Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 הרוגים היום בפתח תקוה, שניהם רוכבי קורקינט חשמלי

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 6.6.2022 בשעה 23:38, EliC25 כתב:

אני לא צריך ללכת רחוק, רק בהליכה מהרכב עד הבית חלפו לידי כמה וכמה כאלו, חלקם שליחים וחלקם סתם בני נוער.

והנה מעכשיו..

*אף אחד מהם לא שם קסדה.

*רוכבים על 40 50 קמש (ומניעים אחד את השני עם הרגל כפי שניתן לראות בתחילת הסרטון) בשולי ובתוך נתיב של כביש בינעירוני.

השאלה שלי נובעת מתסכול על השאננות הזו, ממה הילדים האלו עשויים? למה יש להם תחושת חסינות על הכלים האלו שגורמת להם לנהוג בכזו צורה?

האחריות היא על ההורים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 10.6.2022 בשעה 14:42, BRAVO30 כתב:

איזה כיף היה לראות בלייב איך הוא מקבל קטנה מהאוטובוס ועף מעל המעקה בטון תוך כדי שדופק סלטה יפה באוויר. זה עשה לי את היום!  אני יכול רק להצטער שלדעתי הוא לא נפגע יותר מדי קשה

לפני 20 שעות, BRAVO30 כתב:

שוב אגיד שאני שמח לאיד ומתמוגג מנחת על כל סרטון כזה שאני רואה, מה נקרא בלשוני "סרטוני סטרייק"!

ממש כשאתה כתבת את הדברים האלה, יושבת 'שבעה' משפחה בפתח תקווה על הבן שלהם בן 14 או 15. אתה מסוגל להבין את עוצמת הכאב והיגון שיש להורים שלו? לאחים שלו? לחברים שלו? לסבא וסבתא?  

אין לי מילים לתאר את שאט הנפש והדחייה שיש לי לדברים שרשמת. 

עונש מוות לא מגיע לאף אחד, גם לא למטומטמים או לאנשים שטועים.  

אני מאחל לך שלעולם לא תחווה צער או כאב על מותו של מישהו קרוב בתאונה באשמתו או לא באשמתו. 

• אהבתי 5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, BRAVO30 כתב:

החצי הראשון של המשפט שלך רחוק מאד מלתאר אותי, הסקת מסקנה שגויה לחלוטין ללא שום בסיס, רק על סמך סטיגמה של "נהג רכב ציבורי" (אם רק היית יודע כמה אני אדיב ומתחשב...). החצי השני נכון, אני מחשיב את עצמי כנהג מעולה, סליחה על השחצנות. לגבי המטומטמים על הכלים החשמליים ולא רק. אתה לא תבין את ההסתכלות שלי. אני בכוונה רשמתי שאני נהג ציבורי. כל יום 11 שעות על הכביש בעיקר בת"א, אתה לא תבין מה אני עובר. וכמובן שעם כל מה שאני עובר, אני לא עושה תאונות וגם אפילו לא מגיע למצבים של "כמעט" בגלל הכישרון שלי והיכולות הגבוהות כנהג (ושוב סליחה על השחצנות). הרוכבים האלה על הכלים החשמליים שקולים בעיניי לסוג של מחבלים, במיוחד אגב השליחים הנחמדים של וולט שמשתמשים גם בקטנועים. אלה אגב, דומים בכלל באופן כללי למחבלים, גם מבחינת מוצאם והתנהלותם. אז כן, אני לא אגיש עזרה, אני מודה שאני לגמרי שמח לאיד. ושוב, אתה לא תבין את ההסתכלות שלי. אני רק אגיד לך כדרך אגב, כל יום אני שומר על התחת של אותם מטומטמים ומציל אותם מטמטומם האינסופי מעל 10 פעמים.

