Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, ch2856 כתב:

לא בטוח שזה רכב נכון עבורך אם אין לך עמדת טעינה בבית, תחשוב טוב טוב על הנושא הזה. לגבי ירידת ערך? את זה אף אחד לא יכול לדעת. בשנה הבאה יהיו לדוגמה כבר רכבים חשמליים עם סוללות מצב מוצק, טעינה מהירה יותר ואורך חיים גדול יותר. עד כמה זה ישפיע על ערך הרכב? מי יודע אבל כנראה שתהיה לזה השפעה. אתה גם שוכח שאתה תמכור אחרי 3 שנים רכב עם 120 ק"מ ואתה מחשב לפי ישירת ערך סטנדרטית. בקיצור, החישוב שלך מאוד אופטימי (גם לא לוקח בחשבון מימון אם יש). 

לגבי עמדת טעינה - זה כרגע פחות מדאיג אותי כי אחת מהעמדות שטסלה מתכוונת להקים בשלב הראשון תהיה ממש ליד העבודה שלי, ורוב הנסיעות הן עד 150 ק"מ ביום. בנוסף, יש עמדות טעינה חשמליות קיימות במרחק כמה דקות נסיעה (לא של טסלה).

לא אידיאלי, אבל בהחלט לא שונה מתדלוק רכב רגיל.

לגבי ירידת ערך - אתה צודק לגבי רכב "רגיל", אבל לגבי טסלה אני מניח שירידת הערך תהיה נמוכה יותר מאשר ברכב רגיל (גם מכיוון שאין "מנוע" וגם מכיוון שאני צופה עליה בביקוש לאורך השנים, ביטוח של כ-8 שנים לסוללה וכדומה), כך שרכב עם ק"מ ממוצע יאבד לדעתי פחות מ-10% בשנה.

לפני 12 דקות, Amired כתב:

החישוב של עלות הטענה לא קצת גבוה?

חישבת 100 מחזורי טעינה (40K קילומטר לפי 400 ק"מ לטעינה) אז סה"כ 6200 קוט"ש

אם 7800 אז יוצא לך 1.26 שקל לקוט"ש, זה המחיר בתחנות הטענה? זה פי 2.5 כמעט מתעריף חשמל ביתי

ולגבי הביטוח העלות הזו כבר ידועה או השערה?

קראתי איפשהו ש"מיכל דלק" מלא של טסלה יעלה כ-50 ש"ח, אז פשוט הוספתי עוד 50% מכיוון שזה יתבצע בתחנות לטעינת רכב חשמלי ולא בבית. יכול להיות שבמציאות זה יהיה אף נמוך יותר.

לגבי הביטוח - הערכה (מאוד) גסה בהתאם למחיר וסוג הרכב.

לפני 9 דקות, MiniMiz3r כתב:

אין סיכוי שזה יישאר 600 ש"ח לאורך זמן.

מסכים, אבל מניח שההטבה עבור רכב חשמלי תישאר במידה כזאת או אחרת.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 20 דקות, gadik6 כתב:

לגבי עמדת טעינה - זה כרגע פחות מדאיג אותי כי אחת מהעמדות שטסלה מתכוונת להקים בשלב הראשון תהיה ממש ליד העבודה שלי, ורוב הנסיעות הן עד 150 ק"מ ביום. בנוסף, יש עמדות טעינה חשמליות קיימות במרחק כמה דקות נסיעה (לא של טסלה).

לא אידיאלי, אבל בהחלט לא שונה מתדלוק רכב רגיל.

אל תסתמך על המפה של טסלה בקשר למיקום של תחנות טעינה עתידיות, בד"כ הם שמים אותן במרכז הגיאוגרפי של העיר בה הן ימוקמו עד אשר הן נפתחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים פגז.
תוך כמה ימים נראה כתבות על אלפי הזמנות ובעית מלאי חריפה.
כל עוד הם יוכלו לעמוד בביקוש, נראה כאן לא מעט דגמי 3 בחודשים הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה להמר שמכירה לציי רכב לא תתמקם גבוה בסדר העדיפויות של טסלה ישראל.

הם לא יתנו הנחות לציי רכב, ואם המחירים ישארו כמו שהם כרגע הם יוכלו למכור את כל הכמות ללקוחות פרטיים במחיר מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, בוני03 כתב:

בצעתי הזמנה של טסלה מודל 3 ב180K. וויש מי לאק. מקווה שהמחיר באמת סופי ושאין פה שום שטיקים שיפילו את העסקה וישרפו לי סתם 500 שח.

כך נראה אישור ההזמנה:

אעדכן בכל התפתחות. תודה לכל המסייעים כאן. עזרתם לי מאוד.

‏‏לכגככעידה.JPG

דבר שאני שם לב אליו עכשיו זה לסתירה לא ברורה בעניין המעמ. בצד שמאל של ההזמנה כתוב כולל מע"מ 169k, בצד ימין רשום מע"מ בשורה נפרדת 26k.

והמחיר הסופי של 180k נראה ע"פ המעמ מהצד השמאלי. 

חייב לומר שזה חוסר דיוק בפרטים שלא נותן תחושה טובה לאחר הקניה. 

עריכה אחרונה על ידי בוני03
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, בוני03 כתב:

דבר שאני שם לב אליו עכשיו זה לסתירה לא ברורה בעניין המעמ. בצד שמאל של ההזמנה כתוב כולל מע"מ 169k, בצד ימין רשום מע"מ בשורה נפרדת 26k.

והמחיר הסופי של 180k נראה ע"פ המעמ מהצד השמאלי. 

חייב לומר שזה חוסר דיוק בפרטים שלא נותן תחושה טובה לאחר הקניה. 

בצד ימין גם כתוב המחיר ללא מע"מ של 153K. תהיה רגוע, טסלה זה לא היבואן הממוצע שמחפש איך לדפוק אותך. כשהזמנתי את המודל 3 שלי הסכם הקניה היה הרבה יותר מבלבל כי הוא גם כלל טרייד אין. חשבון הטרייד אין והמיסים מופיע על דף נפרד. שילמתי בדיוק מה שהיה כתוב בהסכם, אפילו לא סנט יותר. לרכב שהחזרתי (שברולט וולט) נתנו הצעת מחיר על סמך תמונות בלבד וכשהגעתי למסור אותו ביקשו ממני להחנות ולהשאיר את המפתחות בפנים. אף אחד לא בדק את הרכב.

Screenshot 2021-02-02 at 17.15.50.png

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, PriceDevil כתב:

אני נוטה להמר שמכירה לציי רכב לא תתמקם גבוה בסדר העדיפויות של טסלה ישראל.

הם לא יתנו הנחות לציי רכב, ואם המחירים ישארו כמו שהם כרגע הם יוכלו למכור את כל הכמות ללקוחות פרטיים במחיר מלא.

להכין כבר את הכובע השני?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה בצעתי הזמנה גם כן.  כולל וו גרירה (חשבתי שלא תזיק לי אופציה לשים מתקן אופנים ).

התקבל מייל עם אישור.

אגב, ניתן לשנות צבע / גימור פנים.

מה אומרים על סלון בצבע לבן  במקום שחור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...