Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, hwgeek כתב:

אני יכול לחשוב על רעיון: "בואו נטיל מס' נוסף על רכבים בעלי הספק גבוהה, בשביל מה צריך לתת הנחה על רכב עם 400 כ"ס שנוסע ממש מהר ומסוכן לציבור הרחב?"

ככה יהפכו את כל הטסלות להרבה יותר יקרות מהחשמליות הזולות של היבואנים וישאירו את הטסלה לעשירים בלבד עם מס' מסירות מועט.

עצוב אם באמת ימצאו דרך לא דרך להקשות על החדירה של טסלה לישראל.

זו בדיוק הסיבה שטסלה שומרת על עמימות ההספקים פרט לדגמי הקצה. אין להם גם בעיה להגביל את ההספק ל-150 כ"ס ואז למכור שדרוג תוכנה ב-100 ש"ח שמחזיר את ההספק למקובל בחו"ל. למעשה בקנדה היה משהו דומה כך שהם יצרו גרסה מיוחדת רק עבור קנדה עם המון הגבלות רק כדי לקבל הטבת מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכל החברים שהזמינו- תתחדשו וסעו בדרכים טובות :-).

נישמח אם תשתפו את חווית המסירה בארץ לעומת חו"ל/יבואנים אחרים :-).

• רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, שי כתב:

אני לא יודע אם הסיבה היא שעיתונות הרכב טרם עיכלה את המחירים (הרי אתמול רוב היום הם בכלל חשבו שמדובר במחירים ללא מס) או שסתם לא נעים להם מהחברים אצל יבואני הרכב הקיימים

אין ספק שכיף לקרוא דרים כאלה, במיוחד כאן אצלנו...

לפני 11 דקות, hwgeek כתב:

אני יכול לחשוב על רעיון: "בואו נטיל מס' נוסף על רכבים בעלי הספק גבוהה, בשביל מה צריך לתת הנחה על רכב עם 400 כ"ס שנוסע ממש מהר ומסוכן לציבור הרחב?"

אפשר בבקשה לא לתת להם רעיונות ממש טובים?!

• רעיון טוב! 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, hwgeek כתב:

כבר עכשיו אני מרגיש עצוב בשביל כל הצעירים עם הלאונים וטורבוים אחרים מנסים להזמין טסלות ל"פתיחות" ,לחשוב על המבט שלהם שיראו טסלה מאיצה חח.

אם יש כזה לידי ברמזור אני בד"כ נותן לו את אורך הצומת בתור פור. מאיץ לאט בצומת ורק אחרי הצומת לוחץ קצת על דושת התאוצה. זה שומר על הצמיגים, יותר בטוח והרבה יותר מהנה. הכוח האמיתי של מכוניות חשמליות הוא בהאצות ביניים בגלל התגובה המיידית של מנועים חשמליים והעדר הילוכים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, eladts כתב:

זו בדיוק הסיבה שטסלה שומרת על עמימות ההספקים פרט לדגמי הקצה. אין להם גם בעיה להגביל את ההספק ל-150 כ"ס ואז למכור שדרוג תוכנה ב-100 ש"ח שמחזיר את ההספק למקובל בחו"ל. למעשה בקנדה היה משהו דומה כך שהם יצרו גרסה מיוחדת רק עבור קנדה עם המון הגבלות רק כדי לקבל הטבת מס.

אני כבר רואה הודעות בפורום שיפורים על "תוכנה לטסלה" 🤣

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, eladts כתב:

זו לגמרי תפיסה של חברת הייטק.

הגבלות תוכנתיות כדי להתאים לשווקים / מתחרים וכו', שניתן בקלות להסיר במידת הצורך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2019 היו שריפות יער גיהנומיות במיוחד בקליפורניה. טסלה רצתה לעזור לבעלי טסלה, אז היא ביטלה נעילת תוכנה לטעינת הבטריות שלה, ובכך הגדילה טווח לנמלטים מאיזורי הסכנה..

https://teslamotorsclub.com/blog/2019/10/28/tesla-unlocks-range-for-owners-in-path-of-wildfires/

• אהבתי 1
  • מעניין 2
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, itsik170 כתב:

דרוש חשמלאי תותח להתקנת לדים בטסלה. 

