Jump to content

bennyye1

 • פרסום הודעות

  91
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

1 עוקב

אודות bennyye1

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני מתעניין ברכישת רכב חדש, תשלום מלא או ליסינג, לא משנה כרגע המימון. אני מעוניין בסקודה קודיאק, דיברתי עם סקודה והם אמרו לי שאין להם במלאי, לפחות עד אפריל שנה הבאה. כשקונים מהסוכניות רכב למינהן רכב חדש, הם לוקחות מהיבואן או שיש להם מלאי משלהם? כלומר, זה שבסקודה נגמרו הרכבים, זה בהכרח שגם לא יהיו רכבים בסוכנויות?
 2. שלום, אני חושב לקחת את הרכב הבא שלי בליסינג רכב 7 מקומות. משיטוט באתרי הרכבים מצאתי שיש 2 רכבים שהיו אמורים להגיע לארץ ואני פשוט לא מוצא מידע לגביהם.. פולקסווגן טיגואן אולספלייב או טיגואן 5+2 וסיאט טראקו לא ברור לי אם הרכבים האלה אכן הגיעו לארץ, ומה המחירים עבור איזה גרסאות בדיוק..
 3. ממש הפוך. בליסינג אתה יום יום עם הרכב, ומתנהג איתו כאילו הוא שלך, לא בא לך שיהיו לו תקלות ואז כל פעם יקחו לך למוסך, אתה תחיה יום יום עם הלאגן שתעשה ברכב, גם לפעמים לא נעים לך מהמעסיק שיהיה בלאגן עם הרכב.. ברכב שכור, אתה אחרי שבוע שוכח ממנו, לא אכפת לך לדוגמא לטוס על במפרים כי אחרי שנה יהרסו הבולמים, משתדל לא לתת דפיקות שיראו חיצונית בחצי דקה בדיקה, ולרוב ברכב שכור גם אנשים לוקחים ביטוח ביטול השתתפות עצמית ואז ממש לא אכפת להם איך הם מחזירים.. בשיקלול מצטבר עם ביטוחים וטיפולים, והסיכון לתקלות ברכב ישן יותר, ההבדל לעומתם היה ממש זניח. ולכן העדפתי ר
 4. הוא לא תפעולי מלא. הם עושים רק טיפולים שוטפים וטסט. תקלות זה אני בעצמי/מול היבואן
 5. שלום, ביצעתי עסקה של 24 חודשים במסגרת האוויס אקספרס על רכב 2019. כשסגרתי את העסקה מולם, שאלתי במפורש מזה הרכבים האלה של המבצע על 2019, ונאמר לי שאלה רכבי ליסינג שבעקבות הקורונה ביטלו עסקאות והחזירו להם אותם. כשהרכב הגיע אליי אתמול אני רואה שכתוב ברישיון "השכרה" ולא "השכרה/החכר" כלומר הרכב היה בהשכרה עם הרבה נהגים ולא ליסינג תפעולי נהג יחיד כפי שציירו את זה. הדברים כרגע בבדיקה מולם אבל, א. האם באמת אמור להיות משנה לי שזה היה השכרה ולא ליסינג, מעבר לתחושה של עשו עליי סיבוב ולא נתנן לי תמונה מלאה של העסקה. כנראה שאם היו אומרים לי מראש שהעסקה היא ע
 6. התחדשתי ביונדאי איוניק 2019, לפי המפרט של הרכב אמור להיות לו: "מערכת התרעה לשמירת מרחק כולל בלימה אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, מערכת התרעה על סטיה מנתיב הכוללת היגוי אקטיבי, התרעת עייפות לנהג" ניסיתי לבדוק את הפונקציות הנ"ל שאכן עובדות, ולא ברור לי אם אכן עובדות כמו שצריך או לא א. לגבי התרעה לשמירת מרחק, רק כאשר ממש נצמדתי לרכב מלפניי בנסיעה הוא נתן לי התרעה (די עדינה אפשר לומר) של לקראת התנגשות, אבל אם אני סתם לא שומר מרחק הוא לא אומר לי כלום. במוביליי הוא כל הזמן בודק מה המרחק של הרכב הבא מלפנים. ב. גם כאשר ממש התקרבתי והא כבר נתן את ההתרעה, הוא לא בלם א
