Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרגיש שדפקו אותי במוסך (טיפול 75 + הכנה לטסט)

YogiBear2k
שימו לב! השרשור הזה בן 1289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבוקסות משולש היו בסדר גמור לדעתי, לפחות זו שבתמונה. הרפידות היו זקוקות להחלפה. כל השאר - מי יודע...

אם יש לך ספק, אל תלך אליו יותר. ץעשה שיעורי בית למי ללכת. יש לא מעט מוסחים טובים ואמינים מומחים בדגמי ואג שיודעים באמת מה צריך להחליף מתי.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך התמונה - הבוקסות שלך היו פיקס. החלפה מיותרת.

בנוגע למשאבת מים - היה חסר נוזל קירור ?

אם זה טיפה פעם באף פעם - לא מחליפים. "חור הדמעות" של המשאבה משחרר מידי פעם כמה טיפות וזה נורמלי לגמרי (אם האוטו היה באחריות, היצרן לא היה מאפשר החלפה של כזה דבר).

לא רוצה לומר סתם מילה רעה על המוסך שלך, אבל נראה לי שהוא השחיל אותך.

לי זה נראה שהוא מנסה לשחק אותה צדיק ושולח לך תמונות של כל דבר ושואל אותך - רק הבעיה היא שאתה לא מבין בזה כלום ואומר לו כן (בקיצור, הוא תפס את הטריק איך לעשות את זה "חוקי").

איציק

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מחיר רגיל ובלאי סביר. לגבי המשאבת מים אם הרכב היה מאבד מים בצורה רצינית אז הם הצילו אותך שהחליפו לך. אבל בכל זאת לא נראה לי שזה המקרה בגלל שאם כן היית רואה שהרכב מתחמם ועוד.

לגבי הבוקסות של המושלשים נראה בסדר גמור. הרפידות היו גמורות. תושבות בולמים אם היו לך רעשים בסיבובים של ההגה והייתה הרגשת ריחוף היית צריך להחליף אם לא אז לא. 

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, nadavmiler כתב:

אני גם מתקשה להבין איך ברכב בן 4 עם בסהכ לא מדי הרבה קמ צריך להחליף את כל החלקים האלה . אי אפשר להגיד שזה לא מוזר אולי לא היה מטופל כמו שצריך עד עכשיו ?

אין קשר בין תושבות בולם או משולשים ל'מטופל כמו שצריך'.
יש קשר לאורח החיים של הרכב.
אם הוא נוהג רגוע - זה מאד מאד מוזר.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה צריך להחליף בוקסות משולשים. זה יובש עדין וטבעי שיש לרכבים בגיל הזה במדינה חמה כמו שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי אבל פה שום בלאי טיבעי לרכב בן 4 עם ק"מ טיפה יותר מהממוצע הארצי. באיזה תוואי אתה נוסע? שטח? 

אני לא מהמבינים בואגיות אבל נשמע לי בלאי הזוי לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר שם הוא לא בלאי הגיוני לרכב בן 4-5 עם 75 אלף. אולי הרפידות.

ואם לשפוט לפי מצב הבוקסות (המצויין) לא נראה שהאוטו עבר חיים קשים שאמורים לגרום בלאי לשאר החלקים שהוחלפו.

בקיצור, לדעתי חלק מהדברים הוחלפו סתם, אבל לא באמת אפשר לדעת.

@shellcase - SWAG שזה Febi הם הימור בכל הקשור לחלקי גומי. יצא לי להתקין תושבת מנוע שהייתה זהה למקורית, אבל גם להתקין תושבת בולמים באיכות בינונית למדי.

זה תלוי מי היצרן שאליו הם פונים לייצור החלק.

אגב, אפקס חלקי חילוף בצפון תותחים בנושא הזה ויודעים בדיוק אילו חלקים של פבי טובים ואילו לא, ועל בסיס זה מחזיקים את מלאי החלקים שלהם לואגיות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יאני ו @Ooga
צודקים לגמרי לגבי SWAG\FEBI\BluePrint.
היה לי בראש sachs וכתבתי swag.
נותן לעצמי 2 כאפות שטות.

• מצחיק 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שגם את הרפידות האחוריות לא היה צריך להחליף, הזוית של התמונה לא הכי מוצלחת אבל מספיק להסתכל על ההשתקפות של הרפידה על הדיסק ולהבין שלא חסר בשר בכלל. 

להזכירכם רפידה אחורית, במצב כזה אפשר לעשות עוד כמה עשרות אלפי ק"מ בקלות. 

עריכה אחרונה על ידי Dimo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, vogel כתב:

בוחן יכל להכשיל על הבוקסות, לרוב לא. אין פה משהו חד משמעי

בוחן יכשיל על בוקסה קרועה שיש בה חופש. זה לא המצב פה.. לפחות לא ממה שרואים בתמונה שפות"ש סיפק

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר שהם תקינים בוודאות, כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...