Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 5000 ק"מ ראשונים עם DS3 (או - איך קניתי את ההוט האץ' הראשון שלי)

nadavd4

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 12 שעות, save כתב:

מה קורה פה בפורום ?! בעלי DS קיבלו אומץ לכתוב בזמן משבר ?

שיהיה במזל טוב.

תודה, האמת היא שראיתי כאן כבר לפחות 4 סקירות בכמה ימים האחרונים. אני חושב שזה זמן טוב עבור אנשים לאזור אומץ ולהעלות דברים על הכתב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילומים יפים, רכב מגניב, הכסאות אכן נראים תומכים מאוד, התקלה עם חדירת המים מהחלון - בלתי נסלחת בעיני, מקווה שלא נשאר נזק.

אם הייתי יודע לכתוב כמוך, הייתי כותב גם, אבל מכיוון שהרכב שלי כבר לא כזה מיוחד (bmw 330e), כנראה שיש הרבה שמכירים כבר.

חג שמח, מיכה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קונה DS?!? אתה משוגע?!

איזה פ33ה! לוהטת! 

תתחדש, תהנה ממנה ואל תפחד להחזיק בה! שמור סכום בצד לכל מקרה שלא יבוא ללא שום קשר לאיזה רכב או איזו צרה - אתה מקבל תמורה גבוהה למחיר ששילמת. 

מצחיק אותי קצת שהם בכוונה השאירו בזווית הדלת הקידמית מתכת חשופה בצבע החיצוני של הרכב - אבל שוב, מוזרים הצפרדעים האלה. 

מרד אלור! ביאן דא'קור! 

• מצחיק 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילומים יפים, רכב מגניב, הכסאות אכן נראים תומכים מאוד, התקלה עם חדירת המים מהחלון - בלתי נסלחת בעיני, מקווה שלא נשאר נזק.
אם הייתי יודע לכתוב כמוך, הייתי כותב גם, אבל מכיוון שהרכב שלי כבר לא כזה מיוחד (bmw 330e), כנראה שיש הרבה שמכירים כבר.
חג שמח, מיכה
בתור אחד שלא חווה BMW בשום צורה מימיו (אני בטוח שיש עוד כמוני) הייתי שמח לקרוא על השטיקים של הרכב הזה.
לגבי חדירת המים - למעט שטיח שכנראה אצטרך להחליף, נראה שייבשתי את הרכב מהר מספיק כך שלא יתפתח שום עובש. נחכה ונראה...

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא כמו שאתה נהנית לנהוג:)

נשמע רכב מצויין, אפילו קצת קרץ לי להכניס אותו לWISH LIST עתידית.

לגבי ההצפונת שהייתה לך - היו פה חברי פורום שהמליצו לי להפטר מהרכב כשזה קרה לי 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב שאי אפשר להתעלם ממנו.

פשוט אין אפשרות כזו.

תאהב אותה, תשנא אותה, תקטר על הצרפדעים המוזרים, אבל... לא תמשיך בלי תגובה...

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב מהמם בעיניי, לא מבין איך אפשר לא לאהוב, במיוחד את הפנים המיוחד. רכב מגניב לגמרי

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...