Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

סוף, סוף רכב שמתאים גם לסופרי האפונים וגם לחובבי הרכב.
מחיר פצצה!
לכל הרוכשים, תתחדשו

• רעיון טוב! 6
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

להכין כבר את הכובע השני?

הוכחתי שכשאני טועה אני לא מנסה להתחבא מאחורי העץ...

ההימור שלי שטסלה לא תהיה בשלב זה שחקן משמעותי בשוק הליסינג נובע מהסיבות הבאות:

1)  תשתית טעינה לא מספקת - מנהל שרוכש רכב רוצה להיות לא מוגבל ביכולתו להשתמש ברכב לכל מרחק שהוא.

2) ירידת הערך היא נעלם גדול (גם אם יש ציפיות לכך שהיא לא תהיה גבוהה) לכן קשה לי להאמין שתעריפי הליסינג יוכלו להיות נמוכים.

3) המחיר לצרכן נמוך גם ככה ואין מרווח שמאפשר סבסוד תעריפי הליסינג ע"י רכישת בהנחה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ירידת הערך לא תיהיה גבוהה כמו במכוניות אחרות, כי אם המלאי הזמין לישראל לא משמעותי אז הביקוש יהיה גובהה מההיצא ומכיוון שכאן לא צריכים לדאוג ממנוע טורבו בעייתי או גיר DSG ושות' אנשים לא יפחדו לקנות רכבים משומשים אפילו עם ק"מ של ליסינג.

בנוסף- מה דעתכם לגבי פתרונות המימון? לא הבנתי את המחירי הלוואה/הלוואת בלון, אם הבנקים יתנו הלוואות נוחות ל3/5 שנים אז בתשלום החודשי של אחזקת רכב בתחשב בחיסכון בהוצאות/ירידת ערך -הקנייה של טסלה תיהיה מאוד מפתה לעומת מכוניות בנזין/הברידיות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את ה3 הבסיסי עם תוספת של צמיגי 19" אתמול (כשזה עוד אמר אספקה במרץ).

ניסיתי להבין אם המחיר שהופיע אכן סופי או לפני מס מפתיע כלשהו ואני לא מצליח להבין... גם לא מאתר בשום מקום צפי אספקה להזמנה.

צלצלתי למספר שיש בהזמנה אבל יש הודעה באנגלית שהם לא יכולים לענות כרגע.

משהו במספרים לא מתחבר כי בחישוב גס הגעתי לכ25 אש"ח מס רכישה (אחרי ההטבות מס השונות של רכב חשמלי). מה אני מפספס?

מישהו הזמין ואשכרה דיבר עם גורם בטסלה שאישר שהסכום (במקרה שלי כ185 אש"ח) כולל הכל וללא תוספות מס מפתיעות? (בכל זאת פה ארץ הקודש... מקדשים את המסים).

מישהו הצליח ליצור איתם קשר לוודא טווח הספקה משוער?

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין אם יש לזה אפשרות להאריך אחריות לסוללה, כמו אצל טויוטה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, giliav כתב:

הזמנתי את ה3 הבסיסי עם תוספת של צמיגי 19" אתמול (כשזה עוד אמר אספקה במרץ).

ניסיתי להבין אם המחיר שהופיע אכן סופי או לפני מס מפתיע כלשהו ואני לא מצליח להבין... גם לא מאתר בשום מקום צפי אספקה להזמנה.

צלצלתי למספר שיש בהזמנה אבל יש הודעה באנגלית שהם לא יכולים לענות כרגע.

משהו במספרים לא מתחבר כי בחישוב גס הגעתי לכ25 אש"ח מס רכישה (אחרי ההטבות מס השונות של רכב חשמלי). מה אני מפספס?

מישהו הזמין ואשכרה דיבר עם גורם בטסלה שאישר שהסכום (במקרה שלי כ185 אש"ח) כולל הכל וללא תוספות מס מפתיעות? (בכל זאת פה ארץ הקודש... מקדשים את המסים).

