Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושק המאגר הישראלי שיעצור את הספאם בטלפון שלכם

ArikB
שימו לב! השרשור הזה בן 562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה מגיקטיים: ייאסר בחוק על חברות לפנות עם הצעות שיווקיות ומכר למספרי טלפון שנמצאים במאגר.

מאגר "אל תתקשרו אליי" של הרשות להגנת הצרכן עלה לאוויר. המאגר נועד עבור כל אדם בישראל המעוניין לצמצם את מספר השיחות שהוא מקבל מגורמים מסחריים, AKA ספאמרים שמתקשרים אליכם.

המאגר אנונימי לחלוטין ומאפשר לכם בכמה לחיצות להפוך לחלק מהמאגר. כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור להכניס את מספר הטלפון שלכם, לציין אם מדובר במספר נייד או נייח (אם אתם בני 50+ או בומרים בנפשכם) ולהזין את מספר הטלפון. לאחר שתבחרו להמשיך הלאה תקבלו קוד אימות לנייד, הזינו אותו וסיימתם – אתם חלק מהמאגר. באתר תוכלו גם להסיר את המספר שלכם (אלוהים יודע למה תרצו לעשות את זה) ולבדוק אם הוא הוכנס בעבר.

רשמתי את ההורים שלי (ניידים+נייח) ואת אשתי ואותי. מה אתם אומרים? הספאמרים ימצאו דרך לעקוף את המאגר הזה?

https://dnc.fta.gov.il/

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 דקות, ArikB כתב:

הספאמרים ימצאו דרך לעקוף את המאגר הזה?

בטוח שמישהו ימצא דרך לספק להם את המאגר הזה ( בתשלום או בחינם). ככה זה במדינת היהודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד הפיתוי להירשם גדול, מצד שני זה מאגר מידע ישראלי, אז כנראה רק עניין של זמן עד שיזלוג. חבל שזה לא יעזור עם "שקיות ירוק מעבדה".

עריכה אחרונה על ידי yoni162
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יאסר לפנות בהצעות שיווקיות למי שרשום במאגר, זה אומר שהמאגר צריך להיות זמין לכל מי ששולח הודעות שיווקיות כדי להחליט למי מותר לו לשלוח.

חגיגה לספאמרים. רשימה של מספרים 'חיים'...

אני *לא* נרשם.

• מעניין 2
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החברות מכבדות את החוקים הקיימים, ואכן מאפשרות הסרה וכדומה בהודעות ולרוב גם לא יחזרו אליך שוב אם תאמר להם את זה מפורשות. 

החוק הזה לא ישפיע עליהם. 

כרגיל, הנורמטיבים ייפגעו הרבה יותר מהעבריינים מהחוק הזה.

Meme: "sounds good doesn't work" - All Templates - Meme ...

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאונות ישראלית. איך נמנע מאנשים לקבל ספאם? נייצר מאגר של מספרי טלפון מאומתים שאפשר לטרגט בקלות..

אה.. וגם נפרסם את ה API של המאגר, לנוחות הספאמרים.

https://www.gov.il/he/departments/news/cpfta_dncapi

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולל: סקרים תרומות ותעמולת בחירות ... מאבד את כל הפונאנטה במאגר כזה.

זה כולל כמעט את הרוב המוחלט בשיחות כאלו מההתחלה..

עריכה אחרונה על ידי CarloAbarth

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו עם ההגרלות לפני 50 שנה, אין בעיה לעקוף את החוק. 

מה הבעיה להתקשר ולהגיד "אני עורך סקר מטעם קארספורום: האם אתם יותעים מה צבע לוחית הרישוי בישראל? אפילו אפשר עם אוטומט: ללבן הקש 1 לצהוב הקש 2. זהו. נפתרה בעיית החוקיות. ואז אפשר להספים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ArikB כתב:

המאגר נועד עבור כל אדם בישראל המעוניין לצמצם את מספר השיחות שהוא מקבל מגורמים מסחריים,

לא הצלחתי להבין אם מדובר גם בהגנה משליחת SMS פרסומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...