Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת רדאטור

de

פוסטים מומלצים

אני מקבל בצג ברכב תמונה של רדיאטור אני פותח מכסה מנוע ורואה שהמים מלאים עד המקסימום לפני שבועיים קיבלתי ומלאתי ועכשיו אני רואה שוב הודעה כזאת אין נורה רק סוג כזה של תזכורת עם ציור של נורה על הצג רכב אופל אסטרה 2013 מה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציור צהוב של נורה פירושו נורה שרופה.

נסה לבדוק כאן

אגב, האתר הזה כולל הרבה יצרנים

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום מסך 2024-05-08 221458.png

זה הנורה רק לא שהיא נדלקת לי איפה שכל הנורות רק על המסך של אופל מלאתי מים ורודים ואחרי יום שוב כתוב לי הנורה הזאת חשבתי אולי זה נזילה רק איך אני יכול לדעת?

אני באמת ראיתי שחסר מים אחרי יום למרות שמלאתי אם זה נזילה כמה עולה תיקון?

עריכה אחרונה על ידי de
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, de כתב:

צילום מסך 2024-05-08 221458.png

זה הנורה רק לא שהיא נדלקת לי איפה שכל הנורות רק על המסך של אופל מלאתי מים ורודים ואחרי יום שוב כתוב לי הנורה הזאת חשבתי אולי זה נזילה רק איך אני יכול לדעת?

אני באמת ראיתי שחסר מים אחרי יום למרות שמלאתי אם זה נזילה כמה עולה תיקון?

אם לאחר יום שוב פעם חסר מים גש למוסך לבדיקה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא חסר לך מים כנראה שמדובר בחישן תקול, אולי בתוך המיכל עיבוי עצמו.

אם כן חסר לך מים זה כבר עניין אחר. ברכב שלך יש בית תרמוסטט מפלסטיק שנוטה להסדק ולנזול, זאת מחלה ידועה של הדגם הזה וזה החשוד הראשוני בכל תקלות מערכת המים בגדם הזה.

בארצות הברית הוציאו חלק אפטר מרקט מאלומיניום ופתרו את הבעיה אבל הוא לא עשה עליה לארץ ולמיטב ידיעתי פה ניתן להשיג רק את החלק המקורי מפלסטיק.

בכל אופן גש למוסך, זאת לא אמורה להיות החלפה יקרה.

בירושלים יש את אלפא מוריס, מוסך מורשה אופל מומלץ מאוד.

אגב ישנה קבוצת ווסטאפ של בעלי אופל וחובבי המותג על דגמיהם השונים שנותנים אחד לשני עזרה טכנית, הקבוצה יכולה להיות קצת חופרת אבל לא בצורה קיצונית, אם אתה מעוניין להצטרף תשלח לי הודעה פרטית ואדאג להכניס אותך.

עריכה אחרונה על ידי Roycohen1979
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...