Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת רכב - מבקש את עזרתכם

merhavm
שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

מצורפת תוצאת בדיקת רכב מטעמי במכון לפני רכישת הרכב. מה שמטריד אותי זה בעיקר סעיף המנוע והגיר. מצבר ומשלושים יחליפו לי כמובן. זה מחברת השכרה כך שיש אחריות לשנה על הדברים האלה.הבוחן שעבד על האוטו אמר שזה נורמלי לרכב בנתונים האלה אבל מעניין אותי חוות דעת שלכם.

תודה,

1615096529793.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הדיזל נחשב אמין, בתנאי שטופל לפי הוראות יצרן. 

חשוב שתבדוק היסטוריית טיפולים ותתן עדיפות לרכב שטופל בקרסו. 

הגיר הרובוטי סובל השחיקת מצמדים ומוח גיר. קשה לדעת לפי הבדיקה, אבל בטוח שאין אחריות של חברת הליסינג לגבי הנ"ל. 

בקש גם החלפה/זיכוי על צמיגים אחוריים. 

הייתי קונה רק בהפחתה משמעותית מהמחירון. בכמה הוא מוצע לך ומה המחירון שלו? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנתי נכון. המחירון שאני מצאתי מתמחר אותו ב 75א' ומוצע לי ב 85 א'. או שפספסתי משהוא או שהם לא בכיוון. זה מחיר הגיוני לפי המודעות ביד 2. רק להדגיש: זה המחיר אחרי שהם מחליפים מצבר, צמיגים ומשולשים.

עריכה אחרונה על ידי merhavm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון בסיס (לדגם "לייף") - 92000.

מחירון משוקלל (השכרה + קילומטראז') - 71000.

לא מבין איך קונה ניגש לעסקה, מבצע בדיקה בעלות של מאות שקלים. מבלי לדעת אם המחיר המבוקש ריאלי. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית המוכר הוא זה שהשקיע ברכב בינתיים בתיקונים לדרישתי. שנית, המחירון נראה מנותק מהמחירים ביד 2 ולכך כיוונתי בשאלה. בקושי תשיג שנתון 2017 במחיר הזה, ועם קילומטרז' גבוה משמעותית. גם בהנחה שהמחיר המבוקש גבוה מהמחיר שיקבלו בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, מי שילם על הבדיקה? 

מה אומר נציג המכירות כשאתה מראה לו את המחירון?

אישית, לא הייתי משלם יותר מ-75000 על רכב כזה. 

מדובר ברכב מאוד לא מבוקש, דגם פשוט ומהשכרה. 

זה מתבטא במחירון הנמוך שלו (טוב לקונה). אז מה ההיגיון לשלם הרבה מעל למחירון על רכב כזה? 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...