Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

האם התגובה הייתה מכוונת אלי?

ה-C600 די עיצבנה אותי. לפעמיםם היה לה דיליי גדול בין הקלטות. ולפעמים סתם הייתה מחליטה לעשות שביתה איטלקית.

גם צילום הלילה לא היה להיט.

אולי נפלתי על לימון?

התגובה לא הייתה מכוונת אליך, אבל בנוגע לשאלה שלך עדיף לך לפי דעתי להשקיע 50$ במצלמה נורמלית מאשר כל פעם לקנות מצלמה ב20$ ולהצטער.

אני אישית ממליץ לך על G1W שיש עליה ביקורות מאוד טובות בעולם ומאוד מומלצת ביחס למחיר שלה, ויותר טובה מ

mini D37.

אכן הסרטונים שבוצעה בינהם השוואה היו שונים בתנאים.

בכל מקרה על פי התגובה שלך באמת נראה ששתי המצלמות טובות מאוד, אבל אלך על המוביוס.

יש מוכר שמומלץ לקנות דרכו?

זה מוכר שאני מכיר, אבל אולי החברה פה בפורום מכירים משהוא יותר זול.

http://www.ebay.com/itm/Mobius-ActionCam-Full-HD-Sports-Camera-1080P-30FPS-720P-60FPS-Pocket-Camcorder-/151071891306?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item232c961f6a

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

יש כבר את הסופר קבל לקנייה, אבל לפי הפורום של דאשקם כניראה גם הקבל לא ממש אמין.

פרט נמק והסבר?

ולזה ששאל על סוחר שמוכר את המוביוס- תקנה רק מהלינק ששמו מעלי,

ישנם רק 2 מוכרים רשמיים של המוביוס באיביי, הוא אחד מהם והשני נעלם (לא יצא לי לראות מכירות שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://forum.dashcamtalk.com/threads/mobius-super-capacitor.3166/

http://www.banggood.com/Super-Capacitor-For-The-Mobius-Action-Sport-Camera-p-918122.html

אכן הסרטונים שבוצעה בינהם השוואה היו שונים בתנאים.

בכל מקרה על פי התגובה שלך באמת נראה ששתי המצלמות טובות מאוד, אבל אלך על המוביוס.

יש מוכר שמומלץ לקנות דרכו?

לדעתי עדיף לירכוש את הSJ1000 שמתאים יותר לתפקיד בלי להיתפשר על האיכות +המחיר זול יותר(62$) ומקבלים גם מסך להראות לשוטר +אביזרים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94-CAR-DVR-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%AA%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91&p=4313688&viewfull=1#post4313688

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו עליך קופה :-)- הקבל עולה פחות מ6$ בבאנג.

לפי ריפרוף קצר בדפים האחרונים הבנתי שלמס' אנשים היו בעיות עם הקבל שהזמינו מבאנגטוב וכעסו, העניין הוא שהם גם מפיצים מורשים של מוביוס אז ככל הניראה הבאצ' עצמו של הקבל ממוביוס בעייתי, זה מה שהבנתי.

מה שהצחיק אותי בסוף הדיון זה שהם התעצבנו על השירות של באנגטוב שביקשו תיעוד מצולם של הבעיה -חחח, הם לא הבינו מה באנג-טוב רוצים ליראות בתמונה, לבסוף הבינו שזהו פרוצדורה רגילה להגשת תלונה לגבי מוצר תקול- מצלמים את המוצר התקול, רושמים מה הבעיה ואז החנות נותנת פיצוי- מה שגם הציעו להם בדיון וישלחו להם אחד חדש וכעת הם מרוצים.

אין בעיה בקטע הזה עם באנג-טוב, כבר יצא לי "לתעד" דברים תקולים שקיבלתי וקיבלתי החזר מלא בלי בעיה(PB זולים).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם. מה אתם מחפשים הרפתקאות ב-EBAY ועוד כל מיני אתרים מפוקפקים בסין.

אחרי שחכיתים חודש למצלמה במידה והיא בכלל מגיעה, תשלמו מכס ותשלום לדואר. עכשיו פתחתם את האריזה וקיבלתם במקרה הטוב צעצוע סיני.

אני חוסך לכם את כל הבלאגן. מצלמת Vico Sf2 במחיר יותר זול מebay וכל אתר מחול.

המצלמה הכי טובה בארץ באחריות. עמידה בטמפרטורה קיצונית כמו הקיץ בישראל (90 מעלות בחנייה בתוך הרכב), איכות צילום מדהימה.

כל זאת רק ב450 שח.

המצלמה מגיעה באריזת וואקום עם אחריות לשנה.

להזמנות: אילן 054-9008174

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות...

