Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא קונה! על מה אתם פוסלים מכונית?

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, ninickname כתב:

על פני ריו , הייתי לוקח בכל יום בלי לחשוב פעמיים HONDA JAZZ  או אפילו C3, או קליאו , או 208 . (כמובן תלוי דגם , ובלי בעיות של פגמים סדרתיים .)
ועל פני פיקנטו הייתו לוקח ספארק. (זה לא שהספארק מציאה גדולה , אבל עדיף.)

לגבי הראשון אני יכול להסכים, ריו בהחלט בינונית בקטגוריה.

לגבי השני לא מסכים, פיקנטו מביאה חבילה טובה מאוד, גם מבחינת איכות

לפני 20 דקות, avargel כתב:

בדיוק חניתי ליד פורטה היברידית, או שאולי זאת היתה אופטימה?

אופטימה, עלו הרבה לכביש ביחד עם סונטות היברידיות לפני שנתיים, כשזה עוד היה משתלם.

לפני 47 דקות, 98civic כתב:

דבר נוסף כל מי שאומר שלא יקנה רכב חדש , זה כי פשוט אין לכם מספיק כסף לרכב חדש שאתם רוצים ולא בגלל שלא בא לכם עליו. ועוד דבר , כל מי שעונה שלא רוצה דיזל ואוטומט . באמת , באמת עם יד על הלב הייתם אשכרה מסרבים לבמוו 335d f30? אם כן אתם שקרנים.

אבל זה גם חלק מהשיקול, לא מדובר פה על פנטזיה אלא על המציאות.במציאות לא הייתי רוצה לתחזק במוו עם השכר שאני מכניס בחודש, כשארוויח כפול, אולי. (לא חובב BMW בכל אופן.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיקי כוסות שימושיים. לא שותה קפה בנהיגה אבל שותה המון מים. הייתה תקופה שפסלתי כל רכב צרפתי כי הם פשוט היו גרועים בזה, בשנים האחרונות למדו להציע משהו שהוא ליותר מכוס אספרסו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, 98civic כתב:

לקחת קשה את Autotopnl אה?
דבר נוסף כל מי שאומר שלא יקנה רכב חדש , זה כי פשוט אין לכם מספיק כסף לרכב חדש שאתם רוצים ולא בגלל שלא בא לכם עליו. 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

זה לא נכון.

אני יכול להגיד לך שאצלי במשפחה קונים רכבים בני שנתיים שלוש כי הם במצב דיי חדש ועולים הרבה פחות ולא "חבל" על הרכב.

כשהרכב חדש נזהרים עליו יותר וברכב משומש שעולה פחות לא מתרגשים משריטות שמשאירים או מלהכנס לחניה צפופה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, halperin96 כתב:

אני יכול להגיד לך שאצלי במשפחה קונים רכבים בני שנתיים שלוש כי הם במצב דיי חדש ועולים הרבה פחות ולא "חבל" על הרכב.

כשהרכב חדש נזהרים עליו יותר וברכב משומש שעולה פחות לא מתרגשים משריטות שמשאירים או מלהכנס לחניה צפופה.

גישה קצת מבאסת.

גם כשהיה לי רכב בן יותר מעשור, זה הרכוש שלי, שילמתי ואני משלם עליו ממיטב כספי, ראוי שאתייחס אליו בכבוד ולא 'אפקיר' את מצבו החיצוני בשביל נוחות של עוד דקה הליכה לסופרמרקט.

אני מבין שזה לא אומר שאתה נכנס לחניות צפופות בכוונה, אבל כנראה שזה אומר שאתם 'מתפשרים' על מקומות פחות טובים לחנות בהם כי פחות אכפת. רכב בן 3 הוא עדיין במצב מצויין מבחינה קוסמטית ברוב המקרים וחבל שרוב הישראלים רואים את זה כרכב ישן יחסית שאפשר להתחיל 'לזרוק' עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, EliC25 כתב:

גישה קצת מבאסת.

גם כשהיה לי רכב בן יותר מעשור, זה הרכוש שלי, שילמתי ואני משלם עליו ממיטב כספי, ראוי שאתייחס אליו בכבוד ולא 'אפקיר' את מצבו החיצוני בשביל נוחות של עוד דקה הליכה לסופרמרקט.

אני מבין שזה לא אומר שאתה נכנס לחניות צפופות בכוונה, אבל כנראה שזה אומר שאתם 'מתפשרים' על מקומות פחות טובים לחנות בהם כי פחות אכפת. רכב בן 3 הוא עדיין במצב מצויין מבחינה קוסמטית ברוב המקרים וחבל שרוב הישראלים רואים את זה כרכב ישן יחסית שאפשר להתחיל 'לזרוק' עליו.

לא,בדיוק ההפך.

זה העניין שאם מחר אני בא לרכב ורואה שמישהו שפשף לי את הפגוש לא כזה אכפת לי כי שילמתי עליו 70 אלף ולא 140 אלף.

