Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג מהעבודה 7 מקומות

bennyye1
שימו לב! השרשור הזה בן 822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני אמור להתחיל בעוד כחודש וחצי עבודה חדשה.

במסגרת החוזה אני צריך לקבל רכב 7 מקומות בליסינג.

החברה שאני הולך לעבוד בה עובדת עם הרץ, 

כרגע הנציגה מהמשאבי אנוש לא יודעת איזה רכבים אפשר להזמין בגלל כל הבלאגן עם האספקות של הרכבים החדשים ואומרת לי לחכות,

ניסיתי לדבר עם הרץ והם לא כל כך משתפים פעולה, מעבירים אותי חזרה לחברה שאני הולך לעבוד בה.

האם ידוע לכם איזה רכבים הולכים להכנס להרץ שיהיה אפשר לבחור מהם ( אם בכלל), 

ומה קורה אם אין צפי לשום רכב מהליסינג? אני יודע שעסקאות המשך פשוט מתעכבות ואנשים נשארים עם הרכב הקודם, אבל מה קורה בעסקה חדשה שאין צפי לרכבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבלים רכב גישור עד שמגיע הרכב שהזמנת . בליסינג מקובל להזמין אוטלנדר . זה לא 7 מקומות אבל זה דיי קרוב ובעיקר זול. המשקיעים מזמינים קודיאק רק שזה לוקח כמה חודשים. 

תנער את משאבי אנוש. הם צריכים לספק לך את תשובות. לא הפורום.

עריכה אחרונה על ידי save
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש:
אוטלנדר, קודיאק, 5008 שהם די הסטנדרט במחיר יחסית זהה,
טיפה יותר יקר מתומחר הסורנטו,

לגבי הC4 פיקאסו - לא יודע מה מדיניות השיווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היום גם עם אאוטלנדר, אבל אתם מדברים על המצב שהיה לפני יותר משנה..

בשנה האחרונה שוק החדשות על הפנים, אין רכבים..

בטוח שקודיאק לפחות לא יהיה, זמני אספקה ארוכים מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מליסינג הייתי מעדיף לקבל 5008 למשפחה עם לפחות 6 נפשות . סידור המושבים עדיף עם אאוטלנדר או אפילו קודיאק.

אם מוותרים על ג'יפון,  C4 פיקאסו גם מצויין ( ואולי טיפה יותר זול).

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל עניין אם איזה חברת ליסינג העבודה עובדת ובהתאם לך אטרקטיביות המחירים על דגמים מסויימים.
נניח אצלינו הקודיאק יותר זול בליסינג מהאוטלנדר (עובדים עם פרי), את הרנו אי אפשר לקחת וה5008 מתומחרת יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בדיוק זה השאלה שלי, אם מישהו יודע איזה רכבים\יבואנים הרץ עובדת בימים אלה..

כי לא הצלחתי לקבל תשובות לא מהרץ ולא מהמשאבי אנוש (צריכים להסגר על עצמם שם..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב בעיקרון הם עובדים עם כולם, אם תתעקש על דגם מסויים הם יספקו אותו במחיר גבוהה יותר.
במקרה של הרץ זה ממש משתנה בהתאם להסכמים ורכישות נקודתיות (יש מצב שברגע שאתה הזמנת הם סגרו עיסקה גדולה עם כלמובייל אז האוטלנדר תהיה זולה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...