Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא קונה! על מה אתם פוסלים מכונית?

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, rotemb כתב:

אם כך, אתה רוכב על אופניים חשמליות?

אולי על אופניים חשמליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

פאק זה ממשיך...

יאללה תרימו את הכפפה יש לזה קהל. וואדים וספריאל יהיו הכימגאי של הפורום בכל דיון ישבית שמחות. צריך למצוא רק טרנספורטר שלא יפסיק להשוויץ בהלוואות שהוא לוקח וזהו.
בעוד 20 שנה הלפרין ימשיך אותם בתור הדור הבא.
תפתחו תת פורום להלוואות לרכב.
תת פורום להלוואות לבתים/קרקעות.
תת פורום להלוואות ליאכטות.
תת פורום להלוואות לגמלים ודובי פנדה.

אני רואה לנגד עיני ארגזים של כסף מפרסום להלוואות בתנאים מעולים של שוק אפור בקליק אחד.

בהצלחה.

מעולם לא הצדקתי את זה בטענות רציונליות.

מכיר כל מיני "טריקים" של לקחת הלוואה תחת הקה"ש והתשואה של הקרן יותר גבוהה מהריבית של ההלוואה.

הלוואה יכולה לעבוד אם יודעים מה עושים.

זה לא משחק סכום אפס.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, ramik33 כתב:

אוי ואבוי אם זה באמת 95% לדעתי הגזמת בכמה עשרות.

אני אחד ששומר על הרכב ומטפל בו כמו שצריך ורכבים אצלי עובדים לא קל.

רכבים שנקנו חדשים והוחזקו כ 180,000 קילומטר לא פתחתי מכסה מנוע מהסיבה הפשוטה שיש מד גובה שמן, יש מד גובה נוזל קירור ולכן אין לי שום סיבה לפתוח פרט ללהוסיף נוזל למתזים.

והרכבים עוד היו צרפתיים!.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יבגניפ כתב:

לא.

אתה יכול להשקיע את הכסף הזה ולהרוויח יותר מהריבית שהבנק לוקח ממך.

אם בזמן הזה אתה מצליח לחסוך, ואתה מוסיף עוד כסף ל100,000 אז מן הסתם גם זה מצטרף לסכום שיש לך בסוף. ואם אתה לא מחליף רכב כל שלוש שנים, אז אחרי שלוש שנים אתה יכול להיות עם חסכון משמעותית גדול יותר ממה שיהיה לך אם כל פעם תשלם במזומן. ואז כמובן שגם הרווח העתידי שלך יכול להיות גדול יותר רק בזכות העובדה שעכשיו את משקיע סכום גבוה יותר. לצד השני, אם מחר תרצה לקנות דירה, ותבוא עם 100,000 פחות זה יהיה עלול לנגוס בך מכיוון אחר ועם ריבית שעלולה להיות יותר גבוהה מריבית היפתוטית על הלוואה.

יכול. אבל לא מבין כלום בהשקעות.

ובמקרה השני זה כבר משחק של הלוואה אחת מול הלוואה אחרת.

במקרה של נטו קניית רכב או קניית בית או קניית כל דבר אחר, תמיד, אבל תמיד עדיף לתת כמה שיותר הון עצמי. ואם אתה יכול לתת 100 אחוז, אז לתת 100 אחוז.

אם היה לך כסף מזומן לקנות בית, היית עדיין לוקח משכנתא?

לפני 11 דקות, rotemb כתב:

בס"ד
אם כך, אתה רוכב על אופניים חשמליות?

לא, זה של ערסים.

אני נוהג על אוטו היברידי כיאה לחנון במעמדי.

אומנם בליסינג, וזאת החלטה מטומטמת מבחינה כלכלית, אבל אני הולך לתקן אותה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, discoTD5 כתב:

נ.ב. מחפש לרכוש רנו סניק דור ראשון אוטומטית לטובת פרוייקט מצולם.  

אתה עושה מבחן השוואתי למשאיות גרר?

• אהבתי 1
  • מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, davemustaine87 כתב:

אני מכיר מישהו עם גולף GTI שנקנתה ומהחברה, והבחור שם עליה צמיגים סיניים. הורג אותי. 

יותר קל לעשות ככה burnouts. 

כשקניתי את האוטו שלי היו לו צמיגים סינים מ4 מותגים שונים ובכל סיבוב עם קצת גז היה זורק תחת. בכל בלימה היה עושה קולות של סצנות מרדפים בסרטים. אחרי שקניתי רביעיה נורמלית, לא משנה מה אני מנסה לעשות, לא קורה כלום כבר 4 שנים. בטיחות בלאט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לך לפנצ׳ריה הקרובה אחרי שהם סוגרים, חטט בפחי זבל וקח 4 צמיגים סיניים ממותגים שונים, רצוי גם מידות שונות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד
אנחנו משפחה מורחבת, לא רואה מצב שאני קונה טרנספורטר או משהו בסגנון.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

בקארזפורום אתה לא קונה טרנספורטר.
בקארזפורום טרנספורטר קונה אותך.
  • אהבתי 1
  • מצחיק 9
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, vadim6385 כתב:

במקרה של נטו קניית רכב או קניית בית או קניית כל דבר אחר, תמיד, אבל תמיד עדיף לתת כמה שיותר הון עצמי. ואם אתה יכול לתת 100 אחוז, אז לתת 100 אחוז.

