Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי משווה BMW 3 לטסלה S. ואכן כלכליסט גם עשו זאת.

BMW משמעותית יותר זולה מה-S

קשה לי להשוות מול טסלה 3.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד. כל מי שגדל כאן בשנים האחרונות וראה כמה השוק מעוות (לא יזיק לגור קצת בחו"ל בשביל לחזק) מבין שזאת רעידת אדמה.

חבר שלי עם טסלה S אמר לי ספק בצחוק ספק ברצינות - אני לא מבין איך אתם יכולים לנסוע עם מנוע בעירה פנימית.. אז זה נשמע מוזר עם הזמן זה הופך להיות האמת.

עריכה אחרונה על ידי baer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוואלה פורסם שתוך שעות אזל המלאי של מודל 3 !! תוך שעות !

"כבר נגמר? אזל מלאי טסלה מודל 3 שעות מתחילת השיווק, אזלה ההקצאה הראשונה של מכוניות טסלה מודל 3 לשוק הישראלי. הלקוחות הזריזים יקבלו את המכוניות במרץ, השאר יחכו ליוני !!"

זה פשוט מטורף מה שהולך עם המחיר הסופר מפתיע של טסלה בארץ , אין אחד שהאמין שיהיה אפשר לרכוש רכב עם נתונים כאלה בכזה מחיר , אחי ביטל הזמנה של יונדאי קונה שעולה 40K פחות ולא צריך את הגודל של הטסלה , פשוט לקח הלוואה על 40K ועשה הזמנה , אמר לי צריך לא צריך רכב כזה במחיר כזה אסור לפספס , מ ט ו רף מה שהולך בארץ עם הרכב הזה והאמת ? לחלוטין מוצדק , אני מניח שכל היבואנים הגזלנים יושבים כל היום בישיבות וחושבים איזה לובי להפעיל בשביל למנוע את המחיר הזה , הם הרי לא יהיו מוכנים לוותר על הרווחים הלא הגיוניים שלהם , טסלה שאפו ! שיחקתם אותה ואני מניח שאתמול השתנה לחלוטין לחלוטין שוק הרכב בישראל ומי מהיבואנים שלא ישכיל להבין את זה אז כשהוא כן יבין כבר יהיה מאוחר , המהפכה החלה !

עריכה אחרונה על ידי dkn1
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, aka77 כתב:

הייתי משווה BMW 3 לטסלה S.

למה?

למה מודל S מול סדרה 3 ולא מול סדרה 5?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעוד כמה שנים גם יצואניות הנפט יתחילו להיפגע באופן משמעותי.

אם הן יורידו את מחיר הדלק בצורה דרסטית זה יהרוג את הרכב החשמלי...

לא חושב שמישהו יקנה רכב חשמלי כשמחיר ליטר בנזין יעלה בסביבות 2 ש"ח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על מודל 3.

לא הייתי משווה BMW 3 למודל 3, אבל בדיוק מהסיבה ההפוכה. 

בהשוואה למודל 3, סדרה 3 מרגישה כמו רכב מהמאה שעברה. 

אז נכון שאיכות החומרים במודל 3 לא כל כך אחידה, ויש כמה בחירות עיצוב תמוהות, אבל נהיגה במודל 3 היום בהשוואה לרכב כמו סדרה 3 מרגיש כמו להשתמש באייפון ב-2007 בהשוואה לכל טלפון אחר שהיה אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@David32 @motizkn

תקנו אותי אם אני טועה אבל בחו"ל משווים את שניהם בגלל המחירים הדומים. בארץ המחירים לא דומים.

הנדסת האנוש, האיכות של BMW ליגה אחרת.

אני מסכים שמול נהיגה ומנוע זה משהו אחר (לא נהגתי על טסלה אז לא יודע מבחינת התנהגות בכביש)

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, aka77 כתב:

הייתי משווה BMW 3 לטסלה S. ואכן כלכליסט גם עשו זאת.

BMW משמעותית יותר זולה מה-S

קשה לי להשוות מול טסלה 3.

איזה בסיס הגיוני יש להשוואה הזו? מבחינת הגודל BMW סדרה 3 וטסלה מודל 3 כמעט זהות. המודל S היא מכונית גדולה בהרבה.

לפני 16 דקות, דניאל1983 כתב:

בארה"ב זה פחות או יותר מחיר הבנזין ואנשים בכל זאת קונים מכוניות חשמליות. לא הייתי חוזר לרכב בנזין גם אם היו מחלקים בנזין בחינם.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, דניאל1983 כתב:

בישראל בטח לא יקרה.

יש לך מס קבוע  (בלו) של 3 שקל על כל ליטר בנזין.

רכבים נוכחיים :Geely 350 Pro   , Tesla Model 3 SR

רכבי עבר:Alfa romeo Guilia 1.3 TI 1970,Lancia Beta 1.6 1982

Lancia Beta coupe 2.0 1984,Lancia Thema Turbo 2.0 16v 1994

Citroen Xsara picaso 2.0 2009,Fiat Punto 1.4 auto 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Cadillac58 כתב:

טוב, חזרה לי סוף סוף הנשימה...

בעיני מה שקרה אתמול עם פרסום מחירון שנמוך ב-115,000 ש"ח, 40% (מודל 3 בסיסית), ממה שפורסם בעיתונות רק לפני 10 ימים, הוא לא פחות מרעידת אדמה של פעם בדור. זו גם רעידת אדמה שיכולה להתרחש רק בישראל, בה שוק הרכב כל כך מעוות בגלל מיסוי מטורף ובעיקר בגלל קרטל של יבואנים חמדניים יחד עם סבסוד צולב של הפרטיים את הלקוחות המוסדיים.

