Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Mikelt89 כתב:

הרוסים ופוטין יגידו מה שנראה להם בהתאם למדיניות שלהם, והמדיניות שלהם היא להמשיך לקטול את אוקראינה, אז יאשימו את אוקראינה לא משנה מי יקח אחריות ומי באמת אחראי, זו רוסיה.
יש לציין לטובה את ההתמודדות שלהם עם ארועים כאלה, את המחבלים הם ישחטו, לא לפני שיתעללו בהם קצת, על ארגון הטרור האו"ם הם שמים פס (כמו שצריך) וכבר רוצים להחזיר את עונש המוות ברוסיה,
לשם השוואה פה בישראל אחרי ארועי ה-7 לאוקטובר בה נשחטו יותר מ-1400 אזרחים ונחטפו מאות אזרחים שחלקם הגדול עדיין בשבי עד כה לא עבר עונש מוות למחבלים, ואצלנו הם יושבים בבתי מלון על שווארמה לאפה, מחכים לשחרור בעסקת חטופים או על התנהגות טובה, וגם אם ינסו להעביר כאן עונש מוות למחבלים בג"ץ התומך בחמאס לא יאשרו אותו, ואני עוד לא מדבר על המטורללים מקפלן.

לך תלמד אנגלית אצל סמוטריץ׳ *

כשתהיה ראש מדינה עם 5500 רש״קים גרעיניים תוכל להיות פוטין. כשאתה ג׳וק שתלוי בעולם החיצוני בכל דבר אתה צריך להתנהג אחרת.

ולגבי עונש מוות למחבלים - בדוק אם זה מזיז להם. התשובה שלילית. גם בארה״ב זה לא מונע שום פשעים.

*נראה לי שכדאי שתבדוק עובדות כפי שכדאי שהוא ילמד מהי סבתא באנגלית ואיך קוראים ליצרן הצ׳יפים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בנוגע לעונש מוות למחבלים, זה לא בשביל הרתעה או נקמה אלא משחרר מקום בבתי כלא וחוסך כסף למדינה, וגם מונע את האפשרות שאותו מחבל יחזור לעסוק בטרור וירצח עוד אנשים כי לפי מה שראינו רובם משתחררים מהכלא בשלב מסויים. זה גם מקטין את הכדאיות בלחטוף חיילים/אזרחים, כי אין מי לשחרר בתמורה.

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמקום להיחטף כולם יירצחו במקום. נכנסת כאן לשאלה פילוסופית - מה עדיף: רצח או חטיפה.

לגבי פינוי בתי כלא - לא משמעותי משתי סיבות: קודם כל, עונש מוות יופעל במשורה, לא בסיטונות. שנית, ההליך עד ההוצאה להורג יהיה ממושך, בינתיים המחבלים ישבו בכלא ויתפסו מקום, ולחבריהם תהיה מוטיבציה לנסות לשחרר אותם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אפשר לעשות להם שירות vip עם הליך מזורז.

גם לא בטוח שזה יופעל במשורה, לדוגמא יש לך עכשיו לא מעט אנשים ראויים לזה. כמובן שלא יהרגו כל אחד שנתפס עם סכין בתיק אבל מי שרצח הוא מקרה אבוד ללא יכולת שיקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

מה עובר למחבל בראש אם יתפס ויכנס לכלא בישראל? וואלה רצחת אנסת ועכשיו זמן לנוח לאכול שווארמה על חשבון משלם המיסים הישראלי ולחכות בנחת לשחרור, נראה לך הגיוני?
מחבל מתועב גורלו למות אם לא בשטח אז בהליך מהיר ללא נגררות, בום מטווח כדור בראש ולזרוק לביוב, זה כשיש גוף שרוצה למנוע טרור ולא בג"ץ תומך חמאס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שזה משפיע עליהם. תראה את כל אלה שתפסו בעזה וב7.10 איך הם רועדים ועושים במכנסיים .התנאים בכלא לא טובים כמו שבנגביר הפופוליסט מברבר. בכלא הם מתעללים אחד בשני כי הם פוחדים ממלשינים, לא צריך אותנו בשביל זה. 

אם מחליטים על עונש מוות זה צריך להיות מועיל, לא סתם show לבוחרים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שהייתי שמח לזה ישנן המון סיבות מדוע עונש מוות אינו רצוי (פולוטיות, משפטיות וכו').

