Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר-מה האוטו בעל ההתנהגות הגרועה ביותר עליו נהגתם?

T-Maxximum
שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

r10- או כמו שכולם מכירים ריו צבאית עם מיכלית סולר, רכב איום ונרואי, רקמההנה אפשר לקבל הלם קרב, הגה עצום, 20 סיבובים מנעילה לנעילה וגם אז איאפשר להסתובב, מוט הילוכים שצריך להיות רמבו בשביל להזיז, וקלאץ קשה במיוחד, בקיצור אם אתה לא עונה לשם סילבסטר סטאלון או משהו סגנון קשה מאוד לנהוג בכלי האיום הזה.

הריאו , בייחוד הדיזל , היה שיפור תנאים עצום על ה-GMC סיקס עם הגה העץ ת הפורד פרש (מתחרה רציני להכי לא יציב . הוורמאכט רק בשנים האחרונות הוציא אותו , עדיין רואים פה ושם בגרמניה , לטובת המאן 8X8 שכל אוהב רכב עבירות צבאי מריר עליה ) והזיל עליהם נהגו דורות של חיילים.כולם בנזין כמובן.כמו גם מוביל הטנקים דיאמונד T.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה החזרתם אותי לעבר. נזכרתי שהיתה מכונית גורעה יותר מהסיאט - זהו הג'פ"ס כמובן. ולכל הינוקות שלא מכירים - ג'יפ סיור משנות השישים שקיבלנו מהאמריקאים. חבל שלא השאירו אותם אצלם. מנוע חלוש, גיר בלתי אפשרי לתפעול והגה שאללה יודע מה תפקידו. כמובן שלא היה גג, אלא ברזנט "מבשל" בקיץ ומקפיא בחורף. את המילואים הראשונים שלי עשיתי על אחד בדצמבר ומזל שהיתה לי חרמונית, כי אחרת עד היום היה בצפת לוח זכרון ע"ש קטנצ'יק, שהתכווץ מפחד ומקור ומאז לא יצא... החימום היחיד היה מתיבת הגיר, שלפחות דאג שביצה אחת לכל נוסע תצא קשה... איזה מזל שהחליפו אותם ב"פאר היצירה" העונה לשם סופה. ואם תרצו, אני אוסיף שגם סופה ממוגנת היא לא בדיוק הרכב לנסיעה מהירה (או נסיעה בכלל, למען האמת!)

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטופ גיר ריצ'ארד ממש הצליח להתהפך עם אחד כזה.

מה יש להצליח כאן?

נזכרתי בעוד רכב זוועתי - דייהטסו YRV (אפרופו דייהטסו. לדייהטסו שמור בליבי מקום מיוחד - אוטו עם איכות נסיעה יפנית ואמינות צרפתית). חבר טוב שלי התהפך עם כזאת ב-60 קמ"ש עקב ירידת אוויר פתאומית מהצמיג. עוד חוויה מה-YRV - מהצבא. תפסתי טרמפ בכזאת עם אחד הנגדים מהבסיס. בעודנו נוסעים בירידה מצפת לראש פינה, התחשק לי לפתוח חלון. הרכב כמעט עף מהצוק והנהג בקושי הצליח להשתלט עליו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

פורד אסקורט 1992.

לפני שנכנסתי לאוטו של חבר שלי בפעם הראשונה בלי כוונה לחצתי על הגז ולא יכולנו להפעיל את האוטו במשך ארבע שעות, ואז שנהגתי עליו הקלאץ' לא הצליח לרדת עד הסוף:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה החזרתם אותי לעבר. נזכרתי שהיתה מכונית גורעה יותר מהסיאט - זהו הג'פ"ס כמובן. ולכל הינוקות שלא מכירים - ג'יפ סיור משנות השישים שקיבלנו מהאמריקאים. חבל שלא השאירו אותם אצלם. מנוע חלוש, גיר בלתי אפשרי לתפעול והגה שאללה יודע מה תפקידו. כמובן שלא היה גג, אלא ברזנט "מבשל" בקיץ ומקפיא בחורף. את המילואים הראשונים שלי עשיתי על אחד בדצמבר ומזל שהיתה לי חרמונית, כי אחרת עד היום היה בצפת לוח זכרון ע"ש קטנצ'יק, שהתכווץ מפחד ומקור ומאז לא יצא... החימום היחיד היה מתיבת הגיר, שלפחות דאג שביצה אחת לכל נוסע תצא קשה... איזה מזל שהחליפו אותם ב"פאר היצירה" העונה לשם סופה. ואם תרצו, אני אוסיף שגם סופה ממוגנת היא לא בדיוק הרכב לנסיעה מהירה (או נסיעה בכלל, למען האמת!)

אם היו עושים אותו היום עם דיזל 1.9 מודרני בלי טורבו (טאטא ?) - לא צריך למשקלו יותר - , ובאיסור לעלות על הכביש, הוא היה נמכר טוב, במקום הזוועה האמיתית שנקראת טרקטורון/מיול/באגי או הבדיחה של צינורות מלוטשים.

הטוב בו הוא מה שהורג על הכביש- גלגלים גדולים,גובה, "דיפרנציאלים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי גרועים אצלי היו: שברולט אוואו 08 חדשה מהשכרה - לא יודע איך אנשים מסוגלים לנהוג על האוטו הזה, שבוע הספיק לי.

מאזדה 323 מהעבודה, משהו מעל שנת 00. לא חוויה נעימה.

שני הרכבים היו מטופלים כראוי.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...