Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

שוב פוטין? די!

תוצאות החקירה? אין קשר לרוסיה.

וכן, זה ידוע שגופים רבים שנחשבים fact checkers ממונים על ידי גורמים מהשמאל.

בינתיים, אתה ממשיך להתעלם מכל מה שחיובי כי אתה ניזון מהנרטיב שהתקשורת מפיצה.

גם אתה האמנת שעם טראמפ בשלטון תגיע מלחמה, מפולת כלכלית, כאוס עולמי...

תודיע לי מתי אתה מתכנן לאכול את הכובע ואשלח לך אחד עם הכיתוב "make America great again"

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מתעלם מכל מה ששלילי. לא כתבת פה מילה כשהיה נראה שאנחנו על סף משבר כלכלי תורן (אגב, יש כאלו שטוענים שזה עוד יקרה בזמן הקרוב) לפני חודשיים וחצי.

נכון, העולם לא קורס.

אם טראמפ נשיא טוב? לא יודע. לדעתי מה שיזכר ממנו זה בעיקר כמות אינסופית של שקרים, בלאגן אינסופי באדמניסטרציה וריבים פרובוקטיביים עם הסביבה.

מאוד מקווה שהוא והאנשים שלו יצליחו להגיע להסכם עם סין. מאוד מקווה שתכנית השלום התורנית שהוא יציג לנו תהייה ריאלית, ולא הזיה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודיע לי מתי אתה מתכנן לאכול את הכובע ואשלח לך אחד עם הכיתוב "make America great again"

מעיד יותר על איתנות הדמוקרטיה האמריקאית מבחינת checks and balances ופחות על הכישורים האדמניסטרטיביים של טראמפ.

אם טראמפ נשיא טוב? לא יודע. לדעתי מה שיזכר ממנו זה בעיקר כמות אינסופית של שקרים, בלאגן אינסופי באדמניסטרציה וריבים פרובוקטיביים עם הסביבה.

מאוד מקווה שהוא והאנשים שלו יצליחו להגיע להסכם עם סין. מאוד מקווה שתכנית השלום התורנית שהוא יציג לנו תהייה ריאלית, ולא הזיה.

אני חושב שמה שיזכר ממנו זה בעיקר התקדימים המאוד מסוכנים שהוא יוצר.

טראמפ ממציא מצב חירום -> משתמש בסמכויות חירום במטרה לעקוף את בית הנבחרים -> מקדם הבטחת בחירות הזויה במטרה לגרוף קצת הון פוליטי בקרב ה-base שלו על חשבון הקופה הציבורית וכלל הציבור האמריקאי

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פוטין? די!

לא נראה לי שהבנת את הכוונה שלי.

התכוונתי שפוטין עושה לו coaching ב"איך להיות דיקטטור". שים לב - הנשיא שלך אומר לך "רק אני צודק. רק אני אומר לך את האמת. כל מי שאומר אחרת משקר לך, אפילו ובמיוחד מי שטוען שהוא בדק את העובדות ואמר שאני טועה או משקר". במילים אחרות: "אל תחשוב, אל תהיה ביקורתי, תאכל בכפית כל מה שאני אומר ועושה, יהיה בסדר".

עכשיו דמיין לרגע שהמצב היה אותו הדבר עם אובמה - האם היית מקבל את זה?

תוצאות החקירה? אין קשר לרוסיה.

אה? איזו חקירה? הפיקטיבית שמתרחשת בראש שלך? נמצא קשר ישיר בין הקמפיין של טראמפ לרוסים, ונמצא באופן ברור שרוסיה ניסתה והצליחה להתערב בבחירות האמריקאית. הדבר היחיד שעדיין לא ברור הוא אם לטראמפ היה קשר ישיר לכל זה, או רק לאנשים בקמפיין שלו ובסביבתו הקרובה.

וכן, זה ידוע שגופים רבים שנחשבים fact checkers ממונים על ידי גורמים מהשמאל.

