Jump to content

57mmStroke

 • הודעות

  1,646
 • כאן מאז:

1 עוקב

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של 57mmStroke

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

1

מוניטין

 1. מד החום של המנוע מחובר אל המנוע (באזור הטרמוסטט) ולא אל מכסה המנוע. לשים ידיים על מכסה המנוע כשהמנוע מתחמם לא יעזור לך להבין את הסיבה להתחממות
 2. 57mmStroke

  אהבתכם הראשונה

  שרשור נחמד. מי שמכיר אותי מהכתיבה כאן כבר יודע על מה אכתוב. הג׳וליה שלי. נקנתה על ידי כשהייתי בן 17 בשנת 92 קצת אחרי הבגרות האחרונה בתנך. בבעלותי עד היום. בשנת 2008 הצטרפה אליי בבריטניה. קיבלה רישוי בריטי. עם הגה שמאלי אנחנו נהנים מאוד ביחד. בשנת 2012 נסעתי איתה ללה מאנס קלאסיק בעיר לה-מאנס בצרפת. תמונות נוספות שלה (ושל בית המלאכה שלי לשחזור מכוניות קלאסיות) אפשר למצוא באינסטא [email protected] אהבות נוספות מתוך מכוניות שעליהן התמזל מזלי לנהוג- פיאט דינו קופה, לנצ׳יה דלתא אינטגראלה, 911 מלפני שנת 73, 356 פרהa, a ואפילו b, לנציה פולביה.
 3. 57mmStroke

  טסלה מודל 3 חוות דעת

  בקרוב גם ישראלים יוכלו לא רק לקרוא ולכתוב על טסלה אלא גם לנהוג ולהיות בעלים של אחת. אני מסיק זאת בגלל שבכל מדינה מערבית דמוקרטית עם כלכלת שוק חופשי יש טסלה והאזרחים יכולים לקנות ולנסוע. וישראל היא בדיוק מדינה כזו.
 4. 57mmStroke

