Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - אאודי RS6

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן. ברכב הזה אאודי נכנסו לז'אנר של סליפרים והצליחו בגדול. אני זוכר את הRS6 הראשונה ואיך אנשים לא ידעו לאכול אותה. היום הן משתתפות במפגשי סופרקארס חופשי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד היה לי פטיש לסטיישנים מוטרפים.

כתיבה משובחה!

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGTR היא שולחן עבודה של רתח מתכות שוודי עילג...איזור תעשייה חובט ומרעיש.

RS6 היא חלום ליום יום (הGTR יותר מחלום בשבילי) ואחלה כתבה.

לא נהגתי על יותר מידי רכבים אבל נכול להיות אין ספק שה GTR היתה הקשיחה ביותר מביניהם. אומרים שבדגם של השנה שיפרו את זה משמעותית. ברור לי שה RS6 יותר פרקטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה זה המחיר הזה?

אאודי SQ7 עם 91 קג"מ מאובזרת ובטיחותית ללא השוואה, שימושית לא פחות, עולה מעל 200K פחות לא מספיקה?

אהה הבנתי הSQ 7 עושה רק 4.8 ל100 והRS6 עושה את זה ב3.9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו,

איך קבעת שה-Q7 בטוחה יותר?

מרכז כובד גבוה בעיקול מהיר מאוד משחק תפקיד משמעותי כשזה מגיע לאחיזה וכפועל יוצא לבטיחות.

יופי של כתיבה על הרכב הכי מעניין שיש לאודי להציע.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה יפה

יצא לי לראות את ה-RS6 הזו לפני כחודש בחניה בעבודה (כנראה שאחד הבכירים הזמין נסיעת מבחן)

רכב חלום, נוכחות מטורפת.

לו הייתי רוטשילד!

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD | SEAT Leon 2011 - R.I.P | Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו,

איך קבעת שה-Q7 בטוחה יותר?

מרכז כובד גבוה בעיקול מהיר מאוד משחק תפקיד משמעותי כשזה מגיע לאחיזה וכפועל יוצא לבטיחות.

יופי של כתיבה על הרכב הכי מעניין שיש לאודי להציע.

בטיחותי, התכוונתי לאבזור בטיחותי בגלל שהSQ7 פשוט חדש ועדכני, הRS6 רכב שכבר לא מעט שנים קיים אך מחירו כל כך גבוה, אך יש לו מנוע וחוויה נהיגה יוצאת דופן, עדיין מהמר שזה יהיה רכב לקטלוג ופחות יימכר בפועל, לא רואה את המנכ"ל הפונטציאלי נוהג בסטיישן מעל מיליון שקל אלא בS7 למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה זה המחיר הזה?

אאודי SQ7 עם 91 קג"מ מאובזרת ובטיחותית ללא השוואה, שימושית לא פחות, עולה מעל 200K פחות לא מספיקה?

אהה הבנתי הSQ 7 עושה רק 4.8 ל100 והRS6 עושה את זה ב3.9

יש בפורום בחתימה של מישהו שכל 0.1 שניות פחות זה עוד 1 ס"מ בקטן.

בטיחותי, התכוונתי לאבזור בטיחותי בגלל שהSQ7 פשוט חדש ועדכני, הRS6 רכב שכבר לא מעט שנים קיים אך מחירו כל כך גבוה, אך יש לו מנוע וחוויה נהיגה יוצאת דופן, עדיין מהמר שזה יהיה רכב לקטלוג ופחות יימכר בפועל, לא רואה את המנכ"ל הפונטציאלי נוהג בסטיישן מעל מיליון שקל אלא בS7 למשל.

11 מכרו מהדגם "שלך " 2 מהדגם של המבחן בחודשים 1-4 2017

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות. ה-S, כל S, זה גרסה חזקה וקצת יותר מתנהגת של ה-A/Q - תחשוב עליהן כמו (אם מסתכלים על ה-Q7/A6) ב.מ.וו X5 M50D או 550, כאשר ה-RSים הם גרסאות הרבה יותר ספורטיביות, רועשת, מוחצנת. כמו למשל X5M ו-M5. את המחיר של ה-SQ7 צריך להשוות לזה של ה-S8 (כי זאת המקבילה הסדאנית שלה) או S6, אבל בשום אופן לא מול ה-RS6.

מאותה סיבה גם ה-S7 היא לא השוואה טובה, אם כבר, RS7. והיא עולה עוד יותר. אז אם בפחות כסף אתה מקבל לוק ייחודי ובגאז' יותר גדול, למה לא?

מעבר לזה גם את ה-A6 אפשר לקבל עם כל גאדג'ט בטיחותי אפשרי. זה לא משהו שהיה מדאיג אותי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקתי גם לנהוג עליה כשעתיים, עם פבל במושב הנווט.

זה היה ערב קריר, יצאתי עם טי-שירט ובשניה שיצאתי מהבית חשבתי לעצמי "קר, חבל שלא לקחתי משהו ארוך". אחרי שעתיים של נהיגה ברכב הזה, עם חלונות פתוחים ורוח קרה שפוגעת בי במהירות תלת סיפרתית, חזרתי מזיע ורוטט מאדרנלין.

ה-RS6 שונה מאוד מהטעם שלי שלרוב יעדיף הפחתה במשקל על העלאה במספר הסוסים, ידית הילוכים ידנית על תיבה מהירה, הגה הידראולי על הגה חשמלי. אמרתי לעצמי, עוד אחת מהוואגיות חסרות הנשמה האלו שרק דוחפים להן עוד ועוד סוסים. אז אמרתי.

נכון שאם היו לי מליון שקלים הם כנראה היו הולכים על איזו 911 במקום, אבל הרכב הזה למרות משקלו המטורף וחוסר התקשורת והמעורבות הנהיגה, עדיין הצליח להוציא ממני קולות מוזרים שגם בסקס היו נחשבים גסים מידי. האמת זה היה דיי מביך, אבל פבל הרגיע אותי שזה קרה לכל מי שנהג בה.

מאוד קשה לחיות עם רכב כזה במציאות היומיומית. אמנם בשעתיים שנהגתי עליה הצלחתי להימנע משלילה ומעצר, אבל זה באמת היה עניין של מזל וככל שאנהג בה יותר כל הסבירות למפגש עם החוק יעלה. אם הייתי חי איתה באופן קבוע אני ממש לא בטוח שהייתי מצליח לשמור על רשיון הנהיגה, ואני לא אומר את זה כדי להישמע משעשע, זה פשוט בלתי אפשרי לנהוג בה במגבלות החוק.

היה מאוד מעניין אותי לבחון רכב כזה לתקופה ארוכה יותר כדי להבין איך מתמודדים עם כמויות הכוח האלו אל מול מגבלות החוק.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בפורום בחתימה של מישהו שכל 0.1 שניות פחות זה עוד 1 ס"מ בקטן.

הייתה פעם אצל יבגני פ.

וזה לא מה שכתוב שם :)

מישהו כתב "למה חשוב שרכב מהיר יותר בכמה שניות?" אז הסברתי שבמירוצים שנייה 1 זה כמו ס"מ 1 בקטן, כלומר הבדל משמעותי למרות שלא נשמע כך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...