Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש נוראי מהסאבוופר בעת הדלקה וכיבוי הרכב

פוסטים מומלצים

אהלן

התקינו לי לא מזמן מערכת בסקודה אוקטביה 2018 ( START STOP )

סאבוופר ALPINE SBE 1244BR

מגבר ALPINE X-A70F

קומפוננטות JL AUDIO C5 650

על המולטימדיה המקורית ( לא רציתי להחליף ).

כל פעם שאני מדליק או מכבה את הרכב, יש רעש נוראי מהסאב. בימים חמים הרעש יותר נוראי.

קרה לי גם שהרכב התחמם יותר מידי (רכב שחור), המערכת המקורית כיבתה את עצמה כדי להתקרר, מה שגרם לסאב להשתגע ולעשות רעש מוגזם.

בנוסף לכל זה, כל פעם שאני נותן גז אני שומע שריקה שעולה ויורדת לפי הטורים.

מה הפתרון לכל דבר הזה? זה ממש מתסכל

מצרף סרטון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

סתם שאלה…

למה לא לגשת למתקין שביצע את ההתקנה לצורך טיפול בתקלות?

• רעיון טוב! 1

משווק רשמי בישראל של המותגים:

Brax, Helix, Match, Eton,

STP - Standartplast, MBQ,

Monster Cable, Tchernov Cable.

נציג רשמי של קהילת EMMA בישראל.

חנות און-ליין: www.CarAudio.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואין תקלה טכנית טהורה,

אם החיבור מהמערכת למגבר בוצע ע"י כניסות היי-לבל, יתכן והחישה האוטומטית של המגבר לא עובדת כראוי עם איך שהמערכת המקורית פועלת בהקשר זה, ובהתאם ידרש מנחת חיצוני ו/או חיבור רימוט נפרד למגבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, CarAudio Workshop כתב:

סתם שאלה…

למה לא לגשת למתקין שביצע את ההתקנה לצורך טיפול בתקלות?

סתם תשובה…

כי אם ביצעו אצלי התקנה ונוצרת בעיה, אני מעדיף לבוא עם ידע מקדים לפני שאני נפגש עם המתקין שוב. 

לפני 22 שעות, Tom_22 כתב:

בהנחה ואין תקלה טכנית טהורה,

אם החיבור מהמערכת למגבר בוצע ע"י כניסות היי-לבל, יתכן והחישה האוטומטית של המגבר לא עובדת כראוי עם איך שהמערכת המקורית פועלת בהקשר זה, ובהתאם ידרש מנחת חיצוני ו/או חיבור רימוט נפרד למגבר. 

אני חושב שהחיבור באמת בוצע ע״י כניסות היי-לבל.

יש לך מדריכים/סרטונים לשלוח לי שאלמד את הנושא? 

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ran Rubin כתב:

אני מעדיף לבוא עם ידע מקדים לפני שאני נפגש עם המתקין שוב

מצד אחד טוב וחשוב, מצד שני עדיף להימנע מגישה שאתה יודע יותר טוב מה הבעיה (לא טוען שזו כוונתך) וגם להימנע מ"הטעיית" האבחון, ככל שזה לא ברור לאותו מתקין (ולצורך הענין, הסברה שלי שהצעתי קודם היא לא בהכרח הבעיה, ואני בעצמי לא עוסק בתחום). 

לפני 6 שעות, Ran Rubin כתב:

יש לך מדריכים/סרטונים לשלוח לי שאלמד את הנושא

אני לא בטוח לגבי איזה נושא ספציפי אתה מבקש, ושגם לא ניתן למצוא לבד בחיפוש קצר בגוגל/יוטיוב, בעדיפות עם מונחים באנגלית (Hi-Level Amp connection או speaker wire Amp connection, Hi to low converter וכד'). גם חיפוש בפורום יניב כמה תוצאות רלוונטיות.

לצורך הענין חלק מהנושא ודאי מפורט בחוברת ההפעלה וההתקנה של המגבר. 

לגבי ענין הרימוט (Remote), מדובר באות חשמלי שנותן הוראה למגבר להידלק. במערכות אפטרמרקט בדר"כ יש כבל ייעודי לכך. במקוריות אין ולכן ישנם מגברים (כמו שלך) בעלי חישה אוטומטית, רק שיש כל מיני שיטות ליישם את זה ולעתים גם פידבק שהמערכת המקורית מחפשת (מהרמקולים, לוודא שמחוברים) והמגבר שמחובר "בטור" במקומם לא יודע לספק.

לכן צריך לייצר כזה סיגנל באופן נפרד וזה יכול להיות פשוט כמו חיבור לחיווט שמגיע אליו מתח רק אחרי סוויץ', יותר מורכב באמצעות ריליי מתוזמן או אחר, או מוצר ייעודי אחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...