מישהו הצליח ליצור איתם קשר לוודא טווח הספקה משוער?

לפי מודעה לעיתונות - מחירים סופיים

מוזמנים להצטרף לקבוצת בעלי טסלה בווצאפ . לינק https://chat.whatsapp.com/K7T2jc27lCF8gQ1TcKya6k

רק מי שביצע הזמנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפייסבוק של בעלי רכב חשמלי, כל המשלוח למרץ כבר מכור.

האספקה הבאה תהיה ביוני.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, itsik170 כתב:

לפי הפייסבוק של בעלי רכב חשמלי, כל המשלוח למרץ כבר מכור.

האספקה הבאה תהיה ביוני.

כן, של מודל 3

עריכה אחרונה על ידי feel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך ניראה הבוקר של סוכני המכירות של היבואנים אתמול שפיתאום קיבלו המון הודעות ביטול כי העדיפו להזמין טסלה חדשה 😅.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה, מדובר אכן במהפכה שנותנת לצרכן המקומי תמורה פנטסטית. 

בתור ישראלי טיפוסי חשדן אני מחפש איפה ה- CATCH. 

אולי פשוט אין וזו אכן חבילה נהדרת. 

אבל בכל זאת  - 

אנסה להביט מעט קדימה  -  בהיבט האחריות. 

אם אני מבין נכונה - אילו נתוני האחריות:

ציטוט

בעלי המכוניות יקבלו אחריות זמן ארוכה יחסית למקובל בשוק אך קצרה בקילומטראז' - ארבע שנים או 80 אלף ק"מ. האחריות על הסוללה תעמוד על 8 שנים או 192 אלף ק"מ.

וכאן צצות  החששות הבאות:

- מה קורה אם לאחר 81,000 ק"מ - שזו נסועה שהרבה מגיעים אליה לאחר שנתיים- שלוש תקלה משמעותית והמנוע החשמלי כשל, לא עלינו. כמה עולה ללקוח על חשבונו להחליף מנוע חשמלי?

נתון שאינו ידוע. ואם זה - 50,000 ש"ח ? 

- אם הסוללה כשלה מחוץ לתחום האחריות  - כמה עולה חדשה? כלל לא הוזכר אופציה להארכת אחריות בתשלום לסוללה או לשאר המכלולים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח מאוד על מה שקורה עם טסלה, אולי זה יכניס את היבואנים/ יצרנים האחרים לפרופורציות.

קניתי באוגוסט C5 דיזל, אם הקניה הייתה היום הייתי ללא ספק מזמין טסלה מודל 3 במקום.

כאחד שנוסע הרבה - שווה לי להוסיף עוד 40 אלף שקל ולחסוך את זה בדלק ולקבל רכב פרימיום

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, hwgeek כתב:

לדעתי ירידת הערך לא תיהיה גבוהה כמו במכוניות אחרות, כי אם המלאי הזמין לישראל לא משמעותי אז הביקוש יהיה גובהה מההיצא ומכיוון שכאן לא צריכים לדאוג ממנוע טורבו בעייתי או גיר DSG ושות' אנשים לא יפחדו לקנות רכבים משומשים אפילו עם ק"מ של ליסינג.

הדבר הכי מטריד פה יכול להיות הסוללה, פלוס פוטנציאל לשלל תקלות חשמל ברכב עתיר טכנולוגיה. וזה שלא תוכל לתקן את הרכב במוסך כללי, בין אם בגלל ההגבלות של טסלה לבין אם למוסכים פשוט לא יהיה את הידע לטפל ברכב חשמלי בעתיד הקרוב.

עצם העובדה שאנשים עדיין חוששים לקנות היברידי למרות מוניטין האמינות של טויוטה, וזה שהטכנולוגיה כבר קיימת יותר מ20 שנה בשוק.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...