מה שעדיף הוא מאסר לאורך כל תקופת החיים שלהם ללא אפשרות שיחרור. עם תנאים כגון 6 אנשים בחדר ל 23 שעות, מוזיקת רקע בסגנון התקווה ושום תקשורת/ביקורי משפחות (לא אכפת לי שיוכלו להקליט הודעה מצונזרת של דקה אחת פעם בחודש שתשודר למשפחות באופן פומבי) תוחלת החיים הצפוייה שלהם תהיה מספר דו-ספרתי של חודשים.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Mikelt89 כתב:

לשם השוואה פה בישראל אחרי ארועי ה-7 לאוקטובר בה נשחטו יותר מ-1400 אזרחים ונחטפו מאות אזרחים שחלקם הגדול עדיין בשבי עד כה לא עבר עונש מוות למחבלים, ואצלנו הם יושבים בבתי מלון על שווארמה לאפה, מחכים לשחרור בעסקת חטופים או על התנהגות טובה, וגם אם ינסו להעביר כאן עונש מוות למחבלים בג"ץ התומך בחמאס לא יאשרו אותו, ואני עוד לא מדבר על המטורללים מקפלן.

לפני כשעה, sperial כתב:

ולגבי עונש מוות למחבלים - בדוק אם זה מזיז להם. התשובה שלילית. גם בארה״ב זה לא מונע שום פשעים.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

בנוגע לעונש מוות למחבלים, זה לא בשביל הרתעה או נקמה אלא משחרר מקום בבתי כלא וחוסך כסף למדינה, וגם מונע את האפשרות שאותו מחבל יחזור לעסוק בטרור וירצח עוד אנשים כי לפי מה שראינו רובם משתחררים מהכלא בשלב מסויים. זה גם מקטין את הכדאיות בלחטוף חיילים/אזרחים, כי אין מי לשחרר בתמורה.

כל הדיבורים על עונש מוות למחבלים הם לא יותר מפופוליזם, כי לא צריך להעביר שום חוק חדש. ניתן להשית עונש מוות על מחבלים לפי חוק השיפוט הצבאי, ומחבלים ממילא נשפטים על פיו. היו גזרי דין כאלה בעבר, כולם הומרו למאסר עולם. אם היו רוצים, היו פוסקים כבר היום, בטח במקרה כמו 7/10.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-7.10 הוא כנראה פלונטר משפטי לא פשוט, כי בשדה הקרב והניסיונות להציל פצועים ולזהות הרוגים גרמו ל"זיהום" פורנזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 55 דקות, Haim_gds כתב:

עם כמה שהייתי שמח לזה ישנן המון סיבות מדוע עונש מוות אינו רצוי (פולוטיות, משפטיות וכו').

מה שעדיף הוא מאסר לאורך כל תקופת החיים שלהם ללא אפשרות שיחרור. עם תנאים כגון 6 אנשים בחדר ל 23 שעות, מוזיקת רקע בסגנון התקווה ושום תקשורת/ביקורי משפחות (לא אכפת לי שיוכלו להקליט הודעה מצונזרת של דקה אחת פעם בחודש שתשודר למשפחות באופן פומבי) תוחלת החיים הצפוייה שלהם תהיה מספר דו-ספרתי של חודשים.

זה סתם עינוי ולא יצא לך מזה כלום.

עדיף לסיים את החיים שלהם וזהו.

לפני 48 דקות, RK כתב:

אם היו רוצים

מה הסיבה שלא רוצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

ל"זיהום" פורנזי

אני בעד זכויות אדם ומשפט צדק וכל מה שבא עם זה.

אבל כמו שציין רומן, הדין הצבאי כולל עונש מוות ואאלט הוא גם כולל רף נמוך יותר מבחינת דיני ראיות. ובאופן אישי אין לי בעיה שישפטו למוות בהליך מזורז, כל תושב עזה שנתפס בשטח ישראל ב7.10.

עריכה: התגובות האחרונות בלבלו אותי וחשבתי שאנחנו בדיון על הפוליטיקה המקומית..

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך אין בעיה עם זה. גם מבחינתי החבר׳ה האלה ראויים לעונשים יותר קשים ממוות.

אבל מדינת ישראל צריכה להתמודד מול העולם. והצדקנים לא יקבלו התנהלות כזו. לא בכדי צוותי המשפטנים יושבים על המדוכה כבר חודשים כדי למצוא פתרונות. משפטי שדה אינם ביניהם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

דעאש מפרסמים סרטון מזעזע של הטבח ברוסיה, אין לתאר, שרוסיה ופוטין יראו טוב טוב עם מי יש להם עסק ועם מי הם לוחצים ידיים, כי דאעש זה חמאס וחמאס זה העזתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין שתי תופעות רוסיות :  עורכים משפט "צדק" לטרורסטים וקיום בחירות "דמוקרטיות" לנשיאות. למה להשקיע בשניהם מאמץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...