Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 45 דקות, David32 כתב:

אה טוב אם ארהב הזהירה - זה חייב להיות פיגוע לגיטימי של דעאש שלא קשור לאף מדינה אחרת.

לא רואה ערוצים רוסיים, אבל ב-cnn מצטטים תקשורת רוסית רשמית, בה דווח על מספר פיגועים שתוככנו ע״י דעאש ברוסיה, ונעצרו בזמן על ידי הרוסים, וגם על חוליה אחת לפחות של דעאש שחוסלה באחד מהאיזורים המוסלמים ברוסיה. ֿ

אני לא מאוד עוקב אחרי מה שקורה שם היום, אבל זה רוסיה היא חברה של איראן והחמאס פה, ועפי חלק מהספקולציות שנשמעות לי די סבירות גם עזרה להוציא לפועל את ה7.10, לא אומר שאין מתח דתי בתוכה. ואני די בטוח שאינגושים וצ׳צ׳נים ואזרים ואחרים שונאים את רוסיה, בדיוק כמו ששנאו לפני 20 או 70 או 200 שנה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, David32 כתב:

חבל מאוד.

מאוד מאכזב אותי אישית.

צר לי, אבל כמו שאמרתי זאת ההשקפה שלי ועוד לא ראיתי טיעון טוב מספיק לשנות אותה.

לפני 53 דקות, David32 כתב:

איך ההחרמה עוזרת?

אם הבחירות מזוייפות - ההחרמה לא משנה כלום כי הבחירות מזוייפות.

אם הבחירות אמיתיות - ההחרמה רק תיגרום לאחוז התומכים בו לעלות - לא עשית כלום שוב.

אופוזיציה לא הורשתה להשתתף - אתה מדבר לגבי נדז'דין? meh, לא מאמין שבכול מקרה היה לו סיכוי

לגבי המחוסלים, אתה מדבר על נבלני שחזר לרוסיה בידיעה שיכלאו אותו ושם הוא יגמור את חייו? האדם שהחליט בכוח להוציא את עצמו ישו? Oh well.

אולי תופתע לשמוע אבל אני לא חושב שתוצאות הבחירות היו מזויפות (יותר מידי). אתה לא צריך לזייף הרבה ביום הבוחר אם אתה מכין את הקרקע כראוי לפני. וזאת בידיוק הבעיה שלי.

כי מצד אחד הבחירות בחלקים נרחבים מבחינת דעת הקהל (הן ברוסיה והן מחוצה לה) נתפסות ״לגיטימיות״ ומצד שני הן עוצבו כך שלא יכולה להיות להן שום השפעה. לצערי זה המצב, ולכן אני אישית אם היה לי אזרחות לא הייתי מצביע.

לפני 57 דקות, David32 כתב:

אה טוב אם ארהב הזהירה - זה חייב להיות פיגוע לגיטימי של דעאש שלא קשור לאף מדינה אחרת.

וזה אישית מעציב אותי, כי זה ירידה עמוקה מידי במורד מחילת הארנב. אתה באמת חושב שאיזשהי מדינה - אפילו במלחמה - הייתה עושה משהו כזה?

ולגבי הפעולה על הגבול? דווקא לזה יש הרבה הגיון. טקטי ומבצעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יבגניפ כתב:

לא רואה ערוצים רוסיים

גם אני לא, אבל גם לא CNN או BBC 🙃

לפני 29 דקות, יבגניפ כתב:

אבל זה רוסיה היא חברה של איראן והחמאס פה, ועפי חלק מהספקולציות שנשמעות לי די סבירות גם עזרה להוציא לפועל את ה7.10, לא אומר שאין מתח דתי בתוכה.

מה הקשר? (במיוחד מה הקשר לחברות של איראן והחמאס והשביעי באוקטובר? וגם לא רואה איך זה אמור להשפיע על מתח דתי בתוך המדינה.

לפני 30 דקות, garicho כתב:

ולגבי הפעולה על הגבול? דווקא לזה יש הרבה הגיון. טקטי ומבצעי.

איפה ההיגיון הזה? לא משכו כוחות לשם, לא עצרו התקדמות רוסית, הם אפילו לא מגיעים עמוק. ההפגזות של בלגורוד לא משיגות כלום חוץ מלהראות שגם לאוקראינים לא באמת אכפת להפציץ אוכלוסיה אזרחית. זה נטו תרגיל PR כדי להראות משהו כי בשאר המקומות הם מפסידים. יותר מזה, אני באמת מאמין שהרוסים ידעו על ההתקפה הראשונה הגדולה עם הרקמ כי הם ענו די מהר.

