Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אני חייב לציין שהאיכות עדיפה, באמת הרזולוציה(לא הMP) של התמונות האלה גבוהה יותר מהמצלמה היקרה.

אם האמינות של שניהם תיהיה זהה אז אני באמת לא רואה סיבה לשלם יותר.

כעת נחכה לדוגמאות מG1WH, באמת מסקרן אותי, ואם תימצאו מצלמה ברמה גבוהה יותר באתר שתיהיה אכותית יותר ואמינה תעדכנו אותי ואבקש הנחה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Car141, עכשיו אנחנו מדברים. תוצאות של המצלמה שלך ביום טובות מאוד, יחד עם זאת אם תסתכל VICO רואה לוחיות רישוי למרחק מעט גדול יותר ועוד בתנועה במהירות בין עירונית (זה כבר כושר ההפרדה של העדשה). האם שווה לשלם בעד זה כפליים? כל אחד והשיקולים שלו.

ממתין לתוצאות צילום בלילה.

המצלמה GT680W ניטענת מUSB?

vico_numberplates.jpg

vicocity.jpg

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הבדל במרחק שרואים בו לוחיות רישוי, הכל עניין של תאורה סוג רכב וגודל של הלוחיות.

שוב פעם מה שאני מנסה להסביר לך שזאת עלתה לי 200 ש"ח כולל GPS, ושלך עלתה כפול מזה.

וכן היא נטענת עם USB.

לא היו לי סרטונים בנסיעה בינעירונית, אבל גם תמונות של זה אני יביא לך ותראה שאין הבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל, לדעתי הזוית ראיה של המצלמה שלי רחבה יותר בכ10 מעלות לכל כיוון. בכל אופן, ברור שהפרש במחיר לא מעלה באופן לינארי את האיכות. ההבדלים בעיקר ניואנסים.

אגב, חוסר בGPS דווקא בעיני לא חיסרון, במיוחד כאשר נוסעים מחוץ לעיר.

ואגב נוסף: לוחיות רישוי בגודל סטנדרטי. :wink:

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car141, hwgeek

אפשר להוציא את המצלמות שלכם מבלי להוריד את הואקום מהשמשה? כדי שהמצלמה לא תתבשל לה ברכב.. כמו כן אני קצת חושש מואקום, כי לא היה שום מחזיק לטלפון נייד שבאמת החזיק, מעניין כמה זמן זה ישרוד אצלכם, תעדכנו בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל, לדעתי הזוית ראיה של המצלמה שלי רחבה יותר בכ10 מעלות לכל כיוון. בכל אופן, ברור שהפרש במחיר לא מעלה באופן לינארי את האיכות. ההבדלים בעיקר ניואנסים.

אגב, חוסר בGPS דווקא בעיני לא חיסרון, במיוחד כאשר נוסעים מחוץ לעיר.

ואגב נוסף: לוחיות רישוי בגודל סטנדרטי. :wink:

7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg

אתה מצליח לקרוא את הלוחיות רישוי של הרכבים בכביש הבינעירוני?

car141, hwgeek

אפשר להוציא את המצלמות שלכם מבלי להוריד את הואקום מהשמשה? כדי שהמצלמה לא תתבשל לה ברכב.. כמו כן אני קצת חושש מואקום, כי לא היה שום מחזיק לטלפון נייד שבאמת החזיק, מעניין כמה זמן זה ישרוד אצלכם, תעדכנו בבקשה.

לי למצלמה יש שחרור מהיר, לא יודע לגבי המצלמה שלו.

הוואקום השחור שמקבלים עם המצלמות מאוד אמידים לשמש.

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car141, hwgeek

אין לי עדיין ניסיון בפעול עם המצלמות, אבל האם זה לא החריץ הזה שאתה מיתכוון אליו?

39816483_3_644x461_g1wh-1080p-30fps-autos-kamera-egyeb.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצליח לקרוא את הלוחיות רישוי של הרכבים בכביש הבינעירוני?

אצלך זה פחות ברור במרחקים מעט קרובים יותר (כושר הפרדה המדובר) וגם זוית מעט צרה יותר. אבל עזוב שטויות, כבר הבנתי שזאת אחל'ה מצלמה ל200ש"ח, מי שרוצה דיל מעולה במחיר כזה, זה הכיוון. מי שמוכן לשלם את האקסטרא בתמורה לאיכות מעט טובה יותר, במיוחד בלילה ולקבל בנוסף איכות בניה גבוהה יותר וכניראה גם אורך חיים גדול יותר - סופר כבל במקום סוללת ליטיום שבחום מתבשלת, אז יש גם בשבילו מצלמה משופרת שיחסית נמכרת במחיר מאוד טוב בארץ (וזה נדיר כי לרוב ארץ יקר יותר).

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות צילום בלילה של המצלמה הזאת נראית רגילה לגמרי.

מצלמה בינונית שעולה כל כך הרבה רק בגלל המותג, אם לפני שנה הוא היה מנסה למכור אותם אז המצלמה הזאת הייתה מציאה מדהימה, אבל היום יש אופציות יותר זולות בשביל איכות כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי VICO TF2, ב550 ש"ח כולל משלוח EMS.

לה יש מעבד AMBARELLA A5, היא הרבה יותר שווה מהSF2.

http://www.ebay.com/itm/New-VicoVation-Vico-TF2-EZ-130-Black-Box-Video-Camcorder-Recorder-Ship-By-EMS-/141133685581?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20dc39234d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek תמצא לי איזה מצלמה טובה(או לא טובה בסכום הזה) ב 70-80 ש"ח מבאנג באנג תביא לי לינק שאני אזמין דרכך ותקבל נקודות עשינו עסק ;)?

תיראה, מכיוון שבאמת אין לי ניסיון בינתיים, אני רק יכול להגיד לך מה אני חשבתי ליקנות בתקציב הנמוך, אני עמדתי להזמין את GS1000 (המזוייף?), הוא ניראה הכי רציני עם יציאת HDMI ודחיסת H.264.

אחרים הציעו את הC600 ואז ביכלל ראיתי שיש את הC800 באותו המחיר, אין לי מושג מי ולמה.

אתה יכול להישתמש בקופון ה5% הנחה, אין לי קופון אחר בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי VICO TF2, ב550 ש"ח כולל משלוח EMS.

לה יש מעבד AMBARELLA A5, היא הרבה יותר שווה מהSF2.

נשמע מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה, מכיוון שבאמת אין לי ניסיון בינתיים, אני רק יכול להגיד לך מה אני חשבתי ליקנות בתקציב הנמוך, אני עמדתי להזמין את GS1000 (המזוייף?), הוא ניראה הכי רציני עם יציאת HDMI ודחיסת H.264.

אחרים הציעו את הC600 ואז ביכלל ראיתי שיש את הC800 באותו המחיר, אין לי מושג מי ולמה.

אתה יכול להישתמש בקופון ה5% הנחה, אין לי קופון אחר בשבילו.

כנראה אלך על המזוייף,גם הביקורות טובות,תודה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...