וואלה, זה "ידוע"! כמו שידוע שהפשע באל פאסו ירד לאחר שבנו שם חומה, נכון?

ושניה, מה זה אומר לגביך? האם אתה פשוט לא מאמין לאף בדיקת עובדות? או רק לבדיקת עובדות שלא מסתדרת עם השקפת העולם שלך? תמשיך ליהנות מה-echo chamber שלך...

בינתיים, אתה ממשיך להתעלם מכל מה שחיובי כי אתה ניזון מהנרטיב שהתקשורת מפיצה.

לא מתעלם ממה שחיובי, הוא פשוט נקבר תחת כל מה שלא.

לא טענתי שעם טראמפ בשלטון העולם ייחרב. כן טענתי שדברים ילכו ויתדרדרו - וזה בדיוק מה שקורה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמה שיזכר ממנו זה בעיקר התקדימים המאוד מסוכנים שהוא יוצר.

טראמפ ממציא מצב חירום -> משתמש בסמכויות חירום במטרה לעקוף את בית הנבחרים -> מקדם הבטחת בחירות הזויה במטרה לגרוף קצת הון פוליטי בקרב ה-base שלו על חשבון הקופה הציבורית וכלל הציבור האמריקאי [/font]

[/font]

בדיוק. בנצי ותומכי טראמפ כל כך שבויים במציאות המפחידה שהם יצרו לעצמם, שהם לא מבינים כמה מפחידה המציאות האמיתית.

טראמפ הבטיח חומה על בסיס טענה שאינה מגובה בעובדות שפשע וסמים מגיעים מגבול מקסיקו ושחומה היא הדבר היחיד שימנע אותם.

כשהוא לא קיבל את הכסף בשביל החומה, הוא השבית את הממשלה לתקופה הארוכה בהיסטוריה, בעלות כפולה מכמה שהוא ביקש על החומה.

כשגם זה לא עזר, הוא החליט להמציא מצב חירום ולקחת את הכסף מקופת החירום, שמיועדת למצבי חירום אמיתיים כמו אסונות טבע (שבכלל לא קורים בארה"ב, ב-כ-ל-ל לא).

כל בנאדם נורמלי צריך להסתכל על זה ולומר "בואנה, באמת אין מצב חירום. זה לא בסדר", אבל כאמור - תומכי טראמפ חיים במציאות משלהם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ כי הצחיק אותי שטראמפ הצהיר על מצב חירום לאומי ואז נסע לסופ"ש של גולף בריזורט שלו. אפילו יותר מצחיק שבזמן ההצהרה על מצב החירום הוא אמר "לא הייתי צריך לעשות את זה, אבל רציתי שהחומה תתקדם יותר מהר". וואו, אתה ממש מוכר את המצב חירום הזה, אה?

הוא גם המשיך וזימר מה הולך לקרות: "אני הולך להפסיד בבית המשפט, ואז בעוד בית משפט, ואז זה יגיע לבית המשפט העליון, ושם בתקווה ננצח"

צפו, כי זה מצחיק:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מי שהיה קרוב לרוסים היא קלינטון.

לא מטריד אף אחד הקשר בין מכירת האורניום לנאומים היקרים מאוד ברוסיה?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטוב שכך. נשיא שתומך בנו ללא כחל ושרק.

נשאר רק לקוות שהציבור האמריקאי ישכיל לבחור בו לקדנציה שניה - זה יעשה רק טוב לישראל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח שהוא ישאר לקדנציה נוספת.

אני מתחיל לחשוד שהוא סובל מבעיה קוגניטיבית כלשהי שמחמירה בקצב מהיר. הבן אדם לא מצליח לנסח משפט קוהרנטי ובתקופה האחרונה כמעט בכל tweet שלו יש שגיאות כתיב. הסגמנט של ג'ון אוליבר בו הוא הראה שטראמפ מדבר כמו שאולגריתם predictive text כותב טקסט אולי הצחיק את הקהל, אבל אותי זה מאוד הפחיד.

