Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, פריג'י כתב:

נורווגיה, דנמרק, שוודיה. מדינות נחשלות כאלה.

יש להן קרן עושר כבר עשרות שנים לעומת ישראל שיש לה רק מלפני כמה שנים.

וגם המון מיסים, שאני לא מוכן לשלם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Transporter כתב:

המצב הזה בכלל לא דומה למצב שתואר פה.

מי שהצליח לחסוך 400 אלף, כנראה שההכנסות\הוצאות שלו מאפשרות לו להחזיר משכנתא, הרי ה 400 אלף האלה לא נפלו עלייך מהשמיים או מחישגד בתולות הים

לעומת זאת, זוג בני 25 שכל חייהם לא הצליחו לחסוך אפילו 100 אלף ואין להם שקל על התחת = ההכנסות \ הוצאות \ גורל שלהם \ אולי הכלה היא אקסית של נוכל הטינדר -> לא מאפשרים להם לעמוד במשכנתא

המצב שלהם שונה לגמרי ממך

כי גם כשהייתה ריבית 0 הם לא באמת יכלו לעמוד בזה

אז הם עשו קומבינה על קומבינה על קומבינה והגדילו את הסיכון  עוד ועוד ועוד, העיקר לקנות דירה

זה - טיפשות

אפשר להגיד את זה על כל דבר בחיים, גם על מי ששתה ונהג ועשה תאונה

צריך לחשוב פעמיים לפני כל צעד שעושים

זה לא משנה אם מדובר ברכישת דירה, או ברכישת רכב, או להכנס להריון שני כשאתה בקושי יכול לממן ילד אחד ושכ"ד

זה לא חוכמה קודם כל לעשות צעד ואז להגיד "חוכמה בדיעבד היא לא חוכמה גדולה"

אני כבר תקופה מחפש לקנות מחכה לטיימינג הנכון

למה? כי עוד מימי הבורסה שמתי לעצמי מטרה לא לקנות שום דבר במחיר שיא (עד עכשיו אני מתנהל ככה בבורסה)

ושוב

המצד שלך לא דומה למצב שתואר פה של אותם אנשים שקנו דירה בלי אגורה

איזה דמגוגיה של 2 שקל

תבדוק אם מחפשים מחליף לנתן זהבי אולי יקחו אותך

אתה מעליב את האינטיליגנציה של הקוראים כאן

היחידים שממשיכים לקרוא מה אתה כותב ולא מגחכים הם אותם אנשים שאין להם דירה ומקווים שתכף תהיה ירידה של 50%

או פשוט כאלה שחושבים שהמדינה מחוייבת לחלק דירות לכל אזרח כאילו זה אוזני המן

רק בוא תפרט לנו מאיזה תקציב אפשר לדאוג לדירות לכל האזרחים וגם לתקוף באיראן וגם לעלות את שכר השוטרים וגם וגם וגם וגם

העיקר שמי שעשה קומבינות והגדיל את הסיכון שלו פי 849284834 וקנה דירה לא יצטרך חלילה וחס למכור אותה וימשיך לחיות כאילו יש לו כסף לזה

אתה משתמש בשפה אלימה, קורא לאנשים שאתה לא מכיר מטומטמים ויצא לך פעם להתארח אצל "כאלו" שגרים בקיבוץ ולא הרגשת שזה כמו לחיות ברחוב, בקיצור, אופן ההתבטעות שלך בא לשדר שאתה מעל כולם, הכי חכם והכי גאון. (עוד אחד מפני רבים, שלא תחשוב שאתה מיוחד חלילה). רק זה מבטל את כל שאר הטיעונים שלך שכן מסתמן שהם מונעים מאינטרסים אישיים כגון שנאה ו\או קנאה, אחרת אין שום סיבה שתהיה כל כך נלהב לגבי כשלונם של אחרים אלא רק מהרצון לראות אותם חוזרים לפוזיציה שאתה נמצא בה, או בכדי שכשלונם יהווה הצלחתך שלך, בקיצור, ישראלי טיפוסי :)

עריכה אחרונה על ידי adi89
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, ישה כתב:

AY

בד"כ אני זוכר את השרשורים שעוסקים במשכנתאות את שלך לא זכרתי אז הלכתי לשם ואף ראיתי את בקשתך לשמוע את דעתי והתפלאתי שזו לא ניתנה ואז ראיתי את התאריך וזה הסביר הכל

הייתי באמצע מאבק על חיי בגלל כמה "שרימפסים"  אז קבל את התנצלותי בדיעבד.

