Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרגיש שדפקו אותי במוסך (טיפול 75 + הכנה לטסט)

YogiBear2k
שימו לב! השרשור הזה בן 1260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי סקודה פאביה בת 4 שנים (1.2 טורבו), אני עכשיו עשיתי טיפול 75 והכנה לטסט (מחר שולח לטסט), לא מרגיש שהאוטו גמגם בשום שלב והייתי בטוח שההכנה לטסט תהיה קלי קלות, אבל הם מצאו אצלי כל מני תקלות והמחיר היה בשמיים, אני כרגע לא אציין את השם, אני ארשום את הפירוט של הקבלה שקיבלתי במוסך, אני אשמח אם תתנו לי הערכת מחיר לכמה זה אמור לעלות (לא הוספתי את העלות של מה שהם רשמו כדי לא ליצור הטייה במחיר)

עבודות                        
קוד                |    תיאור             
1030036      |    שרות בקרה   
40172000    |    "הו""ה משולש תחתון שני צדדים"
40205650    |    החלפה 2 תושבות משולש       
40851900    |    "הו""ה בית בולם זעזועים צד אחד"
40882050    |    הוה תושבות בולם           
46382050    |    הוה רפידות בלמים אח.(הוה 2 גלגלים)
19501918    |    הוה משאבת מים     
99999993    |    כיוון סרן קידמי          

פריטים                        
"מק"ט"                           |    תיאור                                        |    סוג        |    כמות/הערה
V04E115561H             |    מסנן שמן                                  |    מקורי    |    1
VN 90813202              |    בורג                                           |    מקורי    |    1
V100502005H CAS    |    שמן 502 5ל                              |    חלופי    |    1
F1                                  |    חומרי עזר                                 |    חלופי    |    1
F1K0554523                |    מנקה מערכות הזרקה בנזין    |    חלופי    |    חינם
F1J0407181                |    בוקסה משולש                         |    חלופי    |    2
F1J0412                       |    תושבת בולם                            |    חלופי    |    2
F1K0698451J              |    דיסקיות אחורי                         |    חלופי    |    1
FH121004                     |    משאבת מים חליפי                 |    חלופי    |    1
V04E121605L CTN      |    חגורה                                      |    חלופי    |    1
FG 0138A8JM1H         |    נוזל קירור                                 |    חלופי    |    2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה הרבה מאוד, אבל נופל בגדר בלאי סביר וכנראה שתיכשל בטסט אם לא תתקן את זה.

הטיפול עצמו + החומרים שלו ועבודה (ללא הבלמים, בוקסות למשולשים והעבודה שלהם, משאבת מים, פירוק והרכבת בולמים והחלפת תושבות שלהם) - רק זה איפשהו בין 500-700 שקל להערכתי.

עם כל יתר התיקונים והעבודה הנדרשים אתה מביט פה על 4000 ש"ח וצפונה להערכתי ?

נו, קלעתי ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה את הקבלה של הטיפול עם צנזור פרטייך ופרטי המוסך שנדע עלויות.

אגב, לא בושה לבקש הצעת מחיר לפני שמתחילים לעבוד.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנה לטסט זה בלוף.

להבא - שלח את האוטו לטסט ובמידה ויש ליקויים תתקן אותם יחד עם הטיפול, ולא להפך.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 7

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, elibaba כתב:

זה הרבה מאוד, אבל נופל בגדר בלאי סביר וכנראה שתיכשל בטסט אם לא תתקן את זה.

הטיפול עצמו + החומרים שלו ועבודה (ללא הבלמים, בוקסות למשולשים והעבודה שלהם, משאבת מים, פירוק והרכבת בולמים והחלפת תושבות שלהם) - רק זה איפשהו בין 500-700 שקל להערכתי.

עם כל יתר התיקונים והעבודה הנדרשים אתה מביט פה על 4000 ש"ח וצפונה להערכתי ?

נו, קלעתי ?

3600, הם הוסיפו שם גם כיוון פרונט

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

תעלה את הקבלה של הטיפול עם צנזור פרטייך ופרטי המוסך שנדע עלויות.

אגב, לא בושה לבקש הצעת מחיר לפני שמתחילים לעבוד.