עכשיו קצת על בני אדם בעידן הנוכחי...בני אדם אמורים להיות יצורים חכמים בעלי תבונה בסיסית. בעידן הנוכחי, האנושות איבדה את זה לגמרי, השכל התנוון לחלוטין ואם לשפוט לפי התנהגותם של אותם מטומטמים, אני לגמרי משוכנע שכל בעל חיים על 4 יותר חכם מהם בהתנהלות בסיסית, הפעלת שיקול דעת והערכת סכנה בחיי היום יום. אותו חתול/תן/וואטאבר שמתפרץ לכביש לפעמים, ברגע שהבין שעשה טעות ושהוא בסכנה, הוא יעשה הכול כדי למנוע את זה- אולי יסטה, יגביר מהירות למהירות של צ'יטה, ישנה כיוון וכו' וכו'. אבל את זה, אפילו אותם מטומטמים לא יעשו. למעשה, אין להם אפילו את יכולת ההבנה הבסיסית להבין שהם בסכנה. שזה עצוב ממש. 

בקיצור, כן. שוב אגיד שאני שמח לאיד ומתמוגג מנחת על כל סרטון כזה שאני רואה, מה נקרא בלשוני "סרטוני סטרייק"!

נ.ב- אם אראה אגב תאונה בה מעורב רוכב כלי חשמלי/קטנוע/וואטאבר שלא באשמתו, נניח רכב שעובר באדום ומעיף אחד כזה, ברור שאנהג אחרת. כל מה שרשמתי מתייחס למצבים שהם יצרו בעצמם בטמטומם ולכן מי שבישל את הדייסה, שיאכל אותה. זו היא משנתי. 

אז הנה המשנה שלי, נהגי רכב ציבורי הם הרבה מחבלים הרבה יותר גרועים, כי הם מוגנים ע״י קופסת הפח שלהם, אז מה אפכת להם לשים פס על אחרים, אצלם ״לקבל קטנה״ יגמר בפחחות.

דיברת על טמטום? חוסר התחשבות? סיכון אחרים? הנה סיכום של שתי נסיעות אוטובוס מהשבוע שעבר:

1. נהג אוטובוס לא טורח לחגור את עצמו, אבל כנראה חושש מדיווח או משהו אז החגורה כביכול מונחת מעליו, רק לא נעולה באבזם.

2. דופק האצה של 20 מטר רק כדי להכנס לתחנה בבלימה חזקה, כל לאורך כל הנסיעה. ממש כיף לכל הנוסעים.

3. צופר לרוכב אופנים שנוסע כחוק צמוד לימין (אין שביל אופנים), רק בגלל שעיכב אותו לשתי שניות, חותך אותו ונכנס לתחנה.

4. נצמד לרוכב טוסטוס שנוסע כחוק בנתיב הימני כי הוא נסע לאט מידי לטעמו.

5. יוצא מהתחנה בלי לאותת, בלי להסתכל במראה ומקלל נהג שהעז לצפור לו אחרי שנדחף לפניו.

6. בזמן המתנה במפרץ תחנות, נהג אחד חוסם את נתיב הנסיעה, נהג אחר צופר לו בהיסטריה כי זה יעלים את המכשול שמונע ממנו להמשיך.

אין לי חיבה לרוכבי כלים חשמליים, אבל  יש לא מעט  נהגי אוטובוסים שנמצאים איתם באותה קטגוריה. בריונים ששמים פס על כולם, רק שהם נענשים פחות, אז גרועים בהרבה.

אולי צריך לחכות לאיזה נהג אוטובוס שיהרג מהטפשות שלו ונוכל לחגוג כולנו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2022 בשעה 14:42, BRAVO30 כתב:

