Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

תכף לב ספורטיבי וכו' יחזרו עם גרפי אקסל מרשימים שיראו לנו איזה כיף בבורסה בתקופתו של טראמפ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא גרפי אקסל, זה תמונות פוטושופ עם טראמפ, אימג' של גרף עולה וכיתוב "הנאסדק עלה מעל 8000 בפעם הראשונה בהיסטוריה". שמישהו יספר להם שעכשיו הנאסדק על 6300...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נראה מתי יפרסמו את זה בחדשות השמאל שלנו.

ארצות ערב שבקשרים טובים איתנו ועם האמריקאים הולכות להיכנס לסוריה במקום ארה"ב

https://freebeacon.com/national-security/trump-admin-plots-with-arab-allies-to-expel-every-last-iranian-boot-from-syria/

לנושא אחר.

אתם יודעים שהאבטלה של שחורים והיספנים היא הנמוכה ביותר מאז שהתחילו לבדוק?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותן מדינות ערב שטובחות באזרחי תימן בשנים האחרונות, בין השאר?

והאבטלה אכן נמוכה. יש לכך כמה גורמים. אחד מהם הוא קיצוץ המס לחברות שטראמפ קידם, אבל גורם הרבה יותר משמעותי הוא מדיניות הבנק הפדרלי ששומר על האיזון בין האבטלה לאינפלציה. וחשוב כמובן לזכור שטראמפ ירש מאובמה כלכלה במצב נפלא עם הורדה של אחוז האבטלה מ-10% באוקטובר 2009 ועד ל-4.9% בינואר 2016.

אבל אם כבר הקפצת, הנה כמה דברים בקשר לטראמפ מהשבועות האחרונים:

* טראמפ דאג שלא יהיה שום תיעוד של השיחות שלו בארבע עיניים עם פוטין, כולל לקיחת ההערות של המתורגמן ודרישה ממנו שלא לספר כלום לאף אחד.

* ה-FBI פתח בחקירה סמויה לבדיקה אם טראמפ פעל לטובת הרוסים אחרי שהוא פיטר את קומי.

* מסמכי תגובה שהוצגו לחוקריו של פול מנפורט מנהל הקמפיין הקודם של טראמפ, הוגשו עם השחרות על מסמך PDF שבפעולת העתק-הדבק פשוטה ניתן היה להורידן, ומתחתן התגלה שהוא שיקר לחוקרי ה-FBI ובעצם מספר פרטים למשת"פ רוסי (יענו, collusion).

* השבתת הממשל של טראמפ (שהוא מאשים בה את הדמוקרטים אחרי שהוא הודה מול המצלמות שזו אשמתו) היא כבר הארוכה בהיסטוריה

* עד 30 בדצמבר טראמפ שיקר 7645 פעמים ב-710 ימים, כלומר יותר מ-10 שקרים ביום בממוצע

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לבנאדם כבר להסתיר את זה, הוא בלחץ, ואני לא אתפלא אם אנחנו קרובים להליכי Impeachment

מה שבאמת יהיה סיפור הזוי זה אם הוא סוכן של הרוסים ומה יש לפוטין עליו שגורם לו להגן עליו כל כך.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה סיבה שהוא מסרב בתוקף לפרסם דוחות מס אישיים. הוא כנראה הרבה, הרבה, הרבה פחות עשיר ממה שהוא טוען. בנוסף

כנראה יש הוכחות לכך שאוליגרכים רוסים הצילו אותו מפשיטת רגל מוחלט. זה פשוט יחריב את אשליית ההצלחה סביב ה-Trump brand שהוא בנה כל ימי חייו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם טראמפ יקח קדנציה שנייה.

סביר מאד שייקח. ראשית, רוב הנשיאים הקודמים לקחו קדנציה שניה. שנית, אין מועמד ראוי כרגע במפלגה הדמוקרטית.

מאידך הרבה יכול להשתנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שהוא ייקח קדנציה שניה, כל עוד הדמוקרטים עוסקים בשטויות, הוא דוהר קדימה.

סליחה, באיזה שטויות בדיוק הדמוקרטים עסוקים? כי בינתיים היחיד שעסוק בשטויות הוא טראמפ...

שנית, אין מועמד ראוי כרגע במפלגה הדמוקרטית.

הפוך גוטה, יש המון מועמדים ראויים. זה לא ישראל...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://youtu.be/igACBGkyQ38

אחלה טלוויזיה בבוקר (אני לא רואה טלוויזיה בלילה)

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://youtu.be/igACBGkyQ38

אחלה טלוויזיה בבוקר (אני לא רואה טלוויזיה בלילה)

תקשיב, אתה משהו מיוחד אתה.

א. לשלוח אותנו לצפות בסרטון של 46 דקות, על אחת כמה וכמה פוקס ניוז...

ב. ועוד יותר מזה - טאקר קרלסון, נסיך תיאוריות הקונספירציה (המלך הוא האניטי), שפעם אמר "אם אתם רוצים להבין מה קורה במדינה הזאת, תמיד תניחו את ההפך ממה שאומרים לכם בערוצי החדשות הגדולים"

ג. מצפייה בדקה הראשונה הוא אומר ש"ה-FBI התחיל בחקירה אם הנשיא הוא סוכן של הרוסים. מסתבר שה-FBI האמין שהנשיא הוא סוכן רדום שמקבל הוראות אישיות מהמפעילים שלו במוסקבה" - במילים אחרות "אני הולך לזיין לכם ת'שכל עכשיו כל כך חזק שאתם כבר לא תדעו למה להאמין יותר".

ד. כן, ההתנהגות של הנשיא הייתה כל כך מחשידה, שה-FBI היה צריך לבדוק אם הוא Compromised. אבל תשאיר את זה לפוקס ניוז להציג את זה בצורה כאילו שה-FBI הוא זה שלא בסדר פה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובינתיים לא מצאו כלום חוץ מתיאוריות.

ושוב, אתם נהנים להכנס בטראמפ ולהתעלם מהמציאות, השמאל טוען שחומות הן לא אפקטיביות, שטראמפ לא מוכן להתפשר (הוא הוריד את ההבקשה לתקציב ל5.7 מ25).

אני אמשיך לצפות בפוקס כי אני לא מסוגל לצפות בערוצים האחרים שמנסים להכתיב לי מי אני.

הבורסה סבבה, הכל תקין, השמאל ממשיך להלחם נגד ההיגיון ולכן הממשל בהרדמה.

אתם הופכים לבדיחה גדולה יותר בכל יום שעובר.

טראמפ יקח את 2020 בקלילות ואנחנו נהנה מעוד 4 שנים של צמיחה ואני מקווה שהשמאל יפסיק לשים לו רגליים ויתחיל לחשוב על טובת הכלל ולא על כוח פוליטי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך גוטה, יש המון מועמדים ראויים. זה לא ישראל...

אני לא מדבר ראוי מוסרית או ערכית או כל דבר שלא רלוונטי בשום צורה לפוליטיקה (לפי עניות דעתי, אינני מאמין לשום פוליטיקאי, שקרים זה חלק מהמקצוע), אלא כזה שיכול לסחוף את ההמונים להצביע כנגד טראמפ.

אם יש כזה אנחנו נדע בקרוב.

אבל לצורך הדיון, אשמח מאד לשמוע את דעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...