Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כשתוכנית סאטירה אף פעם לא תוקפת את הצד השני ותמיד תוקפת את הצד שלו, זכותו להתלונן.

וואו. פשוט וואו. אין לי מילים. הטענה שלך כל כך גרועה שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל להסביר לך עד כמה אתה טועה.

וחוצמזה:

[video=youtube;rs6zY-ijaQE]

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ לקים ג'ונג און בפגישה איתו: "כבוד להיות איתך כאן... ...אתה מנהיג גדול"

תזכורת: קים ג'ונג און רוצח או זורק לכלא את המתנגדים לו, או סתם אנשים שלא באים לו טוב. בזורק לכלא אני מתכוון למענה, מרעיב ואונס. הוא מייצר פולחן אישיות סביבו שבו כל העם מחויב לסגוד לו, ומרעיב ומדכא את הציבור במטרה לשלוט בו. אתם יודעים, כל המרכיבים של מנהיג גדול.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא אחלה גבר, לא איזו רכיכה שנותן לכל מיני דיקטטורים עלובים לדרוך עליו.

וחוץ מזה, קים הוא מנהיג די גדול לרוחב. כל השאר זה פייק ניוז של סמולנים ליברלים ותקשורת עויינת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם לא עוקבים אחרי העדות של מייקל כהן? תקשיבו זה פשוט מטורף... בשלושת הימים הקרובים כהן יוציא את כל השלדים מהארון.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שעוקבים. וגם ברור לי שכל חובבי טראמפ (וחברי הקונגרס הרפובליקנים) יצעקו שהוא שקרן ורמאי ואי אפשר להאמין לאף מילה שלו, אפילו שלחלק משמעותי מהדברים הוא הביא הוכחות, ואפילו שאין שום סיבה שהוא ישקר - עכשיו כשהוא הודה באשמה ואף אחד לא חייב לו כלום (כלומר - אם הוא משקר עכשיו ויתפסו אותו, הוא יסבול הרבה יותר).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לטראמפ, רק לשמאל העולמי.

UPS הודיעו שהם מפסקים לספק חבילות באזורים של שוודיה.

שוודיה שהיא גאוות השמאל, כל שבוע יש בחדשות מישהו שמשבח את שוודיה קורסת לאיסלאם.

https://www.breitbart.com/europe/2019/02/27/courier-stops-delivery-swedish-no-go-suburb-due-danger/#

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"השמאל העולמי" - :lol: מצחיק אתה. כאילו יש קשר בין השמאל בארץ לשמאל בשוודיה לשמאל בארה"ב או לשמאל בטיזינאבו.

ואיך בדיוק שוודיה היא "גאוות השמאל"?

יש חבר פורום שגר במאלמה, מעניין לשאול אותו אם הוא מרגיש בטוח ללכת ברחוב.

ואגב, עצם העובדה שאתה קורא את החדשות שלך בברייטבארט אומרת עליך הרבה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחד המצחיקים

אחרי הפרסום השיקרי הזה:

נערים תומכי טראמפ לעגו לאמריקאי-ילידי, יוצא צבא, בצעדה בוושינגטון

הבחור בתמונה התחיל לתבוע את כל השקרנים.

את CNN, שהשקרנים הגדולים ביותר הוא תובע ב 250 מיליון דולר.

https://www.foxnews.com/us/cnn-to-be-sued-for-more-than-250m-over-vicious-and-direct-attacks-on-covington-high-student-lawyer?fbclid=IwAR3YNU8KB9q1ZKD-jRujsDHKpSBcqmI6aseS_iA6P9U_GMRHk6ZZpT4AmCs

(פעם הבאה נחזור לצחוק על השוודים)

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לא ממש הצחיק אותי. אבל אם אתה נהנה ממתקפות נגד התקשורת, כנראה שזה יעשה לך את היום.

אגב, העו"ד הציני שלו תבע גם את הוושינגטון פוסט וכל מיני אחרים בסכומים משוגעים כאלה. זו המדינה המשוגעת שנקראת ארצות הברית...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים איך שטראמפ משקר כל הזמן? אז הנה השקר הכי מטומטם שלו עד כה:

לפני כמה ימים הוא קרא לטים קוק בטעות "טים אפל" בזמן פגישה בבית הלבן. המדיה קצת צחקה עליו אבל די מהר זה נשכח - בסה"כ נפילה לשונית קלה.

אבל אז הוא היה בפגישה עם תורמים ואמר להם שהיא בעצם אמר "טים קוק אפל" אבל הקוק היה מאוד מהיר ועדין. כאילו שלהגיד טים קוק אפל זה יותר הגיוני מלהגיד טים אפל...

אבל בערך 5 ימים אחרי, כשגם השקר האחרון לא עבד, ובמקום פשוט לעזוב את הסיפור לנפשו, הוא צייץ: "התייחסתי לטים + אפל כטים/אפל כדרך קלה לחסוך בזמן ובמילים. הפייק ניוז תקף אותי והפך את זה לעוד סיפור טראמפ רע!".

רק נרקיסיסט משוגע שלא מוכן להודות אפילו בשגיאה הקטנה ביותר יטען בציוץ ארוך שהוא ניסה לחסוך בזמן ולכן הוריד את המילה "cook" מנאום במהלך פגישה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לשמוע שני משפטים של Ilhan Omar או Alexandria Ocasio Cortez, הפנים החדשות של המפלגה הדמוקרטית, כדי להודות לכח הטבע האהוב עליך על נצחונו של טראמפ בבחירות ולהבין עד כמה המדיה עסוקה בשטויות כמו מה אמר או לא אמר כאשר במפלגה היריבה צצו קיני אנטישמיות עמוקים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הפספוס שלך - מי שעסוק בשטויות זה טראמפ, שבמקום לנהל את המדינה שלו הוא ממציא סיפורים על מה הוא אמר או לא אמר.

ואגב, אני מסכים איתך לגמרי לגבי האילהן עומאר הזאת, אבל אוקאזיו קורטז ממש לא טיפשה ואני גם די משוכנע שלא אנטישמית, סתם נחלצה להגנת חברתה למפלגה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגינה טפשות רבה, או לפחות חוסר ידע מדהים, כשענתה לשאלה "מדוע את טוענת שהמצב הכלכלי הארה"ב קשה כשאחוז האבטלה בשפל של כל הזמנים" את פנינת החוכמה הבאה: "אחוז האבטלה נמוך כי אנשים עובדים בשתי עבודות".

עד כמה האמירה הזאת שגויה אני לא רואה טעם להרחיב. היו גם פנינים אחרות.

כמובן שאם טראמפ היה אומר בדיוק את אותו המשפט שאמרה אוקסיו קורטז היו חוגגים על זה במשך חודשים, אבל כאן מדובר ביקירת המדיה אז התקדמו הלאה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, על פניו אמירה טיפשית, אם לוקחים אותה במה שנקרא face value. אם לוקחים את זה במובן שאני מאמין שהיא התכוונה אליו, שהוא לקחת רעיון מורכב ולהגיד אותו בשתי מילים, אז יש בזה אמת - אחוז האבטלה נמוך כי מיליוני אנשים נאלצים לתפוס שתי משרות, כי משרה אחת לא מספיקה בשביל לחיות.

אגב, לא התקדמו הלאה - פוקס ניוז חגגו על זה כמובן, ופוליטיפקט גם ripped her a new one.

מעבר לזה, אם תקשיב לה קצת מעבר, תראה שיש הרבה רעיונות לא רעים (וכמה פחות טובים, כמובן). לא שזה נושא הדיון...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...