Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

גם אני מאמין לעצמי שאני שגל-על ושכל הנשים נופלות שדודות לרגליי, אז מה?

זה שאנשים מעדיפים נשיא שקרן-על, זה כן עצוב לטעמי.

וורן - אתה שוב מבלבל סיבה ומסובב. הסרטון שלה הוא תגובה ישירה לטראמפ, ואין בו שום התמסכנות.

זה שמבחינת המלצרית זה חלק מהחיים לא אומר שהיא בסדר גמור. אם כבר, זה אומר שהיא ויתרה על הכבוד העצמי שלה והחליטה שעדיף להפסיק להלחם ולהכנע לגברים שסביבה.

בדומה, אגב, לזאת שראיתי במשרד (ויפה שאתה זוכר). ולא, לא היה שם גבר-גבר שיעשה עם זה משהו חיובי. אז עכשיו אתה אומר שכשגברים הם חארות לנשים, אז נשים צריכות שגברים שהם לא חארות יעזרו להן?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס לאנשים, אתה מבין?!

נמאס מיבבנים מתחסדים, מתמסכנים מקצוענים ובכיינים.

גם טראמפ מתבכיין המון. כשהוא יורד על אנשי הסגל שלו, על העולם סביב. מלא ממה שהוא מפרסם זה ברמה של "זה לא הוגני שעושים לי ככה".

בכלל.. טראמפ הוא פופוליסט. על זה אפשר להסכים? ואתה לא חושב שפופוליזם כשלעצמו הוא התבכיינות?

טראמפ נשיא מאותה הסיבה שבגללה פופוליסטים ימניים נבחרים במקומות אחרים בעולם. גלובליזם לא באמת מיטיב עם כולם, ואנחנו חיים בתקופה של נסיגה כזו או אחרת של הרעיון הזה (בפעם השניה לפחות ב-100 שנים האחרונות).

התמסכנות מקצועית היא מעצבנת, לגמרי. אבל היא לא שמורה רק לשמאל. למה להרחיק עד ארה"ב? ליין מן מסביר לנו פעם אחר פעם שהשמאל בארץ לא יחזור לשלוט כי לפני 50 שנה היה קיפוח. כמעט בכל פעם שאני טורח לקרוא טוקבקים לכתבות פוליטיות בארץ, המילים "מתנשא", "גזען", "שחצן" קופצות כמגננה אוטומטית נגד אנשי שמאל ולא משנה מה הם כותבים. וכן, יש הרבה שמאלנים שנופלים בפח הזה וחושבים שהם צריכים להרגיש אשמים על משהו שלא חטאו בו, כי אולי ככה ימצאו שפה משותפת עם מצביעים פוטנציאלים.

אבל לא זו הסיבה שבגללה הם לא מקבלים את הקולות. ומילים כמו "גזען" איבדו את המשמעות שלהן מזמן מזמן - גם בימין וגם בשמאל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר העצוב באמת הוא המנהג הקלוקל של טראמפ - שההודעה שלך מוכיחה שהוא השתרש היטב בתרבות השיח אפילו כאן בפורום - לתקוף אנשים על משהו שהם בכלל לא טענו.

היא לא טענה שהיא אינדיאנית. היא סה״כ סיפרה שמשהו כמו שישה דורות אחורה (שזה די מתאים לממצאי הבדיקה הגנטית) אחת מה-ancestors שלה היתה ממוצא אינדיאני, וחלק מהסיפורים והמורשת שלה התגלגלו במשפחה במשך הדורות עד אליה. זה הכל.

https://www.cbsnews.com/news/warren-explains-minority-listing-talks-of-grandfathers-high-cheekbones/

האישה רשמה את עצמה כאינדיאנית על מנת להיחשב כמיעוט, וטענה שזה חלק מהוויתה. בדיקות DNA הוכיחו שהיא 99.9% לבנה.

הדבר העצוב פה הוא שאתם מתווכחים בפורום מבלי לדעת עובדות - שזו תופעה די עצובה בשמאל היום, וזה בדיוק למה אין טעם בכלל להתדיין עם אנשים כמוכם. תמשיכו להתמרמר ולהיות בנות יענה כאילו התופעות שמדברים עליהן מנותקות מהמציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר העצוב פה הוא שאתם מתווכחים בפורום מבלי לדעת עובדות - שזו תופעה די עצובה בשמאל היום, וזה בדיוק אין טעם בכלל להתדיין עם אנשים כמוכם.