 7. תודה רבה, מניין לך שזה רק על מה שהוא לא בלאי סביר? ושלא יחייבו אותי אפילו על זה? יש כאן מישהו שעבר עסקאות איתם ויודע להגיד מניסיון אישי?
 8. יש לי מה להתמקח איתם על המחיר בכלל? אני לוקח רכב אחד לא צי מכוניות.. ברור לי שההשתתפות עצמית היא בלי קשר לחיובים שעלולים להיות בסוף.. וזה לא קשור לנהיגה שלי, אפשר לקבל מכות בחניה כשהרכב עומד, אפשר לעשות גם טעויות גם בנהיגה מאוד זהירה.. זה פשוט עניין של עד כמה הם מחמירים, רציתי לשעת אולי מניסיון של אנשים כאן שעשו עסקאות כאלה.. הרכב שאני לוקח זה יונדאי איוניק. עדיין לא ראיתי את הרכב, אבל ממה שאני מבין הם בכל מקרה עושים לו "השבחה" ככה שיגיע חלק ללא שריטות, דפיקות או קילופים..
 9. שלום, אני הולך על עסקה של 24 חודשים במסגרת האוויס אקספרס על רכב 2019. הציעו לי להוסיף 130 שח לחודש, כלומר 3100 שח לכל התקופה, עבור ביטול השתתפות עצמית וביטול החזרת הרכב לקדמותו, כלומר לא יתחשבנו על שריטות, פגיעות וכו.. במקרה ואני לא לוקח את התוספת, יש השתתפות עצמית של 2000 שח במקרה של נזק באשמתי. רציתי לדעת מהניסיון שלכם כאן, א.כמה באמת הם מדקדקים בסוף התקופה ומחפשים כל פיפס קטן ברכב. ב. במידה ויהיו נזקים קלים, מה הסכום ההגיוני שיוכלו לחייב אותי? בגדול הם לא נוקבים במחיר מקסימלי.. ג. האם להערכתכם כדאי להוסיף את החבילה הזאת? או שזה סתם סעיף לייקר עוד
 10. כלומר מגבים, צמיגים, ברקסים..? יש עוד דברים שלא נכללים? כל שאר התקלות שיכולות לצוץ היצרן צריך לטפל? אין דברים שהוא יגיד נזק לקוח?
 11. שלום, אני מתעניין ברכישת יונדאי איוניק בן שנה עד שנתיים. היצרן נותן אחריות ל5 שנים ולסוללה עד 7 שנים. בהנחה שאני קונה ומוכר אותו לפני תום תקופת האחריות של הרכב, ומטפל את הטיפולים הקבועים של הרכב במוסך של היבואן לפי הזמן והק"מ הדרוש. האם יש / יכולות לצוץ כל מיני תקלות לרכב שהיצרן לא יטפל בהם? האם יש דוגמא לתקלות שהיצרן לא יטפל ויגיד זה לא נכלל באחריות יצרן? אף פעם לא קניתי רכב כל כך חדש, ואין לי ניסיון עם האחריות יצרן של הרכבים.
 12. בפורטה אין אפשרות לבטל כרית אווית. בI35 אפשרי?
 13. שלום אשמח לקבל ייעוץ לגבי רכב מומלץ עד 50K אפשר גם קצת יותר הדברים שחשובים לי: 1. ספסל אחורי די מרווח, צריך להכניס 2 כסאות ילדים + בוסטר. 2. אפשרות לבטל כרית אוויר מקדימה לנוסע בצד. 3. רצוי לא אירופאיות.. 4. עדיפות לשנתון 2015 ומעלה כמובן לרכב אמין שלא רואה הרבה מוסך.. יש משהו מומלץ שיכול לעמוד בדרישות?
 14. אוקיי הבנתי. תודה רבה! לעניין הרכישה: מצאתי באיזה אתר מקוריאה את החיישן ב85 דולר http://www.koraps.com/shop/item.php?it_id=1443663 ומצאתי באמזון חליפי ב12 יורו (אמנם לא שולחים לישראל..) https://www.amazon.co.uk/NITRIP-Oxygen-39210-2B326-HYUNDAI-ELANTRA/dp/B081JPQHWM/ref=sr_1_1?keywords=392102B326&qid=1573978246&sr=8-1 זה הגיוני? או שאולי יש אתרים אתרים שמומלץ להמזין דרכם את החלקים?
×
×
 • תוכן חדש...