Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוכה הבאה סיומת 04

zvit

פוסטים מומלצים

לפני 17 דקות, zvit כתב:

לא כולם חושבים כמו @zaf  או @cohen motor 377

הנה החניה בבית הבעלים של הרכב שתמונתו בראש השרשור (עם הרכב הקודם)

image.png.e45af6458640f978ba6ec4ece7ccb17b.png

והנה ה-v40 שהיתה פעם שלי, לא חוויתי שום בעיות בשל חמשת הכוכבים:

image.png.5429e12ee5fbbbcd77d1bb9d107b3045.png

הכוונה היא לאו דווקא רשויות אלה גם אזרחים תמימים שלא יכולים להתענג על רכבים מהסוג הנ"ל(כמו שהוזכר פה שבעבר זה היה יותר רכבי פרימיום) ועושים "עיניים", ואז אפקט החמש ספרות של הספרה 5 שנועדה למנוע זאת, היא רק מושכת עין יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, cohen motor 377 כתב:

הכוונה היא לאו דווקא רשויות אלה גם אזרחים תמימים שלא יכולים להתענג על רכבים מהסוג הנ"ל(כמו שהוזכר פה שבעבר זה היה יותר רכבי פרימיום) ועושים "עיניים", ואז אפקט החמש ספרות של הספרה 5 שנועדה למנוע זאת, היא רק מושכת עין יותר.

מצד שני יש מספרי זה"ב גם על רכבים עממיים.

66-666-66 - טויוטה פריוס.

33-333-33 - ניסאן ג'וק.

11-111-11 יונדאי i20.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, zaf כתב:

מספר יפה/זכיר מושך תשומת לב לא רצויה.

היה לי מספר כזה על הסניק הקודמת - בשנתים וחצי שהיינו ביחד היא משכה תשומת לב לא רצויה בעיקר מהמוסך (טוב נו, רנו...).

מעריך שמכוניות כמו בפתיחת השרשור מושכות  תשומת לב כי הן בימריות, ולא בגלל המספר.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, itsik170 כתב:

מצד שני יש מספרי זה"ב גם על רכבים עממיים.

66-666-66 - טויוטה פריוס.

33-333-33 - ניסאן ג'וק.

11-111-11 יונדאי i20.

IMG-20240531-WA0128.jpg

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחרון הודה שמדובר בקומבינה של אחד מהוריו שעבד במשרד ממשלתי

• מעניין 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמים אם אתה חושב שכל השאר זה לא קומבינה אלא חלוקה רנדומלית...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25 לא בהכרח "קומבינה" ממשית: בפורמט הישן (7 ספרות) גם כשקנינו את הרכב של אמא שלי וגם את של זוגתי, ביקשנו מהמוכר הקצאה של מספר "יפה" וקיבלנו, סתם כדרך לסגור את המכירה בלי קשרים מיוחדים אצל היבואנית. זה אומנם לא היה "הכל 5", אבל בהחלט ספר יפה ולא אוסף של מספרים ראנדומליים. לא יודע למה העניין השתנה, אבל כשקנינו לאמא שלי את הרכב החדש ב 2022 (8 ספרות מן הסתם), אף אחד לא היה מוכן לדבר על הקצאה של מספר מיוחד, בכל הסוכנויות אמרו שזה בלתי אפשרי, ואכן היא קיבלה מספר אקראי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, אלעדית כתב:

זה צריך להיות כך כי-

3 הספרות הראשונות מייצגות את הדגם/המותג

...

לכן כתבתי שמבחינה הגיונית היה צריך להיות

545-661-01

545-662-01

צריך צריך, אבל רק מלקרוא את המספר מהפלאפון עם חלוקת המקפים שכתבת, אני מתגרד בכל הגוף ...

יש העדפה גורפת חד-משמעית גם אצל האדם וגם בטבע לסימטריה אסתטית (שמעת לנדרובר דיסקאברי?!)

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מצחיק 6

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני שעתיים, Fazer כתב:

אף אחד לא היה מוכן לדבר על הקצאה של מספר מיוחד, בכל הסוכנויות אמרו שזה בלתי אפשרי

אפשרי בהחלט, ב-bmw הציעו וביקשתי דווקא מבולגן, בסיטרואן אמרתי שיעשה מה שבא לו, עשה מראה xyz-77-zyx.

בלי שום קומבינות, אגב.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

שמעת לנדרובר דיסקאברי?!

מהרגע שהם הראו את הדבר הזה, כל פעם שאני רואה אותו בא לי לקחת פטיש ולישר את הדלת האחורית... עד שהבנתי שמה שקרה בתהליך העיצוב זה שעיצבו את זה ביום שישי אחרי ה Happy hour, המעצב היה אחרי כמה פיינטים כשהוא עיצב את זה, והלוחית היתה אמורה להיות באמצע כשהחלק השמאלי היה אמור להיות מראה של החלק הימני. רק כשהוא הגיע ביום שני בבוקר לעבודה כשעברה ההשפעה של האלכוהול, הוא הבין שהוא עיצב רכב ברוחב של 3.5 מ', אז הוא אמר לעוזר שלו "יודע מה ג'ון... בוא נחתוך את זה , הממ..... כאן!", והתוצאה המכוערת ולא סימטרית הזו נובעת מאיפה שג'ון החליט לחתוך, ולא בגלל שהמעצב, נגיד, עיוור...

The Land Rover Discovery's Rear End Is Bizarrely ...

לפני 8 דקות, itaysamurai כתב:

ב-bmw הציעו

אני אגיד, בעדינות (כדי לא לפגוע באמא שלי) שהרכבים שהסתכלנו עליהם היו, איך לומר בעדינות, טיפונת טיפונת טיפונת פחות יקרים מבמוו 😄 

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי קיבל מהעבודה. לאונה 1991. המספר היה 17-017-03. אם אני זוכר נכון. ולא היה לו קשרים.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Fazer כתב:

אף אחד לא היה מוכן לדבר על הקצאה של מספר מיוחד

האם מספר XXX-01-001 נחשב למיוחד? לא ביקשתי.

אגב, מספר הת.ז. שלי הוא 0XYZ2XYZ0, גם, בלי פרוטקציה במשרד הפנים.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלידת הילדים שלי ביקשת י מהפקיד המטפל לבחור לבד מס’ מתוך הפנקס, לעיתים הצלחתי, לעיתים לא,ולפעמים ההוא מלמעלה בחר מס’ יפה.

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעוד היתה הענות לבקשות מיוחדות, ובעיקר בזכות הכרות עם בכיר בטלקר,  החזקתי ב ספורטאז׳  48-800-67  שהוחלפה באחרת 16-600-72  ופיקנטו 77-017-74  .

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...