בנוגע לתמיכה האמריקאית בישראל - טראמפ כל כך מחליש את מעמד ארה"ב בזירה הבינלאומית שאני די בטוח שכל הפעולות שהוא עושה יחזרו לרדוף אותנו בעתיד הקרוב. הבן אדם מסר את סוריה לרוסים והשאיר אותנו די לבד באזור. זה מישהו שתומך בישראל?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לתמיכה האמריקאית בישראל - טראמפ כל כך מחליש את מעמד ארה"ב בזירה הבינלאומית שאני די בטוח שכל הפעולות שהוא עושה יחזרו לרדוף אותנו בעתיד הקרוב. הבן אדם מסר את סוריה לרוסים והשאיר אותנו די לבד באזור. זה מישהו שתומך בישראל?!

קודמו קיבל פרס נובל על פעולות גרועות הרבה יותר. לשיטתך הוא צריך לקבל השנה איזה פרס או שניים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה לפני אמריקאים בסוריה, שהיה לנו כ"כ ידידותי?

מתי לא היינו "לבד באיזור"?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודמו קיבל פרס נובל על פעולות גרועות הרבה יותר. לשיטתך הוא צריך לקבל השנה איזה פרס או שניים.

קודמו לא חירבן למנהיגי עולם על השולחן

קודמו לא היה צריך שגנרל 4 כוכבים יסביר לו עם צבעי גואש למה אסור להוציא את הכוחות האמריקאיים מדרום קוריאה ואחרי שלא הצליח במשימתו זרק את המפתחות על השולחן ואמר "בהצלחה לכולם"

קודמו לא הוריד את התמיכה הבינלאומית בארה"ב לשפל

קודמו לא ניסה למוטט את ברית נאט"ו

וזה רק שנתיים של טראמפ!!! שנתיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטריד אותך בכלל שנשיא ארה"ב אולי בובה של אוליגרכים רוסים?

תן לי לשאול את בנצי שאלה יותר ספציפית:

ראש ה-FBI בפועל הקודם, אנדרו מקייב, התראיין לטלוויזיה ונשאל למה ה-FBI התחיל לחקור את טראמפ בנוגע לרוסיה. הוא אמר:

"אם נשיא ארה"ב פיטר את ראש ה-FBI הקודם בגלל החקירה על רוסיה (להזכירכם, זה מה שהנשיא עצמו אמר!), אתה חייב לשאול את עצמך למה"

והוא הוסיף:

"פוטין אמר לטראמפ שלצפון קוריאה אין באמת טילים גרעיניים שיכולים לאיים על ארה"ב... אנשי מודיעין שהיו בפגישה עם טראמפ הגיבו שהמידע הזה לא תואם למידע שיש ברשותם. לזה הנשיא הגיב: לא אכפת לי, אני מאמין לפוטין"

ולשאלה: בנצי, זה לא מטריד אותך בכלל? ואיך היית מגיב אם זה היה אובמה שאומר את זה?

בינתיים מי שהיה קרוב לרוסים היא קלינטון.

לא מטריד אף אחד הקשר בין מכירת האורניום לנאומים היקרים מאוד ברוסיה?

לא, כי הקשר הוכח כרופף עד לא קיים. מכירת האורניום אושרה על ידי מספר רב של סוכנויות בארה"ב וקלינטון עצמה לא הייתה מעורבת בעניין בכלל. מרבית התרומות לקלינטון פאונדיישן הגיעו מאדם אחד שמכר את אחזקותיו ב"אורניום וואן" שנים לפני עסקת המכירה ולפני שקלינטון בכלל הפכה להיות מזכירת המדינה. בקיצור - בולשיט.

הוא כבר התחיל בקמפיין - הוא ביקש מנשיא יפן שיציע אותו לקבלת פרס נובל לשלום, ואז התפאר בזה שנשיא יפן הציע אותו לקבלת פרס נובל לשלום. כמה עלוב...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...