נטו זריקת כוחות למטרות PR.

לפני 33 דקות, garicho כתב:

וזה אישית מעציב אותי, כי זה ירידה עמוקה מידי במורד מחילת הארנב. אתה באמת חושב שאיזשהי מדינה - אפילו במלחמה - הייתה עושה משהו כזה?

הפיגועים בבינייני הדירות נעשו ע"י?

נורד אוסט?

למה לכול מיני בוגוסלובסקים וחבריו מאוד קל לרוץ להגיד שזה מבצע דגל כוזב?

"מי היה עושה משהו כזה"

ומי היה מפוצץ צינור גז בעל חשיבות לכול אירופה?

אם כול הנ"ל הם "ברורים" ולא קונספירטיבים (אולי תגיד שנורדסטרים קונספירטיבי - בסדר) אז למה זה לא יכול לקרות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Giant_TA כתב:

עזוב רגע דעות וצדדים, אתה מאמין לעצמך עם זה?

ב-100%. עד שאין הוכחה אחרת. הוכחה ולא איזה תאוריית קונספירציה מטופשת.

לפני 5 שעות, Giant_TA כתב:

אין לדאעש שום קשר לזה. זו כזו הנפצה של שרותי הביון במערב שאפילו נראה שלא חשבו עליה יותר מידי. עדיף שכבר היו ממציאים שזה איזה ארגון קיצוני נגד פוטין או משהו…

אתה נשמה בדיוק כמו סולוביוב, אתם במקרה לא קרובי משפחה?

לפני שעתיים, Giant_TA כתב:

העובדות גם לפי דוחות האום וגם לפי דוחות המערב שנהרגו בקונפליקט פחות אזרחים בשנתיים מאצלנו בחצי שנה בעזה, ואנחנו מדברים על סקייל אחר של לחימה.

אם אתה מאמין למשרד הבריאות של חמאס שלא מבדיל בין מחבלים/"תומכי לחימה"/שאר עזתים ו-5 דקות אחרי נפילת טיל של חמאס על חנייה מדווח שישראל הפציצה בית חולים והרגה 500 אנשים זאת בעיה שלך.

לפני שעתיים, Giant_TA כתב:

זה אומנם לא נעים לתומכי אוקראינה להודות שהרוסים ממש לא יורים בלי הבחנה באזרחים, אבל זה המצב.

זה אומנם לא נעים לתומכי חמאס פוטין בארץ, אבל זה המצב.

לפני שעתיים, David32 כתב:

כשמנותקים מהמציאות, אז ברור. 100% אמונה לכול מה שנאמר בתקשורת המערבית ה "נכונה" וכול השאר זה שקרים גם אם אלה שטויות - אז בטוח. 

כאשר חיים בהולנד, שומעים חדשות בהולנדית/אל ג'זירה/ פרבדה/איזבסטיה ואחר כך מספרים למישהו שנמצא בארץ מה קורה בעזה זה נקראה "מנותקים מהמציאות".

כול אירגון נגד פוטין הוא במימון ותיכנון של האוקראינים.

תספר את זה לאימו ואלמנתו של אלכסיי נבלני.

זאת דעה של אנשים שהם גועל נפש. שעיקרם לרדת על בעלי אזרחות רוסים ותו לא.

לאשתי ישנה אזרחות רוסית. והיא נגעלת מרוסים ורוסיה של היום. 

הדיקטטור שבדיוק זכה ב 80 ומשהו אחוז מהקולות צריך תמיכה לגיוס כללי?

בקטנה 😂 בברה"מ ברז'נייב היה זוכה ב99%.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, David32 כתב:

גם אני לא, אבל גם לא CNN או BBC 🙃

מה הקשר? (במיוחד מה הקשר לחברות של איראן והחמאס והשביעי באוקטובר? וגם לא רואה איך זה אמור להשפיע על מתח דתי בתוך 

לא אמרתי שיש קשר. אמרתי רק שיש מספיק מוסלמים ששונאים את רוסיה, ושאם התקשורת הרשמית מדברת על תאי דעאש וסיכול פיגועים שלהם - לא רואה סיבה ךחשוב שזה מישהו אחר.

לגבי ה7.10: אני יכול לחפש לך פרשנויות שמנסות להוכיח שרוסיה ידעה על התכנון ואף לקחה בו חלק. כמובן, זו לא הוכחה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כבר שכחו איך דאעש הפיל בסיני את AIRBUS רוסי עם יותר מ-200 איש ב-2015. אלו בטח גם היו אוקראינים יחד עם שירותי בטחון מערביים.