  טסלה מודל 3 חוות דעת

  לפני כארבע שנים ראיתי בפארק ליד מקום מגוריי בבריטניה טסלה s עם הגה שמאלי ורישוי גרמני. הבעלים ומשפחתו הצעירה היו בטיול ושמחו לענות על שאלותיי השונות. תודה רבה על העדכונים מהשימוש בטסלה שלך. זה כמו מישהו מהעתיד שמספר לכולנו איך העתיד נראה. כמו בכל סיפור מדע בידיוני כולם אוהבים לחפש את החורים, הרי אין סיכוי שמישהו חשב על כל הפינות וסגר אותם. ״לי מפריע שאותה החברה שמוכרת את המכוניות גם מספקת את עמדות הטעינה״ כתב אחד המשתמשים וקיבל הסבר מנומק באשר למצב זה. שאלות ל פרקטיות של טעינה, של שימוש וכו- מקבלות מענה מהיר. מעניין שלאף אחד לא מפריע הבלעדיות המוחלטת של כל יבואן על המותגים שרק הוא מביא לשוק החופשי ( עלק) של מדינת ישראל. היעדרה של טסלה מהשוק בישראל- הוא תעודת עניות לשוק ולמקבלי ההחלטות, תעודת עניות ליכולתם המוגבלת להתמודד עם חדשנות וקידמה. ארץ ההיטק וטסלה בה- אין. אסור.
 5. העיקר הוא אומר אלוקים עם ״ק״ בידיוק היה יום כיפור והוא ביקש סליחה - והנה הספסל בבית הכנסת עדיין חם והוא עובר על בין אדם לחברו. מאיפה להתחיל חבר? קודם כל אם הייתי חוזר מהעבודה למצב כמו שאתה מתאר, הייתי מוצא מקום לאוטו שלי מוציא אצ האישה והילדים מהבית ועושה את מה שצריך רוב מוחץ במדינה לעשות בבחירות הקרובות- להצביע למונית בכיוון נתבג. עכשיו ברצינות. ליבי איתך. אין הרבה מה לעשות כרגע, אבל שווה אולי לחשוב על מה קרה לחברה הישראלית שעברה ארוזיה ככ חמורה ביחס של בני האדם לזולת בחברה, בחמישים השנים האחרונות. עם עליית עקומה גיאומטרית בחמש עשרה שנים האחרונות. עבורי - להבין דברים לפעמים יכול לעזור טיפה פחות לכעוס עליהם. אחרת זה קצת כמו לכעוס על הג׳ירפה שיש לה צוואר ארוך.
 6. קינגאיקרה - ממש לא כתבתי את הדברים בציניות. אני לא ציני כלפי אנשים רציניים. אני גם לא ציני כלפי אנשים שהולכים אל עבר החלומות שלהם. האמת שבאופן כללי אני לא משתמש בציניות או סרקזם. דווקא בגלל שאני יודע שיש בישראל הרבה אנשים עם כסף, ושכסף הוא לא הבעיה כאן, כתבתי את מה שכתבתי. היעדר תרבות מוטורית? חשש מהלא נודע? חשש ממימוש של חלום? אלו אולי הסיבות בחלקן, אני לא באמת יודע, רק חזרתי על העובדה שציינת. חבל שאתה לא בקטע של ישנות, אחרת הייתי יכול לראות אותך בפאדוק של גריד 4 בלה-מאנס קלאסיק מאחורי ההגה של 911 2.0 swb שנת 65 עם 200 כס ומשקל של 850 קג, ומעל האוטו, על הכניסה לפאדוק מספר הרכב, דגם, שם הנהג (השם שלך) ולידו דגל ישראל. הישראלי הראשון שנוהג כ-entry בקלאסיק. סליחה טיפה נסחפתי, שא ברכה ידידי ותמשיך לעשות את מה שאתה עושה. גדי
 7. שמח לראות שאתה מממש חוויות מוטוריות כראוי. שיעשע אותי שכתבת שלא מצאת לבעל הצי אפילו לקוח אחד עדיין. כמו שאני לא מוצא נהג ישראלי שירצה להשתתף בלה-מאנס קלאסיק 2020. כמוך אני מעריך- עדיין לא וויתרתי.
 8. מאחל אירוע מהנה לכל המשתתפים. בנוגע לכללים של קצין המשטרה - באמת שאין לי מילים, לפחות לא מחייבים התקנת מכשירי האזנה על כל מכונית...בינתיים. עדיף אירוע עם כאלו כללים מאשר שלא יהיה אירוע כלל, אבל הפער מצטמצם אני די בטוח. אין בנאמר לעיל להמעיט ולו במעט מהמאמץ הגדול שאני בטוח שהמארגנים משקיעים, וכשזהו שדה הפעיולת, המאמצים ראויים לשבח פי כמה. שוב, שיהיה אירוע מהנה לכולם?