אני נהג רכב ציבורי באיזור ת"א.  ביום רביעי האחרון בצהריים, אני נוהג במנחם בגין בת"א לכיוון עזריאלי, ממש אחרי המשולש/פיצול של שאול המלך/דרך נמיר/מנחם בגין. 60 מטר מקדימה אוטובוס של מטרופולין נוסע  בנת"צ שלו. רוכב קורקינט מטומטם ללא שום שיקול דעת והבנת הכביש (כמו 90 אחוז מהמטומטמים האלה בת"א), נמצא גם על הנת"צ אבל עדיין בשלב שהוא יכול לתת לאוטובוס לעבור, זאת במידה והיה לו משהו בסיסי בקודקוד. במקום זאת, הוא ממשיך כרגיל. איזה כיף היה לראות בלייב איך הוא מקבל קטנה מהאוטובוס ועף מעל המעקה בטון תוך כדי שדופק סלטה יפה באוויר. זה עשה לי את היום!  אני יכול רק להצטער שלדעתי הוא לא נפגע יותר מדי קשה, להערכתי ממה שהצלחתי לקלוט. כמובן שצר לי על נהג האוטובוס שכלל אינו אשם והוא כמובן עצר אחרי כמה מטרים כשהבין שפגע בסופו של דבר במטומטם. אני בטוח שהוא היה בשוק על כך שלא האמין לסף הטמטום של רוכב הקורקינט שכל מה שהוא היה צריך בשביל לחזור בשלום, זה ליטוף קל של ידית הבלם שלו אבל כאמור, פשוט המשיך בשלו. לנהג האוטובוס אגב לא הייתה שום אופציה לסטות שמאלה, זהו שלב בו שני נתיבים שמאליים הופכים לאחד וגודש התנועה מורכב (ותודה לעיריית ת"א המטומטמת שכל פעם משנה נתיבים וסימונים ומסבכת בטירוף את הנהיגה בעיר, בטח עבור הנהגים הממוצעים ברמת הנהיגה שלהם שלא יודעים לעכל את השינויים האלה- בטוח ששום מהנדס תעבורה לא היה מאשר את זה). 

ההתבטאות שלך בענין ה"צער" על שרוכב הקורקינט לא נפגע קשה מספיק לטעמך, פשוט מחליאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

ממש כשאתה כתבת את הדברים האלה, יושבת 'שבעה' משפחה בפתח תקווה על הבן שלהם בן 14 או 15. אתה מסוגל להבין את עוצמת הכאב והיגון שיש להורים שלו? לאחים שלו? לחברים שלו? לסבא וסבתא?  

אין לי מילים לתאר את שאט הנפש והדחייה שיש לי לדברים שרשמת. 

עונש מוות לא מגיע לאף אחד, גם לא למטומטמים או לאנשים שטועים.  

אני מאחל לך שלעולם לא תחווה צער או כאב על מותו של מישהו קרוב בתאונה באשמתו או לא באשמתו. 

ואני צריך להצטער על זה שגם ההורים וגם הילד שלהם מטומטמים (בלשון המעטה)? מצטער, אני יודע שזה אולי נשמע לך נורא, אבל זה מזיז לי את אתה יודע מה...אם מבוגרים לא יודעים לרכוב על הכביש ולהיזהר כמו שצריך עם הכלים האלה, איך ילד שלא אמור בכלל לגעת בכלי הזה יסתדר על הכביש? חינוך, חינוך, חינוך. אבל מתאר לעצמי שגם ההורים לא משהו כל כך... להורות בעידן הנוכחי דרוש רישיון ומבחנים מורכבים, חבל שלא מיישמים דבר כזה, בטח אצלנו בארץ.

אגב, שאלה...לדעתך אני צריך להצטער ו/או לרחם גם על הורים ששכחו את הילד שלהם ברכב ביום חמסין והוא מת? כי גם על מקרים כאלה, אין לי האמת שום צער. מקרים כאלה נמצאים על אותו מקום בסקלת הטמטום מבחינתי. ויש עוד דוגמאות.

לפני 3 שעות, Be roo כתב:

אז הנה המשנה שלי, נהגי רכב ציבורי הם הרבה מחבלים הרבה יותר גרועים, כי הם מוגנים ע״י קופסת הפח שלהם, אז מה אפכת להם לשים פס על אחרים, אצלם ״לקבל קטנה״ יגמר בפחחות.

דיברת על טמטום? חוסר התחשבות? סיכון אחרים? הנה סיכום של שתי נסיעות אוטובוס מהשבוע שעבר:

1. נהג אוטובוס לא טורח לחגור את עצמו, אבל כנראה חושש מדיווח או משהו אז החגורה כביכול מונחת מעליו, רק לא נעולה באבזם.

2. דופק האצה של 20 מטר רק כדי להכנס לתחנה בבלימה חזקה, כל לאורך כל הנסיעה. ממש כיף לכל הנוסעים.