כן, ידוע לכל שזו עובדה שיהודים רפורמים "שונאים את עצמם וזהותם" ומנהיגי מדינות מערב זדוניים מפעילים בכוונה מדיניות הגירה מתירנית, כדי לחסל את התרבות הקיימת במדינה שלהם. מרקל בפרט רוצה שכולם ידברו ערבית או טורכית בגרמניה.

הדבר העצוב פה זה שיש אנשים מבוגרים - ולא משנה מה הדעה הפוליטית שלהם - שלא כל כך מצליחים להתמודד עם הרעיון המדהים הזה (שאמורים להתמודד איתו בפעם הראשונה בערך שכותבים עבודת פרוסמינריון בתואר ראשון), שלא כל הסקה או אמונה או דעה שמחזיקים בה היא "עובדה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תדע להבדיל בין אמונה ודעה לעובדה ואז נוכל להמשיך להתדיין. בינתיים אני מחזיר אותך ללכת להרחיב את הידע שלך בנוגע לנושאים שהועלו פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...

הצגת 3-4 תיזות רק בעמודים האחרים. כולן מוקצנות, כולן די מופרכות.

אז בוא תעזור לי:

כששאלתי אותך איך הגעת למסקנה הקונספירטיבית על יהודים ששונאים את עצמם, התחמקת ופטרת עצמך מלענות וטענת שאני כותב מחוסר ידע.

אז קודם כל, אתה מדבר על זה שיש לך "ידע". לא על זה שאתה "מאמין" או "חושב".

אז בוא. לצורך העניין, אני מוכן להניח בלי להכיר אותך שאתה מומחה עולמי ליהדות רפורמית.

בוא.

תכווין אותי למחקר אחד רציני שממנו אוכל ללמוד את מה שאתה יודע.

אותו הכנ"ל בנושא ההגירה.

אותו הכנל לגבי "טובת האנושות", שם נכנסת ללופ כשהסתבר שבעצם בכל מקרה מה שמעניין זה טובת המדינה.

או אפשרות אחרת: רד מהעץ. הצגת דעה שאין לך איך ובמה לגבות. זכותך להחזיק בהן. אבל בשביל זה לא צריך קונספירציות, או לנסות כל כך בכח להיות מתנשא. זה לא באמת עובר בפורום אנונימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתווכחים בפורום מבלי לדעת עובדות - שזו תופעה די עצובה בשמאל היום.

לא לשמאל ולא לימין יש מונופול על שיח שאינו מבוסס על עובדות. זו תכונה (העונה לשם עצלנות) שמאפיינת את רוב המין האנושי, בלי קשר לנטיה פוליטית.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.cbsnews.com/news/warren-explains-minority-listing-talks-of-grandfathers-high-cheekbones/

האישה רשמה את עצמה כאינדיאנית על מנת להיחשב כמיעוט, וטענה שזה חלק מהוויתה. בדיקות DNA הוכיחו שהיא 99.9% לבנה.

הדבר העצוב פה הוא שאתם מתווכחים בפורום מבלי לדעת עובדות - שזו תופעה די עצובה בשמאל היום, וזה בדיוק למה אין טעם בכלל להתדיין עם אנשים כמוכם. תמשיכו להתמרמר ולהיות בנות יענה כאילו התופעות שמדברים עליהן מנותקות מהמציאות.

האישה רשמה את עצמה כמיעוט באוניברסיטה אחרי שהתקבלה שם לעבודה בשנות ה-80, כנראה בתקווה שזה יעזור לה לקבל משרות הוראה. יודע מה? אם זה אכן נכון (ואני כרגע מניח שזה נכון) - אז היא פישלה.

איך זה קשור למשהו שקורה היום, או איך זה מעיד על מה שהיא מייצג כיום - השד יודע.

והאמירה המצחיקה שלך על עובדות כל כך מופרכת. קודם כל, זו בעיה אנושית, לא שמאלנית, שאנשים לא מתייחסים לעובדות, אבל מצחיק במיוחד שזה נטען בדיון על טראמפ, שתומכיו (הימנים) כל כך לא מתייחסים לעובדות שזה פשוט מגוחך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה? אם זה אכן נכון (ואני כרגע מניח שזה נכון) - אז היא פישלה.

התחלת יפה

איך זה קשור למשהו שקורה היום, או איך זה מעיד על מה שהיא מייצג כיום - השד יודע.

ואז פישלת

זה קשור מכיוון שזה בדיוק מה שעצבן מספיק בוחרים, ומה שהוביל לתוצאה - טראמפ בשלטון.

העם מאס בפוליטיקת זהויות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קשור מכיוון שזה בדיוק מה שעצבן מספיק בוחרים, ומה שהוביל לתוצאה - טראמפ בשלטון.

