Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 36 דקות, Ragnar כתב:

מפתיע שאף אחד לא מדבר על הכתבה המצוינת של יוסי מזרחי אתמול בחדשות 12 על "גמליאל טורס"

רוצו לצפות. 

כי זה לא חדש והיא לא היחידה.

זה קיים אצל שרים, חברי כנסת וגם אצל אנשי רכש במגזר הציבורי והפרטי (כל הסיורים המקצועיים למיניהם שלא לדבר על תשלח אותי לסיור במפעל כדי שאבדוק אם המוצר שאתה משווק מתאים).

יותר מזה, לא אכפת לי שיקחו קצת טובות הנאה מהקופה הציבורית (הציבורית. לא מאנשי עסקים או בעלי עניין) אבל שבאמת יעבדו לטובת הציבור.

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

ם אתה מחפש רף ציבורי ומוסרי אצל רגב - הטעות אצלך

לא מחפש אצלה כלום, לא רוצה להתקרב אליה ולא רוצה לראות אותה ואת החברים שלה.

פעם הליכוד היתה תמנועה שאמנם לא הסכמתי עם הדרך והכיוון שלה אבל הורכבה מאנשים אידיאליסטים. היום היא הפכה לתנועה שרומסת כל אדם טוב כדי לשמר את השחיתות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

יותר מזה, לא אכפת לי שיקחו קצת טובות הנאה מהקופה הציבורית (הציבורית. לא מאנשי עסקים או בעלי עניין) אבל שבאמת יעבדו לטובת הציבור.

אני לא חושב שבמקרה הזה היה מדובר על עבודה לתועלת הציבור

החשב במשרד האוצר לא סתם דרש החזר כספי של 10,000 ש"ח, שכמובן בהמשך הדרישה הזאת בוטלה מסיבות שאינן ברורות

התגובה שלך קצת מעציבה אותי כי היא משקפת מצב שבו זה קורה, זה מה שיש ואין לנו מה לעשות עם זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

לפחות לפי המתואר זה לא קצת.

שהייה בניו יורק במלון טופ 5, וגם תשלום קנס למלון המקורי שהוזמן זה מרגיש כמו "הקופה הציבורית יאללה חגיגה".

גם הטיסה (המסתבר לגמרי מיותרת) ל-6 ימים לוינה, שבמסגרת כל ה-6 ימים היא... ביקרה בבית ספר של חב"ד, זהו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

והפרטי

סליחה?

קרה לך שעובד השתמש בכסף שלך לצרכיו האישיים ולא שילם על כך? לא מדבר על צ'ופר/בונוס...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

סליחה?

קרה לך שעובד השתמש בכסף שלך לצרכיו האישיים ולא שילם על כך? לא מדבר על צ'ופר/בונוס...

לא מופרך שאחד העובדים הדפיס לילד דף עבודה במדפסת הצבעונית במשרד.

זה גזל בגדר הסביר במקומות עבודה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

לא מחפש אצלה כלום, לא רוצה להתקרב אליה ולא רוצה לראות אותה ואת החברים שלה.

מצוין זו בדיוק החשיבה שלי.

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

פעם הליכוד היתה תמנועה שאמנם לא הסכמתי עם הדרך והכיוון שלה אבל הורכבה מאנשים אידיאליסטים. היום היא הפכה לתנועה שרומסת כל אדם טוב כדי לשמר את השחיתות.

כמו שאמרתי, הפכה למפא"י 2, מימשה את המשפט, לא מתה גיבורה, הפכה לנבל. אפילו יותר פואטי מזה, הפכה להיות העתק של התנועה אותה היא רצתה לנצח ומקדמת של השיטה אותה רצתה למגר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל גילה גמליאל לא הדפיסה לילד דף עבודה או אפילו מחברת שלמה....

זה לא האישיו, כמו שעובד שלוקח תפוח לנסיעה הביתה או משהו.

ומדובר פה על טיסות וכאלה...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא אללה. גם אני רוצה להיות שר

איפה מגישים קו"ח?

נ.ב

הכי אהבתי את האישה חמודה שהופיעה בשכונה של הורי בעלה של גמליאל בטבריה, אשר איחלה לכתב שלל איחולים וברכות 

הבורות תפסה אותי לא מוכן

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגנר מספיק שתסתכל בפייסבוק תראה מה קורה בעיירות הפיתוח, מירי רגב היא סוג של גיבור על שהכניס לאשכנזים הסמולים האלו [emoji17]

גילוי נאות, גדלתי בקיבוץ ליד קריית שמונה, ההורים שלי גרים היום בקריית שמונה, יש המון אנשים טובים שם שלא מסכימים עם בגישה והדרך הזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בתור תפקידי כמזהה תהליכים הדבר שהכי עצוב לי זה שהציבור בגדול משום מה אוהב את ההתנהלות הזו.

וזה מתקשר לזה שהרבה ישראלים מעדיפים קשרים ולא כישורים.

מפה לשם לא משנה כמה כתבי אישום יהיו נגד ביבי, כל עוד יספקו ג'ובים אותם מעדיפי קשרים ולא כישורים ימשיכו להצביע ליכוד.

אגב זה לא עניין ליכודניקי בלבד, למשל מנכ"לית משרד התקשורת, או המינוי שלפיד היה רוצה לשים כיו"ר יד ושם.

בגדול יש לנו יותר מ-61 מנדטים של חובבי ג'ובים.

• מבאס 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, David32 כתב:

סליחה?

עובד שלי לא כי אני ארגון קטן וקשה מאוד לעשות משהו בלי שאדע וגם מבנה מערכת היחסים אצלי קצת שונה מחברה גדולה.