לצערי שכחתי לגמרי מהטסט, ככה שלא הכנתי את הדברים מראש, בד"כ אני אוהב לבקש הצעת מחיר, לקנות את החלקים לבד ואז שהם יתקינו, זה עם המחירים:
עבודות                        
קוד                   |    תיאור                                                         |    מחיר            
1030036        |    שרות בקרה                                               |    240
40172000    |    "הו""ה משולש תחתון שני צדדים"              |    264        
40205650    |    החלפה 2 תושבות משולש                         |    72        
40851900    |    "הו""ה בית בולם זעזועים צד אחד"             |    264        
40882050    |    הוה תושבות בולם                                      |    72        
46382050    |    הוה רפידות בלמים אח.(הוה 2 גלגלים)    |    96        
19501918    |    הוה משאבת מים                                        |    504        
99999993    |    כיוון סרן קידמי                                             |    200        

פריטים                        
"מק""ט"                         |    תיאור                                        |    סוג        |    כמות/הערה    |    מחיר
V04E115561H             |    מסנן שמן                                 |    מקורי    |    1                       |    107.1
VN 90813202              |    בורג                                          |    מקורי    |    1                       |    22.5
V100502005H CAS    |    שמן 502 5ל                              |    חלופי    |    1                       |    230.4
F1                                  |    חומרי עזר                                 |    חלופי    |    1                       |    22.5
F1K0554523                |    מנקה מערכות הזרקה בנזין    |    חלופי    |    חינם                 |    (אמור לעלות 85)
F1J0407181                |    בוקסה משולש                         |    חלופי    |    2                       |    108
F1J0412                       |    תושבת בולם                            |    חלופי    |    2                       |    180
F1K0698451J              |    דיסקיות אחורי                         |    חלופי    |    1                       |    168.3
FH121004                     |    משאבת מים חליפי                 |    חלופי    |    1                       |    540
V04E121605L CTN      |    חגורה                                      |    חלופי    |    1                       |    90
FG 0138A8JM1H         |    נוזל קירור                                 |    חלופי   |    2                       |    90

לפני 3 שעות, איציק נ. כתב:

הכנה לטסט זה בלוף.

להבא - שלח את האוטו לטסט ובמידה ויש ליקויים תתקן אותם יחד עם הטיפול, ולא להפך.

זה בהחלט מה שלמדתי לפעם הבאה, 4 שנים ולא הייתה לי בעיה אחת בזמן הטסטים, לא יודע מאיפה הם נפלו עלי

לפני 52 דקות, חולגי כתב:

מוסך יבואן ?

אם כן - הגיע הזמן להחליף מוסך.

כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה שנתנו לך לגבי התזמון של הטסט והטיפול היא בהחלט במקום.

אני הייתי מוסיף לזה, להבא, בקשה שלך (שכשאתה מכניס רכב לטיפול), במיוחד שכשמתגלה ממצא שתיקונו יקר - שיתקשרו להודיע לך (לפני ביצוע). אל תאפשר "ארנק פתוח". יש כאלה שמנצלים את זה.

לא נורא - מהכל לומדים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40172000    |    "הו""ה משולש תחתון שני צדדים"              |    264        
40205650    |    החלפה 2 תושבות משולש                         |    72        
40851900    |    "הו""ה בית בולם זעזועים צד אחד"             |    264        
40882050    |    הוה תושבות בולם                                      |    72        
46382050    |    הוה רפידות בלמים אח.(הוה 2 גלגלים)    |    96               
99999993    |    כיוון סרן קידמי                                             |    200       

בוצעה החלפה - כנראה עקב תיקון תאונה, או מכה חזקה (ירידה ממדרכה, כניסה לבור בכביש) - אשר פגעה גם בתושבת הבולמים

19501918    |    הוה משאבת מים                                        |    504  _ +  נוזל קירור.

בעיה במשאבת המים - החלפת משאבת מים  +  החלפת נוזל הקירור.

בסה"כ - עלות החלפים והעבודה לא יקרים - יש צירוף של הרבה בעיות  +  העלות הרגילה של הטיפול השנתי.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תושבות בולם+בוקסות משולשים - האם היו חופשים או רעידות מהמתלה הקדמי?

