Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטות חתולים על מכסה מנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עושים?

במכון שטיפה (בני ברק, ליד ACE והתחנת דלק) רוצים 100 שקל, אבל יש לי הרגשה שזאת לא הפעם הראשונה שהרכב יישרט שריטות קלות (בקושי מרגישים אותן עם האצבע), אז אני חושב שעדיף שלפחות בשריטות כאלו אדע לטפל לבד.

הונדה סיויק שחור מטאלי

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלך למקומות מפוקפקים שרק יגרמו ליותר נזק .

על השריטות האלה הייתי עובר בעדינות עם Meguiar's Scratch X :

http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%9E%D7%AA-%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-Meguiar-s-Scratch-X.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

תוכל לפרט על הציפוי הקשיח? אין שום שריטה אחרי הציפוי? לכמה זמן הוא עמיד?

לי גם היו שריטות מחתולים על מכסה המנוע [מה לעשות, קר בחורף וכשחוזרים מנסיעה מכסה המנוע מחמם אותם] ומה שלי עזר זה פוליש עם פד "פרווה" ו-FG400 של מנזרנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומפאונד יעשה את העבודה.

אני בגלל החיות המיותרות האלה עושה ציפוי קשיח (אופטי-קוט)

כאחד שכל יום כמעט מקבל איזה מתנה מחתול כזה או אחר לא השתכנעתי שציפוי אופטי קואט באמת ימנע שריטות כאלה, הן לרוב פשוט עמוקות מדיי.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטישברזל- עעדןלא שמתי את הציפוי, אב יש מלא מידע על האופטי-קוט ברשת. אמור להיות עמיד ל3-4 שנים ועמיד בשריטות עדינות.

קום- שב. רוב השריטות שיש אצלי מחתולים זה יותר סווירלים ולא באמת שריטות. אני מקווה שאם לא ימנע לחלוטין אז לפחות פחית באופן משמעותי. ואני כנראה אשאיר אצלי את החומר שישאר אחרי היישוםלתיקונים מקומיים של מפגעי שכאלה (סיכוי טוב שזה יתייבש לי במזרק לפני שאני אספיק להשמתש בו אבל אני מקווה שלא)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סובל מבעיית חתולים וחשבתי על פתרון של הרחקת חתולים רק מפחד לשאול כמה זה יעלה :confused:

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, השתמשתי ב Meguiar's Scratch X, השריטות לא נעלמו אבל קשה יותר לראות אותן.

בגדול, מה שהיה אצלי זה כמו הביקורת הזאת על המוצר:

https://www.youtube.com/watch?v=c6ZZJMa540E

בפעם הבאה אנסה את ה ULTIMATE COMPOUND

תודה רבה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...