ומשאיר מעט לחץ עליו + 2 בוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ממנו - זוג סטנדים (בוקים) 3 טון באוטוסטור (autostore.co.il).

בוקים של 3 טון.

מעגן מהמקום שהיצרן עשה (פס מתכת).

הרכב במישור, ולא מנדנד את הרכב (מדוע לנדנד?)

ואני שם את הגלגל מתחת לרכב אבל הוא לא כזה גבוה מי יודע מה..

האם זה בטיחותי ? האם נשמע פעם שחס וחלילה בוק קרס ?

אתה משתמש ב 2 ג'קים + 2 בוקים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היקף ראש ממוצע הוא כ-57 ס"מ, מה שנותן גובה (בשכיבה) של 181 מ"מ. אז תיאורטית, גלגל עם צמיג שרוחב הסוליה שלו הוא 185 מ"מ ומעלה אמור לעזור (לאדם הממוצע).

לפני כמה שנים היה recall (ליתר דיוק, 2 נפרדים - פשוט דומים וכמעט באותו הזמן) על סטנדים של harbor freight בארה"ב (בפועל מוצרי מדבקה המיוצרים בסין). אך לא שמעתי על מקרים שבהם הם קרסו בפועל ומישהו נפגע. מצד שני, אם תחפש - אפשר למצוא גם סיופרים על רכבים שנפלו מליפט 😕

הסטנדים שקנית הם מהסוג הפשוט ביותר. ישנם כאלה שכוללים גם פין בטיחות (למקרה שמנגנון הראצ'ט כושל), בסגנון כזה: https://hml.co.il/product/k-482310/ (אין לי משהו מיוחד להגיד לטובת החברה הזו, מבחינתי כולן יכולות להיות מדבקות על אותם סטנדים מיוצרים בסין).

אני אישית משתמש לרוב ב-2 סטנדים (יצא לי גם ב-4, כשהרכב כולו באוויר). לפעמים אני דוחף עוד סטנדים, או ג'ק מורם, מתחת למקומות אסטרטגיים (אם לא מפריע לעבודה). לא טורח עם הגלגל (כי תמיד נראה לי צר מדי), אבל אחרי שבדקתי בשבילך את גודל הראש הממוצע - נשמע שאני צריך להתחיל :)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למה שאמרו קודמיי. אם שמים את הבוקים במקומות התקניים אין שום בעיה. כבר יצא לי לעבוד לא מעט על 2 ועל 4 בוקים (צד קדמי וכל הרכב באוויר, בהתאמה), ולא היו לי בעיות.

אני רק אתן נקודה אחת - אחרי שהרמתי את הרכב על הבוקים אני נותן לו דחיפות עם היד, כדי לראות שהוא לא נופל בטעות...

פותח דלת, נותן דחיפה בכל הכוח לקצה הגג שמאחורי הדלת, ומנסה קצת לנענע את הרכב.

אצלי המבחן הזה עבר בשלום בכל הפעמים 🙂

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, chrono כתב:

הסטנדים שקנית הם מהסוג הפשוט ביותר. ישנם כאלה שכוללים גם פין בטיחות (למקרה שמנגנון הראצ'ט כושל), בסגנון כזה: https://hml.co.il/product/k-482310/ (אין לי משהו מיוחד להגיד לטובת החברה הזו, מבחינתי כולן יכולות להיות מדבקות על אותם סטנדים מיוצרים בסין).

ההבדל ביניהם זה פין האבטחה, לא ? הבוקים של אוטוסטור לא מספיק טובים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני מספר שנים זוג בוקים מאוטוסטור(ללא פין) הם בסדר גמור ושימשו אותי בלא מעט טיפולים 

מקפיד להניח על משטח קשה(אבן משולבת) התיבה בפארקינג בלם יד משוך אם מפרק גלגל מניח מתחת ואם לא משאיר בנוסף את הג'ק מורם מ"מ מתחת לרכב לאבטחה נוספת מניח מעצורים(אבן  אקרשטיין) לפני ומאחורי הגלגלים המונחים על הקרקע

לפני כניסה מתחת לרכב מטלטל מעט לבדוק יציבות  הבוקים תומכים על האזור שהיצרן קבע בד"כ או על המסגרת הקדמית כשאין ברירה

הכנת ההרמה לעיתים אורכת יותר מהטיפול עצמו

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה.רק שים לב שאם אתה מרים את הרכב על משטח עם שיפוע אז הבוקים כבר יכולים להחליק כי מופעל עליהם עומס צידי, וזה סנריו יותר הגיוני מבוקים שנשברים

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Alberrto כתב:

TLDR : כן

אם כבר
TLDS....

לפני 48 דקות, Deutz912 כתב:

מה זה אומר שכמעט הכל זבל ?

כמעט.
בסוף, לשימוש רגיל / DIY, רוב הבוקים יתנו מענה טוב וסביר כולל הזולים.

אם אתה מכיר את מגבלות הרכב והסביבה כגון גובה, משקל, קרקע וכו' הפשוט יתן מענה.

אם אתה מתכנן בשוטף להרים Ford F350,

הייתי משקיע על בוק יותר מסיבי ואיכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Deutz912 כתב:

כל עוד אתה לא לוקח את הבוקים לאקסטרים כמו שהוא עושה שם בסרטון, ולא מרים אותם עד למקסימום שלהם - לא אמורה להיות שום בעיה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Deutz912 כתב:

לדעתי זה מספק, הם כולם עומדים בתקנים ואפילו יש "טווח" בטחון, הם עומדים גם בעומסים יותר גבוהים מהמוכרז

אז כל עוד אתה משתמש במוצר כראוי, לא אמורה להיות שום בעיה

עריכה אחרונה על ידי Alberrto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...