• מצחיק 2
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, itsik170 כתב:

יש כבר כאלו אבל זה מבטל את היכולת לקבל עדכונים מטסלה ויותר חשוב מזה, את אחריות היצרן.

https://www.engadget.com/tesla-fights-performance-hacks-212500628.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, 4Real כתב:

יש אפשרות להתקין הגברה עם סאב בטסלה?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

בLR ופרפומנס יש כבר.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שי כתב:

אני גם חושב שההזדמנות הזו די מוגבלת בזמן, מהר מאוד יבואני הרכב יפעילו את מלוא כוחם כדי לטרפד את המתחרה החדשה וכאן ממש לא יסייע לטסלה שהיא פועלת מחו"ל בלי זרועות תמנון של יבואן מקומי שקשור בקשרים עבותים לרגולטורים. לא אתפלא אם בקרוב נתחיל לראות "בעיות תקינה" צצות חדשות לבקרים ומעכבות את היבוא וגם הטלת מס גבוה על רכבים חשמליים תקודם מהר מאוד, על מנת שהעם יוכל לחזור לקנות טוסונים ואוקטביות.

אני לא יודע אם יש ליבואנים בארץ די כוח כדי למנוע את זה, 

אני חושב שהיבואנים נשארו

עם המכנסיים למטה ובכלל לא מוכנים כאשר ראו מה המחיר של מודל 3,

כשהרכב תומחר בכתבות במחיר של 290K הם היו רגועים. 

אף על פי שכבר שנה + ידוע שהם הולכים להיכנס לשוק. 

המודל 3 גמר על הרבה קטגריות של יבואנים, וזה עוד לפני שהמודל Y הגיע לארץ.

אני לא יודע אם היבואנים בארץ יכולים לעשות משהו מול חברת ענק כמו טסלה,

שהערך שלה הוא גדול בהרבה מכמה יצרני רכבים גם יחד. 

אל תשכח שגם טסלה יכולה להפעיל לוביסטים ואנשי כח בממשל האמריקאי,

כמו שעשו חברות הגז האמרקאיות או כמו שהמדינה אימצה את התקינה האמריקאית (בתקופת טראמפ)

כל מקל בגלגלים שיכניסו היבואנים בארץ יכול לייצר

אפקט הפוך ולגרום לעוד הייפ ופירסום לטסלה. 

אפשר לתקוף עם ייבוא מקביל , אבל לא יודע כמה זה ישתלם לייבואנים בארץ, לאור המחירים הנ"ל

בקיצור זה יום הכיפורים של יבואני הרכב בישראל. 

אולי זה יגרום להם להוזיל מחירים ולתת שירות טוב יותר ללקוחות שלהם בארץ.

עריכה אחרונה על ידי shimta
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים טסלה מודל 3 תספק את כל מה שצריך למרבית חובבי הביצועים בקו ישר. עבורי, זה לוויתן כבד חסר שמחת חיים בניהוג והתנהגות וגם איכות תא הנוסעים שרחוקה מלהרשים, ממשק המשתמש העלוב דרך מסך מגע בלבד, זה פשוט לא כוס התה שלי. אני אוהב מאוד לנהוג, כל הזמן, ורכבים כמו טסלה משעממים אותי. אבל אני גם מודע לכך שאני מיעוט קטן מאוד, זו הסיבה שהוצאתי לאחרונה סכום דומה לזה של מודל 3 פרפורמנס על 718 בוקסטר S, משומשת כמובן. 

אני בהחלט מאחל לטסלה הצלחה מרובה בישראל, הצלחה שתנער קצת את שוק הרכב הישראלי, גם אם ברור לכולם שברגע שתהיה מסה משמעותית של רכבים חשמליים המיסוי יקפוץ לשמיים ואז נישאר עם עוד רכב לעשירים בלבד. זה לא רע עבור הרוכשים המוקדמים שיזכו לעליית ערך הרכב, כפי שקרה לדוגמה עם אאודי e-tron 55 שהמחיר שלה קפץ פתאום בכ-100,000 שקל. 

נדמה לי שטסלה עשתה שימוש מלא בערך הדולר הנוכחי לעומת השקל, דבר שיבואנים אחרים לא עושים, למרות שצריך להודות שחלק מכך באשמת הצרכן שלא אוהב לראות את ערך הרכב שלו יורד פתאום. תשאלו כל רוכש של קורולה, הוא מעדיף שיהרגו את הילדים שלו ורק שהיבואן לא ישנה את התמחור כלפי מטה, אלא רק כלפי מעלה. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...