 9. בידיוק. ושניה לחזור לנושא הבלאי של הקלאץ׳ ברוב המקרים של החלפת מכלול קלאץ שנתקלתי בהם בעבודה אינם כתוצאה משחיקת דיסקת החיכוך, אלא מכשל של פלטת הלחץ. לקפיץ הדיאפרגמה יש חיים מןגבלים והחומר מתעייף עם כל לחיצה ושחרור. בגלל זה אין שום משמעות לאמירות של עשיתי חצי מיליון קמ על קלאץ אחד. מפני שאין דין קלאץ שנלחץ מעט פעמים על 100 קמ נסועה לקלאץ שנלחץ כל הזמן בפקק של 10 קמ. מאפיין של פלטת לחץ בסוף דרכה הוא דןןשה ״קשה״ שמצביעה על work hardening של קפיץ הדיאפרגמה
 10. לייב סטרימינג מהמסלול עכשיו. לינק באתר Www. Goodwood.com תהנו
 11. היי דניאל, אני לא מבין את שאלתך. מה הכוונה לאפס את הגלגל? בעבר ראיתי מכונים שונים שמגלגלים את האוטו תוך קדימה ואחורה, האם לזו כוונתך באיפוס? סטיוארט לא מגלגל את האוטו, האוטו סטטי בכל הבדיקה. בכל מקרה ארחיב לבקשתך. מהלך הבדיקה הוא כזה: העלאת האוטו על הליפט ברברס, גלגלים אחוריים על פלטות לחץ מובנות בליפט. הנדברקס. סיבוב הגה מלא מצד אל צד, לראות מהלך חלק עד לנעילה. ספירת סיבובים בין נעילה לנעילה ווידוא מרכז הגה פחות או יותר בחציון. מיקום ההגה במרכז. הרמת הרכב, בדיקת סיבוב הגלגלים הקדמיים ללא עיוות גלגל. בדיקת חופשים. הנחת פלטות לחץ ניידות מתחת לכל גלגל קדמי. מצלמות על הגלגלים האחוריים דגלים על הקדמיים. קריאת המידה על הדגלים- במקיל קריאת ה-toe של הגלגים האחוריים. לזכור שהמצלמות הפוכות!. כיוון toe מאחור עד שהקריאה על הדגלים זהה. הקריאה של ה- toe האחורי סהכ מסוכמת וצריכה להיות בתוך הטווח. קריאת קאמבר מאחור. נעילת הבלמים הקדמיים באמצעות מוט המפעיל לחץ על הדוושה. מצלמות על הגלגים הקדמיים, דגלים על האחוריים. קריאת קאמבר על כל גלגל קדמי. קריאת קאסטר על הגלגלים הקדמיים (הקריאה מאפשרת ווידוא שהמתלה לא קיבל מכה) עכשיו נועלים את ההגה עם מתקן נוסף בול באמצע. קריאת המצלמות על הגלגלים האחוריים במקביל לקריאת ה-toe. הבאת הקריאה על הדגלים לשווה תוך התחשבות ב-toe. חישוב הtoe הכולל הוא שנחשב. וחייב להיות בתווך היצרן. למה החישוב הכולל? בגלל שאם הקריאה על הדגלים זהה, וה-toe מראה קריאה שונה של כל גלגל, זה בגלל setback, שגם אותו אפשר לקרוא והמשמעות שלו הוא מרחק (על ציר אורך הרכב) בין מרכזי הגלגלים. היצרנים מתירים עד 5ממ (!) הפרש בין המרכזים על כל אחד מהצירים. המשמעות היא שגלגל אחר נמצא עד 5 ממ מאחורי גלגל אחר (על אוטו הציר). ריינג אוברפינץ׳ אחד שעשינו הראה 6ממ הפרש וניתן ממש לראות את זה בעיניים בקרבת הגלגל לקצה תחתית קורת המדרכה. בדיקה אחרונה הפעלת משקל גוף על הפגוש הקדמי ללחיצת המרכב למטה מעט כדי לראות את תנועת הקרן על הדגלים האחוריים, רוב המכוניות מייצרות toe out עדין בלחיצה. מוודאים שאכן כך הוא ושהשינו זהה בשני הצדדים בעת הלחיצה. מקווה שמצאת עניין בהרחבתי.
 12. שלום לחברים, אז אחרי שסטיוארט טאמס הגיע אליי ועשה גיאומטריה ל-356 של לקוח התלוויתי אליו להמשך היום שלו כדי להשתפשף וללמוד בידי בידי בידי יוק איך עושים כיוון 4 גלגלים בלי מחשבים ובלי עניינים - שתי מצלמות עם קרני לייזר לשני כיוונים, ומכשיר סופרטראקר לבדיקת קאמבר וקאסטר. כמובן בלי לשכוח פלטות לחץ, ופלס מים קטן. אזהרה מראש- גיאומטריה כמו מטמטיקה אפשר להסביר עד מחר- אבל עד שלא עושים בשטח, ורואים איך הלייזר מגיב לתנועות העדינות ביותר של הכיוון, לא לומדים באמת. נסענו לדילר ענק של מכוניות פרסטיג׳ יד שניייה. חיכתה על הליפט (4 רגליים four poster) ריינג רובר מ-2013 עם 50k (זה אוטו ישן סטיואר אומר לי, לרוב אין להם פה מכוניות בגיל הזה, ועם מיילג׳ כזה...)