Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 5000 ק"מ ראשונים עם DS3 (או - איך קניתי את ההוט האץ' הראשון שלי)

nadavd4

פוסטים מומלצים

תמונות:

D7K_0439-Edit.jpg.d8e8f2515bf1ab40d9948979ae2cfac4.jpgIMG_20200125_070412.jpg.2666d2408dd861bb535fab457a05ac2a.jpg

הדגמה נוספת של התאורה:

D7K_0428-Edit.jpg.30abca27651079c492937eb2885881b8.jpg

וקצת מהסלון הצרפתי:

IMG_20200412_144530.jpg.452e80b0eba1f41515944d8d0d03405d.jpg
IMG_20200412_144702.jpg.a730a17e6b5009e6020ec98cfa594452.jpg

כמו אצל @lanosforce, השקיעו במפתח. כאן הוא תואם לצבע הרכב:

IMG_20200412_161241.jpg.293f2c7624fa87b1d8f14f7ef0b91a6b.jpg

איפה זה צולם?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה סיכום.

אני זוכר אותך מהמפגש שהיה, נתתי לך לעשות סיבוב על הקליאו ואני עשיתי על הספארק שלך. כבר אז שמת עין על הרכב הזה, הוא מהמם בעיני, הרבה יותר מה 208 שנראית פחות מיוחדת מן הסתם.

שמח שאתה מרוצה מהקנייה, תמשיך להנות ממנה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא כמו שאתה נהנית לנהוגicon_smile.gif.a5c07751e041a45b800f801050cdfb97.gif נשמע רכב מצויין, אפילו קצת קרץ לי להכניס אותו לWISH LIST עתידית.

לגבי ההצפונת שהייתה לך - היו פה חברי פורום שהמליצו לי להפטר מהרכב כשזה קרה לי [emoji1787]

עכשיו אחרי שראיתי את ההצפה שאתה קיבלת - מובן לגמרי. אני רק רוצה להבהיר, במקרה שלי לא היתה שום הצפה של הקרקע עצמה (החנייה בשיפוע) אלא רק מי גשם שחדרו דרך החלון והדלת הישר לרצפת הנהג - היה לי קל מאוד לשחזר את הבעיה עם צינור. לכן אני לא דואג ושום מכלולים לא נרטבו (וידאתי את זה מיד עם גילוי הבעיה). 

צירפתי תמונה של הנזילה מהדלת, הבעיה היתה ביריעה שאוטמת את הדלת מהדיפון הפנימי.

ae0cff7a6ce49f90fc8e06b9246c8110.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שטיפל בזה עד לשורש, אני יכול להגיד לך שאין הבדל כל כך אם השטיח ספוג במים או שהגיעו מים על השטיח בלי לגעת בחלקי אלקטרוניקה, כמו שקרה אצלי - בשני המקרים אין נזק לטווח ארוך. 

נזק לטווח ארוך מתרחש או כשהמים עמדו הרבה זמן ואז מתחיל להווצר בקטריות ועובש, או במצב שהמים הגיעו מעל גובה מסויים (בד"כ איפה שמתחיל המושב) - שם יש כבר חלקי אלקטרוניקה קריטיים כמו תיבות פיוזים, צמתי חשמל וכמובן - מוח של כריות אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, מאיזה גובה של הצפה חברות הביטוח מגדירות כ "טוטאל לוס"? כשזה מגיע למחשבי הרכב או כריות האוויר?

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שבעל הרכב רוצה שיגדירו...

שמע, מאמין שיש מצבים שבאמת הרכב מוצף ברמה פסיכית אז אף אחד לא ירצה גם לחיות בחשש שיש נזקים בלתי הפיכים. אבל כל שמאי שתזמין יגיד לך מה אתה רוצה לעשות עם הרכב ולפי זה יכתבו דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יפייפיה! לא אוהב צבע אדום על רכבים, אבל נראה לי שהיא נראית טוב בכל צבע.

עלויות הביטוח גבוהות בגלל שזה רכב ספורטיבי? ומה בנושא ירידת הערך? כמו כל רכב מבית פיג׳ו-סיטרואן?

ולגבי השירות של לובינסקי - טיפלתי במוסך המרכזי ואחרי שצצה בעיה לא הצלחתי לתפוס את יועץ השירות פעם אחת - לא במייל, לא בסלולרי ולא בטלפון המשרדי. גם כשפניתי ליועץ שירות אחר ממוסך מורשה אחר קיבלתי תשובה לא מקצועית. כשפניתי למוקד השירות הכללי בנושא אחר קיבלתי שירות מצוין ותשובה מאוד מקצועית במייל - וגם התקשרו לוודא שקיבלתי ולעבור איתי על התשובה. בשורה התחתונה הבנתי שאם יש בעיה עדיף לפנות למוקד השירות הראשי ולא ליועץ במוסך ספציפי.

עריכה אחרונה על ידי Asfanut

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! מכונית מקסימה לדעתי (אולי פעם אקנה... אבל בינתיים המשפחה מטילה וטו על ידנית ובוודאי על 3 דלתות)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמונח הוט האצ׳ לא אומר מה שחשבתי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תולעת עם בקע? 

מרד אלור!

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מאוד חמוד, באמת אי אפשר להישאר אדיש אליו. כשבחנתי את גרסת ה-1.2 שהייתה גם אדומה, לא הפסיקו לשאול שאלות ולצעוק עליי "מה זה?!?!?!" ולעשות "Thumbs up". 

מאידך, באופן מוזר לגרסת ה-1.6 דווקא פחות התחברתי. משהו שם לא התחבר לי לכדי חבילה חמימה נאותה.

קודם כל היא נוחה מדי. באיזה קטע אוטו ספורטיבי נוח?! דבר שני, משהו במתלים מרגיש קצת רפוי או רופף או משהו, כאילו שכחו לחזק את הברגים עד הסוף - כדי לפתור את זה הייתי מאוד מאוד מאוד ממליץ להתקין סט בוקסות פוליאוריתן (תגיד לגבע, הם יבינו). 

דבר שני, תנוחת הישיבה קצת גבוהה מדי לטעמי. 

וגם אופי ההתנהגות שלה לא לגמרי ברור וקצת קשה לצפיה.

בכל אופן, מבחינה ספורטיבית - ה-208 קולעת למתכון יותר מוצלח לדעתי. 

א-ב-ל, וזה אבל גדול, ה-DS3 אוטו הרבה יותר מגניב, מעניין, איכותי, וגם תודה לאל עם מערכת תאורה נורמלית (אל תתפוס אותי במילה, אבל נראה לי שזה לד בתאורת הדרך, לא קסנון. בתאורת המעבר (אור נמוך) זה בטוח לד. כן, אני יודע שכתוב במפרט קסנון) מכל גרסה אפשרית של ה-208. 

והעיקר שאתה נהנה ממנה. אם לך היא מתאימה, כל הביקורות בעולם לא שוות את הביטים שהן תופסות בשרת. תתחדש ותהנה ממנה המון.

• אהבתי 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...