זה פשוט תענוג לקנות בEBAY ומכל האתרים המפוקפקים בסין, בטוח יותר כיף מלקנות בארץ.

דבר ראשון לוקח לחבילות במקרה הכי גרוע חודש להגיע, בדר"כ הם מגיעות בין שבוע לשלושה שבועות.

אני קיבלתי מחו"ל די הרבה חבילות במהלך השנים בשווי של מעל ל200$ ואף פעם לא שילמתי לא מכס, לא מע"מ ולא תשלום לדואר.

רק לפני כמה שבועות קיבלתי שתי מצלמות GT680W עם GPS ועם משלוח DHL ב130$ ולא שילמתי כלום לאף אחד.

אתה רוצה כמעט 500 ש"ח על מצלמה בזמן שיש מלא מצלמות עם אותה איכות צילום בחצי מחיר.

תנסה למכור את המצלמות בגרופון שם ילך לך יותר טוב, אני תמיד רואה שמלא אנשים קונים מצלמות שעולות גג 20$ ב160 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן,

קיבלתי את המצלמה ואני רוצה להגיד לך תודה רבה, אני מאוד מרוצה. משלוח מהיר ביותר, שירות מעולה והמצלמה פשוט מדהימה.

ידעתי שזאת תיהיה מצלמה טובה, אבל נדהמתי לגלות עד כמה היא טובה.

איכות בניה זה משהו שצריך לשבח בנפרד, כי במצלמות לרכב לרוב איכות בניה פרימיטיבית למדי. המצלמה הזאת בנויה כמו מצלמות פוקט, מרגישה וניראית מאוד איכותית.

למצלמה עדשה מזכוחית - זה חריג מאוד למצלמות כאלה. תמונה חדה להפליא עד כדי כך שאפשר ליראות תווי פנים ולספור את השעירות.

המצלמה רואה מעולה בתאורה חלשה, כימעט בלי רעש בתמונה (שלג שמאוד אופייני למצלמות זולות), התמונה חדה מאוד, צבעים יפים ומציאותיים.

ומה שלא פחות חשוב: המצלמה הזאת יודעת להתמודד עם תאורה בעיתית כאשר יש מקור אור חזק זה לא מסנוור אותה ורואים פרטים גם בחלקים החשוכים של התמונה. היא מגיבה מאוד מהר וחלק לשינוי תאורה.

מי שמתלבט בקשר לVico Sf2, אני ממליץ בחום. ראיתי לא מעט מצלמות, אבל זאת מצלמה ממש חריגה לטובה מבחינת איכות יוצאת דופן (אותי קשה להרשים).

מחיר מדהים למצלמה מדהימה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישמח לסירטונים חדשים :-).

אם היה לי את התקציב גם אני הייתי קופץ על הרכישה, אבל לא לכל אחד יש 500 שקלים זמינים, ולא כולם חייבים את אותה האיכות צילום- כל אחד וצרכיו שלו.

האם יש לך גם מוצר עד 200~250 ש"ח שיתן תוצאה נורמאלית? אם כן זה יהיה רלוונטי לקהל רחב יותר.

אני מבין אותך שאתה מנסה לקדם את המוצר ובדרך גם לעזור לחברי הפורום עם מחיר מיוחד, אבל לא מתאים להשמיץ את כל החנויות הסיניות, החנויות הגדולות לרוב שמות בכיס הקטן את החנויות בארץ מבחינת טיב השירות לאחר המכירה, מה שלרוב לא קיים ברוב המקומות בארץ שרק נחמדים בעת גיהוץ האשראי אבל בעת תקלה.....

לכן כל אחד צריך לעשות את השיקול שלו לפי הצרכים שלו, מי שרוצה צילום מיקצועי ואין לו בעיית תקציב- הוא מוזמן ליקנות אצלך ולפי הביקורת מעלי הוא יהיה בידיים טובות- שיהיה בהצלחה :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VICOVATION SF2

קישור לאתר העולמי:

http://www.vicovation.com/product.asp?IDno=16&lang=en

רק ב-450 ש"ח.

מלאי מוגבל . כל הקודם זוכה .משלוח עד הבית דרך חברת ציטה בתוספת 35 ש"ח למי שגר לא באיזור המרכז.

אילן 0549008174

למה הדגם SF2 לא קיים באתר הרשמי של החברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek, מחר אתקין את המצלמה. סירטונים אני לא מבטיח, אבל מחר אעלה צילומי מסך מסירטון בכל מיני סוטואציות - יום/לילה. בכל אופן הסירטונים במיוטיוב של המצלמה הזאת הם באמת שלה (בהתחלה כשראיתי היה לי קשה להאמין).