לו הייתי אז יועץ לך כנראה שלא היית לוקח את המסלול הצמוד בכלל הקל"צ היה יותר לכיוון של 800K והפריים ביתרה .

גם לא בטוח שהייתי ממליץ  לך לקחת בגרייס , ואז גם הריביות היו יכולות להשתפר במשהו.

וכיוון שדירה היא לא מותרות אלא צורך  בסיסי ועל פי הנתונים שלכם כפי שהוצגו שם בוודאי שלא הייתי מייעץ לכם לשבת על הגדר ולחכות למשיח שיבוא או לא יבוא אז הצעד שעשיתם היה נכון אז ונכון גם להיום

דירת היחיד היא לא להרוויח או להפסיד היא למגורים וכך צריך להסתכל עליה.

אין צורך בהתנצלות, בטח לגבי עזרה בהתנדבות שלא ניתנה, העיקר הבריאות.

לגבי התמהיל, בדיעבד הייתי מצמצמם את הפריים ב-200,000 ש"ח ומעמיס עוד קצת על הקל"צ, גם אם במחיר של ריבית טיפה יותר גבוהה, אבל רצה הגורל ובין החתימה על המשכתנא ועד היום הנטו שלנו עלה, והצלחנו לחסוך מעבר למצופה (בין היתר בזכות הגרייס, שנדרש בשל תשלום שכ"ד עד למסירת הדירה), ובחודש ספטמבר סגרנו 150,000 מתוך ה250,000 במסלול של המשתנה צמודה.

אם הכל ילך לפי התכנית, אנחנו צריכים לשלם עוד 15% ממחיר הדירה בחודש דצמבר-ינואר, וככל הנראה נצליח לא למשוך את יתרת המסלול של הפריים (נמשך כרגע רק 363,000 מתוך 520,000).

התכנון של המשכנתא התבסס על הנחה שמדובר על משכנתא ל-6-10 שנים, ואז נוכל להחליט אם מתקדמים לנכס הבא או ממחזרים את המשכנתא במידה והריבית המוצעת תשתלם (לקחנו משכנתא ב-75% מימון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ישה כתב:

^^^

עוד אטום  שבגללו עלו על הבסטיליה.  

ישה, תחזור שנתיים אחור ותראה את כל מתלהבי סמוטריץ' וה"ימין הכלכלי על מלא" המתלהבים מפורום קהלת שמחרבים את המדינה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Transporter כתב:

המצב הזה בכלל לא דומה למצב שתואר פה.

מי שהצליח לחסוך 400 אלף, כנראה שההכנסות\הוצאות שלו מאפשרות לו להחזיר משכנתא, הרי ה 400 אלף האלה לא נפלו עלייך מהשמיים או מחישגד בתולות הים

לעומת זאת, זוג בני 25 שכל חייהם לא הצליחו לחסוך אפילו 100 אלף ואין להם שקל על התחת = ההכנסות \ הוצאות \ גורל שלהם \ אולי הכלה היא אקסית של נוכל הטינדר -> לא מאפשרים להם לעמוד במשכנתא

המצב שלהם שונה לגמרי ממך

כי גם כשהייתה ריבית 0 הם לא באמת יכלו לעמוד בזה

אז הם עשו קומבינה על קומבינה על קומבינה והגדילו את הסיכון  עוד ועוד ועוד, העיקר לקנות דירה

זה - טיפשות

אפשר להגיד את זה על כל דבר בחיים, גם על מי ששתה ונהג ועשה תאונה

צריך לחשוב פעמיים לפני כל צעד שעושים

זה לא משנה אם מדובר ברכישת דירה, או ברכישת רכב, או להכנס להריון שני כשאתה בקושי יכול לממן ילד אחד ושכ"ד

זה לא חוכמה קודם כל לעשות צעד ואז להגיד "חוכמה בדיעבד היא לא חוכמה גדולה"

אני כבר תקופה מחפש לקנות מחכה לטיימינג הנכון

למה? כי עוד מימי הבורסה שמתי לעצמי מטרה לא לקנות שום דבר במחיר שיא (עד עכשיו אני מתנהל ככה בבורסה)

ושוב

המצד שלך לא דומה למצב שתואר פה של אותם אנשים שקנו דירה בלי אגורה

איזה דמגוגיה של 2 שקל

תבדוק אם מחפשים מחליף לנתן זהבי אולי יקחו אותך

אתה מעליב את האינטיליגנציה של הקוראים כאן

היחידים שממשיכים לקרוא מה אתה כותב ולא מגחכים הם אותם אנשים שאין להם דירה ומקווים שתכף תהיה ירידה של 50%

או פשוט כאלה שחושבים שהמדינה מחוייבת לחלק דירות לכל אזרח כאילו זה אוזני המן

רק בוא תפרט לנו מאיזה תקציב אפשר לדאוג לדירות לכל האזרחים וגם לתקוף באיראן וגם לעלות את שכר השוטרים וגם וגם וגם וגם

העיקר שמי שעשה קומבינות והגדיל את הסיכון שלו פי 849284834 וקנה דירה לא יצטרך חלילה וחס למכור אותה וימשיך לחיות כאילו יש לו כסף לזה

מי שמעליב את האינטלגנציה זה ההודעות שלך .

