Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW יידרשו לבצע ריקול של חצי מליון מכוניות בארה״ב (רימתה במבחני זיהום)

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכל הדברים שרשמתם...

תחשבו על לקוחות עם הרכבים הללו. שבעקבות עדכון התוכנה הרכב משנה לרעה את ביצועיו צריכת הדלק עולה... והופ... הרבה עורכי דין יחגגו על תביעה ייצוגית

הפוך גוטה הפוך, הרכב ישפר כנראה את צריכת הדלק שלו אבל הביצועים ירדו.

בשני המקרים ניתן לתבוע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ועכשיו גם רכבי הקונצרן באירופה מצטרפים לחגיגה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן תגובת צ׳מפיון מוטורס:

מצ'מפיון מוטורס נמסר: "בהמשך לפרסומי היצרן מהימים האחרונים בעניין מדידת פליטת מזהמים, הרי שמדובר בחלק ממנועי הדיזל מהדור הקודם. בנוגע למספר כלי הרכב המעורבים שנמכרו בעבר בישראל, אנו ממתינים לפרטים נוספים מהיצרן. יש לציין כי בהתאם לפרסומי היצרן, אין כל השפעה על התנהגות הכביש של רכבי הדיזל הרלוונטיים. צ'מפיון מוטורס נמצאת בקשר שוטף עם היצרן ומשרד התחבורה ותעדכן במידע רלבנטי שיהא בידה"

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך ולמה הם מחריגים את רכבי סיאט/ סקודה מהחגיגה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה פה...image.jpg

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך ולמה הם מחריגים את רכבי סיאט/ סקודה מהחגיגה הזאת.

כאמור לפני 2-3 עמודים, מדובר בדגם מסוים של מנוע (EA189). מניח שצ'מפיון יודעים איזה דגמים הגיעו ארצה עם המנוע המדובר, או סדרות ייצור רלוונטיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על צמפיון אלא על הקונצרן עצמו, קשה לי להאמין שיש איזה הבדל בין מנועי הדיזל של פולקסוואגן וסקודה.

אני מאמין שהם גם יצתרפו לחגיגה, פשוט כרגע מדובר בעיקר על השוק האמריקאי ושם אין לא סקודה ולא סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האשמות בוצעו גם מבחנים לב.מ.וו X5 דיזל ושם לא הייתה חריגה מהתקן.

לגבי יצרנים אחרים בארה"ב, ב.מ.וו ומרצדס משווקים דיזלים בנפחים גדולים יותר.

יש פה חיבה והערצה לדיזל בעיקר בתחום הטנדרים הגדולים ורק לאחרונה החל השיווק של הecodiesel בדגמים של ג'יפ ודודג' (מנוע של פיאט) לעומת הקאמינס הגדולים שמצויים בראם HD.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על צמפיון אלא על הקונצרן עצמו, קשה לי להאמין שיש איזה הבדל בין מנועי הדיזל של פולקסוואגן וסקודה.

אני מאמין שהם גם יצתרפו לחגיגה, פשוט כרגע מדובר בעיקר על השוק האמריקאי ושם אין לא סקודה ולא סיאט.

על סיאט כבר התחילו לדבר היום http://www.ibtimes.com/volkswagen-scandal-update-spanish-subsidiary-seats-cars-may-contain-altered-diesel-2112040

על סקודה אין אף מילה.

אותי אגב מעניין איך בבדיקות הדיינו, כשהרכב במצב "לא מזהם", הגיע הרכב לספק המוצהר.

הרי מן הסתם בודקים גם הספק בבדיקות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אגב מעניין איך בבדיקות הדיינו, כשהרכב במצב "לא מזהם", הגיע הרכב לספק המוצהר.

הרי מן הסתם בודקים גם הספק בבדיקות האלה.

זה יכול להיות די פשוט: בדיקת זיהום לא מתבצעת בפול גז.

ואז אם תוכנה מזהה לחיצה על הגז מעל אחוז מסויים, היא יוצת מהמצב ה"נקי" ומאפשרת למנוע לפתח את ההספק המקימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי ולא מצאתי תשובה לשאלה האם בבדיקה בכלל בודקים את ההספק, או שהדינמומטר משמש רק ככלי להשגת העומסים הנדרשים לבדיקת הפליטות.

ד"א - מתברר כי הבדיקה על הדיינו דרושה רק במחוזות הסובלים במיוחד מערפיח, במחוזות אחרים מבצעים בדיקה תקופתית סטטית בלבד (כמו אצלנו, רק בתדירות הרבה יותר נמוכה) ובאחרים רק בעת שהרכב מחליף בעלים. ועוד דבר מעניין - בקליפורניה לא מבצעים שום בדיקה למעט לפליטות מהרכב, כלומר לא בודקים רכיבים בטיחותיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו רב מומחי הרכב תקפו את משרד האוצר עם נוסחת המס ה״ירוק״ הייחודית, אשר הפלתה לרעה מנועי דיזל (ללא DPF) כיוון שהתחשבה ב-NoX לעומת ה-CO2 שהיה מקובל באירופה. מעניין שאותה נוסחה הקדימה את שאר העולם והיום העולם המערבי מתכנס לאותה נוסחה.

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לדעת איך עובדת הסיסטמה בארה"ב לחברות רכב ענקיות

שיקרא את ספרו של איאקוקה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...