זה לא נכון. אתה יוצא ממקום שבו אתה אומר "אני לא יודע מה לעשות עם כסף" ובונה מזה תורה כלכלית. התנהלות כלכלית רווחית לא בהכרח הולכת לפי אינטואיציה נאיבית של "אם אני לא חייב כלום אז המצב שלי טוב".

לפני 17 דקות, vadim6385 כתב:

אם היה לך כסף מזומן לקנות בית, היית עדיין לוקח משכנתא?

מה עם האמצע? הייתי מנסה למצוא איזון מסוים, לוקח משכנתא עד תקרה מסוימת, ולא פותח את כל הסחכונות שלי? 

לא אמרתי גם בשום שלב שהלוואה תמיד עדיפה. אמרתי שהגישה הגורפת שלך - "תמיד עדיף לשלם במזומן" לא נכונה. 

זה תמיד מפתיע אותי, משום מה, איך בן אדם בפורום הזה יכול כמעט במשפט אחד להודות שהוא לא מבין כלום בנושא מסוים, ועדיין להביע דיעה נחרצת ואסרטיבית מה צריך לעשות "תמיד, אבל תמיד".

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@davemustaine87מנסה להיות רציונלי, בסוף האשה בוחרת. אתה יכול להבין את השיקולים שלה. הרי אין לה מושג מה ההבדל בין פלנטרי, רציף או DSG7 ואפילו לא רוצה נסיעת מבחן, אחרי שפעם אחת נסיעת מבחן גרמה לה לפסול רכב שאהבה עד אותה נסיעה.

מילא אוטו ב-100,000 ש"ח. זה קרה עם דירה שעלתה פי 25. כבר 7 שנים אני מקלל את המדרגות, אבל היא מחייכת בכל פעם שהיא פותחת את הדלת.

@farkash7 לא משבית שום שמחה. רק מזהיר אנשים שלא ישביתו לעצמם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Night Driver כתב:

אני אחד ששומר על הרכב ומטפל בו כמו שצריך ורכבים אצלי עובדים לא קל.

רכבים שנקנו חדשים והוחזקו כ 180,000 קילומטר לא פתחתי מכסה מנוע מהסיבה הפשוטה שיש מד גובה שמן, יש מד גובה נוזל קירור ולכן אין לי שום סיבה לפתוח פרט ללהוסיף נוזל למתזים.

והרכבים עוד היו צרפתיים!.

גם ברכב הנוכחי שלי יש התראה על כל מה שזז (שמן, נוזל קירור, נוזל שמשות וכו' וכו' עד רמת מנורה שרופה בלוחית הרישוי) אבל עדיין פותח ומסתכל מדי פעם.  עניין של הרגל.

כל אחד שיעשה כרצונו.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, sperial כתב:

@davemustaine87מנסה להיות רציונלי, בסוף האשה בוחרת. אתה יכול להבין את השיקולים שלה. הרי אין לה מושג מה ההבדל בין פלנטרי, רציף או DSG7 ואפילו לא רוצה נסיעת מבחן,

בשביל זה יש אחריות.

אם הייתי מחליף רכב כל 3-4 שנים לחדש בכיף הייתי קונה טורבו רובוטית.

לפני 48 דקות, sperial כתב:

אחרי שפעם אחת נסיעת מבחן גרמה לה לפסול רכב שאהבה עד אותה נסיעה.

נשמעת כמו סיבה מעולה לנסיעות מבחן!

עדיף להוציא 140 אלף ורק אז לגלות שנתקעת עם רכב שאתה לא אוהב?

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, halperin96 כתב:

אם הייתי מחליף רכב כל 3-4 שנים לחדש בכיף הייתי קונה טורבו רובוטית.

אנחנו כבר מכירים :

א. יבואנים שנותנים רק שנתיים אחריות (וכן, עכשיוזה עלה ל3... אבל בכל זאת)

ב. אינסוף מקרים על יבואנים שמייבאים רכבים מכל התפוצות (גם אירופאי וגם אסייאתי וגם אמריקאי) שמתנערים מנזקים עוד בתקופת האחריות.

ג. החלפת קלאצ'ים בגיר רובוטי שיכולה להגיע כבר אחרי שנה וחצי שנתיים, איננה כלולה באחריות, והיא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@halperin96

לגמרי. אבל, לך תבין. הרכב היה מיועד לה ולא לי, והיא אבדה את הסבלנות כי היתה בלי רכב, רצתה לכתוב צ'ק ולא לחכות לרכב ההדגמה.

עכשיו היא שוקלת להעביר לי את הארונה החדשה ולקחת את הסוזוקי קרוסאובר שלי לעצמה. שנאה אותו עד שלפני כמה שבועות נהגה בו וראתה כי טוב. מצד שני  אני לא בשל למהלך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שאקנה רכב ללא מנוע..למה? כי חם באוגוסט לדחוף אוטו בלי מזגן.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מצחיק 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...