כדי לא להיכנס לפוליטיקה אז אומר זאת במילה אחת 

תעדוף

המדינה שזה אני ואתה יושבת על המשאב היקר ביותר שאי אפשר לייבא אותו וגם לא לגנוב בענק  = קרקע.

אם תסכים שלכל משפחה מגיע דיור בסיסי צור את המנגנון לכך

וכדי שלא ייותרו סלאמס שלב בשכונה / בבנין מגוון דירות מפנטהאוס למעלה ודירות גן למטה ומגוון גדלים של דירות בתווך ביניהם דירות לזוגות צעירים

ולא 5 חדרים אלא 3 חדרים 72 מ"ר - קפיש 

ולא בחינם אלא בתמורה אבל תמורה לא בשמיים אלא סבירה שזוג לא יצטרך לשעבד את הוריו או להרוג את הסבתא שלו

ואיך זה ימומן מרווחי הקבלן שיקבל את הקרקע לא  במחירי שחיטה הזויים 

משם המוצלחים יוכלו להתקדם והפחות מוצלחים יחיו שם את חייהם.

לא בקיבוץ חמציצים אלא בקרבה למקורות הפרנסה.

כה קל כה פשוט.

מודל שונה אבל דומה מיושם היום בתוכניות תמ"א לצערינו רק באיזורי ביקוש

מנצלים את הקרקע מגדילים אחוזי בניה והנה פרוייקט בו המדינה משקיעה כמעט אפס ופותרת את הסוגיה של עמידות מבנים ישנים לרעידות אדמה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ay115 כתב:

היום ההחזר החודשי שלנו (בתקופת הגרייס) עלה מ-2,300 ל-3,300 (עוד לפני העלאת הריבית האחרונה), וההחזר העתידי יהיה כנראה מעל 7,500.

אפשר בבקשה הסבר כלכלי למה בריבית הנוכחית ההחזר אמור להגיע עד לסכום של 7500? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ישה כתב:

המדינה שזה אני ואתה יושבת על המשאב היקר ביותר שאי אפשר לייבא אותו וגם לא לגנוב בענק  = קרקע.

אם תסכים שלכל משפחה מגיע דיור בסיסי צור את המנגנון לכך

וכדי שלא ייותרו סלאמס שלב בשכונה / בבנין מגוון דירות מפנטהאוס למעלה ודירות גן למטה ומגוון גדלים של דירות בתווך ביניהם דירות לזוגות צעירים

ולא 5 חדרים אלא 3 חדרים 72 מ"ר - קפיש 

ולא בחינם אלא בתמורה אבל תמורה לא בשמיים אלא סבירה שזוג לא יצטרך לשעבד את הוריו או להרוג את הסבתא שלו

ואיך זה ימומן מרווחי הקבלן שיקבל את הקרקע לא  במחירי שחיטה הזויים 

משם המוצלחים יוכלו להתקדם והפחות מוצלחים יחיו שם את חייהם.

לא בקיבוץ חמציצים אלא בקרבה למקורות הפרנסה.

כה קל כה פשוט.

מודל שונה אבל דומה מיושם היום בתוכניות תמ"א לצערינו רק באיזורי ביקוש

קודם כל אני לא מסכים שהמדינה צריכה לדאוג לכל אזרח לנכס

פשוט כי זה בלתי אפשרי

המדינה גם לא צריכה לדאוג לכל העולים מאוקראינה שעזבו שם בגלל המלחמה

וגם לא לאותם אנשים שמאיימים לברוח מכאן היום ועוד שנתיים יחזרו בגלל מלחמה \ קורונה \ אנטישמיות

המדינה ממש לא צריכה ולא יכולה לדאוג לכל מי שחי כאן

יש תוכנית שהקבלים מקבלים את הקרקע בזול או בחינם

ומוכרים שם גם דירות 3 חדרים

המדינה מבחינתה עושה הגרלות ונותנת תנאי רכישה נוחים כמו לדוגמא לבוא עם 100 אלף שח בלבד כדי לקנות דירה של 1.7

