Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה איכות רכבים עולה בקנה מידה עם גודלם?

Trilandian
שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שאני מתקשה להבין זה למה אין אפשרות לקחת חבילת פיצ'רים של רכב משפחתי בעטיפה של סופר מיני בלי לשלם פרמיה על מותג יוקרה או חבילת ספורט. למה אין רמות גימור שמקבילות בין פולקסווגן פולו, מאזדה 2,פיג'ו 208, פורד פיאסטה, אופל קורסה, טויוטה יאריס וכו' לרמות הגימור הגבוהות ביותר של הפולקסווגן גולף, מאזדה 3, פיג'ו 308, פורד פוקוס, אופל אסטרה, טויוטה קורולה וכו' מבחינת אבזור וביצועים? מה ההיגיון?

עכשיו הבנתי. התשובה קלה - אפשר, אבל לא בארץ.

בחו"ל נמכרות גם מכוניות קטנות ברמות אבזור גבוהות. לארץ הן לא מגיעות בגלל חוסר ביקוש, זה הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח לדוגמאות. הרכב היחיד שמצאתי עם אבזור, מנוע, ומחיר סבירים הוא רנו קליאו, אבל קראתי/ראיתי ביקורות לא מחמיאות על ההתנהגות שלה בנסיעה.

.

קצת סטיה מהנושא, אבל שלח קישור אם תוכל בבקשה, כי מנסיוני (ומכל מה שקראתי עד כה, יש לי ביקורת על אספקטים מסוימים בקליאו, אבל התנהגות? היא מהסופר מיני היותר מהנות שיש מבחינת ניהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שאם וכאשר הייתי בא לקנות רכב עוד כ-4-5 שנים, הייתי מסתפק ברמת האבזור של הגולף קומפורטליין עם מנוע בהתאם. הבעיה שאת זה אפשר למצוא בסופר מיני רק במותגי הפרמיום במחירים מנופחים.

.

מה יש בגולף קומפורטליין שאי אפשר למצוא בסופר מיני המאובזרות? (שואל ברצינות, כי אין לי מושג...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שtzvipper אמר - הכל עניין של ביקוש. אנשים ממסתכלים על רכב מיני מאוד מאבזר ואומרים לעצמם "אבל במחיר הזה אני יכול לרכוש סופר מיני אוטומטית".

ועדיין יש כמה טפטופים של יוקרה למקומות שלא היינו רגילים לראות בעבר, כמו ה-500 או מאזדה 2 PURE WHITE (מושבי עור וכו').

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השוק הולך לכיוון של פות"ש, כלומר עלייה בהיצע של רמות אבזור גבוהות בסגמנטים נמוכים יותר. זו אומנם נישה אבל הולכת וגדלה. אם פעם מר ישראלי היה קונה את הרכב הכי גדול שהתקציב שלו מאפשר (שקל למטר) ואולי מוכן להוסיף 10% על אבזור נוסף, היום זה לא ככה. ההיברידיות תרמו לשינוי, החשמליות יתרמו עוד יותר וגם העלייה החדה בנתח רכבי הפרמיום הקטנים.

אפרופו גולף קומפורטליין - בעיני לא הדוגמא הנכונה לאבזור מצוין באריזה קומפקטית. עדיין אין לה מערכות בטיחות אקטיביות ועל ריפודי עור צריך להוסיף 17,700 שקל. "לזכותה" יאמר שהמצב ב-A3 מקבילה עוד פחות טוב.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A3 היא ממש לא מקבילה לגולף. A3 מקבילה לסידרה 1 של BMW וסידרה A של מרצדס.

אם אתה רוצה להשוות מה מקבלים עבור איזה כסף תשווה בין הדגמים האלו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A3 1.4 היא בדיוק המקבילה בסגמנט הפרמיום לגולף בסגמנט העממי. וזכותי להשוות מה מקבלים ב-A3 לעומת בגולף, לא ככה?

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנצל את האשכול כי אני בדיוק מחפש סופרמיני ידנית יחסית מאובזרת בתקציב 35-40ק. יש חיה כזאת?

ראיתי שהוזכרה פה מיטו, ממש נדלקתי על הלוק של הרכב הזה וראיתי ביד 2 שאני יכול להביא 09-10 אולי אפילו 11 עם קצת מאמץ. איך היא מבחינת ביצועים, אמינות, עלות הביטוח ואחזקה?

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סטיה מהנושא, אבל שלח קישור אם תוכל בבקשה, כי מנסיוני (ומכל מה שקראתי עד כה, יש לי ביקורת על אספקטים מסוימים בקליאו, אבל התנהגות? היא מהסופר מיני היותר מהנות שיש מבחינת ניהוג.

כן, היו אזכורים שההתנהגות המהנה הזו באה על חשבון נוחות. אולי המבקרים פשוט היו צריכים משהו להיתפש אליו, לא יודע, אבל אותי בזמנו זה הרתיע.

מה יש בגולף קומפורטליין שאי אפשר למצוא בסופר מיני המאובזרות? (שואל ברצינות, כי אין לי מושג...).

מנוע טורבו חזק. את זה אפשר למצוא רק בגרסאות ספורט ומותגי פרמיום, במחירים שאין לי כוונה לשלם.

אפרופו גולף קומפורטליין - בעיני לא הדוגמא הנכונה לאבזור מצוין באריזה קומפקטית.

אני מסכים. למאזדה 3 פרמיום, למשל, יש יותר אבזור.

אני לוקח את הגולף קומפורטליין כאמת מידה כי אם היו לי עכשיו כוונה וכסף לקנות רכב חדש, זה הרכב שהייתי לוקח, בגלל שילוב של מנוע, אבזור, עיצוב, ונוחות (מה שכן, השברולט קרוז פרמייר החדשה די מסקרנת אותי). אני לא רוצה לקחת כאמת מידה רכב שלא הייתי קונה מלכתחילה.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? במחיר של הגולף קומפורטליין יש לך איביזה קופרה,208 GTI וקורסה OPC שכולן מביאות אבזור מלא ומנועים חזקים יותר(יותר מהגולף אפילו).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...