זה לא שאני מחפש להרוס אותו בכוונה,אבל זה דברים שיגיעו מהסביבה ככה או ככה.

עדיין אכפת לי,אבל הוא לא חדש אז אני לא אטרח לתקן שריטות בשביל לשמר את ההרגשה של החדש.

דבר נוסף,אני משלם על הרכב והוא אמור לשרת אותי ולא אני אותו,אז לחנות קרוב באיזורים עירוניים/לעלות על מדרכה אלו דברים טבעיים שאני לא רואה סיבה להמנע מהם.

בפעם האחרונה שגיליתי שריטה על הרכב מה שחשבתי לעצמי זה "מעניין איך עשו את זה?" ולא עבר לי לרגע מחשבה להתעצבן מזה או ללכת לזרוק 600 שקל לתקן אותה.

אם היו שוברים לי מראה או פנס זה נזק מיידי והיה מרגיז אותי קצת יותר.

פגעו לי ברכבים מספיק פעמים,השאירו פרטים אפס מוחלט מהפעמים אז למדתי לחיות עם המצב.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

70 אלף זה גם הרבה כסף. ושריטה עולה לתקן אותו דבר בין אם הרכב שווה 5000 שקל או 500 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, EliC25 כתב:

70 אלף זה גם הרבה כסף. ושריטה עולה לתקן אותו דבר בין אם הרכב שווה 5000 שקל או 500 אלף שקל.

70 ביחס ל120-130 שהרכב הזה עולה חדש בשלוש שנים.

ברכב חדש יש "רצון" לשמור על הרכב חדש ולכן הייתי חושב לתקן,במכונית משומשת זה לא מזיז לי.

בדיוק כמו מה שרשמתי עם הלוואות,שאני מעדיף לשים הכל בתשלום אחד-השקפת עולם  שלי על רכב כמוצר.

לא רוצה לייצר לעצמי מקורות דאגה,רכב זה כמו נעל מבחינתי ואני לא אקנה נעל שיכאב לי לצאת איתה מהבית או לדרוך בתוך חול.

זו אחת הסיבות שאשקול לקחת רכב ליסינג גם בנסועה לא גבוהה,רכב חדש שלא אכפת לי ממנו ומתחלף כל שנתיים שלוש-המחיר שווה לי את השקט הנפשי.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה לא אקנה רכב שרשום במודעה "הדגם מפואר והמוצלח","כל התוספות האפשריות", "אפשרות לתשלום בכרטיס אשראי", יד ראשונה 01 (היה של בן אחותי), נשטף כל שבוע במטאטא.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, EliC25 כתב:

לגבי השני לא מסכים, פיקנטו מביאה חבילה טובה מאוד, גם מבחינת איכות

לדעתי הספארק מציעה חבילה יותר טובה.

מנוע חזק יותר בשילוב גיר רציף שאמור לתרום לחיסכון בדלק (ביחס לפיקנטו, לא ביחס לרכב טורבו דיזל או היברידי), מערכת זיהוי סטייה מנתיב מקורית ולא בהתקנה מקומית, יותר כריות אוויר, אחריות מלאה של 5 שנים (לפחות נכון לסוף 2019) ולא אחריות של 7 שנים שמורכבת מ-3 שנים מלאות ו-4 שנים נוספות על מנוע, גיר וציריות, יותר אבזור.

החיסרון היחיד זה כנראה השוק שלה לעומת הפיקנטו.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, windows כתב:

אני כנראה לא אקנה רכב שרשום במודעה "הדגם מפואר והמוצלח","כל התוספות האפשריות", "אפשרות לתשלום בכרטיס אשראי", יד ראשונה 01 (היה של בן אחותי), נשטף כל שבוע במטאטא.

איך אני "אוהב" שרושמים הדגם המפואר, קרעת אותי עכשיו :) 

בדרך כלל זה בא במודעות של רכבים שגם אם יצפו אותם בזהב טהור וישבצו אותם ביהלומים הם לא יהפכו למפוארים 🤣

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיאור הנכון הוא דגם מאובזר (כשמדובר על רכב עממי).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף עוד כמה משפטי מחץ:

"גמיש אבל לא עושה שפגט"

"לרגל נסיעה לחו"ל" - מעניין שכל מוכר שני עושה רילוקיישן.

" יד עשירית אבל כל הידיים במשפחה"

והדובדבן שבקצפת "מחיר קורונה בהזדמנות"

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם הרבה הודעות מכירה "בעקבות קבלת רכב מהעבודה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בזה שמכרתי את המונדאו שלי אבל המצחיק הוא שבאמת קיבלתי רכב מהעבודה 😅

אז כשהתקשר לקוח, אמרתי לו שהוא יכול לראות את הרכב שקיבלתי אם הוא לא מאמין :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...