מפה והלאה זה אחריות של הקונים

ומי שלוקח על עצמו משהו שהוא לא מסוגל להחזיר, שישא בתוצאות

חוץ מזה,

למכור את הדירה זה לא כזה דבר גרוע

קשה לך? תמכור תעבור לגור בשכירות או תעבור לעיר אחרת

לא הבנתי מי קבע שכולם חייבים לגור בגוש דן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, davemustaine87 כתב:

אפשר בבקשה הסבר כלכלי למה בריבית הנוכחית ההחזר אמור להגיע עד לסכום של 7500? 

לקחנו משכנתא של 1,220,000 ש"ח, ההחזר הצפוי עמד כ-6,500,

אבל כרגע אנחנו בגרייס חלקי, כך שאנחנו משלמים המסלול להמ"צ באופן מלא, ואת הריבית של הפריים + הקל"צ,

עד כה ההחזר החודשי עלה לנו ב-1,000 ש"ח, וכנראה שיעלה עוד קצת בחודש הבא.

אז אני מניח שאחרי סיום הגרייס נראה תשלום משכנתא של בין 7,500 ל-8,200 (תלוי אם נמשוך את יתרת המסלול של הפריים, שטרם נמשכה כרגע).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Transporter כתב:

קודם כל אני לא מסכים שהמדינה צריכה לדאוג לכל אזרח לנכס

לא רק למי שמוכן לכך ונתן משהו כבר למדינה

פשוט כי זה בלתי אפשרי

המדינה גם לא צריכה לדאוג לכל העולים מאוקראינה שעזבו שם בגלל המלחמה

וגם לא לאותם אנשים שמאיימים לברוח מכאן היום ועוד שנתיים יחזרו בגלל מלחמה \ קורונה \ אנטישמיות

המדינה ממש לא צריכה ולא יכולה לדאוג לכל מי שחי כאן

או הדמגוג נכנס לפעולה.

בוא כדי שנתקרב אולי להסכמה  נדאג ראשית לכל אלה שעשו צבא

מה אתה אומר?

אח"כ נדאג גם לאחרים כמו אלה שמבלים באוהלה של תורה

יש תוכנית שהקבלים מקבלים את הקרקע בזול או בחינם

ומוכרים שם גם דירות 3 חדרים

המדינה מבחינתה עושה הגרלות ונותנת תנאי רכישה נוחים כמו לדוגמא לבוא עם 100 אלף שח בלבד כדי לקנות דירה של 1.7

בוא נתמחר דירה ב 10,000 ש"ח למטר זה סכום גבוה מקווה שנטקו ייתן לנו הערכה יותר מדוייקת

אבל אם המספר נכון אז לא 1.7 מיליון ש"ח אלא רק 700-800 אלף ש"ח לדירת 70-80 מ"ר

הבאת 100 אלף מהבית או לא הבאת כלום וקבל משכנתא על מלוא הסכום החזר חודשי  עבור  700 אלף  בריבית של 4% ל 25 שנה הוא 3700 ש"ח.

לא בשמיים וסביר ביותר לזוג.

ומי ידאג לבנק שנתן מימון של 100% . המדינה תערוב לו על 20%  הסיכוי שהסיכון יתממש קרוב לאפס לכן עלותו תהיה אפס או אפסית לעומת מציאת פתרון דיור לזוג צעיר.

מה אתה אומר?

והקבלן - מי ידאג לרווחיו , חלק יגבה משאר דירות היזם וחלק מקבלת הקרקע בחינם עבור דירות הצעירים ובהנחה עבור שאר הדירות.

מפה והלאה זה אחריות של הקונים

ומי שלוקח על עצמו משהו שהוא לא מסוגל להחזיר, שישא בתוצאות

חוץ מזה,

למכור את הדירה זה לא כזה דבר גרוע

קשה לך? תמכור תעבור לגור בשכירות או תעבור לעיר אחרת

לא הבנתי מי קבע שכולם חייבים לגור בגוש דן

ומחיר הבניה זהה כמעט בכל איזור בארץ , אז תיבנה היכן שהפרנסה ולא בקיבוץ חמציצים  ( גם שם תוכל לבנות אם יהיה ביקוש ).

קצת אמונה קצת חשיבה שונה ויש פתרונות 

מה אתה אומר?

האא מה יהיה על ההתחמשות מול איראן  לה יימצא הכסף.  לא יימצא הכסף לתוכניות גרנדיוזיות לצ'פר אוכלוסיות לא תורמות

תעדוף. כבר כתבתי.