מוצר עד 250ש"ח עם איכות נורמאלית? הבעיה העיקרית של רוב המצלמות זה צילום בלילה - התמונה נעשית יותר מידי רועשת ונמרחת עד כדי כך שקשה לזהות לוחיות רישוי ממרחק סביר. משהו סביר במחירים המדוברים זה GS2000 מבוססת NOVATEK, יש לה גם GPS (בעיני חיסרון, אבל אפשר לבטל) מחיר כ62$.

יש גם SJ1000 טיפה יותר יקרה, עדיין לא יודע איך האיכות שלה (זאת מצלמת אקסטרים זולה שמתאימה גם לרכב, כוללת מסך, אני מתכוון להשתמש בה לדברים אחרים ולא לרכב), מחיר שלה כ80$ שזה כ280ש"ח.

adi89, יש אותה באתר הרשמי http://www.vicovation.com/product.asp?IDno=16&lang=en.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם צילומי מסך זה סבבה,וצילומי הלילה זו באמת הבעיה במצלמות עם עדשה/חיישן זול.

ולגבי הSJ1000 הזכרתי כבר שאפשר להשיג אותה ב62$ עם הקופון והיא אמורה לתת תוצאות דומות למוביוס +עדשה רחבה יותר, כרגע אני מחכה לתשובה מהחנות ואם יציעו את הG1WH בפחות מ50$ אז לפחות אחד כזה אקנה + עוד משהו זול אחר.

אעדכן בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

geek- אם אתה משיג את הG1WH פחות ב50 דולר אני קונה ואיתי יקנו עוד הרבה אנשים, אני מדבר על הדגם המקורי:

http://www.ebay.com/itm/Full-HD1080P-G1WH-2-7-LCD-Car-Dash-DVR-Camera-Recorder-G-sensor-Novatek-NT96650-/310830749213

בקיצור אני איתך באותו ראש בנתיים הC600 עדייין לא הגיע , ודואר ישראל רושמים לי קבוע השרת עמוס כשאני מזין את המספר מעקב F...TI

עריכה:

אתה מנסה לסגור איתו?

http://www.ebay.com/itm/Full-HD1080P-G1WH-2-7-LCD-Car-Dash-DVR-Camera-Recorder-G-sensor-HDMI-Novatak-/380861933445?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item58ad23e785

עריכה: GEEK

סתכל מה מצאתי בALI:

http://www.aliexpress.com/store/product/G1WH-2-7-LCD-1080P-Full-HD-Car-DVR-Dash-Camera-Recorder-G-sensor-Novatak/701252_1708044392.html

עריכה אחרונה על ידי JaIgor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה, בכיף.

כרגע הוא עולה כ54$ וביזכות הלינק של האיביי מקווה שיסגרו ב50$ :-).

הסינים האלה גם ככה מרוששים אותנו עם כל המיבצעים שלהם.

ודואר ישראל- הם עובדים רק בשעות הבוקר המוקדמות... אני כל הזמן שם מחכה לסיני הקטן שלי :-(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שטויות...

זה פשוט תענוג לקנות בEBAY ומכל האתרים המפוקפקים בסין, בטוח יותר כיף מלקנות בארץ.

דבר ראשון לוקח לחבילות במקרה הכי גרוע חודש להגיע, בדר"כ הם מגיעות בין שבוע לשלושה שבועות.

אני קיבלתי מחו"ל די הרבה חבילות במהלך השנים בשווי של מעל ל200$ ואף פעם לא שילמתי לא מכס, לא מע"מ ולא תשלום לדואר.

רק לפני כמה שבועות קיבלתי שתי מצלמות GT680W עם GPS ועם משלוח DHL ב130$ ולא שילמתי כלום לאף אחד.

אתה רוצה כמעט 500 ש"ח על מצלמה בזמן שיש מלא מצלמות עם אותה איכות צילום בחצי מחיר.

תנסה למכור את המצלמות בגרופון שם ילך לך יותר טוב, אני תמיד רואה שמלא אנשים קונים מצלמות שעולות גג 20$ ב160 ש"ח.

שתגדל תבין. מה אתה משווה את הצעצועים הסינים ל-VICO ואני לא מבין מה התענוג לחכות חודש .לא הבנתי אותך, שילמתה 130$ דמי משלוח וזה נקרא לא לשלם גרוש לאף אחד.

אני מבין את החברה פה שעד היום קרעו להם את הכיס ןלכן חיפשו ב-EBAY . לכן מראש הבטחתי לחברי הפורום מחיר מנצח .

אם תראה לי אתר מכל מקום בעולם עם מחיר יותר נמוך ממה שאני מציע , אני מבטיח לך מצלמה מתנה.

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...