Jump to content

halperin96

 • פרסום הודעות

  2,775
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות halperin96

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)
 • תאריך לידה 12/04/1996

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מחוץ מעיר ה-3 המסכנה הזו עושה 16-15 קמ"ל ואז אני נכנס לחיפה והכל מתחרבן. ורוב הנסועה הבזבזנית שלי בעיר,מחוץ לעיר אני נוסע פעם בשבועיים מרחק של 160 ק"מ עד כביש 6 ו-1. אולי עוד שנה וחצי תהיה לי אופציה לקחת רכב מהעבודה וכל זה לא יעניין אותי
 2. יש לי מנוע 1.5. לא מפריע לי חוסר ביצועים כל עוד יש פלוס בחיסכון בדלק. ה-3 רכב בסדר גמור. אבל לדעתי הקורולה עדיפה,גם על ה2.0 ליטר(גם לא ההיברידית).
 3. מאזדה 3 2015 אוהב: 1.מראה חיצוני-נראית לא רע ביחס למשפחתיות אחרות 2.מושבים נוחים ותפעול נוח-הכל נמצא איפה שאמור להיות 3.צריכת דלק סבירה,חשבתי שיהיה הרבה יותר גרוע. לא אוהב: 1.חסר לה כוח כשהרכב עמוס-אם אני נוסע לבד הרכב זז בסדר גמור 2.רעשי רוח בנסיעה בינעירונית 3.לבטל כל פעם את הS&S. הרכב הבא? קורולה האצ'בק/יאריס היברידיות.
 4. halperin96

  אישור מעבר בחירום

  קיבלתי בעבודה "אישור עבודה בחירום",זה אישור שמי(רק מי שצריך קיבל). בינתיים נראה שאין מה לעשות איתו והוא שוכב בתא הכפפות.
 5. halperin96

  אישור מעבר בחירום

  אני מתקשה להבין כיצד העניין יאכף. יוצבו מחסומים ביציאה וכניסה לערים?כי בתוך העיר הגיוני שאנשים נוסעים לקניות או רופא. מנסה לקלוט את התמונה הגדולה של לאן אנחנו הולכים.
 6. halperin96

  חניה ליד עיריית ירושלים

  בחניון של העירייה? יש חניון של המלון(ליד השופרסל),חניה בקונסוליה,חניית אפר מול גן העצמאות,חניה בממילא,מוזאון הסובלנות. יש עוד כמה מקומות חניה בתוך חניות של בתים בסמטאות ברחוב המקביל לשמאי(שכחתי את שמו). כמובן שיצריך קצת הליכה-אבל זה מה שאני מכיר(כנראה יש עוד כמה חניונים ששכחתי).
 7. האינטריור נראה כמו משהו מלפני 15 שנה,וזה 2005-לא כזה מזמן.
 8. עדיין מתרגל אבל כנראה שזה לטובה.
 9. הOPC זה רכב הרבה יותר קשה לאחזקה מוולוו עם מנוע סטנדרטי. אפשר למצוא גם מרצדס S550 במחיר הזה אבל שוב,מחירי אחזקה.
 10. הוא צריך פחות להתעסק בהחלפות של רכבים ויותר בלחנך את הילדים שלו.
 11. יש מבחר של הרכבים האלה. תחפש קיה פורטה,גם בסביבות התקציב ורכב מרווח אמין. לגבי הפג'ו,תשב בה ותעשה סיבוב-לא הצלחתי להתרגל לדשבורד.
 12. אני לא יודע כמה המאזדה צורכת בעיר,אבל לא יותר מ1/10. כל רכב עם מנוע 1.5-1.6 ייסע בלי בעיה ויותר מידי מאמץ בחיפה,אלא אם כן יש לך צורך לעלות את פרויד/דורי על 140. נשמע שבחרת בלאנסר,תתחדש!
 13. למה הוא לא שווה? אבל אם אפשר טיעונים לגבי הרכב ביחס לאחרים באותה רמת מחיר.
 14. halperin96

  Volkswagen Golf 8th generation

  זה אותו הגיר עם אותן נקודות החולשה(לפי גוגל עדיין DSG).
 15. מה שמעניין זו השורה התחתונה-איזה רכבים נמכרים ומה החבילה שהם מציעים. עצם העובדה שיש רכבים רבים שמגיעים עם מערכות מקוריות מאיצות את התחרות בתחום. או שטויוטה לא מוכרת רכבים בלי והם מייבאים כי זה מה יש או יותר זול מלשלוח רכבים להתקנה מקומית(גם יכול להיות). אני משוכנע שליבואנים יש אנשי יבוא ותכנון שעושים סקרי שוק,השוואת עלויות,תדמית ועוד קריטריונים שאני אפילו לא מודע אליהם,שידעו לענות לך על השאלות האלה.
×
×
 • Create New...