אחריה עשינו עוד ריינג׳ של אוברפינץ (סטיוארט מראה לי איך הקאמבר שלה מאחורה יותר שלילי וצוחק שאלה המשחקים של אוברפינץ הופכים את האוטו לפחות נעים לנסיעה..) לשתיהן היה כיוון התחלתי רע מאוד. אחריהן c63 עם 9000 מייל, וכל הצמיגים (כבר סטנשני) מחוסלים, כל אחד בצורה אחרת בגלל גיאומטריה שהייתה ככ לא נכונה שאפשר למות.... זה בסהכ די הגיוני, ואם עובדים שיטתי אין שום בעיה לכוון תוך 40 דקות אוטו כמו שצריך. סטיוארט כבר בן -76, זוכר את הנתונים של רוב המכוניות בראש. לראות אותו עובד זה תענוג- אבל יותר כיף לראות את המכונאים אחרי נסיעת מבחן (והם נהגו באוטו לפני הכיוון) יוצאים עם חיוך מהאוטו, כאילו סטיוארט עשה מעשה קסם. סטיוארט מחזיק את הפלס מים כדי לראות לאיזה כיוונים נוטה הרמפה שעליה עומד האוטו ומבצע פיצוי בהתאם, שזה די מדהים ורק עם ניסיון ככ רב אפשר להעריך נכון איזה פיצוי לבצע. סטיוארט מחזיק את כל הכלים בזאפירה עם כסאות אחוריים שוכבים, ונוסע בין הדילרים. הוא מוזמן לשבוע מראש לפחות, באופן קבוע, וכשיוצאים דגמים מיוחדים של jlr באנגליה (לימוזינות או רכבי הלוויות) הוא מייעץ ליצרן על נתוני גיאמטריה מומלצים לכל רכב בעת שלבי הייצור. האמת, מה שהאיש הזה לא יודע על גיאומטריה, אין מה לדעת. צמיגים מחוסלים אחורי ימני קצה פנימי ממש גמור גם הקדמי השמאלי קצה פנימי גמור ברוב המכוניות היקרות יותר יש אפשרות לכיוון toe בציר האחורי ולרוב גם camber. אחרי שעושים את זה כמה פעמים, אתה רואה בבדיקה הראשונה לפי הלייזרים איך בכל אוטונכל גלגל מצביע קצת לכיוון אחר, וכשמנסים לנסוע ישר יש לפחות שני גלגלים במלחמה עדינה על הכיוון לפעמים שלושה, והרבה פעמים כל הארבעה רוצים להתגלגל על קו אחר... סטיוארט בפעולה - מבצע קריאת caster במרצדס, כנראה היצרן עם קאסטר מובנה הגבוהה ביותר בנמצא- מי לא ראה מרצדס עם הגה בנעילה מלאה וגלגל נראה כאילו הוא נוטה החוצה? אז מאיפה מרימים את הגלגלי הקדמיים ב- c63? רק מהקוביה באמצע- ממש f1 אה שכחתי כמובן לציין, כשהיה סטיוארט בן 16 הוא התחיל לעבוד במקצועות המכונאות אצל הדילר המרכזי של העיר לידס למכונוות vw ופורשה (דילר אחד לשני היצרנים) זה היה בשנת 1958, ועל 356 כמו שאצלי הוא עבד כשהיו חדשות. הוא מספר שבנסיעות המבחן הם היו מחפשים מכוניות mg כדי לשחק איתם (ובדכ להיות מהירים מהם), בעליה הידועה של כביש scott hall. ותמןנה אחרונה עם ה-356 כמובן אצלי סטיוארט עובד על הרצפה, מפני שאין לי ליפט 4 קורות, אפשר לראות בהשתקפות של הפורשה את הזאפירה של סטיוארט. מקווה שנהנתם, בברכה גדי
 13. ביקשתי רשות להסתכל, פתחתי סויץ, מסתכל דבר ראשון על השעונים ושעון הדלק מראה על מיכל כמעט ריק. בדגם זה (356 ספידסטר A) קיים ברז דלק מתחת ללוח השעונים. הוא אמנם היה פתוח, אבל היה צריך להעביר אותו למצב רזרבי כדי שיזרום מספיק דלק. העברה למצב רזרבי והאוט התעורר. נהניתי מאוד לנהוג אותו אל הפאדוק, כשמאט מלווה אותי בקטנוע, מה גם שהנסיעה הצריכה במעבר במנהרה שמתחת למסלול, והילוך שני ולחיצה קלה, והצליל... (מי אמר חיפושית ) בשרני ומאיים עד כמה שמנוע צנוע יחסית יכול לתת. הנה היא בפאדוק ועוד רגע בידוק מתחיל בפאדוק שלי (scrutineering)
×
×
 • תוכן חדש...