Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא קונה! על מה אתם פוסלים מכונית?

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב עם סאנרוף.

הייתה לי סקסו עם סאנרוף התקנה מקומית שבשלב מסויים נשבר בו חלק והוא התחיל לנזול.

מה שלא עשיתי והמים מצאו דרך להיכנס.

לתקן אותו כמו שצריך היה עולה יותר משווי הרכב.

בסוף למדתי לחיות עם זה. הרכב עבר אחר כך לאחי והוא גם זה שמכר אותו ביום גשום לקונה הבא...

מאז נשבעתי. לא קונה רכב עם סאנרוף.

אתה מבין שיש קצת הבדל בין סאנרוף זול בהתקנה מקומית (ועוד לפני 20 שנה...), ובין סאנרוף מקורי שמותקן ברכב בזמן היצור, כן?

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לזלזל.

זה לא סאנרוף זול. זה סאנרוף של וואבסטו וההתקנה בארץ איכותית. יש רק מקום אחד בארץ שמתקין אותם. התקנת סאנרוף זה לא עניין פשוט וגם לא זול.

בלי קשר אני מבין שהחוויה שלי לא מייצגת ואם אקנה נניח רכב חדש עם סאנרוף כנראה שיהיה בסדר.

עדיין יש לי סיוטים מטיפות שמוצאות את דרכן לתוך הרכב למרות כל מאמצי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זלזלתי חלילה!
כוונתי היתה שסאנרוף שמיצור כחלק מתהליך הייצור של הרכב ולא כAftermarket לעולם יהיה איכותי יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קונה רכב שעשנו בו

לא קונה רובוטי חד מצמדי

לא קונה רכב שתיין שאני אתחשבן אם להניע אותו ולנסוע בו אח"כ (נפלתי שם פעם אחת עם מאזדה MPV שנת 1995 מנוע 3.0)

הבן שלי פסל רכב כי אין לו חיבור AUX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מכם פה ציינו שלא יקנו רכב שעישנו בו. האמת היא שאני מבין אותכם ואני גם חשבתי כך, עד שמצאתי רכב לפני מספר שנים שממש רציתי (הרכב היה בן שבעה חודשים עם 7000 ק״מ על השעון ותג מחיר של כ70 אלף ש״ח פחות ממה שנקנה כחדש).
כמעט ויתרתי עליו בגלל הריח ולמרות שהוא לא היה חזק עדיין היה קיים.
חוץ מהריח הרכב היה במצב חדש לחלוטין, והחלטתי שאין מצב שאי אפשר להיפטר מזה, אז רכשתי אותו. תוך שבוע כבר לא היה זכר לריח (רק אל תשאלו אותי מה עשיתי כדי להיפטר מזה כי אני כבר לא זוכר... [emoji2357]).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת גימור. במרוצת השנים למדתי שתמיד צריך להוסיף עוד קצת ולרכוש רכב ברמת הגימור הכי גבוהה שהיצרן מציע בארץ, כי אחרת אתה משלם על כך בכל מיני תוספות שלא תמיד יהיו 100% תואמות למקור.

לפני 25 דקות, farkash7 כתב:

לא צריך לזלזל.

זה לא סאנרוף זול. זה סאנרוף של וואבסטו וההתקנה בארץ איכותית. יש רק מקום אחד בארץ שמתקין אותם. התקנת סאנרוף זה לא עניין פשוט וגם לא זול.

בלי קשר אני מבין שהחוויה שלי לא מייצגת ואם אקנה נניח רכב חדש עם סאנרוף כנראה שיהיה בסדר.

לדעתי זו פשוט התעללות ברכב. אתה אשכרה סומך על בית עסק (ישראלי) שינסר את קורות גג הרכב שלך ויתקין משהו כמו סאנרוף?

"וואבסטו" או לא, אתה מגן עליהם כל כך ואתה בעצמך אומר שהוא נזל! זה לא נשמע לך מגוחך? זה לא מפתיע. מן הסתם שזה זבל וזה לעולם לא יהיה קרוב באיכות למשהו שיצא מיצרן רכב שמעסיק עשרות אלפי מהנדסים שחושבים בדיוק מה נדרש בשביל דבר כזה מאשר כמה חבר'ה ישראלים בהתקנה מקומית.

הסתכלתי בעמוד הפייסבוק שלהם, מסתבר שיש עוד אלפי חכמולוגים שפשוט משמידים את הרכבים שלהם עם ההתקנה הזו (אפילו הייתה מרצדס CLA אחת). ועוד אנשים בוחרים לשלם 5,000 ש"ח על כך. מזעזע.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, itaysamurai כתב:

חברים, לא לשכוח שהיד פתוחה והפורום רושמת.

בסוף צרכים משתנים, או יותר גרוע - מתחתנים. ואז קצת פותחים את שדה הראייה.

תקן אותי אם אני טועה אבל נראה לי שאתה בעיקר מתייחס לכל תגובות ה ״לא קרוסאוברים״ בת׳רד. 