"עם" זה גם זהות. גם להגיד "לא איכפת לי מי אתה, העיקר שאתה אמריקאי" זו פוליטיקת זהויות.

ואני שואל שוב: איך לדעתך זה מסתדר עם המערכת הפוליטית בישראל? לא מסתדר? עולמות שונים לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין השאלה לבין מה שכתבתי?

למי אכפת מהפוליטיקה הישראלית?

על מה אנחנו דנים בכלל?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסביר:

אתם מעלים טענה: טראמפ נבחר כי "

העם מאס בפוליטיקת זהויות.".

ואז חשבתי על הבועה המקומית שלנו, ועל זה שכולם פה כל כך שונאים התמסכנות ופוליטיקת זהויות, אבל הימין בארץ לא פספס הזמדנות אחת בערך לתייג את השמאל כמתנשא, עד לרמה הכי קלישאתית שיש בארץ - הדיבורים על "הבועה התל אביבית" כמשהו שמייצג את אלו שלא יודעים איך נראים החיים האמיתיים.

ועכשיו מתוך זה ומתוך מה שאתה כותב, אני שואל:

האם אתה חושב שפוליטיקאים שמאשמים מהגרים בכך שהם גונבים עבודות לא עוסקים בפוליטיקת זהויות?

האם לדעתך עלייתו של טראמפ היא תופעה ייחודית בעולם? ברקיזט? הבחירות באיטליה? בהונגריה? בפולין? צרפת? הימין בישראל? אין קשר בין אף אחד מהמקרים? כלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעיצבן את "העם" זה פוליטיקאים שלפני 30 שנה ניסו לשחק על הקלף העדתי, אז במקום זה מספיק בוחרים הלכו על מיליארדר כוכב ריאליטי חובב דוגמניות נרקיסיסט, מיזוגן, חופן וגינות ושקרן פתולוגי שמדבר מלוכלך ותוקף את כל מי שלא מוצא חן בעיניו?

בהצלחה לעם.

זה בערך כמו שתחפש עובד חדש לחברת ההייטק שלך, יבואו עשרה מועמדים עם קו"ח מתאימים אבל לכל אחד מהם יהיה איזה פאק קטן בעברו, אז אתה תגיד "פאק איט" ותתן חוזה לבנאדם הראשון שאתה רואה ברחוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתך עלייתו של טראמפ היא תופעה ייחודית בעולם? ברקיזט? הבחירות באיטליה? בהונגריה? בפולין? צרפת? הימין בישראל? אין קשר בין אף אחד מהמקרים? כלום?

בהחלט יש קשר: זו תגובת-נגד לגלובליזציה.

אבל לא הייתי עושה עניין מהריאקציה הזו: כשעולים כל הזמן במעלה המדרון, כל מיתון בשיפוע מרגיש כמו ירידה.

אם כבר, זה שיש ריאקציה מראה כמה הגלובליזם באמת משפיע: אין ריאקציות לתופעות שוליות.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאמין לעצמי שאני שגל-על ושכל הנשים נופלות שדודות לרגליי, אז מה?

לא אתה לא.

זה שאנשים מעדיפים נשיא שקרן-על, זה כן עצוב לטעמי.

מעדיפים על שקרים כמו: קייטלין ג'נר היא אישה יפהפיה (הילארי קלינטון).

וורן - אתה שוב מבלבל סיבה ומסובב. הסרטון שלה הוא תגובה ישירה לטראמפ, ואין בו שום התמסכנות.

מדובר על סרטון פרומו שהיא הכינה לבוחריה. ההתמסכנות בסיסה בעצם המחשבה שצריך להציג את עצמך כחלק מהיסטוריה של קיפוח, כי זה מועיל לפרסונה הציבורית שלך.

זה שמבחינת המלצרית זה חלק מהחיים לא אומר שהיא בסדר גמור. אם כבר, זה אומר שהיא ויתרה על הכבוד העצמי שלה והחליטה שעדיף להפסיק להלחם ולהכנע לגברים שסביבה.

מה אתה יודע על החיים והכבוד שלה ואיך היא תופסת את מקומה בעולם?

בתור גבר, כשתפסה אותי מישהי ודפקה לי צרפתית במועדון, לא הרגשתי מושפל, אז למה אתה אוטומטית מניח שמלצרית תרגיש ככה? כי אתה שוביניסט?

אני בכלל לא מבין איפה הקוהרנטיות בתפיסת העולם שלך. למשל, כשראית מישהי מוטרדת בעבודה, לא עשית כלום. שם לא עדיף גבר עם תפיסת עולם שמרנית, שבעצם היה בא להגנתה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...