Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במילוי סקר לעבודת גמר בתואר שני בנושא שעוני יוקרה(מיועד לאנשים אמידים עד גיל 35)

alexra
שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז אומנם אמיד אני לא אבל בכל זאת השתתפתי. אם זה נחשב, אז אני שולח לך בה"פ לאן לשלוח לי את כרטיס הגירוד.

הוא כתב מפורשות "אולי"

נפלת בפח

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לא חבל על הכיסא?

מה זה כבר כיסא לאדם אמיד?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמיד. חבל על הכיסא. וגם אם הייתי אמיד, חבל על הכיסא. כי גם אם הייתי אמיד, למה לעמוד? ואם הייתי אמיד עמיד, האם עדיין הייתי עומד? האם העמידה היא דרישת סף לאמידות? המח נכנס לי ללולאה אינסופית...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי שמדובר על עבודת גמר לתואר שני. היינו תיזה, שאמורה להיות מלווה במנחה רציני שהיה אמור לעבור על זה.

אולי כבודו יתכבד ויספר מהי השארת המחקר שלו? שכל מי שעונד שעון יוקרה הוא ילד שמנת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כל מה שהוא יותר מקסיו מוגדר כיוקרה.

יש גם קסיו שנראים יוקרתיים. זה הכל שאלה של מחיר ומותג.

אני לא אמיד. חבל על הכיסא. וגם אם הייתי אמיד, חבל על הכיסא. כי גם אם הייתי אמיד, למה לעמוד? ואם הייתי אמיד עמיד, האם עדיין הייתי עומד? האם העמידה היא דרישת סף לאמידות? המח נכנס לי ללולאה אינסופית...

כשהאמיד מעולף, אין צורך בכיסא. הרצפה מספיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהאמיד מעולף, אין צורך בכיסא. הרצפה מספיקה.

[/font]

או, אבל מה קורה כשהעמיד מאולף? זו השאלה!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא צריך להיות מאולף כדי לדעת ששעון יוקרה זה בסך הכל תכשיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסתלבטות מתקבלת בברכה, כל עוד בעל הדעה מילא את השאלון. :-D

אין פה שום כוונה להראות קשרים בין בעלי שעוני יוקרה להשתייכות לקטגוריית ילדי השמנת כפי שנאמר על ידי החכמים והיודעי כל.

הבעיה המרכזית של הרבה שעוני יוקרה (וצר לי לאכזב את בעלי הקאסיו, זה לא שעון יוקרה) זה הפניה לצעירים אשר תאורטית יכולים להרשות לעצמם שעון כזה ומעוניינים בכך, אך לא עושים זאת עקב חוסר מודעות או מניעים נוספים אותם אנחנו בודקים. בעיקרו הסקר בא לבדוק דרכים שונות, בין אם זה גלוי בשאלון ובין אם לא, לחדירה של שעוני היוקרה לפלח שוק זה.

ושוב תודה לעונים!

THEN: Ford Focus ZX5 2001 ,VW Golf 1.2 TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...