Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת ממיר קטליטי, פריוס 2007 .

akivas
שימו לב! השרשור הזה בן 986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה המודל העסקי של הגנבים?

יש פלדיום, הוא יקר. גונבים מרכב את הממיר הקטליטי, מוציאים ממנו את הפלדיום, מה הם עושים איתו? למי הם מוכרים? מי בא וקונה פלדיום, בעבור מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Shay_u

סוחרי מתכות, 

כמו בתקופת האולימפידה בסין, אז גנבו תמרורים ומכסי ביוב.

היה ביקוש עצום לברזל, עקב הבנייה המרובה לקראת התחרות.

או מכירה של החלק בשלמתו, לנפגע עברה אחר. 

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש דרך למנוע את זה (בסרטון למטה)

האם עושים דברים כאלה בארץ?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חייב לומר שתקופה האחרונה אני מחנה את הרכב קרוב למצלמה של השכן, למרות שזאת דרך כורכר. 

מפחד לראות את הרכב ללא הממיר קטליטי על הבוקר. ממש לא נעים. מעניין למה דווקא הפריוס יותר מבוקשת בקטע של הפלדיום,  מאשר רכבים היברידיים אחרים. (ככה זה נראה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חילוץ הפלדיום ושאר המתכות היקורת בממיר, מדובר על תהליך מאוד מורכב שאני בספק גדול שהגנבים עצמם מסוגלים לזה, מעניין למי הם מוכרים את זה ומי מחלץ את זה בפועל, שיתפסו את אלה הסיפור יירגע, אולי המשטרה צריכה לשלוח סמויים שיינסו למכור ממירים "גנובים" ולתפוס את הראש של הכנופייה הזאת

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, לא מתעסקים עם סוחרי סמים זוטרים, אלא עם הקרטל שמספק את הסמים.

כמו שרצו להפיל את הפשע המאורגן, הלכו לעומדים בראש הסולם, ואז כל הפירמידה נופלת אחריהם. 

במחיר של 2,300 דולרים לאונקיה לא פלא שהפלדיום מבוקש יותר מזהב. 

לא מצאתי למי מוכרים את הפלדיום, אבל אני מעריך שמכוון שהוא משמש גם לתכשיטים, לא אתפלא שזה מגיע לשם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רק לסיים את האירוע שקרה לי לפני שבועיים.

תבעתי את הביטוח שלי, לקחתי את הרכב למוסך הסדר ברחובות.

אומנם התיקון לקח שבועיים אבל בסופו של דבר שמו חלקים מקוריים ועלות הנזק הייתה כ 7000 ש"ח.

מעל 2000 שקל יש ביטול השתתפות עצמית אז לא שילמתי כלום (וגם הפרמיה לא אמורה לעלות)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...