אני רואה לא מעט משלחות שיצאות לתערוכות/סיורים מקצועיים שהאנשים שיצאו במשלחות לא היו שנייה איחת בתכנית המקצועית ואני מדבר על אנשים בעלי תפקידים לא זוטרים בחברות גדולות. מספיק להיכננס לתכנית הסיורים המקצועייםש ל לשכת המהנדסים למשל כדי להבין כמה מזה זה סיור וכמה זה טיול.

אין לי בעיה עם השילוב הזה ואם אני שולח עובד לחו"ל אני מפרגן לו בכיף עוד יום או יומיים לטיול אבל יש הבדל עצום בין לנסוע לעבוד ועל הדרך גם לטייל לבין לנסוע בטענה של עבודה ורק לטייל.

לפני 12 דקות, Potato כתב:

לא מופרך שאחד העובדים הדפיס לילד דף עבודה במדפסת הצבעונית במשרד.

זה גזל בגדר הסביר במקומות עבודה.

על זה אני בכלל לא מדבר. שיעשו את זה חופשי.

גם כשהיתה תקופה שמישהו היה גונב אצלי במשרק קפה וסוכר העלמתי עין ולא ניסיתי אפילו לגלות מי זה כי זה גרושים.

לפני 20 דקות, Ragnar כתב:

התגובה שלך קצת מעציבה אותי כי היא משקפת מצב שבו זה קורה, זה מה שיש ואין לנו מה לעשות עם זה

היא לא נכללת באלה שעובדים למען הציבור. אם היתה נוסעת לעבוד ועל הדרך מטיילת לא היה אכפת לי.

לגבי המלון בניו יורק זו באמת חוצפה. את נוסעת לעבוד ונותנים לך מלון מפואר אז תסתפקי בזה. לא באת לנופש.

כשאני נוסע לעבודה אני לוקח מלונות סבירים אלא אם יעש דיל כדאי במיוחד (בד"כ לא עובר את ה 150 יורו ללילה) טיול ה סיפור אחר ובטיול אני כן אשקיע במלון מפואר כי זה חלק מהחוויה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

היא לא נכללת באלה שעובדים למען הציבור. אם היתה נוסעת לעבוד ועל הדרך מטיילת לא היה אכפת לי.

כמובן שלא, גם לי לא. כל עוד כל מה שפרטי - על חשבונה הפרטי, ולא על חשבון המיסים שלי ושלך.

נתת לכבוד השרה מלון בלא פחות מ-400 דולר ללילה והיא לא תסתפק בזה, זאת בושה.

אין שום בעיה, רוצה לשדרג מלון? תוסיפי על ה-400 שקיבלת מקופת המדינה עוד 600 ותיהני. למה אני צריך לממן אותה?

לפני 9 דקות, BloodFist כתב:

רגנר מספיק שתסתכל בפייסבוק תראה מה קורה בעיירות הפיתוח, מירי רגב היא סוג של גיבור על שהכניס לאשכנזים הסמולים האלו emoji17.png

גילוי נאות, גדלתי בקיבוץ ליד קריית שמונה, ההורים שלי גרים היום בקריית שמונה, יש המון אנשים טובים שם שלא מסכימים עם בגישה והדרך הזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני בטוח, חלילה לא מכליל.. זה פשוט מדהים אותי, גם בין ביני משפחתי יש לא מעט שמקבלים, מסכימים ואפילו מצדיקים את ההתנהלות וההתנהגות שלה. אממה, כשאני מתקיל אותם עם שאלות קצת יותר מורכבות משל שיעור חינוך בכיתה ה', הם לא יודעים לענות. התחושה של עדר עיוור שהולך לא משנה מה, וכמה עובדות והוכחות תציג בפניו, לפחות אותי מתסכלת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

לאף אחד לא היה אכפת אם נניח בכל יום מששת הימים היה לפחות משהו אחד פרודוקטיבי.

אבל בוינה דובר במקור על סיור אחד בבית ספר של חב"ד ופגישה עם שרה, ל-6 ימים.

ואז גם הפגישה לא קרתה (אבל אמרו שכן). סיור אחד ב-6 ימים זה נקרא לצאת לטייל.

לגבי המלון בניו יורק זו באמת חוצפה. את נוסעת לעבוד ונותנים לך מלון מפואר אז תסתפקי בזה. לא באת לנופש.

או שכדרישת החשב הכללי במקור - תוסיף על המכסה מהכיס שלה, המכסה 400? כל דבר מעל 400 תשלמי את ותיקחי את הסוויטה הנשיאותית בשדרה החמישית מבחינתי.

כשאני נוסע לעבודה אני לוקח מלונות סבירים אלא אם יעש דיל כדאי במיוחד (בד"כ לא עובר את ה 150 יורו ללילה) טיול ה סיפור אחר ובטיול אני כן אשקיע במלון מפואר כי זה חלק מהחוויה.

זה לא ששיכנו אותה במוטל במקור כן?

ובסוף גם שילמו למלון המקורי וגם עוד בערך 10 אלף שקל למלון המפואר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב400$ אפשר למצוא מלון יפה מאוד בניויורק במרכז מנהטן, אפילו מעולה, ולא צריך בשביל זה לקחת סיכונים ולהזמין בHotWire או לעשות Refresh יומיומי על Booking במשך שבוע. 
ההתנהלות הזו לא מפתיעה אותי. זה מה שיש בליכוד. זה החומר האנושי. זו הדוגמה מהמנהיג. אל תצפו למשהו אחר. זה ככה כבר 20 שנה לפחות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...