Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיוות מושבים אחוריים לאחר פירוק כיסא בטיחות של ילדים (בוסטר)

For Martha

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לאחר שנה החלפתי לבת שלי את הכיסא בטיחות לבוסטר נמוך, בפירוק של הכיסא נראה שהתעוות המושב האחורי כתוצאה מהלחץ שנגרם מהנעילה של הכיסא.
מה עושים מפה? אני מופתע שדבר כזה קרה (אולי יש תביעה יצוגית על זה? הוראות פירוק/הרכבה של כיסא).

תודות!

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לסימנים על גבי הכרית, הם עוברים.

הסבר/ צלם כדי שנבין במה מדובר.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בממש מעיכות של ספוג..

צירפתי צילום

IMG_2145.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלת לחץ במשך שנה ואתה מתפלא שזה מתעוות? ואתה עוד רוצה לתבוע? ומה הקשר לתביעה ייצוגית?

ברור שמושבי בטיחות משאירים סימנים על ריפוד הרכב.

אם לא חוזר לצורתו המקורית וזה מפריע לך, אתה יכול ללכת לרפד רכב שיתפור לך ספוג חדש בפנים.

דבר אחר, לא מומלץ להשתמש בבוסטר נמוך לילדים גדולים אלא בבוסטר עם גב שמחזיק את כל הילד כולל הראש  ומביא את החגורה למקום הנכון בכתף.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

הפעלת לחץ במשך שנה ואתה מתפלא שזה מתעוות? ואתה עוד רוצה לתבוע? ומה הקשר לתביעה ייצוגית?

ברור שמושבי בטיחות משאירים סימנים על ריפוד הרכב.

אם לא חוזר לצורתו המקורית וזה מפריע לך, אתה יכול ללכת לרפד רכב שיתפור לך ספוג חדש בפנים.

דבר אחר, לא מומלץ להשתמש בבוסטר נמוך לילדים גדולים אלא בבוסטר עם גב שמחזיק את כל הילד כולל הראש  ומביא את החגורה למקום הנכון בכתף.

למדתי שאני עובד לפי הוראות בחיים - כתוב שבוסטרים משאירים סימנים כאלו? האם יש הוראה לנתק ולחבר את הבוסטר אחת לשבוע למשל כדי למנוע את זה? אם לא, יש קייס.

אני מעוניין להבין אם יש עוד כאלו שחוו זאת..

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, For Martha כתב:

למדתי שאני עובד לפי הוראות בחיים - כתוב שבוסטרים משאירים סימנים כאלו? האם יש הוראה לנתק ולחבר את הבוסטר אחת לשבוע למשל כדי למנוע את זה? אם לא, יש קייס.

אני מעוניין להבין אם יש עוד כאלו שחוו זאת..

ואם תדביק מדבקה, וכשתוריד אותה יישאר סימן - גם תגיד "לא ידעתי, לא שמעתי"? בהצלחה בתביעה, מקווה שהשופט לא יטיל עליך עונש כבד מדי על בזבוז זמן :)

וגם אצלי יש סימנים כאלה, אחרי הרבה פחות משנה, והם עוברים. אתה רוצה להאיץ את התהליך - שב על המושב לנסיעה ארוכה כדי לייצר לחץ בצורה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, בצעתי בעבר תביעות יצוגיות, תודה על ההמלצה.

לגבי לחץ שונה, נראה - ראיתי שיש גם אופציה להשתמש בקיטור. אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אנשים צריכים הוראות מדוייקות. כמו בארצות הברית - חייב באזהרה במקום בולט -״ אין לייבש חיות מחמד במייבש בכביסה״  או ״ אסור להכניס חתולים למיקרו על מנת לייבשם אחרי הגשם״ 😉

זה בסך הכל ספוג. ניתן לרענן אותו . פנה לרפד רכב. 

אגב, הכיסא ממש מלוכלך, שכחת לשים מדבקה שאסור לאכול ברכב. 🤪 

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שעל כל שטות צריך להזהיר, כמו שכתב קודמי
קצת הגיון...
ואני עדיין לא מבין איך זה קשור לתביעה יצוגית?

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגן למושב שמעט מונע את הסימנים:

790131f22f9d05389967363dd8fc2af1.jpg

(תמונה להמחשה מהאינטרנט)

אין לי ניסיון עם המגן הספציפי הזה מהתמונה, אבל עם אחר יש לי ניסיון, ואצלי לא נשארים סימנים.

(אבל אני גם משתמש בIsofix)

• אהבתי 1

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל האם נשארים סימנים במגן? כי אם כן, ולא כתוב שיכולים להישאר סימנים, יש מקום לתביעה ייצוגית. או לכל הפחות סטארט אפ לייצור מגנים למגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שזורקים את המילים "תביעה יצוגית"
כדי לגולל מעט להבין מה המשמעות שלה, ולהתמקד בתנאי הסף, מדובר בשישה תנאים מצטברים שרק בהתקיימם יתקבל אישור לתביעה כתובענה
אני מצטט "הנתונים מדברים על כך שכ-35% מהתיקים מסתיימים בהסתלקות התובע, ב-25% הבקשה לאישור התובענה כייצוגית נדחית, ב-15% מהמקרים הבקשה נדחית על הסף, ב-17% מהתיקים ההליך מסתיים בפשרה ורק כ-0.2% מגיעים לכדי פסק דין."
אז לפני שכולם פה תובעים את כולם, הייתי ממליץ להוריד את האפשרות הזו במקרה דנן.

אז מי שרוצה לתבוע על ספוג ששקע בגלל שהניח עליו משקל לאורך זמן... שיהיה לו בהצלחה ושיחזור לעדכן.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...