3. צופר לרוכב אופנים שנוסע כחוק צמוד לימין (אין שביל אופנים), רק בגלל שעיכב אותו לשתי שניות, חותך אותו ונכנס לתחנה.

4. נצמד לרוכב טוסטוס שנוסע כחוק בנתיב הימני כי הוא נסע לאט מידי לטעמו.

5. יוצא מהתחנה בלי לאותת, בלי להסתכל במראה ומקלל נהג שהעז לצפור לו אחרי שנדחף לפניו.

6. בזמן המתנה במפרץ תחנות, נהג אחד חוסם את נתיב הנסיעה, נהג אחר צופר לו בהיסטריה כי זה יעלים את המכשול שמונע ממנו להמשיך.

אין לי חיבה לרוכבי כלים חשמליים, אבל  יש לא מעט  נהגי אוטובוסים שנמצאים איתם באותה קטגוריה. בריונים ששמים פס על כולם, רק שהם נענשים פחות, אז גרועים בהרבה.

אולי צריך לחכות לאיזה נהג אוטובוס שיהרג מהטפשות שלו ונוכל לחגוג כולנו.

אתה צודק בכל מה שכתבת, הנהג אוטובוס הזה שמתאר אותו, הוא זבל לא קטן. וכן, יש הרבה כאלה. אני מנחש אגב שלא מדובר בנהג אוטובוס של חברת דן וגם לא אגד, אלא של חברות אחרות והמבין יבין.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, BRAVO30 כתב:

אבל זה מזיז לי את אתה יודע מה...

לדעתך אני צריך להצטער ו/או לרחם גם על הורים ששכחו את הילד שלהם ברכב ביום חמסין והוא מת? כי גם על מקרים כאלה, אין לי האמת שום צער.

אני בעיקר חש צער עליך. 

'נפרדנו כך, היתה דממה'...והמבין יבין. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, BRAVO30 כתב:

אגב, שאלה...לדעתך אני צריך להצטער ו/או לרחם גם על הורים ששכחו את הילד שלהם ברכב ביום חמסין והוא מת? כי גם על מקרים כאלה, אין לי האמת שום צער. מקרים כאלה נמצאים על אותו מקום בסקלת הטמטום מבחינתי. ויש עוד דוגמאות.

אני מאחל לך שלא תחווה את זה אף פעם.

אני חוויתי. נזכרתי אחרי 2 דקות. מאז בכל סיום נסיעה מסובב את הרכב פעמיים מרוב לחץ.

• אהבתי 3

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 10.6.2022 בשעה 23:25, EliC25 כתב:

השאלה שלי נובעת מתסכול על השאננות הזו, ממה הילדים האלו עשויים? למה יש להם תחושת חסינות על הכלים האלו שגורמת להם לנהוג בכזו צורה?

האחריות היא על ההורים.

כשאתה היית ילד פחדת מתאונות דרכים? לא היית עושה דברים מפגרים שהיום בחיים לא היית חושב לעשות? הם ילדים, אין להם יכולת מלאה לתפוס את המציאות כפי שהיא. 
כמו שכתבת, האחריות היא על ההורים. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

כשאתה היית ילד פחדת מתאונות דרכים? לא היית עושה דברים מפגרים שהיום בחיים לא היית חושב לעשות? הם ילדים, אין להם יכולת מלאה לתפוס את המציאות כפי שהיא. 

אותי חינכו לרדת מהאופניים במעברי חציה ולחצות ברגל וכך עשיתי.

בגיל 8 זה אפילו הציל אותי, כשנהגת החליטה באמצע שחציתי שהיא מפסיקה לעמוד ומתחילה לנסוע (הייתה שקועה כנראה במשהו אחר). האופניים ניזוקו ואני לא.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.6.2022 בשעה 16:40, falou כתב:

באמת?!

אולי הם לא ״מטורפים״, אולי הם פשוט עברו באדום בלי לשים לב?

כי אם אתה קובע שהם מטורפים, הרי שאין מה לעשות, כי הרי לא תשכנע מטורף בשום אופן לא להיות מטורף. כלומר, זו גישה מאוד לא קונסטרקטיבית, שלא לאמר מוזרה, לחיים.

