Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפרסור לרכב

GKME

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Haim_gds כתב:

נדלקה לה "המנורה האדומה של אלאדין" בלוח שעונים והאם אפשר להמשיך לנסוע....

אם היתה ממשיכה לנסוע זה היה הופך נר נשמה למנוע

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סליחה על ההקפצה. הזמנתי את הדבר הזה הזה מאמזון בשביל בדיקת לחץ אוויר (לא ניפוח) אחרי המלצות שהיו פה שזה הכי מדוייק. מה אני צריך לקנות עם זה, לאן זה מתחבר? חשבתי שזה רק מתחבר לוונטיל ואז בקצה השני משחרר איזה קפיץ שמורה על הלחץ psi. יש לי מודדי לחץ אוויר דיגיטליים כאלה קטנים שקניתי בעלי אבל קיבלתי המלצה על המוצר הזה רק שאין לי שמץ מה לעשות איתו. 

Screenshot_20230630-192642_Amazon Shopping.jpg

Screenshot_20230630-192702_Amazon Shopping.jpg

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נראה כמו מד לחץ זה רק הצינורית לחיבור צינור לקומפרסור זה נקרא chuck (לא check) 

לא שמת לב לאיות.

image.png.e1b1cb80fd98def8755c13c9d6685c2d.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

בעקבות התראת לחץ אויר נמוך בכל 4 הגלגלים, בהפתעה גמורה,באופן שעוד צריך לברר, מלאתי את החסר  באמצעות הקומפרסור הקטן. שמצויד גם במד לחץ בלתי ניתן לקריאה, החלטתי לשדרג את המחברים לסט אוניברסלי שמשמש אותי עם הקומפרסור הביתי. 

ראיתי את הסרטון למטה, יש לי סט מחברים אוניברסלי, האתגר שלי, מהיכן להשיג את המהדקים שנמכרים באמזון, אבל המשלוח עולה יותר מהסט  https://a.co/d/7ZfbBYf

image.thumb.png.3bf365babc8da7a6d8ee7ff0221cce83.png 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות באנדים רגילים בכל חנות חלקי רכב. יעשה את העבודה.

פעם אחרונה שהייתי בל.כ קניתי את זה:

https://www.ace.co.il/4417788?ref=pmax&camp=limitedl&utm_campaign=ace_shopping_limited&gad_source=1&gclid=CjwKCAiA0syqBhBxEiwAeNx9N74JcDP-O-n1PVUd7zWUoQkN6nd6JwW3AFJSYoxi1AX0rwGI-PgUBhoCtcAQAvD_BwE

כי נורא אהבתי את הרעיון של מכשיר עם סוללה נטענת, במקום שיהיה צריך להניע את הרכב כל פעם שמנפחים דברים. אבל לא רציתי להוציא סכום כמו על המקיטה או המילווקי.

לא ניסיתי על צמיג ריק, אבל מהקצת שניסיתי עובד בקצב שמשתווה לדו בוכנתי שמתחבר ל12v.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

הסיבה שאני רוצה להחליף את המחברים המקוריים היחודיים למכשיר היא שאני רוצה להשתמש בצינור משורשר טוב יותר, ארוך יותר ועם אקדח מילוי שמצויד בשעון דיגיטלי. 

צריך פשוט בנד 6 או 8 מ״מ ואלה עם הברגים גדולים מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, zaf כתב:

האתגר שלי, מהיכן להשיג את המהדקים שנמכרים באמזון,

א-פרופו, אמזון שולחים בכלל? כל מה שהזמנתי לאחרונה לא הגיע. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שיגיע, תבטל את ההזמנה. ותזמין מחדש עם priority shipping. מגיע עם UPS.

כמובן שצריך לבדוק לפני כן אם אותו מוצר זמין בארץ ובאיזה מחיר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Jack457 כתב:

א-פרופו, אמזון שולחים בכלל? כל מה שהזמנתי לאחרונה לא הגיע. 

הזמנתי מאמזון גרמניה לפני יותר מחודש, היום הגיע.

אליאקספרס גם התחיל לזוז וכבר קיבלתי 2-3 חבילות בשבוע+ האחרונים. CARS245 גם חזר לשלוח לישראל. נראה שעניין המשלוחים לאט (אבל בטוח) מתחיל לחזור לכיוון שגרה.

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה שב-Cars245 מחירי השילוח עלו

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, מלטבשי כתב:

נדמה שב-Cars245 מחירי השילוח עלו

ממה שיצא לי להזמין, אין עליה.

הזמנתי ב 7/2023 סט בוקסות למשולשים לברלינגו.
לפני 3 ימים ב 11/11/2023 הזמנתי את אותו הסט שוב.

מחיר השילוח - כדלקמן:

WhatsApp Image 2023-11-14 at 20.50.58_b1b85e73.jpg

WhatsApp Image 2023-11-14 at 20.50.58_7ba46ed8.jpg

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עשיתי הזמנה הערב, אין עלייה במחירי השילוח.

אבל בחרתי משלוח ups כי הזמנה מהם בדואר מתחילת המלחמה עדיין לא הגיעה לארץ.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי קומפרסור של beseus שמתחבר למציית הרכב, עדיין לא התקבל. 

יש אצלי כבר שנה על האופנוע בשטח את הדגם הנטען שלהם בלי תקלות. יושב בקופסא המקורית בתוך תיק צד בכל מזג אוויר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 14.11.2023 בשעה 14:19, zaf כתב:

תודה,

הסיבה שאני רוצה להחליף את המחברים המקוריים היחודיים למכשיר היא שאני רוצה להשתמש בצינור משורשר טוב יותר, ארוך יותר ועם אקדח מילוי שמצויד בשעון דיגיטלי. 

צריך פשוט בנד 6 או 8 מ״מ ואלה עם הברגים גדולים מידי.

מצטט את עצמי 🤪
מצאתי בטכנוקאר בהרצליה את כל שחפצה (בערך) נפשי, מחברים ומתאמים במחיר סבבה לשידרוג הקומפרסור למחברים תיקניים . נראה לי שמחר אני מתייצב בחנות 🙂

עכשיו אני מתלבט בדבר נוסף, חיבור או לא לשקע המצת.

המכשיר הוא דו-ראשי ומגיע עם חיבורי קרוקודיל די מיסכנים לא משוננים אפילו, ישירות למצבר . 

הצריכה המכסימלית הרשומה על המכשיר היא 2.3 אמפר. לא מדדתי אבל נוטה להאמין לנתון.  שקע המצת מחובר לפיוז של 10 אמפר. (בדוק).

קומפרסורים בעלי ראש יחיד מגיעים עם מחבר לשקע מצית. וראיתי גם מכשירים דו-ראשים שמגיעים עם שתי אופציות לחיבור, מהדקים ותקע לשקע מצית. מה שמוביל אותי למסקנה שאפשר.

תובנות מישהו? משהו משתמש במכשיר עם שני ראשים שמחובר לשקע מצית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...