כמובן שהסרט הזה לא ריאלי במצב הפוליטי דהיום וחבל.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ישה כתב:

בוא נתמחר דירה ב 10,000 ש"ח למטר זה סכום גבוה מקווה שנטקו ייתן לנו הערכה יותר מדוייקת

בוא נתמחר ב 3000 שח למטר

למה 10,000 ?

יודע מה אני אומר נתמחר 1500 למטר

מספיק עם הדיון המנותק הזה

זה בדיוק כמו הבטחות חינוך חינם מגיל 0 ועצירת משכנתאות ועליית מחירי דלק חשמל וכו'

מאיזה תקציב בדיוק תממן את כל זה

בערים שמחיר דירה עומד על 25,000 למטר במסגרת תוכנית שהממשלה כבר ספגה את מחירי הקרקע?

האנשים האלה שהלכו לקנות דירה בלי כסף בכיס אלה אותם אנשים שתכף מקבלים דירה ואין להם 30,000 לשלם על מיזוג

המדינה לא באמת יכולה לעזור להם כי כנראה ההתנהלות שלהם או ההכנסה שלהם לא מאפשרת להתחייב להלוואה עם החזר של 4000 בחודש

ועוד לא דברנו על עליה של מדד שכל הזוגות האלה רועדים ממנה

ואנחנו מדברים על זוג צעיר בלי ילדים כן?

אחרי כל התאוריה היפה שלך

מה יהיה כשיצטרכו להחזיר משכנתא ותתווסף להם עוד הוצאה על ילד?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נמתין לאלה שמבינים .

תקרא גם כאן

https://www.news1.co.il/Archive/001-D-454818-00.html

מה אתה אומר? הזויים הנתונים האא

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה חבל על המאמץ.
האיש יורה בלי אבחנה ובמנותק ממה שנאמר לו.

כולם מטומטמים רק הוא חכם.

הוא כמו החיות בטבע שמחכות לראות חיה פצועה כדי להסתער עליה.

העיקר שטוב לו עם עצמו. 

בעולם מקביל, אם הוא היה טובע באגם הייתי צועק לו שהוא מטומטם כי לאגם נכנסים רק מי שיודעים לשחות

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני פשוט ריאלי וזה לא נוח לך לשמוע כי אתה כבר במשך שנה מספר לנו שתכף המחירים הולכים לחזור כאן למחירי 2008

אז זה לא יקרה בקרוב וכנראה לא יקרה בכלל

אולי אחרי מלחמה עם איראן 

וגם זה לא משהו שאפשר לחזות

תמשיך  לבנות לעצמך סיפורים וחלומות על מחירי דירות נמוכים בעשרות אחוזים ממחירי שוק  ולהתווכח עם כל מי שאומר לך שזה בלתי אפשרי

נראה מתי זה יקרה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.2.2023 בשעה 17:20, yuvalganim כתב:

בינתיים מחירי הקרקעות שהקבלנים משלמים בקריסה חופשית.

אם עוד מישהו חושב שהמחירים לא ירדו פה באחוזים דימיוניים, ומדובר באזורים במרכז הארץ, לא דימונה או ירוחם ולא טבריה.

מדובר על מחיר קרקע לכל דירה נמכרת.

בבקשה:

image.jpeg.f8ebd324dcfde5a72b1110e20406e4a1.jpeg

וואו.

הדעה האישית שלי היא שהגיע הזמן שיצא האוויר מהבועה הזו. ואני חושב שאסור לממשלה לעזור לאף אחד. הזוגות הצעירים מקסימום יצטרכו לוותר על הדירה או להצטמצם כמה שנים טובות. אולי לעשות פריסה מחדש או משהו כזה.

על משקיעי הנדלן שדחפו כסף לנדלן במקום למניות או אגחים לא חושב שצריכים להיות רחמים, זה טבעה של השקעה: היא יכולה לעלות אבל היא יכולה גם לרדת.

עריכה אחרונה על ידי Lior_Django
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.2.2023 בשעה 17:20, yuvalganim כתב:

image.jpeg.f8ebd324dcfde5a72b1110e20406e4a1.jpeg

על איזה "חישוב"/נתונים זה מבוסס?

לא שאני לא מאמין שמחירי המכרזים ירדו, אבל כשהם רושמים שבקרית משה זה ירד ב-26% (שבפועל זה כמעט 50%), אני קצת מתקשה לסמוך על ה"עבודה" העיתונאית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...