בתודה לקורן מהסרטון שלו מיום ו

כן עוברים באדום במודע כמו רבים אחרים לצערנו

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעברים באדום של רוכבי דוגלגלי מכל הסוגים הופכים ליותר מקובלים. בתל אביב ראיתי כבר לא מעט כאלו, גם לאור יום. וזה לא מפתיע. זה כמו הראשון שגילה שאפשר להדחף בפקק ואז זה הפך למחלה חברתית פה. אז אותו דבר. למה ששליחים על אופנוע רגיל לא יעשו את זה, אם שליחים על אופנוע מחופש לאופניים או קורקינט עושים את זהה ולא נענשים? אין סיבה. אותו כנל עם רכיבה על מדרכה ונגד כיוון התנועה. אני גר ברחוב חד סיטרי צפוף ורוב השליחים גם על אופנועים נכנסים לכאן נגד כיוון התנועה, כי למה שישקיעו עוד 3 דקות בסיבוב?

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, kobi_g כתב:

בתודה לקורן מהסרטון שלו מיום ו

כן עוברים באדום במודע כמו רבים אחרים לצערנו

לא ראיתי פה טירוף. עצר, בדק, ועבר באדום. לא בדיוק התנהלות של משוגע.

לפני 23 דקות, יבגניפ כתב:

מעברים באדום של רוכבי דוגלגלי מכל הסוגים הופכים ליותר מקובלים. בתל אביב ראיתי כבר לא מעט כאלו, גם לאור יום. וזה לא מפתיע. זה כמו הראשון שגילה שאפשר להדחף בפקק ואז זה הפך למחלה חברתית פה. אז אותו דבר. למה ששליחים על אופנוע רגיל לא יעשו את זה, אם שליחים על אופנוע מחופש לאופניים או קורקינט עושים את זהה ולא נענשים? אין סיבה. אותו כנל עם רכיבה על מדרכה ונגד כיוון התנועה. אני גר ברחוב חד סיטרי צפוף ורוב השליחים גם על אופנועים נכנסים לכאן נגד כיוון התנועה, כי למה שישקיעו עוד 3 דקות בסיבוב?

אלו הפירות הבאושים של הרגלי הרכיבה של אופניים חשמליים.

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייב מהשעה האחרונה.

אני עומד ברחוב מתחת לבית.

מולי חוצה ילד כבן 12 את הכביש, אופנים רגילות, אין לו קסדה. סוחב שקית כבדה על הכידון.

באמצע הכביש(לא חצה במעבר חציה). איבד שיווי משקל הכידון הסתובב חזק, הוא התרסק באמצע הכביש. מהצרחות שלו הייתי בטוח שהוא שבר רגל או יד. אנשים שהיו באזור לא ניגשו. רצתי אליו הרמתי מהכביש למדרכה, קיבל מכה חזקה בצלעות, ולא היה יכול לדבר או לנשום, מכות יבשות ברגל.

בעיקר נבהל מאוד.

בטיפלה עזרה ראשונה שאני מכיר(חובש בצבא), לא ראיתי משהוא שצריך פינוי.

שמתי אותו נשען על הקיר, אוסף כל מה שנופל, מבקש מהילד, שלא מפסיק לבכות את הנייד של אבא שלו. יוצר קשר, מסביר ומרגיע בטלפון. מחכה לאבא, רק מדבר איתו, מוריד לו נעליים.

אבא מגיע, לא אומר לו למה ולמה, אומר הכול בסדר.

הילד רכב ללא קסדה, על האופניים של אחות שלו, האופניים היו בעלי ברקסים שכמעט לא קיימים, חצה לא במעבר חציה. וסחב משקל גדול על הכידון בצד אחד.

מזל שלא בא רכב

בכל הזמן שהייתי איתו, לא עצרו עוד אנשים.

מקווה שהאבא הפנים איך ילד אמור לצאת מהבית על אופניים. הטפות לא היו עוזרות שם.

רק בריאות

• אהבתי 2
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...