אני לא רואה איך חתונה משנה את זה, ברור שרכב ספורט ראשי לא יהיה במצב כזה אבל למה חייבים קרוסאובר? אפשר עדיין להמנע ולקנות מאזדה 3 או פולקסווגן גולף למשל. אנשים הסתדרו יופי גם לפני התופעה הזו, כולל נשואים עם ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Fraysa כתב:

סאנרוף של "וואבסטו" או מה שזה לא יהיה,

תשמע אני לא התקנתי אותו ולא הייתי שם.

בכל מקרה הייתי נזהר בדברי במקומך. ניכר שאין לך מושג על מה אתה מדבר.
לא הייתי משמיץ סתם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט ספורטיבית - אני יכול לספור על יד אחת את הפעמים בהן ראיתי במראה אחת מתקרבת, והנהג *לא* ניסה להעמיד אותי במקום ולהראות לי איזה מטוס יש לו ואיזה נהג על הוא.

ג'יפ או ג'יפון - מילא כאלו שויתרו על ספורטיבית עצבנית לטובת איזה סוזוקי גנרית, כי הם הולכים לטיולים ומוצאים הנאה אחרת מהנהיגה היום. אבל המגמה הכללית לקנות מכוניות עצומות עצובה. 

יונדאיי איי 10 - כי מגבלות ביצועים ב-100 קמש זה לא כיף בשנת 2020.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 13 דקות, Fraysa כתב:

סאנרוף של "וואבסטו" או מה שזה לא יהיה, בסוף קיבלת את התשובה שלך ואמרת בעצמך שהוא נזל, כי מן הסתם שזה זבל וזה לעולם לא יהיה קרוב באיכות למשהו שיצא מיצרן רכב שמעסיק עשרות אלפי מהנדסים שחושבים בדיוק מה נדרש בשביל דבר כזה מאשר כמה חבר'ה ישראלים בהתקנה מקומית.

אתה כמובן מגזים אבל זה בגלל שאתה לא מכיר את המותג. 

יש בארץ בטח עשרות אלפי רכבים עם הסאנרופים האלה, יבואנים בעצמם הכניסו ליינים שלמים להתקנת סאנרוף כאחת מהאופציות.

אז אחד (ואפילו 500) נזלו, ביג דיל. משקיעים יום, נותנים לחברה שם לפרק ולהחליף מה שלא תקין.

כאילו שסאנרופים מקוריים הם נטולי תקלות לנצח.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, farkash7 כתב:

תשמע אני לא התקנתי אותו ולא הייתי שם.

בכל מקרה הייתי נזהר בדברי במקומך. ניכר שאין לך מושג על מה אתה מדבר.
לא הייתי משמיץ סתם.

אין לי מושג על מה אני מדבר כשאתה בעצמך טוען שהיה לך אחד כזה והוא נזל.

חבל שאתה מתעקש להגן עליהם כך, אבל זה לא מפתיע, כנראה אלו סוג האנשים שרוכשים את הרכבים האלו.

• מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המותג הזה הוא בדיוק המותג של הסאנרופים שהיצרנים מתקינים במפעל.

כן היה לי סאנרוף והוא נזל. הרכב שבו הותקן הסאנרוף (לא אני התקנתי היבואן התקין ומי שקנה את הרכב זה ה-3 ידיים לפני, אבל אני גם ערס) היה שווה באותו הזמן שהוא נזל 3000 שקל, לכן ברור שאני לא אגש לשם ויתקן סאנרוף ב2500-3000 שקל.

על אותו משקל יכולתי לקנות רכב עם סאנרוף מקורי שהיה מתחיל לנזול.

אני לא מגן עליהם, ואני לא תוקף אותם כי אין לי מושג מה טיב העבודה שלהם. זה שהסאנרוף נזל לא מעיד לא לכאן ולא לכאן.
אתה זה שלא מבין כלום מהחיים שלך (לא יודע מה זה וואבסטו) וכותב פה כאילו אתה מינימום מתקין סאנרופים בזמנך הפנוי כבר 26 שנה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, itaysamurai כתב:

אתה כמובן מגזים אבל זה בגלל שאתה לא מכיר את המותג. 

יש בארץ בטח עשרות אלפי רכבים עם הסאנרופים האלה, יבואנים בעצמם הכניסו ליינים שלמים להתקנת סאנרוף כאחת מהאופציות.

אז אחד (ואפילו 500) נזלו, ביג דיל. משקיעים יום, נותנים לחברה שם לפרק ולהחליף מה שלא תקין.

כאילו שסאנרופים מקוריים הם נטולי תקלות לנצח.

בנינו, מדובר פה בפורום של חובבי רכב. האם אתה היית רוכש רכב כזה? האם אתה היית מבצע התקנה כזו? אני חושב שמרבית הפורום יענה חד משמעית שלא.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, farkash7 כתב:

לא צריך לזלזל.

פעם היו מתקינים חלונות למסחריות בארץ. גם שם היו בעיות של חלודה ואיטום אבל זה לא אומר שצריך לקנות רק רכבים בלי חלונות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו בחייכם. שריטה. מה לעשות. מראים לי רכב עם סאנרוף אני חושב על נזילות. מעדיף לא לקנות רכב עם סאנרוף ואעשה הכל כדי לא לקנות רכב עם סאנרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...