טסלה עמדה בפני האפשרות ליישר קו עם מחירי המתחרות בארץ, להרוויח המון ולהיות חשופה לייבוא אישי מוגבר, או לשבור את כל הכלים: את היבואנים המתחרים ואת ענף הייבוא האישי. אכולי אכזבות מעטים מבינינו האמינו שטסלה תבחר באפשרות השנייה. רכב פרמיום חדש על הכביש בארץ במחיר של הממוצע האירופי? עד כדי כך זה לא היה סביר שיש מי שמחפש פה את ה-catch.

לפני שנה עשיתי יבוא אישי של חשמלית טהורה מגרמניה (i3, מת עליה) וחשבתי שאנצל את הניסיון ואחזור על זה גם ברכב הבא. לא, זהו, זה נגמר. וכבר כמעט לא משנה איזה רכב היה על הכוונת לפני אתמול, טסלה טרפה את כל הקלפים כי בעיני לפחות היא שינתה את ערך הכסף. כלומר, ודאי לא לכל אחד עם תקציב של 150+ מתאימה סדאן חשמלית. אבל מה שאנחנו יודעים היום, שלא ידענו אתמול, זה ש-200,000 שקל, 60,000$, הם חתיכת סכום עצום להוציא על רכב של מעמד הביניים! אני מתקשה מאוד לראות איך המחירונים המתחרים לא יקרסו עד ינואר 2022. מי יקנה A3 בסיסית עם 150 כ"ס בלי מצלמה ובקרת שיוט אדפטיבית ב-200,000 שקל? או 330e מאובזרת ב-375,000 שקל? או אפילו יונדאי סונטה היברידית (יפהפיה) ב-182,000 שקל? שלא לדבר על כל החשמליות מכל הדגמים שעולות מ-150 ומעלה, כמו 208e ב-156,000. גם מי שכיוון לפנאי-שטח בצד הגבוה, כמו RAV4 או 3008 פרמיום או קודיאק, יעצור ובצדק יחשב מסלול מחדש. נוצר פה בנצ'מארק חדש, וגם אם ייקחו כמה חודשים או שנה עד שהאסימון ייפול גם אצל אלה שלא קראו 40 עמודים בשרשור הזה בפורום, אין כבר דרך חזרה.

כתוצאה אני כנראה אפסיד מירידת ערך החשמלית שלי, אבל פייר - ממש מתרגש מהמהפיכה וכוסס ציפורניים עד הגעת מודל Y, שיחליף את המשפחתית שלנו (X3) לעולם נטול דלק.

ומילה לאלו שחוששים מהמעבר לחשמלי: אם יש לכם אפשרות להתקין עמדת טעינה פרטית, עדיף תלת-פאזית (סביב 5,000 ש', תלוי במורכבות ההתקנה), אין לכם עוד התלבטויות. חרדת הטווח עוברת מהר ולא צריך שום סופרצ'ארג'ר. המערכות מאוד אמינות, האחריות ארוכה והתחזוקה אפסית, הכל בראש. מצד שני אם כולם יקנו החגיגה ע"ח המדינה תיגמר מוקדם מדי.

אני מסכים לגמרי. אני לא יודע אם הסיבה היא שעיתונות הרכב טרם עיכלה את המחירים (הרי אתמול רוב היום הם בכלל חשבו שמדובר במחירים ללא מס) או שסתם לא נעים להם מהחברים אצל יבואני הרכב הקיימים, אבל ביצוע הזמנה למודל 3 צריך להיות מאוד גבוה ברשימה אצל כל מי שחשב לקנות בשנה הקרובה אוטו בטווח המחירים שבין 130 ועד 250 אלף ויכולת שטח לא מעניינת אותו.

אני גם חושב שההזדמנות הזו די מוגבלת בזמן, מהר מאוד יבואני הרכב יפעילו את מלוא כוחם כדי לטרפד את המתחרה החדשה וכאן ממש לא יסייע לטסלה שהיא פועלת מחו"ל בלי זרועות תמנון של יבואן מקומי שקשור בקשרים עבותים לרגולטורים. לא אתפלא אם בקרוב נתחיל לראות "בעיות תקינה" צצות חדשות לבקרים ומעכבות את היבוא וגם הטלת מס גבוה על רכבים חשמליים תקודם מהר מאוד, על מנת שהעם יוכל לחזור לקנות טוסונים ואוקטביות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, dkn1 כתב:

אני מניח שכל היבואנים הגזלנים יושבים כל היום בישיבות וחושבים איזה לובי להפעיל בשביל למנוע את המחיר הזה , הם הרי לא יהיו מוכנים לוותר על הרווחים הלא הגיוניים שלהם

אני יכול לחשוב על רעיון: "בואו נטיל מס' נוסף על רכבים בעלי הספק גבוהה, בשביל מה צריך לתת הנחה על רכב עם 400 כ"ס שנוסע ממש מהר ומסוכן לציבור הרחב?"

ככה יהפכו את כל הטסלות להרבה יותר יקרות מהחשמליות הזולות של היבואנים וישאירו את הטסלה לעשירים בלבד עם מס' מסירות מועט.

עצוב אם באמת ימצאו דרך לא דרך להקשות על החדירה של טסלה לישראל.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עכשיו אני מרגיש עצוב בשביל כל הצעירים עם הלאונים וטורבוים אחרים מנסים להזמין טסלות ל"פתיחות" ,לחשוב על המבט שלהם שיראו טסלה מאיצה חח.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • מעניין 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...