לא יודע אם רוסיה השתתפה ישירות ב-7/10, אבל היא השתמשה בווטו במועצת הביטחון נגד החלטה מגנה את חמאס. שבועיים אחרי 7/10 משלחת חמאס ביקרה במוסקבה ואבו מרזוק הודה לפוטין על תמיכתו. חמאס גם תומך ברוסיה במלחמת נגד אוקראינה.

אחד מה"אוקראינים"

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mikyl כתב:

קודם כול זה ויסגרד24 ואתה צוחק עלי שאני צופה באל-ג'זירה או פראבדה?

אני לא בטוח שיש ערוץ פרופוגנדה שמשקר יותר מויסגרד24.

מעניין למה ויסגרד24 לא דיווחו היכן ניתפסו המואשמים בפיגוע הזה. לאן הם נסעו מיכאל?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, David32 כתב:

מעניין למה ויסגרד24 לא דיווחו היכן ניתפסו המואשמים בפיגוע הזה. לאן הם נסעו מיכאל?

נתפסו סמוך לגבול, עם בלרוס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, במחוז בריאנקס קצת דרומית מבריאנס עצמה. איך זה בדרך לבלארוס אני לא יודע 🙃

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מוסג מי אלה ויסגרד24, אבל אני רואה שאתה מכיר 😃

את הלינק לקחתי לא זוכר בדיוק איפה (אולי מעריב), אבל סרטון הזה מזוויות שונות רץ בהרבה מקומות. לגבי תוכן יש לך משהו להגיד? הרי אתה דובר רוסית. כן, פוטין כבר אמר שהם ניסו לברוח לאוקראינה, מה חשבת 😃? . אז?  ב-1988 6 אנשים חטפו מטוס סובייטי וברחו לישראל (איפה נעצרו והוחזרו לרוסיה). זה אומר שישראל יזמה את החטיפה?

חוץ מזה דאעש לקח אחריות באמצעות חשבון טלגרם וסוכנות ידיעות שלו. אבל לא, עדיין  אוקראינים. יותר רוסי מרוסי 😂 אתה בטח גם מאמין שאמריקאים הרסו את מגדלי התאומים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

הרוסים ופוטין יגידו מה שנראה להם בהתאם למדיניות שלהם, והמדיניות שלהם היא להמשיך לקטול את אוקראינה, אז יאשימו את אוקראינה לא משנה מי יקח אחריות ומי באמת אחראי, זו רוסיה.
יש לציין לטובה את ההתמודדות שלהם עם ארועים כאלה, את המחבלים הם ישחטו, לא לפני שיתעללו בהם קצת, על ארגון הטרור האו"ם הם שמים פס (כמו שצריך) וכבר רוצים להחזיר את עונש המוות ברוסיה,
לשם השוואה פה בישראל אחרי ארועי ה-7 לאוקטובר בה נשחטו יותר מ-1400 אזרחים ונחטפו מאות אזרחים שחלקם הגדול עדיין בשבי עד כה לא עבר עונש מוות למחבלים, ואצלנו הם יושבים בבתי מלון על שווארמה לאפה, מחכים לשחרור בעסקת חטופים או על התנהגות טובה, וגם אם ינסו להעביר כאן עונש מוות למחבלים בג"ץ התומך בחמאס לא יאשרו אותו, ואני עוד לא מדבר על המטורללים מקפלן.

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שתומך בחמאס זה אחד שהעביר לו מזוודת כסף ושני שראה בו נכס. את השמות כולם יודעים. ובקפלן הם עוברים רק במכוניות משוריינות עם אבטחה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Mikelt89 כתב:

יש לציין לטובה את ההתמודדות שלהם עם ארועים כאלה, את המחבלים הם ישחטו, לא לפני שיתעללו בהם קצת, על ארגון הטרור האו"ם הם שמים פס (כמו שצריך) וכבר רוצים להחזיר את עונש המוות ברוסיה

פורסם היום סרטון של חייל (?) רוסי חותך לאחד מהם את האוזן ומאכיל אותו בה. אבל חוץ מזה נראה שתפסו אותם בחיים ולפחות עד סוף המשפט לא יוכלו להרוג אותם. 

לא הבנתי את ה rant על זה שאין בישראל עונש מוות למחבלים כשגם ברוסיה אין. ובאופן כללי כדאי שתקשיב פחות לבן גביר בכל מה שקשור לתנאי כליאה בישראל, בפרט של שבויי אויב בזמן מלחמה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...