Jump to content

GR8Day

 • הודעות

  630
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי GR8Day

 1. סדרה 3 סטיישן בארץ? וואוו... לא צפוי בעליל. גם לאאודי יש סטיישנים מעניינים.
 2. GR8Day

  חברי CF עם מדבקות

  ספארק שחורה, XX-878-XX, הבוקר ברחוב ראשית חוכמה, גאולה, ירושלים. מוכר?
 3. הבן אדם עף על ה- 86 ומשוכנע שהיא מתנהגת טוב יותר ממיאטה. מעניין...
 4. לא יוצאת ליסינג? אתה בטוח?! נראה לי שעבדו עליך. זו לא פוקוס מקורית אלא חיקוי מעלי-אקספרס...
 5. קיבלתי בסונטה היברידית בערך 1-14 בנהיגה די אגרסיבית עם הרבה כבישים הרריים. אולי לא החסכוני ביותר שיש, אבל בהחלט לא שתיין.
 6. והבנאדם מרגיש הכי 'מהיר ועצבני' ביקום...
 7. יצא לי להשתמש. עבד יופי. אכן לוקח כמה דקות טובות, אבל בשביל מקרי חירום זה לא קריטי ושווה את זה לדעתי.
 8. רעיון מעולה! תתחדש ותהנה. מחכים לשמוע רשמים.
 9. מה עם סיטרואן פיקאסו 5 מקומות דיזל?
 10. בתמורה שהם נותנים. לדוגמה: רכב חדש עולה X. ככל שחולף הזמן המחיר שלו יורד בגלל שהוא פחות אמין, יש דגם חדש, הוא אסף צלקות במשך הזמן וכו'. הרכב הישן בדר"כ מצדיק את המחיר היחסי שלו כמשומש מול חדש מבחינת הערך שהוא נותן מול חדש. ברור שזה לא אבסולוטי ולכן יש שמעדיפים חדש ויש שמעדיפים משומש. קורולה משומשת שומרת על ערכה טוב יותר בגלל שהיא נותנת תמורה עדיפה באמינות. מיאטה משומשת נותנת תמורה באופי הספורטיבי המיוחד שלה. לפעמים יש דגם מסוים ששומר על ערכו באופן לא יחסי לתמורה שהוא נותן. אם אפשר לקנות שני כלים עם יכולת שטח דומה ואחד מהם יקר משמעותית מהשני - הרי שמבחינת השימוש בשטח השני לא מצדיק את מחירו. בפועל, איך שזה נראה לי, אי אפשר לקנות כלי עם יכולת שטח טובה בלי לשלם עליו מחיר יחסית גבוה. אם כך, עבור החפץ ביכולת שטח אכן יש תמורה למחיר הגבוה שלהם ולו מהסיבה הפרוזאית שאין באמת דרך 'לקנות' יכולות אלו בזול.
 11. כמה שינוי תוכל לקבל על ידי שינוי הצנרת בלבד בלי להגדיל טורבו? וכמה עם להגדיל? ולמה בעצם לעשות את כל ההכנות מסביב ולא לשנות טורבו?
 12. אם אני מבין נכון, הכוונה הייתה יותר האם יש הצדקה למחירים האלו.
 13. שלום רב, אני מתעניין בפינת אוכל של רהיטי קיבוץ השלושה. גיגול קל העלה לא מעט תלונות על איכות המוצרים. מישהו כאן התנסה בשנים האחרונות במוצרים שלהם בכלל ובפינות אוכל בפרט? ברור שכל מוצר שונה מרעהו, ובכל זאת יש מקומות 'איכותיים' יותר ויש פחות. תודה רבה והמשך יום נפלא!
 14. מבחינת טמפרטורה נכונה לשמן, יש הבדל בין רכבים/מנועים/שמנים שונים? או שזה איזשהו כלל אצבע שתמיד תקף?
 15. יש כאן כמה בעלי אינפיניטי, תוכל להתייעץ איתם. בגדול נראה שהן אמינות. יש גם מישהו עם שרשור אחזקה של אחת. המיאטה אכן מתומחרת גבוה מאוד, אך לזכותה יאמר שהיא שומרת על ערכה ברמה מדהימה כך שבסופו של יום - או תקופת אחזקה - ירידת הערך לא גדולה כל כך.
 16. אם כבר אתה בכיוון של הלקסוס, כדאי לשקול גם את האינפיניטי G37. בגדול המתכון דומה רק יש יותר כוח ויש אומרים גם מתנהגת טוב יותר. מועיל כשרוצים הנעה אחורית שמוציאה זנב בקלות. יש גם גרסת S עם דיפ' מוגבל או שיש שמשתילים דיפ' מ-Z370. לגבי הברז - שקלת מיאטה מתבגרת?
 17. כוונתך ללקסוס או לב.מ.וו.? ומי זה יורי?
 18. כן. המורה שלימד אותי לפני כמה שנים תכנן כבר אז למכור את הידני בגלל שאין לזה ביקוש. כשאני רציתי ידני הוא ממש התפלא. "מה? למה? מה זה חסר לך?"
 19. איך הלקסוס 'עובדת' כדריפטרית?
 20. הייתי לוקח את ה- 106 לשבוע ואחר כך את היאריס ונשאר איתה.
×
×
 • תוכן חדש...