מה שכן - מקווה שהחלקים החלופיים שהרכיבו לך זה לא זבל סיני או טורקי, כי זה פשוט לזרוק כסף לפח. בחלקי מתלה או תושבות למיניהם, בעיקר איפה שמדובר בגומי - חייבים יצרן אמיתי, לא בהכרח מקורי, אבל כן אירופאי - במקרה של פאביה יש לך את SWAG למשל שהם יצרן OEM.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי איך רכב בן 4 עם 75K ק"מ צריך החלפה של בוקסות משולשים, תושבות בולם ומשאבת מים ?

אפשר לדעת מה אמר המוסך והאם זה משהו שכיח בדגם הזה ? (אם למישהו יש פאביה 2016 1.2TSI נשמח אם יתרון מניסיונו).

הרכב נוסע בשטח ולא על הכביש ?

איציק

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, חולגי כתב:

העצה שנתנו לך לגבי התזמון של הטסט והטיפול היא בהחלט במקום.

אני הייתי מוסיף לזה, להבא, בקשה שלך (שכשאתה מכניס רכב לטיפול), במיוחד שכשמתגלה ממצא שתיקונו יקר - שיתקשרו להודיע לך (לפני ביצוע). אל תאפשר "ארנק פתוח". יש כאלה שמנצלים את זה.

לא נורא - מהכל לומדים.

הם כן התקשרו לשאול אותי, אבל בגלל שאני בלחץ מזה ששכחתי מהטסט ואני חייב להעביר אותו מחר(!) הסכמתי להכל. אבל כמו שאתה אומר, מהכל לומדים!

לפני 52 דקות, shellcase כתב:

תושבות בולם+בוקסות משולשים - האם היו חופשים או רעידות מהמתלה הקדמי?

אני אחד הנהגים הזקנים על הכביש, נוסע על שיוט אוטומטי לפי מהירות החוק, לא היו שום רעידות שהרגשתי בזמן נהיגה.

לפני 34 דקות, איציק נ. כתב:

אני עדיין לא הבנתי איך רכב בן 4 עם 75K ק"מ צריך החלפה של בוקסות משולשים, תושבות בולם ומשאבת מים ?

אפשר לדעת מה אמר המוסך והאם זה משהו שכיח בדגם הזה ? (אם למישהו יש פאביה 2016 1.2TSI נשמח אם יתרון מניסיונו).

הרכב נוסע בשטח ולא על הכביש ?

איציק

מפתיע אותי בטירוף, אני באמת נוהג מאוד זהיר בד"כ... אני כן ראיתי שהביאו לי את כל החלקים חדשים ולא רק חירטטו ששמו לי ולא החליפו כלום.

תמונה של הבוקסות ששלחו לי כדי לשאול אם להחליף:

1.thumb.jpg.82931cbc81eac079b070f1974e381276.jpg

תמונה של הרפידה האחורית:

2.thumb.jpg.e947b24570ff2b9c96ce3b6aede7c6d3.jpg

תמונה להמחשת הנזילה:

3.thumb.jpg.4bc92319e137ffaab951a62d19bd2f0d.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חייב לעשות טסט מחר? 

קודם כל בגלל הקורונה יש דחייה של תוקף הרישיון החל מ-25 לספטמבר ל-60 יום

https://www.mivzaklive.co.il/archives/376836

שנית גם אם דוחים את הטסט בכמה ימים זה ממש לא נורא ולא צריך לעשות בלחץ

עריכה אחרונה על ידי TomerLL
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתקשה להבין איך ברכב בן 4 עם בסהכ לא מדי הרבה קמ צריך להחליף את כל החלקים האלה . אי אפשר להגיד שזה לא מוזר אולי לא היה מטופל כמו שצריך עד עכשיו ?

עריכה אחרונה על ידי nadavmiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני שזה בסה"כ בלאי טבעי של פעם בכמה שנים, כעת ל-4 שנים הקרובות כנראה לא תצטרך להחליף תושבות ומשולשים...כך שבכל מקרה היה לך הוצאה עתידית, לא נורא הוצאת כעת, לא נפלת "בענק".

להבא רצוי לקבל הצעת מחיר מכמה מוסכים, ולהחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...